Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Umi Zero

Hozzászólások

(#1) olcsobolt


olcsobolt
csendes tag

Üdv,mindenkinek!

Egyenlőre egy előzetes teszt a gizchina.net-ről,amíg meg nem érkezik hozzám az első darab!

Az belátható, hogy Umi nagyon igényes megközelítést az Umi Zero-nál. A telefon funkciói, designja és építése soha nem látott minőségben készült az Umi telefonnál (és ritka, hogy egy kisebb kínai cég, ilyent készítsen), és a csomagolásnál is extra figyelmet fordítottak a részletekre.

Félreértés ne essék, az Umi Zero nem egy olcsó telefon drágább, mint az átlagos kínai okostelefonok többsége, és a hiányzik a 4G LTE. De azt nem mondanám, hogy túl drága, a kialakítás, a felhasznált anyagok és a gondos leírás sokmindenért kárpótol.

Az Umi nyilván nem akart spórolni a kialakítással, így a képernyő egy 5 hüvelykes, 1920 x 1080 Super AMOLED panellel rendelkezik, amely egyszerűen lenyűgöző. A test ötvözet és nagyon jó érzé megérinteni .A hátsó panel olyan, mint egy átlátszó polikarbonát helyett üveg lenne.

A 2780mAh akkumulátor egészen lenyűgöző! A telefon 6,4 mm vastag. A SIM kártyát egy tálcán keresztül kell behelyezni a mellékelt eszközzel. Ügyesen a SIM-tálcát úgy tervezték, hogy akár használnhatunk dual micro SIM-et ,vagy egy plusz SIM micro SD kártyát is.

A többi tulajdonsága is ugyanilyen meggyőző: a 2,0 GHz octacore MT6592 chipset, 2GB RAM, 16 GB-os belső memória, 8 megapixeles elülső kamera, 13 megapixeles Sony F1.8 hátsó kamera és a rendszer: Android 4.4.2 Kitkat. Ön is boldog lehe, hogy tudja, hogy az összes Google szolgáltatás telepítve van, és készen áll a használatra amikor kiveszi a dobozból.

Folyt.köv.

[ Módosította: mukibuci ]

http://androidmobilshop.com/

(#2) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Bizony, ismét kitettek magukért a kínaiak. A 4G/LTE, az NFC, az ujjlenyomat olvasó kivételével (amik nekem mondjuk nem hiányoznak) tényleg szuper a menü. Gorilla Glass 3 elől-hátul, Samsung super AmoLED full HD kijelző, alu-magnézium ház, viszonylag nagy akksi, 8 magos MediaTek turbo proci, magonként 2 GHz (állítólag kevésbé melegszik, mint a hasonló teljesítményű Qualcomm-ok), elől 8, hátul 13 MP f1.8 Sony 6 lencsés kamera, stb. Kedves ajándék a cégtől a "Z" alakú, felpattintható védőtok. Ja, és teljesen "szűz", gyári Android 4.4.2 van telepítve. Majd a kedves felhasználó eldönti, milyen extra szoftverekre van szüksége...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#3) Gyula84


Gyula84
veterán

milyen videót vesz fel 4K? meg milyen az a 3mAh töltő? mindenhol azt látom

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#4) olcsobolt válasza Gyula84 (#3) üzenetére


olcsobolt
csendes tag

A töltője: Texas Instrument 3 mAH. 4X gyorsabb töltést biztosít az átlaghoz viszonyítva.Az akksi 2650mAH Azt írják,hogy 5 perc töltéssel 150 perc beszélgetési időt biztosít,14 perc alatt 51%-os töltöttségi szintre tolja fel.

Kamera:
4128x3096, 3840x2160 ,30 fps

[ Szerkesztve ]

http://androidmobilshop.com/

(#5) Biggeszkij válasza olcsobolt (#4) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Egyébként érdekes, hogy az umidigi.com-on (úgy tudom, ez az UMI hivatalos oldala) az akksit 2780 mAh-nak írja, és azt állítja, hogy a töltője 15 perc alatt tud 5%-ról 40%-ra tölteni. 10%-nál energiatakarékos módba helyezi magát, s így még akár 24 órán át lehet telefonálni vele. A gizchina.com-on meg azt írják, hogy tudja a HDR-t, a Slow Motion-t, és a 4K rögzítést.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#6) Gyula84 válasza olcsobolt (#4) üzenetére


Gyula84
veterán

szóval hogy az a neve lesz akkor :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#7) sz_gabor


sz_gabor
tag

Tesztek.(sajnos spanyol)
Kicsomagolás első benyomások
Néhány nap használati teszt.
3 teszt

Az ára kinából (első szállítás kb. november 25) :199-219$

Jó :-Kinézet
-anyaghasználat
-kamera
-képernyő

Hibák: -rossz hang
-az érzékelők nem működnek
-GPS nem működik az alkalmazásoknál

(#8) olcsobolt válasza sz_gabor (#7) üzenetére


olcsobolt
csendes tag

Ami minden bizonnyal a szoftver kiforratlanságának köszönhető.Majd megy rá a frissítés,azt jónapot! :)

http://androidmobilshop.com/

(#9) olcsobolt válasza olcsobolt (#1) üzenetére


olcsobolt
csendes tag

Breaking News! Postázták az első rendelésem! :C

http://androidmobilshop.com/

(#10) arpeen2


arpeen2
senior tag

Értesítési led van a Zero-n ?

(#11) olcsobolt válasza arpeen2 (#10) üzenetére


olcsobolt
csendes tag

Functions / Features

G-sensor, P-Sensor, L-Sensor, FM radio, Wifi, GPS, Multi-touch, Dual SIM, Schedule Power on/off, Missed Calls Notification LED, E-compass

Igen,van.

http://androidmobilshop.com/

(#12) gyűrű válasza arpeen2 (#10) üzenetére


gyűrű
addikt

Nincs rajta. Az alsó fizikai gombokkal lehet majd megoldani. ..mint írják :
[itt] és [itt]
Egyelőre a koppintásos lezárás/feloldás sem működik még, de állítólag fog.

[ Szerkesztve ]

(#13) gyűrű


gyűrű
addikt

..na bazz... az én umi zerom is így jár majd....

[ Szerkesztve ]

(#14) arpeen2 válasza gyűrű (#12) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nahh akkor asszem kivárunk, mire kiforrja magát, az idő nekünk dolgozik.

(#15) gyűrű


gyűrű
addikt

Ami sokaknak hiányozhat: nincs OTG, MHL, NFC, LTE.
Nekem nem fognak, főleg ha be tudom okosítani(összeragasztani/kiherélni/gányolni) a 32GB sd-t és a második simet egyszerre..valahogyan így..



először régi simmel és egy ősi 500 megás kártyával tesztelem majd.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16) Biggeszkij válasza gyűrű (#15) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Szenzációs. Mármint, ha működik is... :) Majd tájékoztass légyszi!
Ja, egyébként nincs rajta ASR, ABS, PSM de még HTM se. Viszont titokban biztos rajta lesz a NAV, FBI és a CIA. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#17) gyűrű válasza Biggeszkij (#16) üzenetére


gyűrű
addikt

Oké, azt hittem ezek egyértelműek, az ide járó geekeknek.., de lehet hogy mégsem..

(#18) Biggeszkij válasza gyűrű (#17) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Csak humorizáltam. Mindenki tudja mit jelentenek a rövidítések.
OTG - lényegében pendrive, vagy egyéb eszköz csatlakoztatása USB porton keresztül;
MHL - adapteren keresztüli csatlakozás nagy felbontású lejátszó eszközökhöz;
NFC - rövid hatósugarú adó-vevő chip pl fizetéshez, vagy készülékek egymás közötti adatkommunikációjához;
LTE - 4G
Biztos pongyolán fogalmaztam, de valami ilyesmik. Számomra (sem, miként írod, Neked sem) fontos egyik sem. Fontosabb a gyönyörű kijelző, a gördülékeny működés, gyorsaság. És persze a minőségi anyagok használata.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#19) sz_gabor


sz_gabor
tag

Indul az UMI ZERO gyártása videó
Super AMOLED teszt videó.

(#20) qazwsxedcrfv válasza olcsobolt (#4) üzenetére


qazwsxedcrfv
újonc

Az belátható, hogy Umi nagyon igényes megközelítést az Umi Zero-nál. A telefon funkciói, designja és építése soha nem látott minőségben készült az Umi telefonnál (és ritka, hogy egy kisebb kínai cég, ilyent készítsen), és a csomagolásnál umi zero is extra figyelmet fordítottak a részletekre.

(#21) tokyo2 válasza sz_gabor (#19) üzenetére


tokyo2
tag

Huuuuú azért ez a gyártási metodus nem semmi...
Kiváncsi leszek a minőségi problémákra.

(#22) Biggeszkij válasza tokyo2 (#21) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Szerintem a videón a betanítás és a termelés/gyártás indulása látható. Ez gyorsan rutinná válik. Egyébként a múltkor láttam hasonló filmet a Doogee gyárból. Ott is hasonlóan folyik a dolog.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#23) ati3738 válasza olcsobolt (#11) üzenetére


ati3738
aktív tag

Nincs sajna.

Forever Young

(#24) ati3738


ati3738
aktív tag

Nekem már van, :C ha valakit érdekel valami kérdezzen!

Forever Young

(#25) tokyo2 válasza ati3738 (#24) üzenetére


tokyo2
tag

Szeretném, ha leirnád az első benyomásaidat a teleoval kapcsolatban!
(gps, fényképező, wifi stb/
Köszönöm

(#26) gyűrű válasza ati3738 (#24) üzenetére


gyűrű
addikt

Most mondtam vissza, a sorozatos sim eldobások/hálózat vesztések miatt..is aztán meg a tulajok szerint random kikapcsol..IS
Azt olvastam hogy ez hardveres probléma..
Túl jó volt hogy igaz legyen..

Sok sikert a tulajoknak!

(#27) ati3738 válasza tokyo2 (#25) üzenetére


ati3738
aktív tag

Hát akkor. A készülék nekem nagyon tetszik, szuper minőség. Specifikációkat nem írok. Ha száraz a kezed nagyon csúszós. Nem vagyok amoled párti de meg kell szokni, és akkor nagyon ott van. A gyári launcher-t+több alkalmazást le kell dobni mert sz..r akad de ha másikat teszel fel szépen, gyorsan fut akkor nem működik az érintés nélküli mozgatás(engem hidegen hagy). Csúsztatások nagyon simán futnak. Wifi, Gps, Bluetooth szépen működik nem volt vele még bajom. Navigációt telepítettem ...go, hibátlan. Fotók némi beállításokkal vagy MX camera, és gyönyörű képeket készít akár 20Mpx. Antutu nálam 31227. Videók nem gyári lejátszóval nagyon simán, szépen futnak. Két simmel használom, nincs probléma. Hangja nem valami híres de találtam csengőhangot ami kimondottan szépen szól. Beszéd közben elég hangos a zajzár kiváló. Interneten gyors.
Amik nem tetszenek: Nincs értesítési led :-(
Fotózáskor az újj belelóg a kamerába de szerencsére 180fokkal a készülék elfordítva már ok.
Töltése gyors, ahogy írják is de piszok meleg(50fok) nem igazán lehet telefonálni közben. Valamit valamiért.
Röviden ennyit de jobb lenne ha konkrét dolgot kérdeznétek úgy egyszerűbben, és pontosabban tudok válaszolni.
Ár-érték arányban kiváló, biztos megtartom mert már kezd bejáratódni mint egy új autó. Ja és ha egy gyümölcs lenne a hátlapon villogni is lehetne vele :K

Üdv: A.

Forever Young

(#28) had423 válasza ati3738 (#27) üzenetére


had423
aktív tag

Hali,
Ez az 50 fok természetesnek számít? Gondolom akkor nem ajánlott töltőn hagyni sok ideig a telót. Én egy hete rendeltem meg a cuccot, szóval szinte remegve jövök fel ide fórumra nehogy valami rosszat olvassak.. :D

(#29) tokyo2 válasza ati3738 (#27) üzenetére


tokyo2
tag

Értesítési Led problémára....
LG Touch LED Notifications
Remélem segít! :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#30) pinterto válasza ati3738 (#24) üzenetére


pinterto
tag

Te honnan rendelted, mert én már egy hónapja megrendeltem antelife-ról, és folyamatosan hitegetnek, hogy elfogyott, 3 nap múlva újra érkezik stb.

(#31) Biggeszkij válasza pinterto (#30) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Bocs, hogy beleszólok, én pl az androidmobilshop.com-on rendeltem. A csomagkövetés működik, tegnap 12.47-kor volt a vámon. Jövő héten valszeg megkapom. :DD

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#32) gyűrű válasza ati3738 (#27) üzenetére


gyűrű
addikt

Nálad ilyen nem volt még?
video

(#33) ReFleXx válasza pinterto (#30) üzenetére


ReFleXx
addikt

Itt EU raktárból 219.9$ ez a teló.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#34) olcsobolt válasza ReFleXx (#33) üzenetére


olcsobolt
csendes tag

"This item is available to pre-order, all the orders will be shipped out on 30th December, 2014 after the pre-sale period."

-vagy nem. Mint az antelife-on.

http://androidmobilshop.com/

(#35) ati3738 válasza tokyo2 (#29) üzenetére


ati3738
aktív tag

Nem probléma, ahogy töltődik úgy hűl vissza.

Forever Young

(#36) ati3738 válasza pinterto (#30) üzenetére


ati3738
aktív tag

coolicool

Forever Young

(#37) ati3738 válasza gyűrű (#32) üzenetére


ati3738
aktív tag

Szerencsére nem.

Forever Young

(#38) ati3738 válasza gyűrű (#26) üzenetére


ati3738
aktív tag

Nálam két simmel eddig hibátlan.
Köszi.
Aki mer az nyer. vagy nem :)

Forever Young

(#39) gyűrű válasza ati3738 (#38) üzenetére


gyűrű
addikt

..akkor jó..soxerencsét hozzá ..
Közben látom hogy "másoknál" ez is előjött..örülök hogy nem nálad..furcsa

[ Szerkesztve ]

(#40) Biggeszkij válasza ati3738 (#35) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Egy kérdés: csak a saját (gyors)töltőjével tölthető, vagy normál töltővel is? Azért kérdem, mert autóban, navi közben rá szoktam csatlakozni a szivargyújtóra. Ezt hogy lehet megoldani?

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#41) tokyo2 válasza Biggeszkij (#40) üzenetére


tokyo2
tag

Bármivel tölthető :P

(#42) Biggeszkij válasza tokyo2 (#41) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Köszi! Reméltem... Ja, még valami: szép az a Z alakú "tok", de használja is valaki, vagy csak egy dizájn elem?

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#43) Biggeszkij válasza gyűrű (#39) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Hát, két esélyes a dolog. Ha hardver gond (érintőpanel hiba), akkor garanciális javítás/csere. Ha szoftveres, akkor ROM frissítés/csere. De azért nem hinném, hogy a kínaiak egy percet sem tesztelték a gyártásba adás előtt a terméket és ezért nem valószínű, hogy típushiba lenne. Szerintem.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#44) gyűrű válasza Biggeszkij (#43) üzenetére


gyűrű
addikt

..állítólag nem szoftveres.

(#45) gyűrű válasza Biggeszkij (#42) üzenetére


gyűrű
addikt

Ha ez neked szép, akkor használd..
Egy ilyen jólkiéző telefonon olyan mint ha ....volna.
De a te döntésed.

[ Szerkesztve ]

(#46) Biggeszkij válasza gyűrű (#45) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Jó, akkor nevezzük szép helyett különlegesnek. Pont azért kérdezem, mivel a kiálló élek mindenbe beleakadhatnának, tehát azon túl, hogy "dizájnos" és egy jópofa ötlet, a mindennapi használatra valószínűleg alkalmatlan. Ráadásul nem karcolhatja/sértheti meg a telefon keretét?

Egyébként pedig gyönyörű a teló. De úgyis kell rá valamilyen védő tok pl. ilyesmi, hiszen az üveg csúszós...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#47) polgcsabi válasza Biggeszkij (#46) üzenetére


polgcsabi
aktív tag

Ezt a tokot hol lehet kapni?

(#48) ati3738 válasza Biggeszkij (#43) üzenetére


ati3738
aktív tag

ROM frissítés 5.0 januárra ígérték ezzel gondolom egy-két gyerek betegség is elmúlik.

Forever Young

(#49) ati3738 válasza pinterto (#30) üzenetére


ati3738
aktív tag

Még annyit a coolicool-hoz, hogy három munkanap után visszakaptam a vámot!

Forever Young

(#50) csapee válasza ati3738 (#49) üzenetére


csapee
senior tag

Hát az én Antelife-os megrendelésemre még saccolni se tudnak. Valszeg hamarabb lesz rajta 5,0 mint hogy megjöjjön. :W

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Umi Zero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.