Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Umi Zero

Hozzászólások

(#27) ati3738 válasza tokyo2 (#25) üzenetére


ati3738
aktív tag

Hát akkor. A készülék nekem nagyon tetszik, szuper minőség. Specifikációkat nem írok. Ha száraz a kezed nagyon csúszós. Nem vagyok amoled párti de meg kell szokni, és akkor nagyon ott van. A gyári launcher-t+több alkalmazást le kell dobni mert sz..r akad de ha másikat teszel fel szépen, gyorsan fut akkor nem működik az érintés nélküli mozgatás(engem hidegen hagy). Csúsztatások nagyon simán futnak. Wifi, Gps, Bluetooth szépen működik nem volt vele még bajom. Navigációt telepítettem ...go, hibátlan. Fotók némi beállításokkal vagy MX camera, és gyönyörű képeket készít akár 20Mpx. Antutu nálam 31227. Videók nem gyári lejátszóval nagyon simán, szépen futnak. Két simmel használom, nincs probléma. Hangja nem valami híres de találtam csengőhangot ami kimondottan szépen szól. Beszéd közben elég hangos a zajzár kiváló. Interneten gyors.
Amik nem tetszenek: Nincs értesítési led :-(
Fotózáskor az újj belelóg a kamerába de szerencsére 180fokkal a készülék elfordítva már ok.
Töltése gyors, ahogy írják is de piszok meleg(50fok) nem igazán lehet telefonálni közben. Valamit valamiért.
Röviden ennyit de jobb lenne ha konkrét dolgot kérdeznétek úgy egyszerűbben, és pontosabban tudok válaszolni.
Ár-érték arányban kiváló, biztos megtartom mert már kezd bejáratódni mint egy új autó. Ja és ha egy gyümölcs lenne a hátlapon villogni is lehetne vele :K

Üdv: A.

Forever Young

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Umi Zero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.