Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-05-10 13:11:14

LOGOUT.hu

A telefonról szóló tesztet itt olvashatjátok Victoryus kolléga tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) pgemil


pgemil
aktív tag

Sziasztok!
A BT kapcsolatoknál hogyan lehet a "felesleges" kapcsolatokat törölni?
(Délelőtt kerestem egy BT billentyűzetet és 20-30 másik telefont is látott, de ezek nem kellenek!! Sőt, zavaróan sok van, legközelebb nem fogom megtalálni az "új" eszközt.)

(#1102) junkpod válasza tlac (#1099) üzenetére


junkpod
nagyúr

Probléma: a picasa sync. Ha jobban meggondolom lehet, a 2.3-asban lévő gallery is jo mert ott működöt, sőt lehet ez is ua. Végül is bruno frissítette a gappsot, kár volt...

Box's don't touch!

(#1103) Terentius


Terentius
őstag

Melyik oldalról érdemes rendelni srácok?Valami olyan oldal kéne ahol már rootolva van.

Poco F5 12/256 Gb

(#1104) tlac válasza Terentius (#1103) üzenetére


tlac
nagyúr

többségünk a tmallboxtól rendelt, rootolva lesz

(#1105) cappa72 válasza Terentius (#1103) üzenetére


cappa72
nagyúr

tmallbox, ahonnan rendeltünk sokan.
Ugyan már nem BM rommal adják, de root-olt a kiírás szerint.

tlac már megint beelőzött :DDD

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1106) kispredátor válasza cappa72 (#1105) üzenetére


kispredátor
csendes tag

MTK6577 ZTE V970 (Mulit-Language Version)

V970 Android 4.0.4 V3.0 MOD by BM (Bruno Martins)

én is figyelem, egy dec.27-én amikor én rendeltem, még valami 1.1 szerepelt, ha jól emlékszem...

(#1107) JMarty


JMarty
tag

Sziasztok!

Ilyen készüléket szeretnék venni, múltkor már kérdeztem párat, de még hezitálok.

Komolyabb 3d-s játékokkal hogy boldogul (GTA Vice city, shadowgun, stb)?

Találtam a tmallbox oldalán egy Alcatelt is: Alcatel OT-986

Egyszerűen nem tudok dönteni :)

Segítsetek!

(#1108) tomy_cz válasza JMarty (#1107) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Háth azért kicsivel másabb az árkatergória is és a technikai paraméterek is. Szerintem innen neked kell eldönteni, pl van-e szükséged előlapi kamerára, vagy éppen kell-e plusszba a nagyobb képernyőfelbontás és méret, stb...
Támogatottságot tekintve minden bizonnyal az Alcatelhez nem lesz újabb rom, de az is lehet, hogy valaki fabrikál hozzá olyat, amiben javítva vannak az esetleges bugok.
A játékokat tekintve nagy eséllyel futnak a V970-en is, én nem játszok rajta, csupán ABirds van rajta. Egyébként proci szempontjából meg kb ugyanaz a kettő, így ha az egyiken nem fog menni, akkor a másikon sem. :DDD De szerintem megnyugodhatsz efelől.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#1110) JMarty


JMarty
tag

Köszönöm a válaszokat! Sajnos nekem is a támogatottság a legnagyobb problémám. Utánajártam az Alcának van rá egy-két kínai rom, de azt írják a gyári a legjobb (ja és nincs magyar nyelv) . Alapjában volt egy ot-995ös Alcatelem korábban, talán csak azért húz a szívem arrafelé. A másik gond a méret. Majdhogynem a 4.3-as is nagy nemhogy a 4.5-ös.
Ami a Zte gyengéje az a led "vaku". Azt olvastam nem lehet elemlámpának használni amire sokszor lenne szükségem.

Egyébként ami nekem fontos az az email, naptár, netezés.
De tovább megyek ennyiért tudnék Desire X-et is venni szolgáltatónál, csak nem jön be külsőre.

Nem sokkal jutottam előrébb :)

Szerk.:
Ha a ZTE-t választom akkor pedig a különbözetből tudnék venni bele egy nagy SD kártyát meg tokot is.

[ Szerkesztve ]

(#1111) M3oH


M3oH
addikt

Alcatel jobb vas, de supportra sztem ne nagyon szamits. Persze, ha feltunik EUbana dolog, akkor talan.

MAs: a GPS masnal is ilyen gyatra? REttenetesen lassan talal muholdat es akkor is baromi gyengen. Nem mintha sokat hasznalnam, csak a Defy utan kisse szembetuno a kulonbseg.

(#1112) tlac válasza JMarty (#1110) üzenetére


tlac
nagyúr

Majdhogynem a 4.3-as is nagy nemhogy a 4.5-ös.

a 4,3-as méret még teljesen jó
és így utólag mellette a blade kis vacaknak tűnik, nem vennék kisebbet

Azt olvastam nem lehet elemlámpának használni amire sokszor lenne szükségem.

miért akarnád azt az egyetlen darab ledet használni, mikor kijelző mögött van több is? :D

(#1111) M3oH:

sajnos nem túl erős nekem sem a gps benne
bár van aki meg isteníti

de legalább kell egy 3.x-es BM rom, abban jobban működik az agps, az sokat segít

[ Szerkesztve ]

(#1113) M3oH válasza tlac (#1112) üzenetére


M3oH
addikt

Ertem. Amugy, BM 3,1 van fent, hasznaltam a 2,x-t is, de nem nagyon vacakoltam a GPSsel, igy nem tudom ,milyen volt elotta, de most is gyengus az tuti :)

(#1114) tlac válasza M3oH (#1113) üzenetére


tlac
nagyúr

hát ha nem nagyon használod, akkor amúgy is mindegy :)

de egyébként ha megy az agps, akkor a szabadban pár perc alatt tud csatlakozni hozzájuk

azt, hogy tényleg működik, azt onnan látod, ha elindítod a gps test-et, akkor beteszi fehér pontokként a műholdak helyét a radaron, ezt akár szobában is ki lehet próbálni
ha nincsenek ott, akkor érdemes nyomni egy agps clear-t a menüben és utána letölti újra és pár másodperc múlva meg lesznek a műholdak koordinátái

[ Szerkesztve ]

(#1115) JMarty válasza tlac (#1112) üzenetére


JMarty
tag

Jogos! Meggyőztetek, maradok ennél a készüléknél. Tmallboxnál érdemes rendelni?

(#1116) M3oH válasza tlac (#1114) üzenetére


M3oH
addikt

Agpst nem volt bekapcsolva, igy mar latja GPStestben is a muholdakat, koszontem.

(#1117) aaaaaa válasza JMarty (#1107) üzenetére


aaaaaa
csendes tag

Ha komoly játékra kell ez szerintem egy alternatíva.
http://www.fastcardtech.com/ZTE-Athena

(#1118) davidlaci


davidlaci
csendes tag

Sziasztok,

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy nem működik az iránytű ha felrakom bármelyik olyan app-ot amiben iránytű van. (pl: Smart compass nevű app).
Erre van valami ötletetek, hogy ez mitől van?????? Hogyan lehet ezt javítani???? Ha fordulok a telefonnal az iránytű nem fordul, nem mozog..... Köszii

(#1119) cappa72 válasza davidlaci (#1118) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nincs benne mágneses szenzor. (Hiányzik belőle az iránytű.)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1120) GtCaT


GtCaT
tag

1.
Naponta legalább 2x az "Állapotsor alkalmazás sajnos leállt!" hibaüzivel teljesen behal a készülékem.
Ma pl. K9-Mail indítására nem jött be a progi, hanem elkezdett villogni a kijelző és állandóan a fenti hibajelzést hozta, amelyet csak OK -zni lehet és visszatér. Csak az akksi ki-be segít rajta ilyenkor.
Újraindítás után minden (aK9 is) teljesen jó - néhány óra hosszáig.
Akksi ki-be után mindíg egy vörös mezős - kék égboltos háttér állítódik be - bármi volt előtte.
Minden app külön lett telepítve, semmi Titánium - meg ilyenek.
2.
Első ilyen összeomlás után nem találtam a gyári email app -ot és a G.Readert
Fenti email klienst és a G.Readert a Play -ről telepítettem.
Kérdéseim:
Hallottatok már ilyenről?
Húzzam újra, vagy ismert olyan app ami ezeket az összeomlásokat okozza?
Gyári email.app elérhető vhol?

[ Szerkesztve ]

(#1121) smirdex


smirdex
tag

Használ valaki erre a készülékre olyan alkalmazást amivel diktálni lehet az sms-t?

(#1122) Peter_Pan válasza tlac (#857) üzenetére


Peter_Pan
tag

Én V940-est használok teljesen elégedetten, így fogalmam sincs nálatok ki(k) foglalkozik(/nak) ROM-ozással, de tegnapi dátummal találtam nektek valamit. Valamelyikőtök nézzen bele mi ez pontosan. Illetve ha ez tényleg a JB lenne, mint amire gyanakszom, akkor települ-e ebben a formában vagy -az eltérő régiók miatt- előtte még bele kell nyúlni?

[ Szerkesztve ]

(#1123) malisonX válasza Peter_Pan (#1122) üzenetére


malisonX
aktív tag

Ez a build.prop szerint sajnos még mindig ICS :(((

(#1124) junkpod válasza pgemil (#1101) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem csak azokat mutatja amit már párosítottál egyszer, ezeket lehet törölni.
Illetve az éppen elérhetőeket. Azokon max kikapcsolhatod a bt-t ha a tied.

Box's don't touch!

(#1125) junkpod válasza malisonX (#1123) üzenetére


junkpod
nagyúr

De legalább friss ropogós. Igaz 970m...

Box's don't touch!

(#1126) kiskatz


kiskatz
tag

Sziasztok!

Tegnap kaptam meg a V970-et és mindjárt fel is raktam a BMV3.1-et.
A kérdésem az lenne,hogy a lock screen-ről hogyan lehet eltüntetni a segélyhívó gombot.

(#1127) fi:zi'k válasza kiskatz (#1126) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mikor rendeltél és honnan?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1128) kiskatz válasza fi:zi'k (#1127) üzenetére


kiskatz
tag

Minideal-ről dec.31.-én.

(#1129) fi:zi'k válasza kiskatz (#1128) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor gondolom DHL.
Mennyit fizettél összesen?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1130) kiskatz válasza fi:zi'k (#1129) üzenetére


kiskatz
tag

198USD

(#1131) malisonX válasza junkpod (#1125) üzenetére


malisonX
aktív tag

Azzal szerintem nincs gond. A legújabb Bruno ROM-ok alapja is a Venezuelai V970M ROM. Venezuelában is V970M-nek hívják a készüléket, mint Indonéziában. Csak az Indonéziaiban ugye fele RAM van... Érdekesen betűznek.

(#1132) GtCaT


GtCaT
tag

Megtenné vki, hogy letölthetővé teszi a BM3.1 -ben levő Email.apk -t és Exchange .apk -t.
Előre is kösz! :R

(#1133) M3oH válasza GtCaT (#1132) üzenetére


M3oH
addikt

(#1134) GtCaT válasza M3oH (#1133) üzenetére


GtCaT
tag

Nagyon köszönöm! :R :R

(#1135) Kodiak88


Kodiak88
tag

Kaptam tracking numbert Tmallboxtól 2 napja, de ittmég nem jelent meg semmi infó a csomagról..remélem nem lesz gond.

Ha 2 sim esetén az egyiket csak mobilnetre használnom, de a másikon is elérhető szerethető szeretnék maradni a számom miatt (whatsapp) 2g-n tud működik a másik melett?

(#1136) kispredátor válasza Kodiak88 (#1135) üzenetére


kispredátor
csendes tag

én 5 nap után láttam a tracking számot, addig hiába nyomogattam akármilyen siteon...

(#1137) samat78 válasza samat78 (#959) üzenetére


samat78
csendes tag

A helyzetjelentés kedvéért, hogy ne csak a kérdések és a rossz hírek jelenjenek meg: megérkezett a csomagom. A rányomott bélyegzők alapján 7-én engedte át a vámhivatal (abgabenfrei), 8-án kivitte a postás és 9-én vettem át (tegnap nem voltam otthon, így ma reggel mentem el érte). Én ugyan Ausztriába rendeltem, de a magyar csomagok sem lehetnek akkor már messze. A csomagban minden benne volt, plusz kaptam egy hátlapot védő tokot, amit nem rendeltem, és szerintem a rendelt csomagban sem volt benne elvileg. Mindenesetre kedves tőlük. A csomagban ezen kívül volt a telefon, egy akksi (1600 mAh), egy töltő, EU-s átalakító, USB-kábel, head set, egy csomag képernyővédő fólia, leírás, valamint a hozzá rendelt micro-SD kártya + SD-adapter. A telefon tökéletesen működik, V3.0MOD by BM-el érkezett. Szívesen megadom a rendelési adatokat a táblázathoz annak, akinek van írási jogosultsága hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1138) fi:zi'k válasza samat78 (#1137) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerintem ide mehet. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1139) Syfon


Syfon
csendes tag

Sziasztok.
Bruno v3.1 van a telómon, pár dolog nem okés.
- a Viber telefonálásra használhatatlan,a vonal másik végén nem érteni semmit belőlem,
ha a másik fél is v970-el (Cimborámnak is ua van) viberen telefonál akkor egyikünk sem érti a másikat.
Skype tökéletesen működik.
- ha diktálni akarok nem érteni magyar,összevisszaságokat ír.
- telefonálás közben nem lehet csökkenteni a hangerőt,a csúszka működik,de a hangerőt nem veszi le.
Valaki tapasztalt hasonlókat?

(#1140) Dot válasza Syfon (#1139) üzenetére


Dot
őstag

2.3-assal is rossz a hang viberrel azaz recsegek havernál.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#1141) Gman999 válasza Novicsok (#970) üzenetére


Gman999
tag

Nekem particionált 2.3 van fenn, megint meg kell csinálni ezeket a lépéseket a 3.1 re váltás előtt, vagy akkor ki lehet hagyni?

(#1142) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A fon megrendelve a tmallboxtól.
Tök jó, hogy nagybetűkkel ott van hogy ingyen szállítás, erre elkérnek érte $3-t és még a PP felár is engem terhel. :(((

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1143) Gman999 válasza fi:zi'k (#1142) üzenetére


Gman999
tag

Már nem azért de az a 3 dollár azért a 12 ezer km-ért szinte ingyen van ;)

[ Szerkesztve ]

(#1144) fi:zi'k válasza Gman999 (#1143) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem kukacoskodni akarok, de $3 az pont nincs ingyen. Mondhatnám a hülye példát, hogy akkor napi szinten küldhetsz nekem $3, mert szinte ingyen van. :))

De a lényeg, hogy vagy legyen akkor ingyenes vmelyik szállítási mód, vagy ne írják ki. Nem az összeg bánt, hanem az "átverés".

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1145) Terentius válasza fi:zi'k (#1144) üzenetére


Terentius
őstag

Miennyi idő így postával?És van tracking number?

Poco F5 12/256 Gb

(#1146) Novicsok válasza Gman999 (#1141) üzenetére


Novicsok
tag

Bruno szerint meg kell csinálni. Ha megcsinálod, semmi meglepetés nem lesz az új ROM-mal, szépen fog működni.

(#1147) GtCaT válasza Novicsok (#1146) üzenetére


GtCaT
tag

Akkor ezt nagyon nem értem...
Melyik HSZ -ában írt erről?
Minden frissítés előtt ajánlatos újra partícionálni, vagy csak a 2.3 után?
Holott már van egy kialakított struktúra, ami nem fog változni?

[ Szerkesztve ]

(#1148) cappa72 válasza GtCaT (#1147) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mielőtt a 3.0 kikerült vona, átírta az egyik fájlt, amit felkészített arra, hogy az aromainstaller felismerje az átparticionálást.
Ha már régebben csináltad az átparticionálást, akkor kelleni fog a belső sd memória-tárhely letiltó szkript.
Ha új módon csináltad, akkor az aromainstaller felismeri.
Ha jól követtem nyomon az eseményeket akkor ennyi a különbség.
(megerősítés/cáfolat jöhet)

Tehát elméletileg nem kell újra megcsinálni a particionálást, de ha szeretnéd, hogy az aromainstaller automatikusan felismerje az átparticionálást, akkor javasolt.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1149) Gman999 válasza cappa72 (#1148) üzenetére


Gman999
tag

Igaziból nem tart sokáig szóval megcsinálom ha felteszem az új romot, de mennyire stabil a 3.1, érdemes már feltenni?

(#1150) kispredátor válasza Terentius (#1145) üzenetére


kispredátor
csendes tag

dec.27-én rendeltem ugyaninnen, ma kaptam az értesitőt hogy mehetek érte, reményeim szerint holnap a kezemben lesz.
Az össz-vissz 15 nap, szerintem vállalható, nekem nem érte volna meg a plusz költség hogy egy hét alatt a kezemben legyen.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.