Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  AC 97 meghalt? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) turho


turho
őstag

Hy! Nyilván tegnap délután meghalasztottam abit lapomon az ac97 hangmodult, amikor csatlakoztattam a hifitoronyhoz, a hifi tunerében benne volt az antenna és...nos szóval szikrázott egy picit, ugyanúgy mint amikor tv-be dugsz antennát, meg rázott is. De már nyilván késő volt, azóta a bal csatorna nem szól csak ha feltekerem a hifin a hangerőt akkor cicereg át valami kis torz valami...Keresztet vethetek rá? Vagy meg lehet csináltatni? Nem létszükséglet, de sokat ront a lap piaci értékén. /abit-bl7 p4 s478 lap/

(#2) Den válasza turho (#1) üzenetére


Den
veterán

Ezt soha nem értettem, miért ráz meg szikrázik az antennakábel? Hülyét kapok mikor csatlakoztatom a gépem tuneréhez és szikrázik.
Egyébbként túl komoly dolog nem mehetett tönkre, mert (elméletileg) a számítógép ki-be menetei, galvanikusan le vannak választva a gép érdemi áramköreitől.

www.simson4t.hu

(#3) utax válasza Den (#2) üzenetére


utax
aktív tag

ja, nekem is tököm tele van, amikor bedugom a tv-be vagy a képbe az antennát és jól megráz ... kiba idegesítő !
:)
nyugi, a lap értékét nem csökkenti számottevően az ac97 hiánya, szarja le mindenki magasról, legalábbis én igen

Use the force, Dude !

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  AC 97 meghalt? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.