Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skecher


Skecher
tag

Van 1 Connect3D 9600XT-m amire raraktam az általam modosított Biost(csak az orajeleket valtoztattam),de most nincs kép. Mit ke' ilyenkor tenni?! Léccci segitseteket!!!

(#2) Nedudgi válasza Skecher (#1) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Valahol valamilyen gépen csinálsz egy DOS lemezt. Rámásolod a flash-elő progit és az eredeti BIOS-t. AUTOEXEC.BAT file-ba (ha nincs csinálsz) beírod azt az utasítást (utasításokat) amivel felflasheled a biost. (PL: atiflash -p 0 eredeti.rom) Ujraindítod. Vársz jó sokat hogy biztos kész legyen. Ujraindítod.

Szoftverből előtte nem próbáltad az emelt órajeleket?:F Miért kellett egyáltalán BIOS-ozni?

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#3) Skecher válasza Nedudgi (#2) üzenetére


Skecher
tag

Szoftverböl mentek az órajelek, csak untam a csuszka tologatást, meg ki akartam probalni mijen lehet biost flesselni........:DDD
Köszi a seggítséget,de amit leirtal azt már probaltam....azt is probaltam hogy berakok egy pci-os videokarit, és arrol flesselek,de igy sem jo....:((
Egyéb ötlet?
PLEASE HELP:O

(#4) mobal válasza Skecher (#3) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

meg kell őrizni az eredeti vga bioszt úgy kell jáccogatni. itt olvassgass. Bővebben: link és keresd rudit.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.