Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18038) #84490496 válasza helixP (#18036) üzenetére


#84490496
törölt tag

Sokunknak..("régi" buherátoroknak legalábbis.. :R ).

Bigman: fórom kereső.. kb 50 hozzászólással ezelőtt linkelte loosht .

[ Szerkesztve ]

(#18071) siskad válasza oroszlan12 (#18068) üzenetére


siskad
őstag

Szerintem tedd felnaz ics-t úgy ahogy mondtam.

Bigman001: én úgy tudom, fel lehet rakni. A gapps csak a google programjait tolja fel. Pl. Play árúház

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#18346) pucz válasza bigman001 (#18344) üzenetére


pucz
senior tag

Valaki..kickban :DDD

Bigman! Szándékosan játszod, hogy nem bírsz írni? Komolyan, ha továbbra sem tudsz értelmes, egybefüggő mondatot alkotni, Én kötöm fel magam... ;]

(#18349) tivcike válasza bigman001 (#18345) üzenetére


tivcike
tag

Ez jó:) Dobd ki vagy vidd szervízbe

bigman001: Az 5 nap kevés 7 kell hozzá:)

[ Szerkesztve ]

(#18359) #84490496 válasza Smithy1986 (#18357) üzenetére


#84490496
törölt tag

Időhiány miatt nem tudok szerkeszteni: Szal a cwm6-os mentésed nem fog felmenni a cwm 5.5-el. A meghal bootnál mit takar? restore megvolt, majd nyomtáál egy factory resetet cwm-ben és csak utána reboot? Vagy mit csinál? Mi a boothalál tünete?

Bigman: gondolom nekem címezted: Keeperv85 és Bagyusz ki fog engem átkozni, de ha nem unrootolod, akkor gyakorlatilag nem megy a fota és az otu sem. Akármennyire más az elmélete, volt időm tesztelni: gyakorlatilag nem működik az update, process, ha rootolt a teló!. Tehát unroot és utána factory reset , majd fota update.. szerintem.

Keep: Ezen sosem fogunk egyetérteni :) Alcánál ez is más(volt) mint a többi telón.. S2-nél is más.. tapasztalom.. de az OT-995-ömön, meg amiket azóta javítottam,egyiken sem ment, amíg nem unrootoltam..

[ Szerkesztve ]

(#18376) #84490496 válasza Smithy1986 (#18375) üzenetére


#84490496
törölt tag

Jaja.. a lap tetején az összefoglaló feliratra katt . Ott vannak a rom backupok.. Milyen kellene?

Gyári rom backupok. Válogass :)

Bigman: Mit csinálsz azzal? Melyik cwm5.5-el? Abból is van legalább 3 fajta,ha jól emléxem...

[ Szerkesztve ]

(#18399) Keeperv85 válasza Smithy1986 (#18397) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az új recovery így ment. Ez nem hiba! :N

@bigman001:

Miért nem nézed meg úgy, ahogy ő írta?

[ Szerkesztve ]

(#18416) #84490496 válasza oroszlan12 (#18411) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nem vagyok felpaprikázva, de akkor érthetőbben fogalmazom a válaszom: Ha Bagyusz új kernelt(illetve módosítottat) rakott az uj cm alá, akkor erősen javasolt az uj, friss telepítés, lévén a régi patch a régi kernelhez való.. Bocsika, ha esetleg a hangulat félreérthető volt, azonban ezek olyan (számomra legalábbis) evidens dolgok, amiket szerintem mindenki tud.(Max el vagyok tévedve..:D )

HAV: Szerintem meg se próbáld.. nem nagyon fog működni.. a telód sem utána valszeg.. cwm az összefoglalóban, a rom frissítésről a blogomban és az utolsó 50-60 hozzászólásban olvashatsz..

Bigman: Felflashelted a recoveryt ( nem kellett volna..) A flashelés és a boot közötti különbségeket a blogomban képekkel illusztráltam, ott van,hogy hogyan tudod a gyárit visszatenni.. cwm-el nem fog felmenni a gyári update, csak a Bagyusz-féle patch..

[ Szerkesztve ]

(#18428) #84490496 válasza hav (#18425) üzenetére


#84490496
törölt tag

Majdnem biztos,hogy ugyanaz lehet a probléma, ami anno volt nekem is: V60O-s bootloader. Arra egyszerűen sehol nem találtunk anno romot, ez miatt sem patch,sem update sehol.. Ha lenne egy gyári V60O-s rom, akkor arra szerintem Bagyusz tudna patch-et írni, hogy lehessen frissíteni V616-ra, abból meg már van gyári rom backup, és arra felmegy fota-n a gyári ICS.

Meg tudod nézni,hogy milyen bootloadered van gyárilag: THX to Bagyusz (és Keeperv85 a tegnap esti keresése miatt! )

Bigman: Kizártnak tartom,hogy távoli asztallal meg lehessen oldani.. ez nem pénz kérdése.. Egyébként ha Martonvásár felé jössz,akkor bármikor meg tudom csinálni, illetve hétfőtől délutánonként Biatorbágyon a Vendel parkban az Alpine-nál..

[ Szerkesztve ]

(#18488) #84490496 válasza Pimky (#18483) üzenetére


#84490496
törölt tag

Esetleg így próbáltad már?

Bigman: 60O a vége: V60-as bootloader,amit írtunk is,hogy senki nem tudta/tudja frissíteni..

[ Szerkesztve ]

(#18689) B2man2 válasza B2man2 (#18687) üzenetére


B2man2
aktív tag

Bocs nem fértem bele a szerkesztésbe:

ICS+ v1.2 /v1.3-t milyen cwm-el tehetem fel?
Itt bigman001 azt írta, hogy a v1.2-est cwm5-el tolta fel, de mistercheese letöltési oldalán cwm6-ot ír. Nekem ICS boot loaderes kéne, de a telefonomra cwm5 van flash-elve, amit nem szeretnék cserélni, mert az eddigi ics/cm romok backupjai ezzel vannak mentve.
Főleg az akksi üzemidő miatt érdekelne a dolog, különben a cm vonal is tetszik, a visszarugózással megbarátkozok szép lassan.

B2man

(#18778) #84490496 válasza bagyusz (#18777) üzenetére


#84490496
törölt tag

Az tök jó,de mindegyik más.. ez az egyik bajom :)

qpst a teló felét látja csak..a többit nem is sorolom. Tuti,hogy ics bootloaderes, a többit már JTAG-módon kell majd megoldanom a melóhelyen szerintem..

Bigman: vidd be Trémobilba, tolják fel ők rá..ha tudják :)

[ Szerkesztve ]

(#18847) #84490496 válasza bagyusz (#18846) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nincs.. viszont most van nálam egy főpanel, egy hangszóró-panel, egy komplett 995,meg egy S2,ami hibátlanul megy (hálistennek :D ).

Ami nálam van 995 , annak szétment a bootloadere (függetlenítési probléma..).Ezen most próbáltam ki az amss cserét. Örömtelenül jelentem,hogy bebootol ugyan a teló egy másik amss-el, de nem hibátlan.Random fagyás,ujraindulás,funkciók hiánya a tünet. A sajátját visszarakva megszűnik a jelenség.Apropó: az amss (eddig úgy néz ki) nem tartalmaz semmilyen infót a függőségre vonatkozóan.. azt máshol tárolja a teló.. JTAG-ezni (félig-meddig) a cégnél tudok majd holnap(délutános műszak jön, hozzáférek végre mindenhez) tehát ha nagyon nem megy,akkor majd holnap délután megoldom.

A főpanel majdnem hibátlan,(shield nélküli,mert valamilyen marha leszedte a SOC/memo combo tetejéről hőléggel és átégett a panel :D ) alkatrésznek és gyakorolni jó.A hangszóró panel hibátlan.A hangszóró kell az egyik legkedvesebb szomszédasszonyomnak (nem mellesleg az asszony előtti barátnőm :B ),tehát nem eladó :)

Bigman: Megszabadultam az idegbajtól és beneveztem egy samu S2-re.. megérte.

(#18918) #84490496 válasza chevimalibu (#18906) üzenetére


#84490496
törölt tag

Alca otu progi uninstall,ezközkezelőböl a teló driverek eltávolítani, majd pc reboot, utána otu fel, pc reboot és teló rádug download módban. Felismerés után bebootol elvileg a telo cwmben.

Bigman: az a gáz,hogy amiket írtál,az nem segít neki,mert az elejétől kéne kezdeni,nem a rom telepítés közepével. A szándék becsülendő,a folyamaton még kicsit csiszolni kellene. Sorry..

[ Szerkesztve ]

(#18924) Kovbob válasza chevimalibu (#18920) üzenetére


Kovbob
senior tag

Nem tudom hogy lehetne azt kijavítani, de amit fakirr1 írt azt próbáld meg!
bigman001 te mikor nyitottál ki utoljára nyelvtan könyvet? Még nálam is rosszabbul írsz.

[ Szerkesztve ]

(#18935) #84490496


#84490496
törölt tag

Mi lenne,ha inkább a problémával foglalkoznánk? Mármint a teló problémával? Nem sok közöm van már az OT995-höz, de ez azért kissé idegölő,hogy egymást marjátok a segítség helyett.

Pucz: Szerintem türelem..valaha régen én is így kezdtem(igaz, a nyelvtan és az írás azért jobban ment)
Bigman: a többiek nem azt kifogásolják,hogy segíteni akarsz,vagy hogy rosszat írsz,hanem azt,ahogyan írsz. A pontos ( !!!!!!!!) megfogalmazás sokat segíthet,azt kéne még csiszolni..

Öljetek meg,ha akartok, de én innentől csak a konkrét "helpdesk" részét fogom csak csinálni, és azt is csak akkor ,amikor éppen "nehéz eset" van.. A blogom (azt hiszem) eléggé kimerítően leír mindent a romolásról,aki nem tud/akar pontosan segíteni,az max linkelje a blogot.

THX.

(#19158) Milestone2 válasza bigman001 (#19149) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudtommal Bigman001 (majd a "mogulok" kijavítanak ha tévedek), gyárilag nincs CWM Recovery a telefonon.

-----

Lassú voltam, mire leírtam, már százan leírták előttem...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19226) bagyusz válasza #84490496 (#19220) üzenetére


bagyusz
őstag

Ez már kimeríti a "beszélgethetős" kategóriát.

(#19223) bigman001: Szerintem hanyagold ezt a témát.

(#19224) kgymac Ez teljesen más.

(#19424) ikaros13 válasza takacslidia (#19417) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Igen, egy kicsit egyszerűsíteném bigman módszerét:

A legjobb megoldás, ha egy CM10.1-et raksz fel, amit innen letöltheszt

A ROM és a GAPPS zip fájlját felmásolod az SD kártyára, nem kell kicsomagolni.
Az előbb említett mounts and storage-ban leformázod az össze partíciót amit látsz, kivéve az SD kártyát... :)

Utána a CWM-ben: install ZIP from SD card, majd kiválasztod először a CM zip-et, ha feltelepült, rögtön utána jöhet a GAPPs zip-je, ezt is feltelepíted. Most jöhet egy újra indítás. Ha bebootol a teló, akkor nagyon örülsz... :) Ha nem akkor szükséged lesz a GBBL_fix nevű ZIP fájlra is, amit ugyanígy tudsz telepíteni.

[ Szerkesztve ]

lateralitási kvóciensem: -100

(#19430) Milestone2 válasza takacslidia (#19425) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Feletted eggyel ikaros szépen leírta.

igaza van abban bigman-nak, hogy csak én vagyok custom (nem gyári) függő, neked tökéletes lehet a gyári is.

Egy a lényeg, hogy ügyes legyél, és sikerüljön, ha már -ne haragudj- de ilyen bután vásároltál.

Remélem anyagilag nem b@Łott át az a szemét aki eladta neked a telefont.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19434) #84490496 válasza wwenigma (#19432) üzenetére


#84490496
törölt tag

Amikor bedobod az ablakon,akkor szólj légyszi: viszek nekik egy teljesen halott telót(értsd: téglát!! ) és azt is megkapják a fejükre :) Ilyen szempontból szívesen szupportállak :D :R.

Bigman: gyárban az ic-t gépekkel flashelik fel,illetve teszteléskor JTAG-en keresztül.Előre mondom,hogy kell hozzá célszoftver és nem kevés rutin,meg se próbáld otthon megvalósítani..

Takacslidia: Első lépésként próbáld meg elérni,hogy bebootoljon a telefon.Mivel a H1N1 ICS romok ( H1N1 v5.8a például) unibootloaderesek, ezért szerintem azt tedd fel. Ha azzal meg vagy,akkor meg tudjuk nézni,hogy milyen bootloadered van és onnan már bővebb a választási lehetőséged.Ha segítség kell,szólj, egy darabig vagyok..

Bigman: igen,van: a gyárban a saját licences progijuk..nem közkincs.

Packardo: esetleg Bagyusz blogja? :K :F

[ Szerkesztve ]

(#19436) pakardo


pakardo
tag

Sziasztok
Valaki meg tudná nekem magyarázni (kivéve bigman001-et :) ) mi a külömbség a cm 10.1 és 10.2 között? nem nagyon találok change logot róla.

[ Szerkesztve ]

Üdv : pakardo

(#19487) Ronam


Ronam
addikt

Sikerült még tegnap este életre kelteni, de nem egészen értem hogy mi volt a probléma. Bármilyen backupot vagy ROM-ot próbáltam feltolni, bootloop lett a vége. Az utolsó amivel próbálkoztam a CM 10.1 volt, és az elindult :), majd utána megpróbáltam az 5.8a-t, és az is elindult. SCI-t is feldobtam, viszont azzal volt egy kis problémám. A ROM bootol rendesen, viszont sehol sem látok Play ikont az appdrawerben. Ez mitől lehet?

(#19472) bigman001: Köszi, hogy próbáltál segíteni, de azért ennyire nem vagyok b@lfasz :).

(#19662) Milestone2 válasza bigman001 (#19658) üzenetére


Milestone2
nagyúr

3D Graphics Performance of Alcatel One Touch 995

Te Bigman001 itt szerinted biztos nem csak egy tesztleírás van?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19709) bagyusz válasza bigman001 (#19707) üzenetére


bagyusz
őstag

Nem elavult, a gyári recovery-k ilyenek. Update csomag és wipon kívül mással nem nagyon szokták felruházni.
Amiről meg szó van az ClockWorkMod 5/6 recovery.

(#19706) bigman001

..a hangeerö gombot lefelé tartod és bekepcsolod a telót az első rezgésig de nem engeded el a hangerő gombot..

1 rezzenés után már BL-ben van, ergo nem kell folyamatosan nyomni a hangerő gombot.

(#19704) Iván7

Igen ilyenkor Bootloaderben van mikor folyamatos az alca logó.

(#19703) bigman001:

GB óta felesleges a wipe battery.

(#19699) bigman001

Nem kell minden lépésben wipolni. Elég egyszer a rom telepítés előtt vagy után, valamint a wipe data után felesleges a wipe cache. Wipe data/factory reset alapból formázza a data/cache partíciókat valamint az sd-ről töröl egy mappát.

(#19717) Milestone2 válasza bigman001 (#19714) üzenetére


Milestone2
nagyúr

2011-óta sokat változott a világ Bigman001!!!
Érdemes mindig a legfrissebb cikkeket olvasni...
Vagy csak simán a tapasztaltabbakra hallgatni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19760) helixP válasza bagyusz (#19758) üzenetére


helixP
nagyúr

1000 Hála!

bigman001:Ha azt érted az alatt, hogy "témobilos kártyával frissítenem", hogy beleraksz egy t-s simet, szerintem mindegy, hogy akkor milyen sim van benne.
Mindenképpen backupold a mostani állapotot, hogyha kell, akkor vissza tudd tenni, ha esetleg gond lenne a kártya felismerésével.

[ Szerkesztve ]

(#19850) Milestone2 válasza bigman001 (#19842) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bigman, ez most mi?
Backup mappa? Ilyen hosszú névvel?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19858) #84490496 válasza R2Bazsi15 (#19857) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ha már kerested (mondjuk gugli nekem kihozza): olvasd el a blogom.. :D

Bigman: thx a backupot, a gdrive-ban a romoknál a GB romok közé tettem.

(#19867) Kovbob válasza R2Bazsi15 (#19863) üzenetére


Kovbob
senior tag

CWM 6-ot itt találod. CWM indítása: teló kikapcsolt állapotában nyomod a hengerő le+bekapcs gombot az első rezzenésig, majd rákötöd pc-re és elindítod a már kitömörített CWM_6_20130615 mappán belül a "fastboot load.bat" filet. Romot úgy tudsz telepíteni hogy rá teszed a romot az sd kártyára, cwm-ben wipe data, cache majd install zip from sd card és kiválasztod a romot.

Backupot meg bigman001 leírása alapján tudsz vissza rakni.

[ Szerkesztve ]

(#20065) #84490496 válasza R2Bazsi15 (#20064) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nem. Bagyusz romjai alapból rútoltak ( copyright: Bigman :P :D ) Sorry: nem hagyhattam ki...

20067: Bagyusz: gondolom akkor nem az msm-es cuccokat használja,hanem az általános drivereket.. max pontosítod,ha nincs igazam :D

[ Szerkesztve ]

(#20170) #84490496 válasza mcsm88 (#20168) üzenetére


#84490496
törölt tag

A .android-secure szokott még bekavarni. Az sd-t mountold cwm-ben,majd a kártyáról töröld a .android-secure mappát. Ez után egyböl mehet a restore.. hátha :)

Bigman: nem kéne... ha nem az a gyári romja,akkor minek csessze el a flasheléssel az egyetlen eredeti cuccát? :)
Nem kötözködés,de gondold át ,mielött irod:a flashelés felülír vmit. Nagyrészt a gyári dolgokat. Jó az,ha eltünik minden,ami gyári? Szerintem egy esetben igen a válasz: ha van backup az eredeti dolgokról. Minden más esetben káros.. szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#20201) Milestone2 válasza bigman001 (#20198) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt a fórumon -főleg Androidban- mindenki saját felelősségre csinál mindent.

bigman kedves, egyet érts meg, vannak itt olyanok, akik jóval kevesebbet, vagy egyáltalán semmit nem értenek, ahhoz, amihez te már egy kicsit....

....és nagyon nem mindegy, hogy mit javasolsz nekik: vidd ki a bilit...vagy idd ki a bilit...

A lelkesedésedet senki nem kritizálta, csak a megfogalmazásodat, a hirtelenségedet.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#20203) #84490496 válasza Milestone2 (#20202) üzenetére


#84490496
törölt tag

...és ezek után mount usb mass storage,majd felmásolja az sd-re a romot és úgy telepíti. Ezt szokták tiszta telepítésnek nevezni :)

Bigman: ha format system,cache.. egyebeket nyomsz,akkor onnantól nincs rendszer a telón. Persze hogy nem indul. Alca logo és kakukk,mert nincs,ami bootoljon. Format után ! kell a romot telepíteni. A wipe data/factory reset nem formatál,hanem gyári állapotra rakja a romot,amit telepítettél..

[ Szerkesztve ]

(#20249) #84490496 válasza Keeperv85 (#20247) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ha jól értelmezem,akkor a 3-as partició az osbl (OS BootLoader) a 2-es meg a ? (Download BootLoader) lenne? Ezen az elven elméletben elegendő lenne a 3-ast kicserélni a "hivatalos" ics bootloader eléréséhez?( Szerintem nem ilyen 1szerű,de le merem fogadni,hogy sokak első gondolata ez lenne.. :D )

Egyébként: Az működhet,hogy a 2-es és 3-as particióra betolom a frissített file-okat,majd update zipként a gyári frissítést lefuttatom?
Ha jól tudom,akkor nincs rejtett partició,csak a cwm backup nem ment le párat..de egyik sem rejtett..

Bigman: Elvileg tilos itt hirdetni..(gondoltam inkább én szólok,mint egy moderátor ;) )

Apropó osbl.mbn és dbl.mbn: qpst ismeri ezeket és elvileg külön is tudja flashelni..ha jók az emlékeim.. nem erről küldtem képet anno?

[ Szerkesztve ]

(#20252) #84490496 válasza Jenzen (#20250) üzenetére


#84490496
törölt tag

Telepítsd mellé ezt .

Bigman: Türelem.. először is várd ki a végét légyszíves.. Próbálom "kihasználni" Keeperv85 tudását és találni megoldást,de közel sem biztos,hogy jut(unk) is valamire.. pihi; ha lesz valami,majd szólok :)

[ Szerkesztve ]

(#20258) #84490496 válasza mrazgabor (#20256) üzenetére


#84490496
törölt tag

??? Ezt le tudnád írni rendesen? Egy szót sem értek belőle ugyanis.. milyen alca logó le és fel???? :Y

Bigman: Te beszéled ezt a fajta nyelvet: Lefordítanád nekem? ;] ;)

Keeperv85: Kell egy fsbl.mbn is : Fail Safe Boot Loader... qpst szerint..

A partition.mbn nélkül szerintem egyébként is meg vagyunk lőve..hogy jó parasztosan mondjam..

[ Szerkesztve ]

(#20262) #84490496 válasza mrazgabor (#20259) üzenetére


#84490496
törölt tag

Na pontosítsunk: Én nem a download módot kérdeztem. Azért is írtam: Első lépés: telóból akku kivesz. Második: usb kábel bedug a pc-be. Harmadik: usb kábel bedug a telóba. (Ekkor elvileg az előlapi led villogni kezd..) Negyedik: benyomni a hangerő le gombot ( És semmi mást !!!!!!),majd az ötödik: A hangerő le gomb nyomvatartása mellett berakod az akkut a telóba. Erre elvileg el kellene indulnia a gyári 3e recoverynek.

Módosítom: Igaza volt Bigman-nek !!! :R Hangerő fel

(Hiába no..rég volt alcám..el kellett olvasnom a blogomat hozzá..)

Tóth Józsi: Meglepő módon az összefoglaló romok részében benne van,mint minden más,ami a telóhoz kell..de hogy ne kelljen használni a fórum keresőt se: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20279) bigman001 válasza #84490496 (#20277) üzenetére


bigman001
tag

Most vettem észre !Bigman: Türelem.. először is várd ki a végét légyszíves.. Próbálom "kihasználni" Keeperv85 tudását és találni megoldást,de közel sem biztos,hogy jut(unk) is valamire.. pihi; ha lesz valami,majd szólok :)

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#20350) #84490496 válasza #84490496 (#20347) üzenetére


#84490496
törölt tag

Mod: Bocsesz Bigman, ezt akartam írni..(közben kb 40 oldal van megnyitva,szerencsétlen Ubit is frissítem,meg nem is figyeltem hirtelen,hogy mit gépelek..)

Induljunk el erre szerintem.. :)

[ Szerkesztve ]

(#20658) mercurytopaz válasza #84490496 (#20657) üzenetére


mercurytopaz
aktív tag

Én lehet, hogy naívan látom a dolgokat, de azért tudom big-et megérteni, mert én pl. úgy szeretnék egy romot feltenni mint egy linuxot a pc-re. Na így csinálják meg, és lesz a bigmannak létjogosúltsága ( hétköznapi ember, én is) és nem lesz több téglásítás se. Sz :U erintem ez lenne egy igazán szuper dolog. És ettől még a hardveresek is jobban érezhetnék magukat.

[ Szerkesztve ]

(#20659) #84490496 válasza mercurytopaz (#20658) üzenetére


#84490496
törölt tag

Azt kell,hogy mondjam,hogy valahol igazad is van,meg nem is. Normál esetben a telefont megveszed egy gyári firmware-rel/rommal. Ahhoz elméletben Neked,mint felhasználónak (ideális esetben) nem kellene hozzányúlnod.Aki meg fel akar rakni egy romot,ami nem gyári,az csináljon magának.Ha így tesz,akkor meg felesleges olyan módszerrel feltenni,mint egy win-t,mert azért a rom készítéshez nem elég az ide-oda kattintok "tudás".

Bigman-t meg tudom érteni,bosszantó volt nekem is,hogy a gyári update az istennek sem megy fel a telóra..Gondolom Ő is szeretné mókolások nélkül használni mondjuk a cm10.2-t..Ez érthető.Ezzel nem is lenne semmi baj, ha képes lenne elfogadni azt a tényt , hogy hivatalos visszaút nincs gyári ICS update-ről és hogy egyszerűen ahhoz,hogy a hivatalos frissítés felmenjen,ahhoz a mi tudásunk és ezközparkunk egyszerűen kevés.Ami még ehhez lényeges info szerintem: Keeperv85-el , Bagyusszal és a többiekkel is nem keveset beszélgettünk/beszélgetünk és próbálkotunk/próbálkozunk (még így is,hogy Sem Keeper-nek,sem nekem nincs ilyen teló,Bagyusz tudta hivatalosan frissíteni sztem majd 1 éve..) , de egyszerűen nincs olyan megoldás,amire azt mondhatnám: Próbáld meg ,mert tuti,hogy nem csinálsz téglát a telódból.

Jelenlegi tudásunk szerint box nélkül alapból meg vagyunk lőve. A box árát hadd ne mondjam, az is kérdéses,hogy egyáltalán a box segítene-e,mert JTAG-elni csak célszoftverrel tudná az ember a telót,de az sincs. Ha a hivatalos szervíz (Telemax) nem JTAG-eli, az sztem már jelent valamit...

(#20680) #84490496 válasza ViCk980 (#20679) üzenetére


#84490496
törölt tag

Meg sem merem említeni a szoft árát hozzá,a szerver díjjait,meg azt,hogy pl a nokia lelőtte az összes hivatalos szerverét,mert microfos-nokia lesz/lett.. :)

Apropó: hogy áll a beteg? Unicdma esetleg segített? :)

Bigman: (20673-ra): úgy,hogy Neki a hivatalos update ment fel.Más bootloader verzió volt,mint neked..

[ Szerkesztve ]

(#20689) #84490496 válasza ViCk980 (#20688) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ja... Azoknak alapból a kukában a helyük :D

Bigman:moddolom: most kaptam face-en: reggel ugorjak be egy tab2-ért. Kimosták mosógépben. Még mindig hozni akarod?

Vick:mivel egy kaptafa az egész,úgy könnyű :)

[ Szerkesztve ]

(#20735) openstage


openstage
csendes tag

Sziasztok! Bigmant megint sikerült nektek kitiltani, csak legyen már abban mersze valakinek ki hívja a moderátort rá mindig?? Egy rossz google fordításért?? Addig ezt üzeni a sikeres kitiltónak! :C :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.