Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Umi Zero

Hozzászólások

(#551) Biggeszkij válasza sergi75 (#547) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Ha telefonálsz, és a fülednél van a telefon le kell vegye a képet a kijelzőről, mikor elveszed a füledtől, akkor meg vissza kell jönnie a képnek. Ennek kellene történni. (Csak hogy egy dologról beszélünk-e?)

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#552) sergi75 válasza Biggeszkij (#551) üzenetére


sergi75
csendes tag

:R igen egy dologról beszélünk....néha működik néha nem de ez számomra nem lényeges

(#553) sergi75 válasza mibilszerviz (#550) üzenetére


sergi75
csendes tag

:R :DDD

(#554) sergi75 válasza Biggeszkij (#551) üzenetére


sergi75
csendes tag

ezzel az app-al nem lehet a wifi gondot megoldani szerinted?

(#555) GuTi20


GuTi20
csendes tag

Újabb fejlemény coolicoollal. Ma kaptam egy emailt, hogy elnézést kérnek és természetesen átutalják az ÁFA értékét is. :))

(#556) vicces1 válasza GuTi20 (#555) üzenetére


vicces1
aktív tag

Ugye, egye ;)
Persze hülyeség is lenne, gondoljunk bele ezen a "vámbiztosításon" így is nyernek összességében, mert több belőle a +bevétel, mint az esetleges kiadás, mivel nem mind akad fenn a vámon. Persze azért próbálkoznak, de biztos, hogy úgy állítják be az értéket, hogy ne bukjanak rajta, ráadásul így tudják növelni az eladásokat, mert bátrabban vásárolnak azok is akiket eddig visszatartott az esetleges magas + áfa. A vámról ne beszéljünk, mert a telefonokra tilos a vám az EU-ban. Még ha a magyar rablók erre is kitaláltak egy sarcot, de az a 2ezer nem tart vissza a vásárlástól.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#557) trafoka


trafoka
tag

Na Tinydeal bekaphatja a 83$-os akciójával... Én is rájuk írtam, hogy akkor most mi van, és erre a válasz az volt hogy elírták az árat bocsi. Mondtam, hogy akkor vissza a lóvé, nem értekel más teló és többet sem akarok fizetni érte. Itt mondjuk korrektek voltak, mert fél óra múlva jelentette a paypal hogy megjött a zsé. Ettől függetlenül bekaphatják :(((

(#558) GuTi20 válasza vicces1 (#556) üzenetére


GuTi20
csendes tag

Így én is szívesebben vásárolok másodjára is tőlük. Nem tudom másnál van-e ilyen lehetőség mert ez tényleg nagy dobás. EU raktárban néha drágábbak a telefonok mint Kínából vámbiztosítással. Amennyiben visszautalják akkor korrekt, bár így is csaltak most egy kicsit, de ezen már nem rágódom. (Most a 2000ftról feledkeztek meg, de inkább arról mint az Áfáról. :D)

(#559) Biggeszkij válasza trafoka (#557) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Hogy is mondta a "káoszelmélet-kutató" a Jurassic Park-ban?

"Utálom, hogy mindig igazam van..." ;]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#560) trafoka válasza Biggeszkij (#559) üzenetére


trafoka
tag

Hát igen... De azért egy próbát megért :)

(#561) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Megjelent a v3.05-ös ROM. Csak elérhetetlen az adott Linkeken... :W

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#562) Keeperv85 válasza Biggeszkij (#561) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A needrom-os link jó,onnan lejön, nemsoká tesztelem! :K

(#563) GuTi20 válasza Biggeszkij (#561) üzenetére


GuTi20
csendes tag

Végre ez már final jelzést kapott nem pedig bétát.
Letölthető akár innen is, reg nélkül: 3.05
Nyomorult drive megnyitva mutatja, de a fenti letöltés nyílra kattintva leszedhető.

[ Szerkesztve ]

(#564) ati3738 válasza Ercsibercsi (#535) üzenetére


ati3738
aktív tag

Közelségérzékelő működik, kösz a segítséget. :C

Forever Young

(#565) Z-Salt


Z-Salt
csendes tag

Sziasztok! Masodik napja boldog tulajdonosa vagyok a kicsikemnek, nagyon szuper imadom, de ez az audiminoseg valami csapnivalo :( minden fulhallgatommal probaltam, azert van egy par, es nem vagyok lenyugozve, nem lehet valamit kezdeni vele hogy a hangminoseg jobb legyen? szoftveres vagy hardveres problema ez? remelhetem hogy szoftveresen ezt javitjak majd, vagy nyomjam el magam? :(

(#566) vicces1 válasza Z-Salt (#565) üzenetére


vicces1
aktív tag

ViperAndroid-ot ajánlom esetleg , sokat tud dobni a hangon, ha jól belövöd. Az FX modot izzítsd, ha felrakod, fülessel nagyot ūt.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#567) Pumbicsek válasza vicces1 (#566) üzenetére


Pumbicsek
csendes tag

3.05 előjött a sim kidobàs megint

(#568) pinterto


pinterto
tag

Valaki járt már úgy, hogy micro sim kártyát úgy összekarcolta behelyezésnél, hogy tönkre is ment, kettővel próbálkoztam, mindkettő kuka.

(#569) ati3738 válasza Pumbicsek (#567) üzenetére


ati3738
aktív tag

Én nem tenném fel, volt aki azt írta, hogy a gyors töltés elment. 20perc/5% :(

Forever Young

(#570) vicces1 válasza Pumbicsek (#567) üzenetére


vicces1
aktív tag

Srácok, szerintem mindig várjatok a frissítésekkel addig amíg visszajelzések lesznek, hogyan muzsikál az új ROM. Ezt tapasztalatból mondom a Miui OTA ROM-okat kaptuk minden héten és nem lett minden esetben jobb. De vigasz, hogy az esetleges feljövő bugokat javítják a fejlesztő csávók!

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#571) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Ugyan az, mint a 3.03-as, kivéve hogy a villogó gombokat ki lehet kapcsolni végre...:U

(#572) Pumbicsek válasza ati3738 (#569) üzenetére


Pumbicsek
csendes tag

A gyors töltés hogy megy el? A töltö 3mah-es.

(#573) Keeperv85 válasza Pumbicsek (#572) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"A töltö 3mah-es."

Ha még tudnánk is mit jelent a megadott érték, akkor ezt a hülyeséget sehol sem írnák le! :U

Nem 3mAh, hanem pont az ezerszerese! 3Ah!

(#574) ati3738 válasza Pumbicsek (#572) üzenetére


ati3738
aktív tag

01/21/2015
Posts: 1

[Belgium]
luxman_1 on 01/23/2015 @ 10:53 pm

After update to 3.0.5. the unit has lost fast charging !!!!!!!! 20min for 5% of charge

Forever Young

(#575) Pumbicsek válasza Keeperv85 (#573) üzenetére


Pumbicsek
csendes tag

Ok köszi. Tehát 3ah a töltő. Tudatlan paraszt véleményem szerint a töltő miatt tölt gyorsabban és az aksi kivan képezve hogy lehessen is gyorsan tölteni. én nem tudnám elképzelni hogy egy frissítés miatt lassabban töltene.....

(#576) Keeperv85 válasza Pumbicsek (#575) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Pedig sajnos de, tökre elképzelhető, mivel a kernel szabályozza az áramfelvételt. Ha nem tették bele a patchet, ami a nagyobb értékhez kell, akkor szoftveresen leszabályoz ~500mA maxra. Hiába tud a töltő 3A áramot leadni, ha nem veszi fel...

(#577) Pumbicsek válasza Keeperv85 (#576) üzenetére


Pumbicsek
csendes tag

fasza. 1ik kezükkel adnak másikkal elvesznek........

(#578) csapee válasza Keeperv85 (#576) üzenetére


csapee
senior tag

Latsz arra eselyt hogy lesz egy tokeletes hivatalos rom? Mar rendeltem volna masodjara is, de a hektikus minoseg meg kiforratlan rom inkabb a vibe x2 fele terel (pedig a kinezete szep, meg amoleden jobb az e-book).

Csapee

(#579) Keeperv85 válasza csapee (#578) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha őszinte akarok lenni: itt a nem a rommal vannak bajok, hanem ami alá dolgozik. Pontosabban azzal, hogy fogalmunk nincs mi dolgozik alá...Ugyanis az MT6589T processzor sehol sem használ olyan flasht, amit ez... Ellenben az MT6572 mindig ilyet használ... Következtetéseket vonjon le mindenki maga...

(#580) csapee válasza Keeperv85 (#579) üzenetére


csapee
senior tag

Hat akkor ezt inkabb kihagyom, hatha a kovetkezo modell jobban sikerul.

Csapee

(#581) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Néhány fentebbi hozzászólásra reagálnék.

Én ugyan nem használom zenehallgatásra a telefont, de próbából Player Pro zenelejátszó ekvalizerrel és Xiaomi Piston fülessel "ki tudtam kavarni" elfogadható hangminőséget. Tény, hogy alapból nagyon bili hangja van... :(

Nekem is nagyon nehezen csúszik be a sim kártya a helyére, úgyhogy azt javasolnám, lehetőleg ne sokat babráljátok. (Ugyan nekem nem sérült meg, de az ördög ugye... ;] )

A villogó led-jelzés kikapcsolási lehetőségen túl magam se látok érdemi különbséget a v3.03-hoz képest.

Habár a töltési időt nem mértem, de nagyon hamar fellökte 100%-ra az akksit kb. 30%-ról a gyorstöltő. Szerintem ezzel nem babráltak. Legközelebbi töltésnél majd lemérem...

Compass, proximity sensor frissítés után továbbra is jól működik. Sem újraindulást, sem bármilyen működési hibát, rendellenességet - eddig - nem tapasztaltam. :)

Mindenesetre én legközelebb csak akkor leszek hajlandó frissíteni, ha lesz különösebb értelme. Visszafejlődést viszont nagyon nem szeretnék tapasztalni...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#582) rovinj1


rovinj1
újonc

Hol lehet kikapcsolni a screen shot-ot és a villogó ledeket?Feltettem a v3.05 -öt,de nem találom . Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#583) Keeperv85 válasza rovinj1 (#582) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A megjelenítés menübe kerültek, a beállítások alá. :K

(#584) Z-Salt


Z-Salt
csendes tag

Udv, kiprobaltam mindenfele zenelejatszot, equalizert, beallitast, mindent amit ajanlottak itt is, mashol is, de a fulemet akkor is serti a zenehallgatas, @Keeperv85 irta, hogy "Füles szerencsére nem jár mellé, jobb is, legalább mindenki minőségivel próbálkozik, ami sokat dob az élményen... ja vagy mégsem..."
nem gondoltam hogy tenyleg ennyire "megsem" lesz a hangzasa :(
Kerdes hogy a hardver miatt ilyen, vagy a szoftver hiabaja?

Ezen kivul bajom nincs vele, penge kis gep.

(#585) Keeperv85 válasza Z-Salt (#584) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha a szoftver, azt megcsinálom, ha belegebedek is, olyan nehéz lesz. Kicsit szívügyem lett ma ez a készülék, ugyanis éppen rajta gyakorolok élesben particionálni ilyen eszközt. A system most nálam a túl nagy 904MB-ról a data javára 800-ra lett zsugorítva. Sokat persze így sem ér az a plusz 104MB...

(#586) Z-Salt válasza Keeperv85 (#585) üzenetére


Z-Salt
csendes tag

remeljuk a legjobbakat :R :R :R

(#587) puddzol válasza choosen (#441) üzenetére


puddzol
újonc

Akitől vettem az enyémet, az javítással is foglalkozik. Monoron lakik és nagyon korrekt!

üdv. Puddzola

(#588) puddzol válasza barnagy (#483) üzenetére


puddzol
újonc

Akitől én rendeltem(3 hét alatt meg is jött) annak 10%-ot kellett utalni, jelezve, hogy komoly vevő vagy(vaterán leinformálható, csak pozitív és többszörös eladó)majd elindította a megrendelést. 75.000ért kaptam meg. és ami a lényeg, hogy ő ad rá egy év garit. Bármi baja van ... vagy megjavítja, vagy ad egy újat(persze ha a telót rendeltetés szerűen használod).

Több mint 10 telefont rendeltem már tőle. Egy lenovo p780-asnak pixel hibája volt és adott egy újat helyette ;)

üdv. puddzola

[ Szerkesztve ]

(#589) puddzol válasza sergi75 (#517) üzenetére


puddzol
újonc

Hali! Honnan rendelted a tokot?

üdv. Puddzola

(#590) csonor


csonor
tag

Sziasztok!
Én is rendelek majd valahonnan (még nem tudom, hogy honnan) egy Zero-t.
Annyi kérdésem lenne, hogy a beépített hangszórója milyen? Hangos, halk, ratyi hang...
Fülhallgatót elég ritkán használok. Annak tényleg nagyon rossz hangja van?

(#591) Erneszto


Erneszto
tag

Sziasztok!

Nekem is megérkezett a Zero-m.
Nagyon vártam már hogy megjöjjön, mert majd 2 hónapot vártam rá.
Úgy nézett ki minden rendben van a készülékkel -persze az első volt hogy frissítettem 3.03-ra az fw-t,
majd reseteltem ahogy ajánlott.
Összességében elégedett lennék a készülékkel.
Pozitív dolgokat nem sorolok fel mert nagyrészt csak ilyen véleményem van róla.
Ami negatívum az a készülék hangminősége, melyet meg is értenék a készülék vékonysága miatt.
DE hogy még igényesebb fejhallgatóval sem elfogadható a készülék hangja, nem beszélve arról, hogy a fejhallgató kimenet torzításmentes teljesítménye kifejezetten alacsony, nem is volt még ilyen gyenge erősítése egyetlen telefonomnak sem. Az előző készülékem (LG 4xHD) köröket ver rá ilyen téren.
Ez elég szomorú a tervezőkre nézve.
Tehát aki szeretné használni rendszeresen zenehallgatásra az előtte próbálja ki mindenképpen.
Ami még negatívum az a rezgés "erőssége" ami inkább gyengesége.

Viszont a problémám amiért írok.
A készülékkel nem tudok telefonáli, mert hívás közben és még néhány esetben, nem aktiválódik a mikrofon a készülékbe tehát én hallom a másik felet ő viszont csak némaságot.
Nem mikrofonhibás, mert videofelvétel és hangrögzítés esetén tökéletesen működik a mikrofon.

Próbáltam már a 3.05 fw-t. Resetelni, de semmi változás jelenleg headset-el használom.
Esetleg tud valaki erre mondani valami megoldást, vagy küldjem vissza Kínába?

(#592) Keeperv85 válasza Erneszto (#591) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Hardverhibás... :U

Kettő mikrofon van benne, de neked már csak egyik megy belőle... sajnos igen: vissza kell küldeni...

(#593) Erneszto válasza Keeperv85 (#592) üzenetére


Erneszto
tag

Köszönöm a gyors választ! :R

(#594) choosen


choosen
tag

Sziasztok!
Na néhány dolog megoldódótt a telefonommal.Raktam fel másik recoveryt, csináltam egy system resetet is. Ujra raktam szépen sorban a romokat, jelenleg a 3.05-ös van fenn nekem is. A telefon azóta nem fagy és nem indul ujra, random. Viszont a 2 kártya közül még mindig csak az egyik megy :-(
Beszéltem a tinydeallal, de kértek minden féle videót, feltöltöttem és most azt írták küldjem vissza a készüléket, de ne futárral mert akkor vámot kell fizetnem. Hát ezt nem értem. Kéretem őket, hogy hagy küldjem az eus boltjukba, hát ebbe sem mentek bele. Fogalmam sincs hogyan kell feladni. És egyáltalán fogalmam sincs visszaakarom-e küldeni. Arra jó volt /csak drága/ hogy ne akarjak többet kínából telót rendelni. Hát így is ellehet venni az ember kedvét.
Viszont ha kifogsz egy jó példányt akkor jól jársz a telóval. Most teljesen jól működik, leszámítva az 1 kártyát.

A tinydeal......hát nem egy vevő központú cég.

[ Szerkesztve ]

Gyula

(#595) csapee válasza choosen (#594) üzenetére


csapee
senior tag

Az utolso bekezdes talan egy kis segitseg a problemara.

Csapee

(#596) vicces1 válasza csapee (#578) üzenetére


vicces1
aktív tag

Hát azért a vibe x2 nem ez az árkategória.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#597) csapee válasza vicces1 (#596) üzenetére


csapee
senior tag

En 64e- ert tudtam volna venni (ennyi volt a refund) az anteliferol. A vibe x2-t meg most 88-ert, kicsit tobb lesz de azert itt meg a hibatlan keszulek aranya eleg kicsi.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#598) Ceree


Ceree
senior tag

Végigolvastam a tesztet az összes itteni és a tesztet követő hozzászólást. Pont ez volt az árkategória, amit még talán kiadnék egy telefonért, de az elég erős "lutri" faktor miatt nem merek belevágni. A design szerintem gyönyörű, hardver papíron mesés, de a sok apró hiányosság (kocsiban nehezen használható felső csatlakozó, értesítő led hiánya, 2. sim helyett használható sd kártya, számomra az optimálisnál már egy hajszállal nagyobb méret), és bizonytalanság (szoftveres bakik/félkész szoftver) egyelőre parkoló pályára rakatja velem a telefont. Persze ha nem találok alternatívát, pár hónap múlva visszatérek megnézni sikerült-e már kikupálni. Úgyhogy hajrá! :)

Kösz mindenkinek a hasznos tapasztalatokat!

Másolat_eredetije

(#599) pinterto


pinterto
tag

Ahogy olvasgatom a fórumot arra kell rájönnöm, hogy az UMI-nál valami nagyon nem stimmel. Vagy a sok rendelés miatt hanyagolták a minőség ellenőrzést, vagy pedig nem minőségi alkatrészekből szerelik a telefont.

Én kettőt rendeltem, mindkét telefon hibás, küldhetem vissza, de ahogy olvasom a fórumot, elég sok a hibás készülék, de ami meglepő, hogy nem azonos hibákról van szó.

(#600) Keeperv85 válasza pinterto (#599) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha képes vagy a pocsék kamerát és a rémes hangot elfelejteni, akkor jó kis vas... leszámítva hogy a menü is akad....

...még mielőtt valaki előállna vele, hogy: "dehülyevagymerszaraláncsöraztkell"... Nem ér semmit! Semmi haszna cserélgetni. Teljesen más készülék romjával is ilyen...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Umi Zero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.