Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberdog


cyberdog
tag

Nem rossz cucc csak az ára egy kicsit borsos. Ez a név hasonlóság meg felettébb érdekes...

(#2) Komplikato válasza cyberdog (#1) üzenetére


Komplikato
veterán

Ha jól sejtem japán cég lehet, mert az az egyetlen ország, ahol a Logitech márkát Logicool név alatt árulják :)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3) dabadab válasza cyberdog (#1) üzenetére


dabadab
titán

"Ez a név hasonlóság meg felettébb érdekes..."

Inkabb csak veletlen, mindket ceget a nyolcvanas evek legelejen alapitottak.

DRM is theft

(#4) Digitalis


Digitalis
senior tag

Remélhetőleg tényleg csak a név hasonló, mert ha nem így lenne, akkor nem sok jóval, bizalommal, minőséggel kecsegtetne ez a cucc...

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#5) gardener


gardener
senior tag

Gondolom csak a házat gyártják ők.

(#6) Lenry válasza Digitalis (#4) üzenetére


Lenry
félisten

miért mi bajod a Logitech cuccokkal?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

elolvasom a cimet mondom ciki hogy el lett irva a logitech aztán mégsem elirás.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#8) opera11


opera11
tag

Na baz, én meg azthittem, hogy a logitech ilyen új területre szál be. Hát nem...

[ Szerkesztve ]

Vicces aláírás helye

(#9) Digitalis válasza Lenry (#6) üzenetére


Digitalis
senior tag

Csak annyi, hogy egyre xarabb minőséget produkál ez a cég, és már fél kettő... Meg jobb ha a suszter megmarad a kaptafánál.
Apropó, pl erről sem tudtam kideríteni, hogy milyen típusú sata vinyót rejthet magában: [Trekstar 1TB]
pedig szimpatikus, formás külső usb2.0 HDD-s rack, árban sem lenne vészes. Vajon milyen 3.5" normál sata2 HDD lehet benne :F

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#10) szpal17


szpal17
őstag

Ezt én is benéztem...mondom végre a logi is csinál ilyet és várható egy megbízható nagy kapacitású HDD valami jó kis hűtőtt keretbe...de nem... :DDD ezt inkább kihagyom...

(#11) d4d


d4d
tag

Ha valami fél éve alakult kínai sufnicég terméke lenne akkor érteném a fikát. De mint írták is ez egy több mint 20 éves JAPÁN cég ami valószínű réges rég éhenhalt volna ha szart csinál egy olyan igénytelen fejletlen piacon mint Japán..Nem tehetnek róla hogy itt a világ közepén MO-n nem ismerik a nevüket.

elemlampa.blog.hu

(#12) dudika10


dudika10
veterán

Basszus... Amíg nem olvastam bele a fórumba fel se tűnt, hogy ez nem is Logitech. :DDD
Most, hogy jobban megnézem, azért a felirat a dobozon elég feltűnő. Asszem megyek szemészetre. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#13) Dassler válasza d4d (#11) üzenetére


Dassler
őstag

:K így van. Csak nem mindenki szeret utána nézni dolgoknak, had ne soroljak példákat.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#14) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

www.logitec.com

Nem tudom, hogy ők-e azok, de vicces a felhívás középen.

" Please note:
We are NOT LOGITECH.COM, the manufacturer of PC input devices
If you want to visit LOGITECH.COM - please click here "

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#15) dabadab válasza m1sk4r (#14) üzenetére


dabadab
titán

Nem, nem ok, ez vmi nemet banda, roluk van szo.

DRM is theft

(#16) zed1983


zed1983
őstag

Nem egy csúnya darab, az biztos... :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#17) N-vidi-A válasza zed1983 (#16) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Hat tenyleg lattam mar szebbet is, de azert csak 1,5 TB!:D :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#18) FTeR válasza Komplikato (#2) üzenetére


FTeR
addikt

hmm, akkor nyilván ez a logitec volt előbb és a névhasonlóságra való tekintettel a logitech-nek más nevet kellett választani...

(#19) #72042496 válasza Digitalis (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Most ezt úgy írod, mintha elkezdtek volna alaplapot gyártani, pedig a fő profilt jelentő beviteli eszközeik és kiegészítőik változatlanul a legjobbak között vannak. :K
Egy-egy bajos termék persze náluk is becsúszik, elég csak a Z-5500-ra gondolni. De ebből még nem kell általánosítani.

Ezek a külső HDD megoldások egyre jobban tetszenek, de ha veszek is, biztos, hogy valami olcsóbb fajtát. :)

(#20) Digitalis válasza #72042496 (#19) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nekem lassan egy éve ez a [UltraCool]mobilrackem van, amibe anno vettem egy 1TB/7200/32MB/F1-es samut, nagyon zsír, és kompletten 30K körül megvan. 1080p fullHD cuccokkal USB 2.0-án teljesen simán kiszolgálja a média lejátszóm. ;)
Így legalább tudom mi van benne...Sok egyberack-nél rejtély a HDD típusa. pl. trekstar-típusnál feljebb linkelve.

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#21) #72042496 válasza Digitalis (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

Rackből én is olyat vennék, amelyikbe magam teszem a HDD-t. Így nemcsak testreszabhatóbb, de általában még olcsóbb is. :K

(#22) pubwart


pubwart
aktív tag

Zsír cuccnak látszik. Én is ugyanilyet keresek, azzal a különsággel, hogy én szeretném belerakni a cuccot, tehát csak keret és lehetőleg olyan amibe több (!!!) fél bele. Legalább 2, de jó lenne 3 :)

Tudtok ilyet?

Where you go how is up to you

(#23) Mynet válasza pubwart (#22) üzenetére


Mynet
csendes tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.