Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lenox


lenox
veterán

A kijelzonek mi a felbontasa? Mert tud 2160p-t fogadni, ok, azt megtalaltam, de hany led van rajta?

(#2) vicze


vicze
félisten

Miért él továbbra is a cikk írója abban a erőteljes tévképzetben, hogy a GoogleTV nem egy Android TV? :F
A Google TV továbbra is csak egy szerencsétlen launcher Android TV-hez semmi több, rohadtul nem egy másik rendszer. :F
Ennyi szakmaiság még beleférhetne. :(

[ Szerkesztve ]

(#3) korcsi válasza lenox (#1) üzenetére


korcsi
veterán

A led továbbra is csak a háttérvilágítást biztosítja, hagyományos LCD-ről beszélünk, a mini jelző azt takarja, hogy sokkal több zónára van osztva a felület.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#4) lenox válasza korcsi (#3) üzenetére


lenox
veterán

Ok, azt hittem, hogy ez valami uj es jo cucc, de akkor ezek szerint nem.

(#5) Csandi válasza lenox (#4) üzenetére


Csandi
őstag

Új is és többnyire jó is, de ugyanúgy LCD

(#6) AxBattler válasza vicze (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Egyébként ezt le lehet tölteni, illetve telepíteni/használni bármely Android TV-hez?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) rainman72 válasza AxBattler (#6) üzenetére


rainman72
nagyúr

Ezek szerint igen,mindjàrt kipróbàlom.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#8) Hoplitész válasza lenox (#4) üzenetére


Hoplitész
junior tag

Az a mikro-LED. :)

Bidenék majd ezt is kitiltják a nyugati technómegosztásból?

[ Szerkesztve ]

(#9) vicze válasza AxBattler (#6) üzenetére


vicze
félisten

Jup. Sideloadolni azonkívül nem kell semmi.

(#10) mad823 válasza korcsi (#3) üzenetére


mad823
őstag

Sok LED / zóna, de nem olyan sok zóna: 128 db @ 55", 160 db @ 65".

(#11) bteebi


bteebi
veterán

Hány LED, hány csoport, és milyen panel? (VA 10 bit?) És mindezt mennyiér'?

#10: Az nem kevés, de nem is annyira sok. :) Szerintem nagyon alsó hangon ennek a duplája, vagy még inkább a négyszerese-nyolcszorosa kellhetne. Így most egy-egy zóna területe 64800, illetve 51840 pixel. :U

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) AxBattler válasza vicze (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

A sideload nem arra van, hogy a Play Store-ban nem elérhető alkalmazásokat engedélyezzünk? :F
Ez meg fenn van a store-ban...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) vicze válasza AxBattler (#12) üzenetére


vicze
félisten

Fenn van de nincs engedélyezve nyilván minden eszközre, csak bizonyosokra, kismillió app ilyen.

(#14) AxBattler válasza vicze (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Értem. Meg is van, köszi a tippet! :R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) _lAc_ válasza mad823 (#10) üzenetére


_lAc_
csendes tag

Ezt mégis honnan veszed?
Már a C8 széria is elsőként alkalmazott 1000+ zónát...
Ebben valószínűleg még ennél is több lehet.

Ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...

(#16) mad823 válasza _lAc_ (#15) üzenetére


mad823
őstag

(#17) Duree


Duree
veterán

Ahogy olvastam a teszteket ez a mini led nem igazán jobb mint a hagyományos mondjuk qled megoldásnál, csak drágább.

duree54

(#18) _lAc_ válasza mad823 (#16) üzenetére


_lAc_
csendes tag

Az alábbi linken is olvashatod, hogy a TCL jelent meg a piacon először 1000+ dimming zonás tv-vel. A jelenlegi csúcsmodeljük 1920 zónát és 25000 ledet alkalmaz (ezt a hivatalos oldalon is olvashatod)...

[link]

Ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.