Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hermanyi

    őstag

    válasz tween #45631 üzenetére

    Ezt veheted ténynek is. Ugyanúgy mint ahogy a drennan acolyte ultra 11" is egy számomra igen pontyos pálca

    BogyóBp
    Hosszú elöke elvileg 50cm a kosárból mérve. Az, hogy nem nagyon volt rá kapás az rengeteg mindentöl függ. Legvaloszinübb, hogy nem volt ott hal vagy csak nem volt éhes. Pénteken kockatavon is nagyon maszatolosan kajáltam. Method on is csak ipeghogy. Talán 3 rendes belehuzol kapásom volt.

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • galervin93

    őstag

    válasz tween #45631 üzenetére

    :D
    Megvan a feszessége, hogy üljön a bevágás, és a nyélben még ott van az a kis plusz, amivel egy 2-3 kilós potyka - érzésem szerint - akár első szándékból is visszafordítható lenne, persze megfelelő zsinórvastagsággal, ezt aláírom (16-os előkével szerintem már röhögve "pattanna" vissza egy ilyen hal, de én 14-est is csak akkor használok, amikor zabálnak, és nem zavarja őket).
    Ízlések és pofonok, a maga nemében szerintem marhajó cucc, akinek más kell, annak persze nem jön be, ez tiszta sor. Mindenesetre a minőséggel, illetve a "mellé" kapott "szolgáltatás" minőségével abszolút nincs gond (utóbbit értsd: nekem azt mondták, bármi történik vele, akár az én hibámból is, csak vigyem vissza, megoldjuk - ilyen kereskedői hozzáállással nem is nagyon találkoztam még, és nagyon megnyugtató szvsz.).
    De mondom, ízléseken nem szoktam vitázni, ha valakinek nem jön be, hát lelke rajta. Horgászunk, jól érezzük magunkat, ki így, ki úgy. :K
    (A fentiek után el sem merem mondani, hogy 360-ba is tervezek valami lágy botot, és nem kizárt, hogy az meg az SW Nova valamelyik variánsa lesz. ;] )
    De előbb még egy merítő + egy-két fej kombó magamtól-magamnak szülinapra, erről aztán már végképp nem merek érdeklődni. :DDD :DDD

    BogyóBp
    Csali meg volt csócsálva? Ha igen, és így tapasztaltál maszatolást, akkor érdemes növelni a hosszt, lehet hogy gyanút fogtak, finnyásak (plusz emellett vastagság és horogméret csökkentése - valamelyiknek célra kell vezetnie). Ha viszont érintetlen a csali, akkor tiszta sor, hogy nem nagyon volt ott hal. Finomszerkós pecánál egy-másfél óra üres várakozás után nem érdemes erőltetni a helyet, ennyi idő alatt meg kell jelennie valami halnak, ha abszolút nulla a dolog, új helyet kell keresni.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés