Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) #41133696 válasza #41133696 (#14850) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerencsére, Win 7 alatt UAC-ablakon keresztül validál. Így a GoodSpeed fiókomat sikerült rendszergazdaivá tennem. A rendszergazdai fiókomat meglefokoztam általános jogúvá, most nézem ,hogy mit lehet vele még megtenni, akár törölhetném is a problémás fiókot immáron, és újralétrehozhatnám. Viszont azt utoljára akarom hagyni, ha minden erőfeszítésem kárba veszne.

(#14852) vilmaboy válasza aakosch (#14845) üzenetére


vilmaboy
őstag

:C szívesen :B

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#14853) piqla


piqla
őstag

Segitsetek, legyszi!

Win7 Home Premium Thinkpad Edgen.

En mar minden szart kiprobaltam, de a gepet nem lehet idle allapotban hagyni. Neha itthagynam, hogy meg tudjam osztani a linuxot, de nem lehet, mert kep rafagy a kijelzore, es nyomkodhatok mindent, csak hard boot segit a power gombbal.

Mi a gond? Egy nagy, mindent atfogo frissites utan kezdodott minden, azota mar probalkoztam talca eltunesenek allitasatol kezdve a merevlemez kikapcsolasanak kikapcsolasan (haha) at a mindenfele dologig.

A szarakodas kezdetevel egyidore esik, hogy flashvideoknal nagyon nagy az esely arra, hogy a hang vegtelenedik (loop), majd ugyanaz: csak hard reset.

Segitsetek, legyszi, mert rohadt idegesito, hogy megvettem eredetiben ezt a szart, de tobb a bajom vele, mind a lopott-torott verzioval.

Elore is koszonom!

Szereted az állatokat?

(#14854) #41133696 válasza #41133696 (#14851) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez Fix a corrupted user profile alapján lementettem 4 GB-nyi adatot a rendszegazdai profilból, majd az új frissen létrehozottba - nem a GoodSpeed-be - beraktam. Minden adat ott is volt, az ikonok is, a minialkalmazások is, csak a tálca értesítési területén lévő hálózati ikon jelezte, hogy nincs hálózati, sőt semmilyen kapcsolat, és ez újraindítás után sem változott. Szóval meguntam a dolgot, és csináltam egy friss Rendszergazdai fiókot, egyetlen a Secunia-t kellett újra telepítenem, eddig minden más jól működik, vissza minősítettem a GoodSpeed fiókot általános jogosultságúvá, most majd mindjárt csinálok egy rendszer visszaállítási pontot, a 4 GB-os biztonsági mentést 7-zip-el betömörítem, és pár napig megőrzöm, bízva abban hátha nem lesz rá szükség. Így már csak kibírja azt a minimum pár hónapot :)

(#14855) #41133696 válasza #41133696 (#14854) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ebben a rosszban az a jó, amúgy, hogy a rendszergazdai appdata-ban lévő sok felesleges állománytól, mentesült a rendszer, így az SSD-s partición 22-ről 26 GB-ra nőtt a tárhely.

Ez a Live-os izé is felesleg, persze ezek akkor keletkeztek amikor telepítettem egy egy játékot, de játszani egyébként Normál fiókon szoktam, így ott is megvan, itt meg feleslegbe volt.

(#14856) gyulank


gyulank
addikt

Sziasztok!
Mitől lehet az, hogy ha bekapcsolom a gépet, nem jön be a bejelentkező képernyő, csak feketeség van? Ilyen már volt régebben is, de most annyi a különbség, hogy betöltődik az egér is. Mit tehetek az új telepítésen kívül? Javításba nem talált semmit, visszaállítottam korábbi állapotra, semmi nem változott, ha pedig frissíteni akarom, kiírja, hogy telepítőlemezről indítottam a Windowst, húzzam ki, aztán majd, ha betöltődött, akkor dugjam be. Vagyis csak Win alól frissíthetnék, de ugye az nem tölt be. :((

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#14857) HZoli87


HZoli87
veterán

Egy kis segítséget kérnék. A képen látható hibát szeretném megoldani. A windows nem talál illesztőprogramot hozzá, semmilyen formában, sehol. (A géphez kapott lemezről telepítettem a Broadcom driverjét, az LG-hez pedig a legújabb van fent.) Bár hozzáteszem, hogy a notebook és a telefon között tökéletes, zökkenőmentes a kapcsolat, ide-oda szépen küldhetem a fájlokat, csak érdeklődöm, hogy van-e valami megoldás a sárga háromszög eltüntetésére. Köszi

(#14858) #41133696 válasza HZoli87 (#14857) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ilyen nekem is volt. Egy 2004-ben vásárolt MicroNet Bluetooth 1.1-es eszközömmel szemben problémázott, de most nézem az eszközkezelőben, hogy a friss Win 7-en már nem csinálja. Egyébként nem találtam drivert hozzá, ez van fent:

(#14859) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#14857) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az adatlapodon szereplő Amilo (feltételezem arról van szó) Foxconn driverét telepítetted? (Az is broadcom, csak kérdem)

Windows Update-ről ezeke szerint semmi nem jött a nem kötelező frissítések között? próbáltál a mostani BT drivernél újabbat keresni és telepíteni?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14860) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#14859) üzenetére


HZoli87
veterán

Igen, arról lenne szó. Drivel lemezről ezt telepítette fel automatikusan a Fujitsu DeskUpdate.

KÉP

Újabbat még nem próbáltam, WU csak a LAN+WLAN páros meghajtóit frissítette, mást nem.

GoodSpeed: jelenleg csak a sárga háromszög zavar, amúgy tökéletesen működik az eszköz. Hátha találunk rá megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#14861) #41133696 válasza HZoli87 (#14860) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen az nekem is ott volt, csak meglepődtem, hogy már nincs ott, ráadásul úgy, hogy 2006-os drivert pakolt fel :) Sőt rinyált egy időben, hogy keres új drivert a neten, de nem talált, és nekem is működött közben végig.

Ráadásul a Tiéd, még újabb is, hiszen 2.1-es.

(#14862) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#14860) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha nem akarsz külön progit felpakolni, ami megmondja mi az az ismeretlen eszköz(és tölt le hozzá driver-t), akkor az eszközkezelőben nyomj egy jobb egeret az a BT periférián/Tulajdonságok/Részletek fül. Ott lesz egy string, ami alapján rákereshetsz a neten. [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14863) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#14862) üzenetére


HZoli87
veterán

Hát, én nem lettem okosabb. KÉP :)

Milyen programmal tudok a körmére nézni?

(#14864) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#14863) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ezekkel próbálkozz, kb ilyen sorrendben
1. Driver Magician (Tools menüben lehet ismeretlen eszközöket detektáltatni)
2. Tallózd be "neki" azt a driver-t, amit az MS enumerátor használ
3. [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14865) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#14864) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi, megnézem majd. :)

(#14866) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Win 7 alá keresek driververt egy acer extensa 5620z notihoz. Elvileg felismerte a rendszer meg ki is írja, de nem megy. Mintha valami gány lenne vele. Egy broadcom brm 4310-es wlan van benne, de nem találok seholsem megfelelő drivert. Ikonban ott van a wlan, de piros kereszt van rajta és már átnéztem mindent, de nem találok rá semmit sem. :(((

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#14867) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#14864) üzenetére


HZoli87
veterán

No, mára feladom. Megcsináltam mind a kettőt, de a helyzet változatlan.

:)

Driver Magician

Broadcom

(#14868) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#14867) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

LG-nél kell körülnézni, mert az biztos, hogy valamelyik BT Szolgáltatás-hoz nincs driver. a BT tulajdonságainál, a szolgáltatás fülön találod, hogy melyek vannak bekapcsolva, azok küzöl az egyik a ludas.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14869) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#14868) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi, még kutakodok egy kicsit.

Közben találtam egy ilyet, nem értem mi szükség a Microsoft enumerátorra is.

KÉP

(#14870) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#14869) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ne erről dobj képet, hanem ezen kép jobb szélén lévő ablak szolgáltatások füléről. Ott a hunyó, mert azok közt valamelyikhez hiányzik a driver.
Ahány BT szolgáltatás van, annyi ismeretlen BT perifériaeszköz jelenik meg az eszközkezelőben, majd szép sorban tűnnek el és kerülnek a helyükre, ahogy a driverek települnek hozzájuk. Pl BT Távvezérlés esetén a HÍD eszközökbe(teló Remote Controll), vagy BT fejhallgató esetén az audioeszközökbe stb stb.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14871) ( V )


( V )
veterán

sziasztok, egy kis segítséget kérnék:

nemrég raktam újra a win 7-et és elkövettem az a hibát hogy a kedvenc gadgetjeimet nem mentettem le és láttam hogy a hivatalos oldalról meg már nem lehet letölteni (a win8 miatt).

igazából 3 gadget hiányzik: Névnap , "Beszélő" Digitális Óra (semmi flanc csak egy sima digitális óra, ami egész óránként bejelenti az időt + ha rábökött az ember akkor az aktuálisat) , ill a valutaárfolyam (bár az az utóbbi időben nem működött rendesen). ha valakinek esetleg meglenne, vagy elérhetőséget tudna nyújtani ezekhez azt megköszönném! :K

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#14872) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#14870) üzenetére


HZoli87
veterán

Tessék, csináltam róla képet. KÉP

(#14873) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#14872) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Jó, akkor most kapcsold ki az összeset, töröld az ismeretlen BT perifrevezérlőt az eszközkezelőből, majd egyesével kapcsold vissza a BT szolgáltatásokat. Valamelyik esetén nem fog tudni driver-t telepíteni.(elméletben) ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14874) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogyha a Win7 pro 64 bit op. rendszerem mellé (C meghajtó) egy másik partícióra szeretném telepíteni a Win 8 legutolsó verzióját, annak hogyan kezdjek hozzá szakszerűen? Már nekiálltam kétszer is Win 7 op. rendszer alól telepíteni, de mivel nem ajánlotta fel a partíció választását (a telepítés 56 %-nál tartott) megszakítottam a telepítést, nehogy a meglévő op. rendszer helyére települjön. A telepítés előtt megkérdezte a telepítő , hogy meg szeretném-e tartani a személyes fájljaimat és a kérdésre igennel feleltem. A telepítés során mikor lehet megadni, hogy melyik partícióra települjön a Win 8? Előre is köszi a választ a láma kérdéseimre.

(#14875) Воланд válasza Tappancs2001 (#14874) üzenetére


Воланд
titán

ne oprendszer alol telepitsd, hanem ird ki dvd-re, vagy csinalj boot-olhato pendrive-ot es arrol inditsd a telepitest. ugy majd ki tudod valasztani, hogy melyik particiora telepuljon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14876) Fire/SOUL/CD válasza Tappancs2001 (#14874) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A másik partíciónak elsődleges partíciónak kell lennie(logikaira nem lehet OS-t telepíteni), valamint ne Windows alól indítsd a telepítést, hanem egy DVD-ről. (Amit a W8 ISO-ból készítettél)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14877) Debilon


Debilon
addikt

W7 64bit-t használok, újra kéne telepítenem, mert mostmár minden ok nélkül valamiért kékhalálokat kapok. mindegy hogy sima win asztal, böngészés, vagy valami 3D-s game fut, rövid időn belül kékhalál, legygakrabban "3D" hibakóddal, de volt már "'3E" is

a kérdés, milyen mappákat kell lementenem, hogy a dolgaim azért megmaradjanak?

elég az user mappa, vagy van más is?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#14878) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#14873) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi, hiba megoldva. Képen a bűnös, eltűnt a háromszög végre. :)

(#14879) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#14878) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az LG PC Suite telepíti az OSP- driver-t.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14880) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#14879) üzenetére


HZoli87
veterán

Legújabb van belőle az biztos (PC Suite), de amúgy egy kaki program. :)

(#14881) piqla válasza piqla (#14853) üzenetére


piqla
őstag

Valaki legyszi probaljon segiteni...

Szereted az állatokat?

(#14882) TigerCat válasza Debilon (#14877) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Mit-hol tárolsz?
A dokumentumokat, képeket, videókat, egyéb Neked fontos fájlokat másold ki. A programok beállításait is ki tudod menteni a C:\Users\Felhasználóneved\AppData\Roaming mappából. Az új rendszerben ezeket kell visszatenni, valamint a szoftvereket újra kell telepíteni. Ha kicsit értesz hozzá, nem vészes művelet, Én rendszeresen így csinálom. Ha nem vagy biztos a dologban, keress meg privátban és segítek, akár Skype-on is.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#14883) Fire/SOUL/CD válasza piqla (#14881) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem tudom, mit takar a "mindent átfogó frissítés", de nyilván az okozta a gondot. Ha nem előtelepített a lapos, akkor húzd újra a rendszert, chipset driver-t pedig felejtsd el.
Itt találhatsz pár használható infót is pluszban.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14884) Debilon válasza TigerCat (#14882) üzenetére


Debilon
addikt

minden az alap helyén van, akkor csak ezt kell tényleg (juzer mappa)

gadgetek melyik mappában tárolódnak,még ennyit tudnál súgni?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#14885) TigerCat válasza Debilon (#14884) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Passz, nem használok egyet sem. Google?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#14886) piqla válasza Fire/SOUL/CD (#14883) üzenetére


piqla
őstag

Hat, cd nelkuli Thinkpad Edge es mar rajta voltak a gyari a cuccok, de akkor minden okesan mukodott. Majd raklikkoltam a Nagy Thinkpad Frissitesre, leszedett 2 giganyi adatot, majd feltette, es azota fos.
Mit csinaljak? Uj windows7? Mert telepitenem kell a drivereket a thinkpadre, de a regebbieket mar eleg necces lesz osszevadaszni, plane, hogy azt sem tudom, milyen verzioszamuak voltak. Szoval ettol fuggetlenul azert huzzam ujra?

Szerk.: Arra gondolok, hogy ugyanazokat a thinkpades szarokat fogom leszedni, es ugyanugy ki fog fagyni... De ha jatszom, akkor peldaul meg egyszer sem fagyott ki, bezzeg az Opera hasznalata alatt rengetegszer.
Idlen meg eleg random, van, hogy ket percnel befosik, van, hogy 4 ora utan ulok vissza, es akkor nem megy.

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#14887) Fire/SOUL/CD válasza piqla (#14886) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ezek szerint előtelepített az OS. Ez esetben azzal kellene megpróbálkozni, hogy egy, a "nagy frissítés" előtti állapotra visszaállítani a gépet, a rendszer visszaállítási pont segítségével. Ha Te magad nem kapcsoltad ki a rendszer-visszaállítási pontokat, akkor léteznie kell, próbáld meg, start és beírod rendszer-visszaállítás.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14888) piqla válasza Fire/SOUL/CD (#14887) üzenetére


piqla
őstag

Elvileg van egy mentesem valahol, most lementek mindent egy kulsore, aztan meglatjuk.
Amennyiben nem mukodik, vagy akarmi beut, akkor mi a teendo? Vagy mostantol kesz, ezzel egyutt kell elnem? Ej, mindig is tudtam, hogy laptopot sosenem kellene vasarolnom.

Szereted az állatokat?

(#14889) Fire/SOUL/CD válasza piqla (#14888) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Előtelepített gépeken van recovery funkció, de ne szaladjunk előre, először a rendszervisszaállítási pontokat ellenőrizd.
(Nem kell azt előkeresni, írd be a start menübe, amit írtam korábban, ha van ilyen pont korábbról, azt ki fogja listázni)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14890) piqla válasza Fire/SOUL/CD (#14889) üzenetére


piqla
őstag

Oke! Anno (mielott letiltammal volna a funkciot, hehe) csinaltam egyet, azt kiszedtem a kulsore.
Most nagyban masol, meg van hatra jo fel ora, aztan meglatjuk-meglatjuk... Ha befosik a gepem, es csak hetek mulva lesz ujra mukodokepes, akkor lehet, hogy privatban foglak zaklatni, de addig is koszonom! Kb. masfel ora mulva nyomok neki egy recoveryt, aztan meglassuk-meglassuk.

Szereted az állatokat?

(#14891) Imy


Imy
veterán

a gépnevet win7-nél parancssorból hogy lehet kiíratni?
xp-nél ment a net name

(#14892) Fire/SOUL/CD válasza Imy (#14891) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

echo %computername%

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14893) piqla válasza Fire/SOUL/CD (#14889) üzenetére


piqla
őstag

Nnnnna.

Megnyomtam a gombot es visszatettem ketnapos allapotaba a gepet. Egyelore faintos, bar nyugodt majd csak par het mulva leszek. Az elso nagy proba az most ejszaka lesz, a gepet bekapcsolva hagyom, aztan meglatjuk, hogy reggelig mit kezd agaval...
Mindenkeppen frissitelek az eredmenyekrol:C

Amugy naiv kerdes lehet, de ugyan mar, egy hivatalos vindozon, hivatalos Lenovo frissitesekkel miert fosakszik? Hat hol itt az igazsag?

Szereted az állatokat?

(#14894) Nowhere


Nowhere
tag

Sziasztok!

2 napja vagyok Win7 tulaj, tehát kellően tudatlan. :)

A legfontosabb probléma most, hogy a rendszer SSD mellé bepakolt sata winchesteremet pikk-pakk felismerte a gép ám csak read-only módban. Próbáltam keresni erre a problémára, de nem igazán láttam megoldást. Nincs valakinek ötlete ennyiből, hogy mi lehet a hiba?

Köszönöm!

(#14895) Namelesske válasza Nowhere (#14894) üzenetére


Namelesske
addikt

Saját tulajdonba vétel megvolt?

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#14896) Nowhere válasza Namelesske (#14895) üzenetére


Nowhere
tag

Ráeresztettem most az egész meghajtóra, de maradt ugyanaz. Csak olvasni tudok róla, de törölni, írni nem.

(#14897) piqla válasza Fire/SOUL/CD (#14889) üzenetére


piqla
őstag

En pedig remenykedtem, de nem.

Tegnap ota eleg sok youtube ment a hatterben, nyitottam meg sok-sok ablakot, nem fagyott ki, de az ejszakat nem birta, nem ebredt fel a kepernyokimelobol.

Nem melegedhet tul, egyreszt mert semmi sem fut a hatterben, masreszt a szobaban van vagy 18 fok, harmadreszt jol szellozik...

Valami javaslat?

Szereted az állatokat?

(#14898) Fire/SOUL/CD válasza piqla (#14897) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"nem ebredt fel a kepernyokimelobol."
Ennek a korábbi sok problémához nem sok köze van. Kapcsold ki a hibernálást(admin jogosultsággal indított parancssorból, a powercfg -h off paranccsal), és küld le Alvásba(start/leállítás/Alvó állapot). Ha innen sem tud felébredni, na az a gáz.

UI: Ugye nem csak a billentyűzetet próbáltad, meg az egeret, hogy felébreszd a gépet, hanem a power gombot is? :B

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14899) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!

Windows 7 alá keresek olyan ingyenes és megbízható programot ami automatikusan végigellenőrzi a számítógép hardverelemeit és hozzá az internetről letölti és feltelepíti a legfrisebb drivereket. Ha van tapasztalat, ajánljátok / nem ajánljátok kérlek osszátok meg azt is!

Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

(#14900) Воланд válasza balpeter04 (#14899) üzenetére


Воланд
titán

windows update.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.