Hívjátok aminek akarjátok

Reggel korábban kezdtem mert elég nagy melót kaptam aztán meg soha az életben nem csináltam ilyet. Az 1fázisú órát szekrénnyel mindennel együtt cserélni kellett 3f-re és szétosztani a 13 áramkört a 3 fázisra, + még az elmű nem jön ki kiadni a szabad két érre a maradék 2 fázist addig az egész előkészített szétosztott 3f-et kiadni a meglévő 1 fázisra a még régi 1f-es órára, aztán a ház tetőterében is matattam pár órát, nem ez a lényeg. Magamra voltam hagyva, anyagot kaptam időm volt peace volt és jól éreztem magam, otthon voltak a tulajok (házaspár). Kaptam volna kávét ha kérek, kaptam pogit, ücssit, kaptam volna kaját is, hirtelen ennyi jut az eszembe (ja volt 2 rudim is). Csináltam a dolgomat tényleg csak ittam, vigyáztam a drájvitra mint a két szememre minden porcicát összeszedtem magam után (amúgy a végén a főnök is lehidalt mennyire kva jó lett a végeredmény).
A meló közben megjelent a tulaj és ilyet szól ettől még jobban megy a munka és a kezembe nyomott több pénzt mint a napi fizum (!!!). Én olyan kurva kellemetlenül éreztem magamat, hogy el nem tudom mondani. Hátratettem a kezemet, ellenkeztem, szívem szerint hazaszaladtam volna. A faszi a táskámba tuszkolta a pénzt és mondta, hogy megérdemled tedd el!!!!!!! Nem akartam vitát, láttam rajta, hogy szívből adja hát jó. A nap végén behívott a nappaliba kaptam kis munkát hétvégére és látom a só, a bors, a cukor mind mind németül van írva, számcsere, a neve is német hangzású. Képzeletben a fejemhez kaptam, én azért kaptam ennyire sok pénzt mert az nem sok arról az oldalról nézve és alul vagyok fizetve. :DDD Így a napom a kiegészítéssel együtt már olyan szinten volt amiért mosolyra állna a szám napi szinten.
Mellesleg egy kezemen meg tudom számolni hány olyan helyen voltam ahol ennyire kedvesek voltak velem és nem lestek folyamatosan mit hogy csinálok. Arról nem is beszélve, hogy magamra hagytak a házban pár órára ők mentek utukra. Hinnétek? Vannak még érdekes dolgok.
Vaterán eladtam egy E90 kijelzőt, házhoz jönnek! ;] ;] ;]

Még van hozzászólás! Tovább