Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) krt-823 válasza Nagya21 (#8050) üzenetére


krt-823
csendes tag

És ha van különbség azt honnan lehet megtudni?

(#8052) eketomy válasza krt-823 (#8051) üzenetére


eketomy
senior tag

Sztem gond nélkül ráteheted, ha nem lesz jó akkor max visszarakod a régit, csak csinálj mindenképp egy backup-ot! Elrontani nem tudod, de sztem jó lesz én is gondolkodtam egyébként egy hasonló műveleten, de még nem szántam rá magam!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#8053) snowdog válasza eketomy (#8052) üzenetére


snowdog
veterán

ROM-ról backup-ot mivel csinálsz? Szerintem nem túl egyszerű feladat.

(#8054) krt-823 válasza snowdog (#8053) üzenetére


krt-823
csendes tag

NDumppal csináltam mentést a navigátorról.

Megcsináltam a frissítést, csak az a bajom, hogy visszaállított a reg adatbázist is, ami nem volt jó ötlet, mivel nem mentettem le... Nincs esetleg egy mentésetek ehhez:

RomVersion: 84A.YF.5.A.0605
Software Version: v3.6.E071.10.29
OEM Info: YFAtlas4
Platform ID: 5955414E46454E47

Erre frissítettem, mert a PA06.A.1027.0404I6680A fényérzékelősökhöz való.

És e miatt annak a reg adatbázisát sem tudom használni.

És míg el nem felejtem! Kellene hozzá a ResidentFlash2 könyvtár is, mert az adatbázis azokra is hivatkozik.

Ha valakinek ugyan ez a ROM és Software van fenn, itt talál hozzá leírást, hogy hogyan lehetne lementeni.

Előre is köszönöm!

(#8055) a510


a510
aktív tag

Sziasztok,
x820bt-m van és Samsung wave telefonom csak úgy hajlandó BT-on kapcsolódni,
- ha most kapcsoltam be a WayteQ-t, akkor csak a BT menübe lépéskor (ez még ok)
- ha készenlétből jön vissza, akkor csak a BT menü/Párosított eszközlistában nyomogatva a kapcsolódást, mindegy, hogy a telefonon bekapcsolva maradt a BT vagy most kapcsolom be.

Van valami megoldás, hogy automatikusan kapcsolódjon a telefon, ne kelljen nyomogatni a WayteQ-t egyáltalán? Még azt is megoldom hozzá, ha kell, hogy állandóan kapjon tápot az autóban (az akksija úgyis csak fél órát bír már).

:R :R

(#8056) Nagya21 válasza a510 (#8055) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Vizeseknél cca 1200 pénz az akku.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8057) Đusty válasza Nagya21 (#8056) üzenetére


Đusty
addikt

Csak rendelésre, mert készleten nincs.

[ Szerkesztve ]

(#8058) Nagya21 válasza Đusty (#8057) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Egy hét alatt megjött nekem is(meg a napellenző is).
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8059) Đusty válasza Nagya21 (#8058) üzenetére


Đusty
addikt

köszi az infot

(#8060) jungleboy


jungleboy
csendes tag

Sziasztok,
A segitségetek szeretném kérni. A probléma a következő. A gép tökéletesen működik, csak a kijelzője mintha csak 16 szinű volna. Bizonyos fekiratokat sajnos nem látni, és igy tovább. Ha átlépek wince módba, akkor ott a sémabeállitásoknál is hiányzik egy csomó szin a lehetőségek közül. Na ilyenkor mi van. A winből kitöröltek valamit, vagy esetleg valami más a gond? A gép nem az enyém, csak hozták, hogy nézzem meg mi lehet a gond, de sajna ennyire én se értek hozzá.
Üdv.

(#8061) eketomy válasza jungleboy (#8060) üzenetére


eketomy
senior tag

A wince módba csak úgy nem lehet belépni ha nem tévedek. szal kitörölni meg az alap felületen nem nagyon lehet semmit! szal hacsak tényleg be nem léptek a WinCE felületre akkor sztem ott lehet valami hardveres hiba van!

Viszont ha beléptek akkor lehet elállítgattak valamit, sztem próbálj meg egy ROM RESETET vagy újra húzni a romot!

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#8062) jungleboy válasza eketomy (#8061) üzenetére


jungleboy
csendes tag

Romresetet hogy lehet csinálni? Azt már kipróbáltam, hogy az RF2 mappát lecseréltem, mert találtam a neten egy szűz mentést, de változás nem volt, szóval most a wince jönne. Elküldtem a regisztrációs kérelmet a gpsforumba, mert ott állítólag vannak romok, de még nem kaptam visszaigazolást. Máshol meg nem találtam romot.

(#8063) snowdog válasza jungleboy (#8062) üzenetére


snowdog
veterán

A GPSFórum-on aktív regisztrációd, lépjél be!

(#8064) jungleboy válasza snowdog (#8063) üzenetére


jungleboy
csendes tag

Nadejó. Sikerült, igaz nem volt egyszerű, mert csak 1 emailt kaptam tőlük, hogy még elbírálás alatt, jelszó meg nuku. Úgyhogy vártam-vártam. Na de most akkor rányomtam, hogy elfelejtett jelszó aztán most tudtam egyet generálni, hogy belépjek.
Akkor most körülnézek rom ügyben.
Köszi!

(#8065) snowdog válasza jungleboy (#8064) üzenetére


snowdog
veterán

Szerintem vagy már megkaptad a jelszót, és a leveleződ kidobta spam-nek, vagy még ezután fogod megkapni. Most már mindegy, a lényeg hogy betudtál lépni.

(#8066) jungleboy


jungleboy
csendes tag

Sziasztok,
Keresgéltem a gpsforumon is, de nem igazán találtam a kütyümhöz való romot. Vagy 54-es romhoz, vagy sima x820-hoz találtam. Az enyémen meg jelenleg ezek vannak:
rom: pa06.a.1027.0404i6680a
soft: v3.6.e08.10.29
de olvastam, hogy a softból már van újabb is ami v3.6.e10.02.01
Tud valaki valami infót, hogy hol találok ilyet? Vagy le tudná menteni a sajátját és elküldeni nekem?
Üdv.

(#8067) jungleboy


jungleboy
csendes tag

84-es romot akartam irni az 54-es helyett.

(#8068) eketomy válasza jungleboy (#8066) üzenetére


eketomy
senior tag

GPS forumon én ezt találtam, azt írják hogy rá lehet tenni bármilyen sima x820-as készülékre!

Böngészd át jó alaposan, de én úgy tudom az se mind1 hogy automatikus fényérzékelős vagy nem! Ha nem megy akkor én is letudom neked menteni a saját készülékemről a ROM-ot de csak a jövő héten mert most nem vagyok otthon!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#8069) jungleboy válasza eketomy (#8068) üzenetére


jungleboy
csendes tag

Indítottam ott is egy fórumtémát evvel kapcsolatban, és kaptam egy linket, majd délután kipróbálom, mert itt bent tiltva van a letöltögetés. Az enyém viszont x820BT újabb verziós (PA06), erre tudtommal sajna nem jó a sima x820-as rom. De még próbálkozom. Most egy haverom elhozta az ő x950-esét, megpróbálom lemásolni róla csak a windows könyvtárat és összehasonlítani az enyémmel, hogy hol hiányzik valami, vagy bibis, de egyenlőre szivat, mert nem akarja engedni a másolást.
Üdv.

(#8070) Keszgreg


Keszgreg
csendes tag

Sziasztok.

A következő lenne. Vettem egy Magneo nevű kínai kis vékony navit térkép nélkül. (Állítólag Wayteq utód) Szeretném rajta elérni a WinCE felületet, de a " YFGo2CE.bld " nevű fájlt akárhova másolom, (saját memória, microSD) semmit nem csinál. Valami ötlet?

Előre is köszi. :)

(#8071) Keszgreg


Keszgreg
csendes tag

Közben kipróbáltam, hogy a " YFGo2CE.bld " fájlba ezt írtam "\ windows \ explorer.exe" persze idézőjel nélkül, és még egy " shell.ini " fájlt is csináltam ugyanazzal a tartalommal, de továbbra is semmi eredmény. :( Annyit vettem észre, hogy amikor bebootol a menu egy tipikus windows-os hang is hallatszik, de csak ha valamelyik fájl fennt van.

(#8072) Josi válasza Keszgreg (#8071) üzenetére


Josi
aktív tag

Az sd kártyán kell lennie, és reset után ha benn a kártya elérhető a wince.
Ez persze csak a Wayteq készülékeken igaz.
Miért kell neked a win felület?
Programokat futtatni lehet másképp is.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#8073) Keszgreg


Keszgreg
csendes tag

Hát végülis csak kiváncsiságból érdekelt, hogy nézhet ki a WinCE és egy külföldi fúrumon írták, hogy sok kínai PNA-hoz jó ez a belépési lehetőség, hát nálam nem sikerült. Egy dolog viszont igen. A bekapcsolási hangnál most is ugyanúgy bezavar az a windows-os hibahang, :(( de amúgy a készülék működik.

Tudtam pár programot indítani, úgy hogy a navi elérési útját adtam meg.

(#8074) Josi válasza Keszgreg (#8073) üzenetére


Josi
aktív tag

Tegyél fel egy Si-t, esetleg totalcommandert, és indíthatsz programokat.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#8075) mkoöijn


mkoöijn
csendes tag

Sziasztok! Van nekem egy igen jó kis Wayteq 820-asom fényérzékelős!!! Gondoltam fejlesztem egy kicsit és lecseréltem az alap szoftvert rajta IGO Primo 1.1 re, de jól felsűltem vele. Minden tutin működik, de az istennek sem akar felcsatlakozni egy műholdra sem.Sokmindent próbáltam, de mostmár jó lenne ha valaki kiokosítana egy kicsit. Előre is köszi..... :K :DD

(#8076) snowdog válasza mkoöijn (#8075) üzenetére


snowdog
veterán

A fényérzékelőnek ehhez semmi köze. Ha előzőleg is Primo, vagy iGo8 volt rajta, akkor ezt is pontosan ugyan úgy kell beállítani. a régi működőben minden benne van amire szükséged lehet. Főleg a sys.txt-re koncentrálj.

(#8077) Nagya21 válasza mkoöijn (#8075) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
SYS.TXT-ben ird át az adatokat a Wayteq-re.
Vagy keress meg skypon: nagya211
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8078) eketomy válasza mkoöijn (#8075) üzenetére


eketomy
senior tag

Ebben én is tudok segíteni, ha gondolod keress meg privátba!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#8079) kerez


kerez
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy Wayteq 820-as navit de mivel az előző tulaj nem használta ezért még a 2009-es igo8 van rajta.
Tudnátok segíteni,hogy honnan lehetne frissíteni és hogyan?
Előre is köszönöm a segítségeteket! ( mistral6060vfreemail.hu )

kerez

(#8080) kerez válasza kerez (#8079) üzenetére


kerez
csendes tag

Elnézést!!!....a pontos e-mail ...mistral6060@freemail.hu

Előre is köszi a segítséget az IGO8 frissítéssel kapcsolatban.

kerez

(#8081) eketomy válasza kerez (#8080) üzenetére


eketomy
senior tag

Keress meg pm-ben, és írd le pontosan mit szeretnél frissíteni? térképet, vagy szoftvert is stb...

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#8082) András1980


András1980
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék érni. Nekem is egy wayteq x820 típusú navim van. Nemrég vettem, így nincs nagy tapasztalatom vele.
A kérdésem a következő lenne, hogy az alábbiak rendben vannak-e.
Ha számítógépről usb-n keresztül teljesen feltöltöm (zöld led világít) és utána bekapcsolom, de nem húzom le az usb-ről (továbbra is tölti), akkor rövidesen pirosra vált a led, és ha így hagyom működve, akkor egy idő után lemerül. Én úgy gondolom, hogy a szgép usb-ről nem nem kap annyi naftát, amennyi kell neki a működéshez. Tölti, de nem olyan mértékben, mint a készülék fogyasztása.
Mindez autós töltőről nem jelentkezik. Ott továbbra is teljesen feltöltötten működik üzem közben is.

Kérdésem, ez így normális? Neketek is ilyen? Illetve ha nem, mi lehet a gond?
Várom a válaszaitokat.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#8083) Nagya21 válasza András1980 (#8082) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Jol gondolod. :C
A számítógép kevesebb naftát ad neki, mint kéne.
Esetleg vegyél új akksit, hogy azzal is azt csinálja-e.
Megmondom öszintén, én még nem hagytam bekapcsolva-bedugva a számítógépen.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8084) András1980 válasza Nagya21 (#8083) üzenetére


András1980
tag

Köszi a választ.
Akkor jó úton indultam el a gondolkodásban.

Az akksi valóban nem lehet túl jó, de gondolod, hogy ez lenne rá hatással?

(#8085) snowdog válasza András1980 (#8084) üzenetére


snowdog
veterán

Ez egyáltalán nem normális jelenség, és én az akku gyenge állapotára tippelek. Másik lehetőség, hogy az az USB port nem tudja az 500mA-t, talán a régebbi szabványúak kevesebbet adtak ki magukból.

A mostani PC-k USB-n 500mA-t tudnak leadni, ez nem hogy a bekapcsolt állapot fentartására elég, de még töltenie is kell. Ezt tapasztalatból mondom, nekem akkor is feltölti PC-ről, ha a gép be van kapcsolva, és előtte az akku nem volt teljesen feltöltve.

Viszont az is igaz, ha az akku nagyon le van merülve, akkor hálózati töltőről, ami 1-2 A is leadhat sokkal gyorsabban feltöltődik a gép, mint egy PC USB csatlakozójáról.

[ Szerkesztve ]

(#8086) András1980


András1980
tag

Helló!

Létezik x820-ból 64 és 128 mb is? Hogytudom megállapítani hogy nekem melyik van? Illetve mi a kettő közötti gyakorlati különbség?

[ Szerkesztve ]

(#8087) snowdog válasza András1980 (#8086) üzenetére


snowdog
veterán

- A gép dobozára rá van írva.
- PC-n megnézed a TotalCommander-rel.
- A 128 MB-oson sokkal simábban fut pl. az iGO.

(#8088) András1980 válasza snowdog (#8087) üzenetére


András1980
tag

Köszi a választ!

De a gép dobozára nincsen ráírva.
Totalcommanderrel csak a beépített 2 gb memóriát látom, mind mass storage, mind a másik módban.
Viszont szerintem az igo8 teljes képernyős térkép nézetnél mehetne gyorsabban is, így akkor vszínű 64mb-s.

(#8089) snowdog válasza András1980 (#8088) üzenetére


snowdog
veterán

SD-re másold fel pl. a Resinfo nevü programot, az megmondja mekkora a belső memória mérete. [link] [link]

Vagy tegyél fel egy SI-t, azokban többnyire vannak ilyen segédprogramok.

u.i úgy látom a rapid link már nem él.

[ Szerkesztve ]

(#8090) snowdog válasza snowdog (#8089) üzenetére


snowdog
veterán

A programot innen is letöltheted [link]

További infók: Ajánlott programok kezdőknek PNA [link]

[ Szerkesztve ]

(#8091) szamy75


szamy75
csendes tag

Üdv!
Mivel itt volt már szó erről a típusról, bátorkodom érdeklődni : magneo i430 , 1 napos, 3x használtam,most nem kapcsol ki :(( . Ha resetelem, automatikusan visszakapcsol .Van értelme szétszednem? Garanciavesztés nem érdekel, használnom kellene.

(#8092) Nagya21 válasza szamy75 (#8091) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Ha egy(1) napos akkor van rá cseregari, vidd vissza.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8093) balu363


balu363
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Kérnék egy kis segítséget, mi a megoldás akkor ha töltésnél is a számítógépre akar csatlakozni és nem tudom vissza léptetni?
Előre is köszönöm. Balu363

[ Szerkesztve ]

(#8094) LuiT válasza balu363 (#8093) üzenetére


LuiT
tag

Amikor összedugod a géppel és adatcsatlakozást akar csinálni, akkor a GPS jobb felső sarkában a kilépés gomb megnyomása után is úgy marad? Erre gondoltál?

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#8095) pempellini


pempellini
senior tag

Srácok azt miért csinálja a820-as om hogy rohadt nehezen talál mostanában műholdat,ha meg talál is egyből nagyon nehezen indul percekig töltöget.

Gigabyte Z77X-UD3H,Intel I5 3470@3800mhz,Chieftech 450w,Sapphire 7770 vapor-x 1Gb,Zalman 9700 cu.

(#8096) Lynda


Lynda
csendes tag

Wayteq x620-ra igo 8 telepítése. Kaptam ezt a gps-t és már volt rajta igo, de frissíteni szeretném. Letöltöttem az igo 8-at, de hogyan kell rárakni? Eredetileg nem ez volt rajta.

(#8097) snowdog válasza Lynda (#8096) üzenetére


snowdog
veterán

Ez itt tíltott téma.

(#8098) varhegyip


varhegyip
csendes tag

Sziasztok a problémám a következő lenne.
Másolás után nem választottam le a gépről a gps-t aminek az lett a vége hogy nem tudom formázni a belső memóriát mert írásvédett lett. A kérdésem hogy lehet megoldani a problémát. A wince felület alól lehetséges? Vagy rom frissítéssel? Köszi előre is a válaszokat.

(#8099) eketomy válasza varhegyip (#8098) üzenetére


eketomy
senior tag

ROM frissítéssel biztosan megoldható a dolog, bár sztem azért ehhez nem kell folyamodni!

Próbáld meg első körben windows lemezkezelőben először törölni a partíciót majd újat létrehozni és úgy formázni, anno nekem ez bevált (hasonló problémám volt nekem is)

Üdv

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#8100) Celtis


Celtis
veterán

Melyik verziót érdemes megvásárolni 64megás x820-hoz, 8-as vagy primo? Lényeg a stabil működés és könnyű használat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.