Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Djuree #44564 üzenetére

    füldugóban, sisakban teljesen jól hallom az autók zaját, a dudát, a szirénát, és a beszédet is. ha cimbora mellett állok a pirosnál és járó motoroknál beszéünk, úgy is értem mit mond. jó dolgok ezek.
    elég jó bukóm van, de csodák nincsenek.. hiába irják rá, hogy x meg y decibeles csak, füldugóval drámaian jobb minden bukó.

    Steven: kérj majd kölcsön valakitől, egy próbát megér, pusztán érezni a különbséget, hogy az mekkora is valójában. én már biztos nem mondok le róla és nekem ez még igy is kevés, ezért veszem meg a sisak zajcsökkentőjét is. és még igy is bőven hallok mindent, mert a konvencionális zajok már nem csökkennek (ez pont jó szerintem), de a szélzajból még jelentősen fogok tudni vele vágni. és azért napi 400-800 km-nél a rizsrakétámon elég jó ha kicsit nagyobb a csend, jobban tudok koncentrálni az útra, kevésbé fáradok el mentálisan a zajoktól, igy biztonságosabb is a hazafelé út.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Daywalker

    addikt

    válasz Djuree #44564 üzenetére

    Azért a zenehallgatás egy plusz zajforrás, ami mellett nem csoda, hogy nem hallott mást. Marketing nyilván van a dologban, de ha többen kipróbálták itt, és azt mondják, hogy jó, akkor azért nekik elhiszem:))

    TayRol: én tegnap megint eldöntöttem, hogy nem fogok BP-n motorozni, csak amíg kiérek a városból. Egyszerűen elegem van ezekből a fos minőségű, poros, szutykos utakból.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Aktív témák

Hirdetés