Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen zenét hallgattok most? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) Matr x válasza _az (#850) üzenetére


Matr x
aktív tag

Igazad van... sztem a legjobb zenék vannak ott. Nagyrészt hallgatható mind, és tuti nem lesz az, hogy egy hónap múlva nem is hallod azt a számot...

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#852) ALIENBABY


ALIENBABY
csendes tag

Mindenevős a stílus, de főleg MANOWAR, Rhapsody, Hammerfall, Nightwish, Luca Turilli és hasonló metalzenék, valamint a másik véglet: ENYA (NAGY ISTENNŐ!), Mike Oldfield, Adiemus, de sorolhatnám...:-)

Navigátor utolsó mondata: ''Jobb három szigorú!...Illetve...''

(#853) Jam-Master J


Jam-Master J
aktív tag

Én általában (vagyis amikor csak tehetem) SztárFM-et hallgatok..no duma, no reklám és valóban hallgatható számok. No Jennyfer Lopez, no Májkrém Dzsekkszon, no Dzsásztin Timberlék meg ilyen szarok. És játszanak olyan számokat, amiket egyik kereskedelmi adó sem nyom (pl. lakodalmas rock, régi magyar nóták).

Nem tudom, ki hogy van vele, de az, hogy mit hallgatok, nagyban függ a hangulatomtól...Van, hogy Zoránon, Máté Péteren, Zámbó Jimmyn elmélkedek, van, hogy Rammsteinre, Metallicára dühöngök, van, hogy House of Painre, Dr. Dre-re ugrálok etc., etc. :)
A mai kor ''sláger''zenéje viszont nem jön be (slágerzene = kereskedelmi rádiókban agyonra sztárolt, de egyébként átlagembertkurváranemérdeklő egylemezes nyálasképű, szopottgombócfejű, izomagyú, tehetségtelen selyemfiúk vagy bombatestű, de repedtfazékhangú kislányok playbackelése).
J.

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#855) _az válasza Jam-Master J (#853) üzenetére


_az
senior tag

amit mondasz, abban van valami...

az

(#856) Skót


Skót
aktív tag

!!!!TANkCSAPDA!!!! Junkies főleg, de ha van valami más is ami jó(Pl.:Ignite) akkor jöhet az is!

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#857) LukE válasza Kalandor (#854) üzenetére


LukE
veterán

ADF jo dolog, de tegnap este ota Tech Itch Soldiers cimu kedves dalat hallgattam meg vagy 20x:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#859) Loopus


Loopus
tag

Teccik ez a topic.:DD Itt-ott beleolvastam,es nem igazan volt flame, meg fik@z@s, meg ilyenek, pedig tenyleg szeles a valasztek izlesekbol. Ja, jomagamrol csak annyit, hogy most eppen Jethro Tull, Alan Parsons project meg Jazzanova jon a dc-n, tegnap Shirley Bassey, ADF meg Lemon Jelly volt soron, kozben hallgattam Mussorgskij-t tanulashoz, Alice in Chains-t meg csak ugy. Elalvashoz, olvasashoz meg Dead Can Dance vagy esetleg Massive Attack meg Morcheeba. Szoval lehet valasztani az egyNYALi slagereken kivul barmit :).

Divot: A Corvus Corax tenyleg allat. Nezz meg egyszer egy kozepkori haditorna- bemutatot, ahol ez az alafestozene.

[Szerkesztve]

(#860) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Enslaved - Eld

Vikingmetal rulla! :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#861) iguana


iguana
őstag

chrystal method Legion Of Boom album. Ezen van a Born too slow. ismerős? :)
chemical brothers, asian dub foundation...
ja és egy link, mert ezeket hallgatózom:
http://www.billbrownmusic.com/index.htm
sokaknak ismerős dallamok csendülnek fel...

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#862) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Therion - Vovin, Theli

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#863) LukE válasza Kalandor (#858) üzenetére


LukE
veterán

és ez miért '':(''?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#864) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Arcturus - La Masquerade Infernale

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#865) I. Richard


I. Richard
senior tag

PRODIGY !!!!!!! Jöhetne már az új album...

továbbá: Green Day, Offspring, Soad, Slipnot, Belga, Rózsaszin Pitbull, rapzenékböl a jobbak, pl. Cypress Hill, DMX, stb.
most kaptam egy EDDA best-of jellegü válogatást, sirály;];]
ja, meg kellene a 2Fast 2Furius soundtrack... valakinek megvan????

Amint láthatjátok, jó szórt a zenei paletta, de az hülyeség, hogy csak egy bizonyos stilus a király....

(#866) Vikthor válasza I. Richard (#865) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Azért egy fő iránynak ki kell, hogy alakulnia, de betudható ez annak, hogy még fiatal vagy. Én is kevertem anno a zenéket, de már kialakult egyfajta zenei stílus, amihez jobban kötődök. Majd te is rájössz egyszer.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#867) I. Richard válasza Vikthor (#866) üzenetére


I. Richard
senior tag

Hát ja... (2O éves vagyok)
Az, hogy mit halgatok, az leginkább a hangulatomtól függ. 2-3 éve még föleg punk-rock stb ment, de mostmár mások is beleférnek, mint láthatod!:))
Lehet, hogy 5-6 év múlva áttérek jazz-re, amit most kifejezetten utállok :):)
Amúgy az elözö lista messze nem teljes.....

(#868) vince


vince
őstag

6-8 éve hardcore, majd techno, jelenleg a klasszikus zene (barokk) a kedvencem :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#869) I. Richard válasza vince (#868) üzenetére


I. Richard
senior tag

Hardcore az nálam is volt, akkor még szakközépelsöbe játram...

(#870) Vikthor


Vikthor
nagyúr

A lényeg, úgyis az, hogy megtaláljuk a zenében a hangulatot és jól érezzük magunkat... nem nehéz :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#871) csudri válasza iguana (#861) üzenetére


csudri
őstag

Persze hogy ismerős. NFSU rulla!

Viszont ez az új TCM album nem jön be. A Vegas és a Tweekend állat volt, még mixalbum is elment. De ezzel a Legion Of Boom-mal egyelőre nem tudok mit kezdeni, pedig már két hónapja hallgatom. (hivatalosan csak januárban jött ki:D)

Chemical Brothers király, meg van az összes, ADF pedig régi kedvenc. Tavaly a szigeten olyan bulitcsináltak, hogy ment is a top3-ba a Clawfinger mellé:D

(#872) laxius_


laxius_
tag

Haaat. q3hoz valami odaillot (chop suey :), egyeb zuzos zene), a vonaton valami lightos gagyizenet, amugy meg csak ha otthon vagyok mint a befott, akkor hip-hop ot. :)

De mindent meghallgatok, meg a belgat is. Na jo TNT-t NEM.

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#873) hungeek


hungeek
senior tag

ajánlom mindnekinek a Strong Deformity-t... most adta haver.... nagyon megfogott a zene

amúgy magyar együttes, nyelv angol, nagyon jó a hangszerelés
jah az album a Magic Syrup

(#875) Skót válasza hungeek (#873) üzenetére


Skót
aktív tag

Az télleg frankó zene, de nincs meg véletlenül valakinek a másik albumuk is?
Arra kíváncsi lennék!
Asszem ''Rocket'' a címe, de ez nem 100...

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#876) iguana válasza csudri (#871) üzenetére


iguana
őstag

a vegast, tweekendet rongyosra hallgattam. az újat már én is rég hallgatom és nekem ez is nagyon tetszik. egy kicsit más, de nagyon kellemes :)
chemicaltól már nagyon várnék vmit. adf minden album megvesz, (meg chemical, fatboy, prodigy, moby :)) )most vettem meg a dvd-n a live tour 2003-at. eszméletlen jól nyomják élőben. csak szerényen ez áll a borítóján, hogy a legjobb élőben játszó banda :DD van benne vmi.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#877) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Burzum - Filosofem

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#878) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Pazuzu - Awaken The Dragon

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#879) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

Nem teljesen illik a topicba, de nem akartam újat nyitni...Tehát

//OFF

Tegnap értesültem életem első eredeti CD-jének haláláról... :O
Sonia és a Sápadtarcúak 1993-ban megjelent Happy blues news című albumáról van szó... 1994 tavaszán vettem a Kosztolányi Dezső téren, 850 Ft-ért, ami akkor - mondanom sem kell - hatalmas pénz volt, és évek teltek el, mire a saját lejátszómon hallgathattam... Nemrégiben kölcsönadtam az albumot egy kedves cimborámnak, aki szerette volna átírni magának, és a lemez a másolás megkezdése előtt állítása szerint ''felrobbant'' :F a lejátszóban... :O Mindkettő gajra ment természetesen... Mit mondjak, határtalanul le vagyok törve... :( A srácnak nem sikerült megkaparintani egyetlen ''antik'' felvételeket árusító üzletben sem a lemezt. Aki be tudná szerezni nekem a fent említett CD-t, annak rendkívül hálás lennék, s a végére egy klasszikus:
MINDEN MEGOLDÁS ÉRDEKEL!

//FFO

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#880) szucsi


szucsi
őstag

Tegnap este lezúztam a teljes Götterdämmerung-ot.

Nagyon, nagyon, nagyon jó volt nekem közben. :D

(#881) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

cantante di sampietrini

(#882) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Dissection - Storm Of The Light's Bane

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#883) KovacsUr válasza Ye_Nő (#879) üzenetére


KovacsUr
addikt

[off]
Végignyálaztam mindenféle CD-bolt katalógusát (sohase lehessen tudni), de csak a Bűvös Madár van még egy-két helyen (illetve a szombathelyi K.O.-nál volt még listázva pár dolog ezen kívül -- az nem, amit keresel, de az a katalógus egyébként is 1997-es :U
[/off]

--- Very special thx to KovacsUr :) :O Y. ---

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#884) burgatshow


burgatshow
veterán

Lene Lovich

(#885) burgatshow válasza burgatshow (#884) üzenetére


burgatshow
veterán

OFF

Nincs vkinek bedigizve?
Mert apámnak van bakeliten de mivel már jó sok éve h elszállt egy viharban a bakelit lemez játszó nem tom hallgatni! :((( A cserét megoldanánk! :)))

ON

(#886) KovacsUr


KovacsUr
addikt

King MissileJesus Was Way Cool

Jesus was way cool. Everybody liked Jesus.
Everybody wanted to hang out with him.
Anything he wanted to do, he did.
He turned water into wine.
And if he wanted to,
He could have turned wheat into marijuana
Or sugar into cocaine
Or vitamin pills into amphetamines.

He walked on the water
And swam on the land.
He would tell these stories
And people would listen.
He was really cool.

If you were blind or lame
You just went to Jesus
And he would put his hands on you
And you would be healed.
That's so cool.

He could've played guitar better than Hendrix,
He could've told the future,
He could've baked the most delicious cake in the world.
He could've scored more goals than Wayne Gretzky.
He could've danced better than Barishnikov.
Jesus could have been funnier than any comedian you can think of.
Jesus was way cool.

He told people to eat his body and drink his blood.
That's so cool.
Jesus was so cool.
But then some people got jealous of how cool he was.
So they killed him.
But then he rose from the dead!
He rose from the dead, danced around
Then went up to heaven.
I mean, that's so cool.
Jesus was way cool.

No wonder there are so many Christians.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#887) Ye_Nő válasza KovacsUr (#886) üzenetére


Ye_Nő
tag

Nem, nem, KovacsUr már megint megelőzött! :O
Tragédia, megyek, veszem a selyemzsinóromat... :DDD

A feketelista pedig:

Alem Da Lemda - Born 2 B your lover
Alem Da Lemda - Feel the groove
Indián Joe - Caroline
Indián Joe - Gregorián
LPD - Belladonna
LPD - Mmmmmmmmmmmm... [Szerkesztve]
Tequilajazzz - Kроме взëзд
Tequilajazzz - Испания

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#888) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

Belga - Nemzeti hip-hop :DDD és DDT összes (perpill Это все c. szám) www.ddt.ru: Bővebben: link

//OFF Mostanában senki nem hallgat zenét? :F //FFO

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#889) KovacsUr válasza Ye_Nő (#888) üzenetére


KovacsUr
addikt

Én hallgatok, de mindig ugyanazt :) Szerintem a legtöbben így vannak vele. Leírták egy éve, miket hallgatnak, és úgy maradtak.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#890) rog válasza Ye_Nő (#888) üzenetére


rog
addikt

dehogynem!

if you're lost you can look and you will find me
time after time
if zou fall i will catch you i'll be waiting
time after time

cyndi lauper :)

(#891) KovacsUr válasza Ye_Nő (#888) üzenetére


KovacsUr
addikt

Meg most láttam ezt az emtívin: Franz Ferdinand - Take Me Out :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#892) Ye_Nő válasza rog (#890) üzenetére


Ye_Nő
tag

Nálunk ezt Kontor Tamás szokta énekelni, de bírom az eredeti nótát is! Most ért véget a 2. bizottsági ülés :O, megyek intézkedni, csak merítettem egy kis erőt belőletek... Kösz! :)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#893) KovacsUr válasza Ye_Nő (#892) üzenetére


KovacsUr
addikt

No, hallgatod a ''leginkább csak úgy'' CD-t? :) A szerény zseni c. kötetet önhatalmúlag visszavettem, ne keresd (Megy valaki máshoz hétfőn... :DDD)

Hogy valamennyire on-topic is legyek: ezt nem hallgatom, mert nincs meg, de amikor hallottam, nagyon jó volt: Andrew GeltHomage to Gesualdo (legalábbis azt hiszem, ez volt az... :U Utólag próbáltam interneten megkeresni. mit is hallottam, és erre jutottam)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#894) lordjancso


lordjancso
senior tag

Akárki akármit is mond, az igaz zene a metal! Ki szereti még? Én leginkább black/death metalt hallgatok!
Kedvencek: Children of Bodom, Marduk, Mayhem, Darkthrone, Behemoth, Nightwish, Iced Earth, Christian Epidemic, Demonlord, stb...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#895) zaba


zaba
tag

most Cher Best of megy.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#896) Ye_Nő válasza KovacsUr (#893) üzenetére


Ye_Nő
tag

Mondhatni egyfolytában. :) (egy kicsit későn értem ide :B) Na jó, néha egy kis Jeanne Bichevskaya (<- ez az átirat nagyon LOL :DDD) meg Skinny Puppy közben. Van nekem szerény zsenim (már), s te ismét kitaláltad, hogy mit gondoltam; azért volt ott, hogy hétfőn már mást boldogíthasson. ;)
P. S. tegnap ''beszéltem'' roggal is. Szép az élet! :))

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#897) delta9


delta9
senior tag

Well I know, you couldn't love me
Cause you're promised to a wealthy man
Take a look, what are you seein'?
Is that a noose or a wedding band

Should I go to see a healer
Nervous twitchin' in my hands
Nervous twitchin' in my head

God help me rid this feelin'
Cause I'm fallin' all to pieces
And I can't get out of bed

Beggars and hangers-on
Try to take you from me
Someone with a Bible in his pocket
Clouding everything you see
Beggars and hangers-on
They chip it away
Bury your soul in the river
Cause the end is here to stay

God help me rid this feelin'
Cause I'm fallin' all to pieces
And I can't get out of bed

I was wrong
I don't need you
It seems reckless
And unfair
Better days
Are far behind
Guess that's another cross
I'll have to bear

I know that there's a time and a reason
To take the ghost and lock it up inside
And maybe I am down
But I'm not beaten
Like anything
We were born to die

Beggars and hangers-on
Try to take you from me
Someone with a Bible in his pocket
Clouding everything you see
Beggars and hangers-on
They chip it away
Bury your soul in the river
Cause the end is here to stay
Beggars and hangers-on

(#898) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Marduk - Heaven Shall Burn When We Are Gathered

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#899) Out válasza Vikthor (#898) üzenetére


Out
addikt

Body mothafuckin' Count :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#900) Vikthor válasza Out (#899) üzenetére


Vikthor
nagyúr

BC - BC - BC... Bodycount in the house! :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen zenét hallgattok most? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.