Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total Commander

Hozzászólások

(#301) Kinder válasza shev7 (#300) üzenetére


Kinder
senior tag

az megvan, de nem izgatja :(

(#302) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

6.54-es TC-használok. Másolás/törlésnél milyen módszert, illetve mennyi gyorsítótárat érdemes beállítani? Nekem alapból az első van bepipálva, 32 kB gyorsítókkal.

Let the Zone take me if I am.

(#303) stargazer


stargazer
senior tag

hi!

hogyan tudok keresni file-okra létrehozás dátuma alapján?

Előre is köszi a válaszokat!

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#304) VladimirR válasza stargazer (#303) üzenetére


VladimirR
nagyúr

alt+f7, advanced ful, date between...

(#305) stargazer válasza VladimirR (#304) üzenetére


stargazer
senior tag

de az csak az utolsó módosítás dátumát veszi figyelembe. nekem meg az kéne hogy mikor hozták létre a file-t. a windows 3 dátumot jegyez meg. létrehozás, utolsó módosítás, utolsó hozzáférés.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#306) VladimirR válasza stargazer (#305) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akkor alt+f7, plugins, es ott a creationdate, illetve creationtime plugin-ek (melyek alapbol benne vannak a tc-ben

(#307) stargazer válasza VladimirR (#306) üzenetére


stargazer
senior tag

ezaz! tényleg! köszi!

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#308) Szusi13


Szusi13
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ftp kapcsolatnál mi nem stimmel ha kapcsolódásnál feladja az ablakot, hogy list alkönyvtár de nem csinál semmit?

megoldódott köszi

[Szerkesztve]

(#309) Szusi13 válasza Szusi13 (#308) üzenetére


Szusi13
csendes tag

a

(#310) VladimirR válasza Szusi13 (#308) üzenetére


VladimirR
nagyúr

frnt, a disconnect gomb mellett jobbra van egy ketsoros nalo, ott veletlenul nem ir valami olyasmit, hogy:
LIST
425 Could not open data connection to port 1234: Connection refused


ha igen, akkor vagy nyisd ki a gepeden a tuzfalat a tavol 20-as tcp port-rol erkezo kapcsolatok szamara (nem a sajt geped 20-as tcp portja), vagy hasznalj passziv modot

(#311) jenko


jenko
tag

sziasztok,
egy ezercsilliárd éves gépet szeretnék everesttel megnézni, és mivel azon csak floppy van, szétdaraboltam tcmd-vel. Kéne azonban egy tcmd a célgépen is, ahhoz hogy összerakjam :DDD (ugye :F )
Viszont amit most le lehet tölteni, az 1,6 MB, nincs valahol kisebb, régebbi ami letölthető és ráfér az installja egy floppyra?

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#312) Ramius válasza jenko (#311) üzenetére


Ramius
őstag

[link]
Innen ezt szedd le:Lemezes változat 6.51 - ha valaki szeretné egy lemezen magával vinni a telepítõt

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#313) jenko válasza Ramius (#312) üzenetére


jenko
tag

Köszönöm, segített!
Más: hogyan tudom 6.55-ben beállítani, hogy jelszavasan védett .zip-re tömörítsen? Korábban használtam ezt a lehetőséget TCMD-vel, de istt sehol nem találom, ez beépülő, vagy alap?

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#314) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Létezik Total Commanderhez olyan plugin amivel egy mappát ki lehet írni CD-re mondjuk? Hogy minden kis szarért ne kelljen a Nerot elindítani... És ha van le is tudnátok írni röviden hogy működik? :U A segítséget előre is köszönöm! :R

Let the Zone take me if I am.

(#315) Dictator^ válasza kutga (#314) üzenetére


Dictator^
veterán

[link] [link] [link]

sztem egyszerű, bár még én se használtam...probálkozz előszőr egy ujrairható cd/dvd-n :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#316) Nabu válasza Dictator^ (#315) üzenetére


Nabu
aktív tag

Ennél a pluginnál mi a teendő ha csak a cd írót látja a DVD írót nem?! :F :O

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#317) Dictator^ válasza Nabu (#316) üzenetére


Dictator^
veterán

én még nem néztem meg, ugy mint a neroba nem lehet valasztani, hogy dvd vagy cd irast akarsz?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#318) Nabu válasza Dictator^ (#317) üzenetére


Nabu
aktív tag

Ennél van egy olyan menü pont, hogy meghajtók keresése és ott csak a CD írót írja ki a DVD-t nem...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#319) nfsu17


nfsu17
veterán

Sziasztok!
Elnézést a zavarásért, de azt szeretném megkérdezni, hogy hogy lehet kibővíteni azt a dir parancsot, ami kimenti a mappában található fájlok neveit úgy, hogy még a MÉRETET is utánateszi. Maga nevek mentése megy, a többi nem.
Esetleg egy másik progi? Semmi több nem kell nekem, csak ennyi.
:R

(#320) ollie válasza kutga (#314) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az XP-be (és gondolom a Vistába is) van beépített CD/DVD írás. Így elvileg a TC-ben is elég, ha átmásolod a kérdéses könyvtárat a médiumra.

***

(#321) akasp


akasp
senior tag

na egy kérdés: vista alatt ugye cleartype fonts van. ármost nekem ez jó, kivéve totalcmd alá, mert ott nagyon összefolyik a betű. hogy lehet beállítani csak a totalcmdben, hogy ne cleartype legyen?

(#322) Dictator^ válasza akasp (#321) üzenetére


Dictator^
veterán

totalcmd->configuration>options>font menü.. sztem ez kell neked.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#323) akasp válasza Dictator^ (#322) üzenetére


akasp
senior tag

azonbelül hol lehet a cleartype-t leállítani??

(#324) Dictator^ válasza akasp (#323) üzenetére


Dictator^
veterán

sajnos a vistát nem ismerem
sima xpbe: asztalon jobbgomb tulajdonsagok avagy megjelenités a vezérlőpultból
azon belül megjelenés->hatások és itt van a képernyőn megjelenitendő betütipusok simitása: itt lehet kikapcsolni a cleartypeot xp szerint. :\
remélem ez alapján valahol megtalálod

sry magyar xp van :) aszerint irtam

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#325) kew


kew
senior tag

hali!

a 7-es tc hol tárolja az ftp kapcsolatokat? régen windows/wcx_ftp.ini volt, most viszont nincs ott... hiába másolom oda a régi lementett listám, nem nagyon érdekli..:)

(#326) akasp válasza Dictator^ (#324) üzenetére


akasp
senior tag

vistaba is ugyaugy meg lehet csinálni, de csak totalcmd-n belül értettem...

(#327) kew válasza kew (#325) üzenetére


kew
senior tag

ah megvan, vista miatt teszi máshová :)
C:\Users\username\AppData\Roaming :B

(#328) Battleaxe


Battleaxe
tag

hello sms web oldalrol szeretnék letölteni már elö is fizettem de nem tudom hogy melyik programmal lehet letölteni a sok feldarabolt fájlt már marha idegesitö mert flash get-tel probáltam de nem szed semmit le .hogy lehet smsweb oldalrol tölteni és melyik programmal :F :U (sima webwes elérésre fizezzem elö nem ftp)

[Szerkesztve]

(#329) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok, meg mindig nincsen 64 bites verzio? nem is lesz? az usb stickes megoldas hasznalhato?

(#330) Battleaxe válasza Battleaxe (#328) üzenetére


Battleaxe
tag

senki nem tudja? :( :O :O :O :O :O

(#331) Noxy válasza Battleaxe (#328) üzenetére


Noxy
veterán

Sztm a flash getbe is be kellene írni a jelszót amit sms-ben kaptál.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#332) Dictator^ válasza Battleaxe (#328) üzenetére


Dictator^
veterán

flashgettel könnyen letöltheted az összest, amugy az oldalon nem kell bejelentkezni az kapott kodon? mert akkor még egy operával is le tudod tölteni az összes feldarabolt fileokat.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#333) Battleaxe válasza Dictator^ (#332) üzenetére


Battleaxe
tag

az a baj ,hogy a flash getbe is beirtam a jelszot az oldalon is mégsem tölti de fogalmam sincs miért , firefoxot használok és internet explorert egyenként meg nincs idöm rá

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#334) Dictator^ válasza Battleaxe (#333) üzenetére


Dictator^
veterán

de az oldalra betudsz lépni a megadott felhasz+jelszóval? webes felületen eléred? böngészővel tudsz róla tölteni?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#335) Battleaxe válasza Dictator^ (#334) üzenetére


Battleaxe
tag

igen de csak internet explorerel,sött a flalash get le is tölt pár fájlt csak azok épp nem a fizetös tartalom programjai csak a keret.amit igazábol le kéne töltenije nem engedi hiába telepitettem ujra a flah getet hibát ir

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#336) Nabu válasza Battleaxe (#335) üzenetére


Nabu
aktív tag

A Flasgetben amikor felugrik az Új letöltés hozzáadása ablak akkor az alján látsz egy olyat hogy web oldal jellemzői katt rá és a jellemzőknél töltsd ki a jelszót+felhasználónevet proxi ne legyen Minden fájlnak csak egy... ezt pipáld be és alatta a nincs korlátozásból pipa ki 1 legyen az érték!
Multi proxi sem kell hogy kipipálva legyen...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#337) Battleaxe válasza Nabu (#336) üzenetére


Battleaxe
tag

köszönöm a segitséget .az a baj ,hogy 2 fájlt letölt és utána megáll teljesen a letöltés kezdek kitérni a hitemböl :W :W

(#338) Battleaxe


Battleaxe
tag

kb 20 szor megprobáltam azt irja dupla URL-ek és a flash getböl is csak a feladatkezelöböl tudok kilépni,az hiszem valahova átirányit mert index htm és listázo php-t tölt lea két fájlon kivöl(A többi hetvenet nem)

[Szerkesztve]

(#339) elmo válasza Battleaxe (#338) üzenetére


elmo
aktív tag

CTRL+n, majd a connect to-hoz így írd be:

jani:blabla@www.oldal.hu:1234 , ahol

jani a felhasználónév,
blabla a jelszó,
www.oldal.hu a fizetős oldal,
1234 pedig a port (ha nincs külön megemlítve az oldalukon, akkor ez 21 szokott lenni, és akkor a kettősponttal együtt el is hagyható)

Elvileg így működnie kellene...

Üdv,
Elmo.

(#340) kymco


kymco
veterán

[link]
Itt a 7.0 béta 4 :)

www.refujvaros.hu

(#341) elmo válasza kymco (#340) üzenetére


elmo
aktív tag

Hja, csak ez (egyelőre) béta. Aki mer, az nyer. :)

(#342) bbazsy válasza elmo (#341) üzenetére


bbazsy
őstag

ez már elég normális beta.

nem fagyott, nem hibázott + szép felülete van 1-2 új funkcióval.


érdemes kipróbálni

..

(#343) kymco válasza elmo (#341) üzenetére


kymco
veterán

Nekem a béta3-mal sem volt bajom.

www.refujvaros.hu

(#344) cOxeR válasza kymco (#343) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nekem meg van! :))
Hát ha valaki tud rá megoldást:
Annyi a jelenség, hogy nem lehet meghajtót váltani benne...és ez ''kicsit'' bosszantó, magyarán használhatatlan...ez csak úgy jelentkezett, rendesen működött először, és egyszer csak ezzel lepett meg...természetesen újraraktam...de hát a probléma megmaradt. :U
Valaki?

(#345) kymco válasza cOxeR (#344) üzenetére


kymco
veterán

És ha visszarakod a hatost, akkor megy?

www.refujvaros.hu

(#346) cOxeR válasza kymco (#345) üzenetére


cOxeR
Ármester

Vista alatt fut a 7-es, 6-ost fel se tudom tenni.

(#347) kymco válasza cOxeR (#346) üzenetére


kymco
veterán

Jah....vista, erre nem tudok mit mondani :), még nem volt szerencsém hozzá...

www.refujvaros.hu

(#348) cOxeR válasza kymco (#347) üzenetére


cOxeR
Ármester

;) én meg várok, hátha valami újabb verzió megoldja a problémámat, egyenlőre sincs más ötletem.

(#349) kymco válasza cOxeR (#348) üzenetére


kymco
veterán

Holnaptól nekem is lesz elméletileg vistam.. ;)

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#350) cOxeR válasza kymco (#349) üzenetére


cOxeR
Ármester

:) az a fura, hogy 2 gépen megy a vista, és mindegyiken jó volt a tcmd, de egyszer csak behalt az egyik gépen, és azóta azon nem tudok vele mit kezdeni...és nem értem a probléma okát se, meg azt se, hogy még is mihez van ennek köze :U

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total Commander
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.