Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#85651) zozyk válasza jr1994 (#85649) üzenetére


zozyk
addikt

Értelme csak annyi,hogy jelzi,kit fogott be az autoaim.
Elég jól be lehet konfigolni,mindenkinek saját ízlésére. :-)

És mint írtam,működik a kettő együtt.

(#85652) joergie válasza SoulReaver (#85633) üzenetére


joergie
őstag

Ha átlag hozod az artyval megegyező legnagyobb hp-jú heavy hp-jával egyenlő sebzést, akkor elég fasza vagy. De ha az átlag heavy hp-t nézed, mondjuk tier8-ban 1550 körül, az elég lehet. Asszem 1780 a KV5, tier8ban a 2k sem elérhetetlen, de nyilván ez skill függő is.
A kérdésre válaszolva a jónak mondható játékos 3.5x-nél kezdődik általában.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#85653) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Végre találtam egy olyan XVM modot, ahol zöld vagyok :DDD

(#85654) zozyk: hmm :DDD

Nézem Circon live streamjét és kb. semmi nem változott a célzás pontosság. Ugyanúgy kilövik a weak spotokat 200-300 méterről, mint eddig.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#85654) zozyk válasza h1mpi (#85653) üzenetére


zozyk
addikt

Ha akarod csinálok neked olyat,ahol fekete lila vagy.... :-) ;]

[ Szerkesztve ]

(#85655) jr1994 válasza h1mpi (#85650) üzenetére


jr1994
addikt

Jó kis talajellenállás buffot kapott, nem tudom hogy placebo-e de szerintem tényleg jobban forgolódik terepen, illetve 0,1 másodperccel csökkent a töltésidő is.
Itt van a könnyű tankok változtatásainak teljes listája.

(#85651) zozyk: értem, köszi, de azt hiszem maradok csak simán a réginél.

(#85653) h1mpi: :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#85656) h1mpi válasza jr1994 (#85655) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, akkor áttöltöm a legénységet a Vk28-ból csak nem ártana valami kedvezmény, mert 800 arany az 800 arany :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#85657) SoulReaver válasza joergie (#85652) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát akkor még van hova fejlődni :) Most 147 csata után az M40/43 -al, 1382 az átlag, ebből kb 30-40 csata volt kifullozni(204-es lövegig) Most csap nagyokat, így tudok haladni. Ha lenne BIA, kicsivel gyorsabban is dolgozna. Ha nem kell a lightokra is figyelmet fordítanom és a pálya is jó, 2000-3000 sebzéseket lehet vele osztani. Nagyon bejön így már :)

(#85658) galervin93 válasza h1mpi (#85656) üzenetére


galervin93
őstag

Nem tudom hány skilled van, illetve hogy állnak az utolsók, de ha az utolsókat eldobod a legényeken és úgy teszed át őket a következő tankba, akkor ez a fel nem használt xp fogja fedezni az átképzést. Aztán az új tankon visszaadod ugyanazokat a skilleket, amiket eldobtál. Igaz, hogy így ezek értéke valamelyest csökken, cserébe az alap képzettség marad 100% + spóroltál egy rakat aranyat.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#85659) Borisz76


Borisz76
veterán

Vélemény : Elveszti létjogosultságát.....

Sosem próbáltam a több vga-s rendszereket.
Mindig csak 1 db volt a gépben...hol jobb ,hol rosszabb.

Van valakinek esetleg ilyen rendszere ?

Ha igen akkor milyen kártyákkal és mennyi +fps-t jelent ez a WOT-ban ?

Azért kérdem mert szinte csak is a WOT-al játszom egy Saphire 7970-es VGA-al és ha hoz valamit akkor dobok mellé egy másikat is :)

Köszi !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#85660) h1mpi válasza galervin93 (#85658) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az eldobás is goldba kerül vagy, ha nem, akkor veszít belőle. Amúgy most lett meg nem rég az első skill, a második +11%-ban áll. Ha jól látom az "eldob" megváltozott "újraoszt"-ra.

(#85659) Borisz76: Nekem egy 980 SLI volt és nem FPS-t csak bugot hozott. Szval nem ajánlom úgy általánosságban se. 1 GPU-s erős VGA a jövő.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#85661) Enzolord válasza Borisz76 (#85659) üzenetére


Enzolord
addikt

úgy tudom, jelenleg nincs sli támogatás wotban...
Nekem volt I7 2600k+ GTX590, azzal futott tökéletesen, minden full...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85662) Borisz76 válasza Enzolord (#85661) üzenetére


Borisz76
veterán

Nálam is FHD felbontáson fullosan megy kényelmesen....csak gondoltam egy próbát megérne.

De ha nincs támogatva akkor teljesen felesleges....jó ez így is :K

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#85663) galervin93 válasza h1mpi (#85660) üzenetére


galervin93
őstag

Hát ha 100%-on akarod akkor gold igen, de szegény ember vízzel főz, én 90%-on szoktam, az csak 20e. :-D [link] 3. skill 68-ról 60%-ra esne vissza 90%-os újraosztással. Persze ez xp-ben már nem kevés, de úgy vagyok vele, hogy a két teljes skill-sorban benne vannak a fontos dolgok (itt most ugye BiA + javítás), amit még ezek után skillként hozzá tudok adni, az már csak hab a tortán.
Persze maximalistáknak marad a gold. :-D
(És valóban, "Eldob" helyett "Újraoszt".)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#85664) h1mpi válasza galervin93 (#85663) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszönöm segítségedet és kipróbáltam az alábbi példával:

Adott volt a Löncs (alias Luchs) 4 emberkéje 100% alap és 66%-os első skillel.
Eldobtam 64%-ra 20K kreditért a skillt és 20K kreditért átképeztem a személyzetet a Leopardra.
Így az lett a vége, hogy 110%-os emberkék maradtak, de a skill vissza esett 66%-ról 1-4% közötti értékre.
Egyedül a parancsnokot képeztem át 200 goldért, hogy a 66%-os 6. érzék egyszer ki legyen fejlesztve. Ez olyan fél megoldás, de nem rossz így se, hisz egy Tier5-ös tank átképzése nem ér meg 800 aranyat.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#85665) galervin93 válasza h1mpi (#85664) üzenetére


galervin93
őstag

Nincs mit, mások írták már ezt korábban kicsit más kontextusban, én is csak tőlük puskáztam.
Igen ez így nem volt a legszerencsésebb az esetedben, többedik skillnél kevesebbet veszítesz százalékban. De így mégsem kell visszatornászni az alap képzettséget egy nem elit tankon. (Szerintem érdemes minden tankot elitre húzni, éppen a legénység miatt.)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#85666) h1mpi válasza galervin93 (#85665) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó volt ez így, mert 800-at nem költöttem volna rá. Amúgy gyorsan vissza lehet tornázni, mert elit a tank.
Amúgy azt, hogy lehet "kikalkulálni", hogy ha eldobok egy skillt, akkor %-osan kb. mennyire esik vissza a kredites átképzés következtében?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#85667) jr1994


jr1994
addikt

Nemár ilyet ne csináljatok srácok :(

A fejlett legénységeken igenis meg kell becsülni azt a pár százalékot mert már rengeteg xp kell a fejlődéshez. Rengeteget xp-t buksz ha kreditért dobod el a skilleket, szerintem felelőtlenség. Ott a planetwot, tessék utánaszámolni. Ha azonos típusra képzed át a legénységet, a 20000 kredites opció messze a legjobb. Prémium fióktól, eredményességtől függően 20-40 csata alatt újra elérik a 100%-ot. Illetve van az a módszer is hogy mondjuk egy skill sor végén úgy képzed át a legénységet mielőtt éppen elérnéd valamelyik utolsó százalékot , és az a következő százalékhoz fel nem használt xp is az alap képességhez adódik. Volt erről már szó itt a topikban is, én ugyan tudatosan még nem használtam mégis találtam már kredites átképzés után 93% alap skilles legénységet. Ha valaki második skill sor végén ügyesen játssza ezt meg, kb 95-ös, a harmadik végén már majdnem 100-as legénységet lehet visszakapni kredites átképzéssel is!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#85668) rlazol válasza jr1994 (#85667) üzenetére


rlazol
addikt

ne foglalkozz vele, csak a szokásos. :)
talán egy hete linkeltem be h1mpi-nek a planetwot/crewxp-t h tudja számolgatni az ilyen dolgokat. Vagy máshogy számolt és neki más a prioritás vagy -szokás szerint- megint megy a feje után miközben kapja az ellentétes tanácsokat. No offense, ő ilyen, a fejlődése a játékban egyértelmű, vagyis ez is lehet egy működőképes módszer.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85669) h1mpi válasza rlazol (#85668) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De most minden bántás nélkül költsek el 800 aranyat egy tier5-ös legénység átképzésére? Nekem ár/érték arányban még mindig ez érte meg, utólag se csinálnám másképp.

Amúgy megnéztem és ~41 700 xp kell a 4%-ról 66%-ra visszatornázáshoz a first skill esetében. Az max 30 csata, ami nem sok.

Nem szoktam spórolni az arannyal, ha értelmes dologra lehet elkölteni, de ezt most nem találtam annak :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#85670) rlazol válasza h1mpi (#85669) üzenetére


rlazol
addikt

hagyd, h a fő képesség lemenjen 90-re, vagy akkor képezz, amikor van free legénységi XP (pl első skillen 99% végén állsz).
Ez kevesebb, mint 40k legénységi XP elvesztése. sokat mondok, 50 csata? 50 csatában vagy kicsit hátrányban mert nem 10 mp alatt tölt, hanem 11 alatt meg hasonlók vs 800 arany, jelen esetben 200. Nyilván mindenkinek más a prioritása, de szerintem tier 5-ben nincs olyan rettenetesen sok profi, h mindenképp szükség lenne erre, h legyen esélye az embernek. Később meg ennek a sokszorosa fog kelleni a továbblépéshez, tehát szinte mindegy.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85671) h1mpi válasza rlazol (#85670) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak a küldi miatt hagytam meg a tier5 lightot, hogy ne csak a tier7-es legyen, mert néha könnyebb alacsonyabb tierben megcsinálni a feladatokat. A löncs csak azért esett ki, mert a T28 HTC esetében minimum tier5 tank kell. Amúgy lehet kivárok, úgy is annyi ágon megyek, hogy csak na és, ha lesz akció, akkor 400 goldért átképzem rendesen.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#85672) rlazol válasza h1mpi (#85671) üzenetére


rlazol
addikt

ha úgyis sokat mész vele a küldik miatt, akkor pláne mindegy, mert gyorsan visszajön, szvsz kár erre az arany. Dehát mindenkinek már a prioritás és máshogy viszonyul az aranyhoz. :)

váá, irigyellek a küldi miatt és grat! én még a stug-gal szenvedek. csak 2 napja sikerült pl meddel felgyújtanom vkit (egy kedves tigris 2 háttal beállt az E50-emnek és 2szorra fellobbant) kb 2 hét után. Lightom most nincs, amivel vinni tudnám, mert így is túl sok tankot viszek, és most még a csajok helyét is elő kell készítenem. A heavy 15-hez nincs tankom, hiába áll az aladár a garázsban nem veszem elő addig, amíg a Tigris P-re nincs meg az ász. Volt, hogy 1200 base-re nem adta meg :O . A TD-15-öt se adta még be, de az Ferdivel előbb-utóbb meglesz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85673) h1mpi válasza rlazol (#85672) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi nem mondom volt benne mák (tier5 artyval csináltam végig az SPG küldiket vagy az LT-15) is, de próbáltam ráhangolódni rendesen és sokat segítettek az állandó platoon társak is (balage8x és zozyk_hu) ezúton is köszönöm még egyszer. A HT-15 várat magára még, mert nincs hozzá megfelelő tankom. Az MT volt a legkönnyebb a TD-15-höz meg kell egy IX-es sajnos. Lightozni csak a küldi miatt kezdtem el, sokáig a Luchs és a Leopard volt elég, talán csak az LT-15-höz kellett a VK2801.

Nem is a tank (nem rossz) vagy a csajok (nem jó nemzetre tettem :D ) miatt, hanem a következő rengeteg küldi miatt érte megcsinálni, mert ugye ott már össze vissza mehetsz és rengetek kredit és felszerelés van, amit szinte 0 játékkal megkapsz, mert nem nehezek.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#85674) Chris0321 válasza rlazol (#85672) üzenetére


Chris0321
addikt

Az Aladár inkább med mint heavy, az ágyúja sem a legjobb. A KT-val jobban jártál volna, egyébként is a KT ágat érdemes előbb megcsinálni az ágyú miatt(a Bélával kevesebbet kell szenvedni ha nem kell még a nagyobbik 105 mm-est is kifejleszteni) és a KT és az E-75 is nagyon jó kis tank érdemes kipróbálni.

(#85675) jr1994 válasza Chris0321 (#85674) üzenetére


jr1994
addikt

Én anno 100000 free xp-t költöttem az E 75 - Béla párosra. Mindkettőre nagy torony, meg a közös nagy ágyú, bolti lánc aztán hadd szóljon! :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#85676) h1mpi válasza Chris0321 (#85674) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nálam is a Tigris II most kezd fél stock állapotából kijönni, de így is használható már alap ágyú+gold párossal.
Gold is csak a tier9-es heavyk ellen kell, T10-ben meg epizódszerep így is úgy is :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#85677) rlazol válasza Chris0321 (#85674) üzenetére


rlazol
addikt

a béla mielőbbi elérésben reménykedtem, de sajnos nem a tiger P-vel 2 hónapja nem sikerül az ász. Első osztállyal teli van a padlás. :(

ami azt illeti, megvan a KT is (a garázsban áll, a panther vonalból lett kifejlesztve), a leendő legénysége 2 skillel a Tigris I-ben csücsül, aki még szűz, de szeretnék vele is ászt kört futni, mielőtt továbblépek. (ez a szabály, ász nélkül nem hagyok ott tankot. azzal bizonyítom magamnak, h kész vagyok. :DDD )

viszont akkor lehet, h cserélek és előbb csinálom meg a KT vonalat, ha úgy érdemesebb. KT-vel már van esély a HT-15-re? vagy legkorábban az E75?

IX-es TD-hez még kell vagy 113k XP a Ferdire... Messze van az is. :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85678) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!!
Tegnap gondoltam újra előveszem a WoT-ot és nem tudok bejelentkezni az acc-omra..
A baj ott kezdődik hogy nem az e-mail címemre megy a jelszó emlékeztető hanem egy nagyon régi telefonszámomra, amit nem tudok előkotorni..tudnátok segíteni? Szerintetek mit tegyek?

Press "F" to pay respects.

(#85679) rlazol válasza Imilenni (#85678) üzenetére


rlazol
addikt

írj a supportnak. bár e telefonszám nélkül nem lesz egyszerű, de ha volt befizetésed, akkor annak a részletei (milyen számlaszámról stb...) megoldhatják.

h1mpi: jól értem, h tudtad csinálni azokat a T28 küldiket, amiknek a STUG részét befejezted?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85680) hfrici


hfrici
aktív tag

ST-I ász HT15 küldetés :)

akit érdekel

(#85681) Chris0321 válasza rlazol (#85677) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt olvastam valahol, hogy 6 hónapot adnak az egyéni küldetések teljesítésére ami azt jelenti, hogy július közepe tájáig kell teljesíteni amit lehet. A KT-vel nem vagyok biztos, hogy sikerülhet a küldetés de nem is teljesen reménytelen, az E-75-el simán meg kell lennie.

(#85682) Spenike válasza h1mpi (#85256) üzenetére


Spenike
tag

Hali moderálva

Igen van E-25 nekem is mint sok más tankom de én 1ikkel sem szoktam sokat tolni pláne meg nem egyfolytában ....így nem is szokom hozzá egyikkel sem azért nincsen sok tankkal mint pl e-25 sem olyan jó köreim... és a kedvedért sem fogok akár 5kört sem menni egymás után ugyan azzal a tankkal...
Jah igen a lényeg nekem pl abban a tankomban sincsen 1db ! gold amo sem nem hogy 10-20 db ! ,) moderálva

Ne személyeskedj, anélkül is el tudod mondani a véleményedet!

[ Módosította: #40993792 ]

(#85683) olcsii


olcsii
aktív tag

valóban pontatlanabbak lettek a tankok. mind e100 , maus, jagdpanzer, mind pontatlanabb lett pont annyira hogy ne találd el a gyenge pontokat.
5 lövésből a t95 hasát nem lőttem el jagdpanzerrel rászűkülve 150 méterről.
maussal mindenről pattantam, e100 is többször pattan le.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#85684) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!

Tegnap feltelepítettem a frissítést, majd a tegnap 7-kor legfrissebb Aslain's modot (clean install-al).
Vannak azonban gondjaim, amiben a segítségeteket kérem.

- Akárhogy variálok, egyszerűen nem tudok elővarázsolni egyetlen demage panelt sem, úgy hogy a bekapott találatokat is kijelezze. Bármilyen beállítással próbálkozok, csak az okozott sérülést tudom a képernyőre varázsolni.

- Az artistáktól kérdezem, hogy nekik működik a Battle assisstant? Sem Aslain-ból telepítve, sem külön bemásolva nem akarja az igazat. Egyszerűen nem vált át a nézet sem G-re, sem egér görgőre...

- A telepítőből kimaradtak a hang modok. A Piciu's modot honnan érdemes letölteni? Tudom, hogy van google, de nem szeretnék valami vírussal telenyomott verziót leszedni.

Aslain telepítésénél mindig csak az első opció (clean install) van bepipálva. Lehet, hogy a többit is kellene?

Köszönöm

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#85685) mcwolf79 válasza olcsii (#85683) üzenetére


mcwolf79
veterán

150 méterről a T95 hasát ?!?! na ne viccelj!
Megnézném hogy 10 lövésből akármikor 150 méterről hogy lövöd el a T95 hasát. Jó poén :P

Amúgy arty téma: Tényleg mintha a patch óta sokkal többször egylővéseznének ki ezek a retkek. Pedig nem változotta stílusom, nem dekkolok többet egy helyen.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#85686) zozyk


zozyk
addikt

Végre kinn a Gnomefather's Engines 0.59

http://gnomefather.blogspot.hu/2015/02/gnomefathers-engines-059.html?m=1

(#85687) TESCO-Zsömle válasza zozyk (#85686) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Adf.ly direkt szórakozik? Gnomefather-féle hangmodok linkjeire vagy háromszor rá kellett kattintani, mire beadta azt az URL-t, ami ténylegesen linkelve volt. Addig valami teljesen más végű jött, mely a "SKIP AD" után engem egy random oldalára továbbított...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85688) olcsii válasza mcwolf79 (#85685) üzenetére


olcsii
aktív tag

ezt most viccből írtad, vagy tényleg azt hiszed hogy nem lehetett eltalálni?
mert korábban nem volt vele gond.. főleg akkor mikor nekem is volt t95. mindenki eltalálta 500méterről.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#85689) Pete55555


Pete55555
addikt

Háát gyerekek, ez az arty buff nagyon bejön eddig ;]
Crusader SP, S-51-el tolom, 2-3000 DMG-ek, fullhp oneshot, az előbb S-51-el egy tigris rámrontott, de kapott az oldalába 988-at, és azzal el is vittem :D
Jó lesz ez, kezd olyan érzésem lenni, mint régen az arty nerf előtt.

...Szeretem leracsniztatni...

(#85690) mcwolf79 válasza olcsii (#85688) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem ,nem viccből írtam.
Ha ilyen könnyen átlőnek, mint ahogy te leírtad,az sztem egyértelműen user error. Még a kupolát nekem is soxor volt hogy xarrá lőtték, de a hasát ?!?Az egyértelműen helyezkedési hiba. Valami kis buckára fel kell tolatni, és máris dugva van az alja. A kupola meg ígyis ,úgyis kint van.
500 méterről meg ha mindenki eltalált -> lehet rossz irányba fordultál, és a hátsó rész volt az ellenséges bázis felé :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#85691) Simi37 válasza Pete55555 (#85689) üzenetére


Simi37
őstag

Igen? ;] Akkor előveszem a kis BC 155 55ömet ;] Meg párszor S51et is 203mm es csővel ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#85692) zozyk válasza TESCO-Zsömle (#85687) üzenetére


zozyk
addikt

Nemtudom,vezetés közben keresgetem a frissítéseket... :-)

Mire hazamegyek,minden link meglegyen.. :-D

(#85694) Amfiton


Amfiton
tag

He he kaptam egy hét bann-t,végre.

(#85696) Pete55555 válasza #40993792 (#85693) üzenetére


Pete55555
addikt

Heavyvel nehéz lesz, mert ott, és a medeknél is ez a korrekció nerfként realizálódik szerintem.
JgPz-E100-am eddig sem volt egy sniper tank, de 300m-nél távolabra nem érdemes vele lőni, 350m-ről nem találtam el az E100 oldalát, pedig 90 fokban volt.
BTW leszarom, mert a medeket szeretem, ott meg kompenzál a mozgékonyság, lightokat mégjobban csipázom, ott mégjobb ugye a mozgás, az arty meg most elég jó lett.
Amit sajnálok, hogy most kezdenék belejönni a TD-zésbe, de nem elég a pontosság nerf, még külön a TD látótáv nerf is jött :(

Artyra visszatérve azért szerintem nem olyan vészes a dolog, Crusader SP-vel TigerP-t lőttem, 300-350-et kapott. ARL44 450-et. T-34-85-öt sikeült oneshotolni, meg egy T-37-et pl. Tehát azért nincs az, hogy minden oneshot, meg 800-1000-es sebzések repülnek folyamatosan. Ha mozogsz könnyen ki lehet védeni, mert a lövegékek sebessége még mindig nem olyan, mint régen, és nem is lesz szvsz.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#85697) Amfiton válasza #40993792 (#85695) üzenetére


Amfiton
tag

Tk :D . Ez már kellett, mert már elegem van a tankokból meg a sok jó játékosból.

(#85699) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

M103 kicsit másképp :C :C :C

Nem bugos a játék ááá dehogy :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.