Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4672) Steelmanus válasza Hequila (#4669) üzenetére


Steelmanus
addikt

A baj csak az hogy nem en vettem, en gepet osszerakni szoktam mert akkor tudom hogy mit csinalok. Ezen bolt at akarta ugyis verni a havert hogy a naluk vasarolt Samsung TFT monitort nem akartak kicserelni subpixel hiba miatt, egesz addig amig bele nem szoltam az amugy kihangositott mobilba, mert penteken vettek a geppel egyutt es szombaton elkuldtek melegebb eghajlatra, miutan beszoltam hetfon kicsereltek 3 ev teljes garaival. Hat ennyit a boltosokrol, tobb mint 20 eve foglalkozok gepek osszeszerelesevel es ez alatt az ido alatt vagy 30 bolt ment tonkre ott ahol lakom, Nekem nem kell elmagyarazni hogy miket muvelnek a boltosok azokkal, akik nem ertenek a hardverhez. Menj be egy boltba es szakszeruen kerdezd meg a specifikaciot egy adott termekre majd ra jossz hogy mit tudnak, termeszetesen vannak kivetelek ilyen a kedvenc boltom mernok tulaja. Csak akkor vasarolok naluk ha bent van, mert leven hogy elektromos ember vagyok tudom hogy mit kerdezek.
A gep nincs tuningolva, a haver pedig robotgepeket szerel, mert egy ideig egyutt dolgoztunk, szoval csak azert kerdeztem, mert nem lehet szetszedni es esetleg valakinek mar volt ilyen problemaja akkor O mit tett. Mellesleg most eppen nalam van a tap, mert kicsereltuk az enyemmel FSP 350W es most en tesztelem egy regi konfigon nezd meg az adataimnal.
Az sincs tuningolva mert minek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.