Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-05-10 13:11:14

LOGOUT.hu

A telefonról szóló tesztet itt olvashatjátok Victoryus kolléga tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) M3oH válasza M3oH (#299) üzenetére


M3oH
addikt

Update: kozben Kelzsoca felvilagositott, hogy az Inteles verzio bizony lehet olyan eros vas, mint ahogy a bencsmarkokban teljesit. (Az inteles topikban egy 11k+ antutus eredmenyt produkalt a masina)

(#302) junkpod válasza M3oH (#301) üzenetére


junkpod
nagyúr

azért nehezen hihető, hogy dupla teljesítményt ad mint a tegra vagy mtk verziók, gondolom ua memória csipek vannak benne mindben, mégis a memória olvasást is majd duplájára mérte antutu:)
Meg ugye nem is ilyen áron menne...
nme tudom ilyen más teszt progik vannak még de kíváncsi lennék más mérésekre is. PL az antutu nálam az SD cardra teljesen mást mért mint másik sd teszter program...

Box's don't touch!

(#303) M3oH válasza junkpod (#302) üzenetére


M3oH
addikt

En is ketelkedem a dologban. De Kelzsoca eleg otthon van a dologban, es nem hiszem, hogy szakertokent olyat irna, ami nem valos. (Es megjegyeznem, hogy jel. pillban egy defy+om van, 1maggal nekem tokeletesen megfelel sebessegben, csak a kijelzot kicsinylem, ezert valtom le hamarosan, es ez a Zte nagy eselyes erre :) )

(#304) Dot válasza junkpod (#290) üzenetére


Dot
őstag

Nekem a 2.9.4-el volt ~5500 pont a 3.0.2-vel 6159 pont :)

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#305) M_o_g_y_i válasza junkpod (#298) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

...és cappa72

Remélem én is, hogy minden OK lesz a telóval és a biznyisz részével is a dolognak.
Ha még tréfamentes is lenne, az külön örö'e'bódottá... :U
De számítok inkább rá, ne akkor keressek rá lóvét valahonnét.

Kíváncsiságból rendeltem a Tegrás változatot, remélem nem fürdök be vele!
A teljesítménye tuti elég lesz, most az Arc S is sokat megy pl. 1-1,2GHz-en és elég. :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#306) pgemil


pgemil
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy egyedi csengőhangot hogyan tudok beállítani?
Hova kell másolnom a fájlokat, ami most a memkártyán van?

(#307) cappa72 válasza pgemil (#306) üzenetére


cappa72
nagyúr

A csengőhang választásánál megkérdi, hogy android rendszer vagy <es explorer> (vagy valami más fájlkezelő). Kiválaszod és beállítod. Elméletileg ennyi.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#308) pgemil válasza cappa72 (#307) üzenetére


pgemil
aktív tag

Szia!
Nekem nem ad fel ilyen lehetőséget, hanem egyből a "hangokat" :(

[ Szerkesztve ]

(#309) nepszter1 válasza M_o_g_y_i (#305) üzenetére


nepszter1
addikt

Én nem mertem bevállalni én maradtam a biztosnál ,olyan de olyan hatalmas nagy különbségek nincsennek szerintem a telefonok között bár szerintem ez a tesztek olyan mint pc-n a 3dmark nem mindig a legjobb gép produkálja a legjobb eredményt.

(#310) Gman999 válasza nepszter1 (#309) üzenetére


Gman999
tag

Meg most nem az hogy hány pontot produkál, mert engem nem érdekel hogy az inteles esetleg pár ezerrel erősebb, nekem az számított hogy ne akadozzon sehol, és nem is vettem még észre sehol akadást szóval bőven meg vagyok vele elégedve, és a még közel 15 ezerrel olcsóbb is, nem kérdés miért választottam ezt. :)

(#311) davidlaci válasza davidlaci (#240) üzenetére


davidlaci
csendes tag

A posta.hu oldalán azt látom már vagy 4-5 napja, hogy a célországba kiküldve. Nem "mozdul" a rendelésem ebből a fázisból.... Most utazhat be Magyarországra, vagy már itt van és itt lehet vele baj??
Szerintetek mi tévő legyek??

(#312) cappa72 válasza davidlaci (#311) üzenetére


cappa72
nagyúr

A posta honlapja egy napot késik a frissítéssel!
4-8 nap alatt jön be, szóval ne aggódj, én már aggódtam helyetted is a saját rendelésemnél.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#313) kiskatz


kiskatz
tag

Sziasztok!

Nincs esetleg valakinek eladó V970-es kijelző védő fóliája?

(#314) hungobungo válasza davidlaci (#311) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Van hogy 16-18 napig küldődik, szóval nyugalom.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#315) davidlaci válasza kiskatz (#313) üzenetére


davidlaci
csendes tag

Én innen rendeltem:
http://www.ebay.com/itm/Nillkin-Matte-Hard-Cover-Case-LCD-Guard-For-ZTE-Grand-X-U970-N970-3G-Mimosa-X-/140830536699?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item20ca2773fb

7 nap alatt a postaládámban volt. Ez egy hátlapburkolat + kijelzővédő fólia is. Annyi a hibája, hogy a fólián ott van az előlapi kamera helye.

(#316) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Elkezdett recsegni a V970 hangszórója...sajnos ma reggel megszólalt az ébresztő, magamhoz szedtem, nyomtam egy Szundit, majd arra eszméltem, hogy a szőnyegen landolt. :W

Viszont azt nem tudom, hogy van-e hozzá köze vagy sem, mert egyszer korábban már csinálta, de ma is kb 2 telefonhívásonként recseg csak. Ha kihangosítom, akkor nem hallható, illetve ha kihangosítás után kikapcsolom a kihangosítást akkor megint nem recseg. :F
Mintha kontaktos lenne vagy nemtom...

Zene közben nem recseg.
Engineer Mode-ban melyik értékkel lehet játszadozni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#317) tomy_cz válasza tomy_cz (#316) üzenetére


tomy_cz
senior tag

A megállapítás annyiban változott, hogy nyilván nem recseg ha ki van hangosítva, mert az a hátsó hangszórón szól illetve a zene is ott hallatszik.
Hangerőállítástól függetlenül recseg, ha halkabbra veszem akkor a recsegés is halkabb.
Sajnos úgy tűnik hardverhiba, és ne ejtse le senki! :(

Bár hozzátenném nem ez volt már az első, hogy leesett, csak úgy tűnik épp most kezdte el a recsegést.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#318) tlac válasza tomy_cz (#317) üzenetére


tlac
nagyúr

:W
rohadjon meg a zte, hogy ezen nem tudott javítani, a mostani blade-emnek is ez a problémája (és már előtte is cseréltem egyet ugyanez miatt, meg a topik is tele volt ilyen hibákkal)
pedig én tényleg vigyázok a telefonjaimra

[ Szerkesztve ]

(#319) Gman999 válasza tomy_cz (#317) üzenetére


Gman999
tag

Igen sajnos ezekkel a mai okos telefonokkal ez benne van a pakliban, ezek már mind szuper érzékenyek...nem úgy mint a jó öreg 3310 es :/ :D

(#320) tomy_cz válasza Gman999 (#319) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Hádde na...akkor is. :N

Valószínűleg ez a GrandX IN-es szindróma nálam is kifejti hatását. :(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#321) malisonX


malisonX
aktív tag

Láttátok, hogy Bruno új romjának verziója 3.0? Ebből következik, hogy komolyabb frissítés jön. A ZTE Venezuela által kiadott ROM-on fog alapulni, amely új alapsávot, kernelt, friss google alkalmazásokat fog tartalmazni. :)

(#322) cappa72 válasza malisonX (#321) üzenetére


cappa72
nagyúr

Aha, ja. Nemrég még ugyanaz a bejegyzés "csak" 2.4-ről beszélt, ráadásul, amikor én néztem, akkor mások voltak az újdonságok.
Sebaj. Jól fogunk járni vele.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#323) Novicsok válasza pgemil (#308) üzenetére


Novicsok
tag

Telefonkönyv
Név
Bal alsó gomb - feljönnek a "Beállítások"
Csengőhang - nálam feladja: Android rendszer, ES File Explorer, Total Commander
Választom a középsőt
és a korábban bemásolt mappából kotorászhatok a zene fájlok között.
Kitűnően működik.

(#324) Novicsok válasza malisonX (#321) üzenetére


Novicsok
tag

És a magyar nyelv benne marad?

(#325) cappa72 válasza Novicsok (#324) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hungobungo azt mondta, hogy a 2.3-tól már mindegyikben benne lesz.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#326) junkpod válasza cappa72 (#325) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintetek Bruno bele tudná rakni a magyar nyelv mellé a szótárat is?

Box's don't touch!

(#327) junkpod


junkpod
nagyúr

Na végre sikerült megoldanom a wifi rendkívül magas ping értékeit.

(régebben írtam, hogy átlagban 200-400ms pinget kapok mindenre a mobilról wifin, míg ugyanazon a wifin egy laptop simán hozza a 10-12ms értékekeket. A laptopról pingelve a telefont szintén ilyen értékeket adott.

Telepítettem egy appot (Wifi high performance widget [link] ) A leírás szeritn valami olyat csinál, hogy a wifi drivert magasabb prioritásra rakja (???) és nem engedi bealudni működés közben.

Ha ezt bekapcsolom, akkor végre a weboldalak 8-12ms pinget adnak, míg a laptopról pingelve 2ms válast ad a telefon!!!

Kérdezném a hozzáértőket, hogy mi lehet a részletes magyarázat erre és másnál is előfordult-e ilyen?

Box's don't touch!

(#328) junkpod válasza M3oH (#301) üzenetére


junkpod
nagyúr

aha, persze...
nézzél rá hány magos gépek produkálják a 11ezres eredményeket: 4 magosak...
[link]

Box's don't touch!

(#329) nepszter1


nepszter1
addikt

jajjj istenem elnéztem és rámentem hogy complate order vagymire , és most mit csináljak ?Már értékelni tudom az ádásvételt kell nekem reggel neteznem

de amugy 3. megrendeltem és már 4.tegnap a postára adta a srác így van esély hogy ideérjen?

[ Szerkesztve ]

(#330) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Szeretnék venni egy V970-et.
Szerintetek a tmallbox-nál ajánlott sima bankkártyával a vásárlás vagy csak paypal-al?
Mivel tud többet a paypal?

(#331) junkpod válasza lolchief70 (#330) üzenetére


junkpod
nagyúr

biztonságosabb a paypal, de olcsóbb a kártyás (paypal +4%). de szerintem így sem volt kevéssé biztonságos. Ráadásul tegnap kiderült számomra, hogy a tmallbox is az Alibaba része, akik jelenleg a világ legnagyobb online kereskedelmi oldala több int 150mrd dollár éves forgalommal. (indexen volt egy jó cikk erről, döbbenetes, 700 millió regisztrált felhasználó...)

Box's don't touch!

(#332) hunaqua válasza nepszter1 (#329) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem sajnos nem! A bolt jó,de China Post sz@r.

lolchief70

Nézz körül az aliexpress.com-on is.Kártyával fizeted,és az Escrow kezeli a pénzt.Az árak is jók.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#333) lolchief70 válasza junkpod (#331) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Köszi!

Biztonságosabb azt tudom, de miben és milyen elv szerint? Ez amit nem vágok igazán.

hunaqua:

Köszi!
A SingPost miatt szimpatikusabb a tmallbox szerintem onna rendelek csak ez Paypal dolog még nem dőlt el.

[ Szerkesztve ]

(#334) nepszter1 válasza hunaqua (#332) üzenetére


nepszter1
addikt

Szóval nem akkora nagy baj ha alin rámentme hogy complate ? A tracking info pedig még nem él mikor fog ?

(#335) tlac válasza nepszter1 (#334) üzenetére


tlac
nagyúr

(#336) hunaqua válasza tlac (#335) üzenetére


hunaqua
addikt

Sajnos most december elején már nagyon sz@r!

Rendeltem v970-et, Nillkin-t, Sd karit. Három különböző boltból.Csütörtökön küldte mind a 3 a Tracking Nr.-t,2 China posta,1 Hong Kong posta.

A 2 Kina postát nem látom még sehol,a Hong Kong meg szombat óta "szállításra" vár státuszban van. Semmi nem fér fel sehova.A Karácsony az ilyen.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#337) ihlet válasza lolchief70 (#333) üzenetére


ihlet
csendes tag

Hali.
A tmallbox-nál alapból nem lehet kiválasztani a paypalt, a live chaten kell kérni vásárlás előtt és légy bejelentkezve.

(#338) tlac válasza ihlet (#337) üzenetére


tlac
nagyúr

lehet régen így volt, de nekem 2 hete simán ott volt a paypal

(#339) nepszter1 válasza tlac (#335) üzenetére


nepszter1
addikt

és itt a posta.hu-n merre találom ?

(#340) hunaqua válasza lolchief70 (#333) üzenetére


hunaqua
addikt

Most az SG sem jó. Eddig nekem a Hong Kong volt mindig a legjobb.Volt olyan ,hogy 4 nap alatt bent volt a vám-ban.Az SG 10 nap volt. ( ...de nem volt Karácsony)

nepszter1

http://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomkovetes

....de ott majd csak 1 hét múlva

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#341) ihlet


ihlet
csendes tag

Tegnap reggel a ZTE-t feltettem egy kb. 1,5 m-magas polcra, ahonnan sikeresen lezakózott a csempére. Semmi baja sem történt, a rajta lévő Nillkin tok megvédte. Már megérte azt a 8 dollárt a tok, amit szintén a tmallbox-ról vettem.

(#342) M3oH válasza junkpod (#328) üzenetére


M3oH
addikt

11614 Amugy nekem is hihetetlen pontszam, meg is jegyeztem a topikban.

(#343) tlac válasza junkpod (#331) üzenetére


tlac
nagyúr

dobsz egy linket a cikkre?

(#344) lolchief70 válasza ihlet (#337) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Hali!

Most rendeltem és nem kellett live chat hozzá.
Sőt a bankkártyás rendelés volt egy kissé körülményesebb azért nem azt választottam.
Cserébe buktam a 4%-ot :O

(#345) ihlet válasza lolchief70 (#344) üzenetére


ihlet
csendes tag

Tokot rendeltél hozzá?

(#346) tlac válasza lolchief70 (#344) üzenetére


tlac
nagyúr

jobb ez így, paypal ad neked védettséget 45 napra

(#347) junkpod válasza tlac (#343) üzenetére


junkpod
nagyúr

Alibaba-s cikk:

[link]

Box's don't touch!

(#348) lolchief70 válasza ihlet (#345) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Nem, tokot most nem, mert az ebay-en olcsóbban lehet tokot venni.
Meg aztán először a telefon érjen ide és működjön rendben :DD

tlac: Igen végülis jobb ez így. Most spóroltam volna 2400Ft-ot. Az nem olyan sok :N
A kínai számlaszámukra a banki átutalást ajánlotta még fel, de úgy tudom az sokkal többe kerül mintha belföldre utalok. Meg Kínába én akarok utlani pénzt... :DD

junkpod: Tmall.com van a cikkben az nem biztos, hogy egyenlő a tmallbox.com-al. De minden lehet...
Majd még gyakorlom kicsit a mandarint :))

[ Szerkesztve ]

(#349) junkpod válasza lolchief70 (#348) üzenetére


junkpod
nagyúr

mindegy, a végén az összesnek egy tulajdonosa van: a Kínai Kommunista Párt :) :C

Box's don't touch!

(#350) tlac válasza tomy_cz (#317) üzenetére


tlac
nagyúr

mit fogsz vele a továbbiakban csinálni? visszaküldöd vagy megpróbálod javíttatni helyben?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.