Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Interceptor válasza #57919488 (#292) üzenetére


Interceptor
addikt

Mondjuk olyan valakit küldhetnének akit ténylegesen érdekel is a játék. Ezek a megjátszott rácsodálkozások kissé idegesítőek.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#302) Vistaboy


Vistaboy
veterán

The Elder Scrolls V: Skyrim Collector's Edition

Hát, nekem a sárkányszobor és egy szövettérkép nem ér meg 40K-t. :N Még ha a Prima Strategy Guide-ot is adnák mellé, akkor sem, de egy 200 oldalas képeskönyv miatt meg pláne nem fizetek. :DDD

Akkor már inkább normál kiadás ajándékokkal. :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#303) kulfoldi válasza Vistaboy (#302) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Varhato volt, hogy ennyi lesz. :((( (Hala istennek sose erdekeltek az ilyen plusz baromsagok. :) ) Az az ajandekos az zsir tenyleg, egesz jo az a polo! De nekem az se lesz, mert mire en veszem, mar ki fog fogyni a keszlet valszeg. :)

(#304) Romvr válasza Vistaboy (#302) üzenetére


Romvr
őstag

Hát igen. Sárkányszobrom már van, kettő is (egyik. a másik hasonló) térképet tudok nyomtatni A3-asban ha nagyon kell. Ami igazán lényeges az a játékot tartalmazó korong. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#305) Mukorka


Mukorka
addikt

The Concept Art of Skyrim

Jó kis videó! :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#306) Kassadin válasza Vistaboy (#302) üzenetére


Kassadin
addikt

40 ezer? :Y Jesus.
Jó lesz a sima is...

(#307) zolkorsj


zolkorsj
csendes tag

egyébként, ha a játék mellé rakott térképet és kiskönyvet plussz az ajándékokat (zene cd, nyakbavaló és képeslap, vagy póló) nézzük, akkor ez már kitesz egy gyűjtői kiadást majdnem, szóval egy tizesért rendben van a dolog, más kiadók ennyiért adnak egy lemezt meg egy dvd tokot

(#308) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Spolier!

A jatek elso 25 perce: [link]

Gyorsan nezzetek mert valoszinuleg hamarosan torolni fogjak!

(#309) keIdor válasza kulfoldi (#308) üzenetére


keIdor
titán

Tetszik, nagyon jó eddig!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#310) Brent válasza Mukorka (#305) üzenetére


Brent
aktív tag

Gyönyörű!

Érzem, hogy ez a Skyrim lesz a kedvenc a 3 TES játék közül.

(#311) Jorus


Jorus
nagyúr

Nahh, előrendeltem én is.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#312) TwentySix válasza Jorus (#311) üzenetére


TwentySix
aktív tag

En is a handbook-al egyutt. Remelem 12.-en csonget a postas :-)

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#313) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

LOL

[link]

"just be sure to wear flame retardant clothing should you ever go there" :D

[ Szerkesztve ]

(#314) Scholes9 válasza Vistaboy (#302) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez iszonyatosan drága :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#315) #57919488


#57919488
törölt tag

11.11.11 de messze van még :DD
Battlefield 3 után meg se lepődnék ha képregényt néznék :(

(#316) Romvr válasza #57919488 (#315) üzenetére


Romvr
őstag

Ezért grafikailag van némi különbség a Skyrim és a BF3 között. A BF3 számomra jelenleg a csúcs grafikát jelképezi. Komolyan még a Crysis 2-nél is szebb és élőbb az egész. A Skyrim a képek alapján pedig nem ennyire szép. Jó persze az se éppen rossz, és lehet hogy mozgásban a monitoromon leesik az állam, de ha a megjelent videókat hasonlítod össze akkor a Skyrim a 10-es listán (10-es a BF3 kinézete), olyan 6-os talán. Éppen ezért ha logikusan nézzük a dolgot akkor kisebb a gépigénye is.
Bár én nem félek, ha a BF3 fullon ment, akkor a Skyrim minimum 60 FPS-t kell elérjen :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#317) kornel76 válasza Romvr (#304) üzenetére


kornel76
aktív tag

A második linken található szobrot honnan szerezted be? Kell egy nekem is :DDD !!!!

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#318) Romvr válasza kornel76 (#317) üzenetére


Romvr
őstag

Anno piacon vettem Budapesten. De nem pont ilyen, csak képet nem találtam róla. Azo na sárkány "ül" és egy kardot fog a kezeivel. Amúgy ha minden igaz akkor a Pólus Centerben van egy kis bolt ahol árulnak ilyeneket. Legalább is 2 éve mikor ott jártam még volt :D

ITT nézz szét, meg ITT Talán találsz jobban tetszőt is. Az árakra viszont lelkileg készülj mielőtt kattintasz :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#319) kornel76 válasza Romvr (#318) üzenetére


kornel76
aktív tag

Húúú vannak itt gyönyörűségek, csak győzzek válogatni.... meg bírjam pénztárcával .

Köszönöm a linkeket :R .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#320) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Elorendelve.

hosszu lesz ez a par nap

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#321) Interceptor válasza Romvr (#316) üzenetére


Interceptor
addikt

Szerintem is túlzásba viszik sokan ezt a gépigény dolgot. Alapvetően konzol a fő piac és arra gyúrják a játékokat. A mostani konzolok pedig már eléggé régiek, azért van az szerintem, hogy az utóbbi 1-2 évben megjelenő játékok nem kérnek túl sokat. Ha kijönnek az új genereációs konzolok akkor lesz megint óriási gépigénye a pc-re is megjelent gammáknak, mint ami 2007-ben volt :D

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#322) kornel76 válasza Interceptor (#321) üzenetére


kornel76
aktív tag

Elhiszem ,hogy téged nem érdekel a gépigény ugyanúgy ahogy engem sem, de vannak akiknek nincs fele olyan gépe sem mint neked vagy nekem, őket lehet érdekli kb. milyen vason fog játszhatóan elindulni a játék. Anno az Oblivion előtt paráztam én is ,h elég lesz-e a gépem , belekezdtem a gépfejlesztésbe és azóta nem tudok kiszállni a mókuskerékből :DDD .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#323) Brent


Brent
aktív tag

(#324) Brent


Brent
aktív tag

[1]
[2]

Két orosz gameplay videó.

(#325) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Lesz benne directx 11?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#326) keIdor válasza Scholes9 (#325) üzenetére


keIdor
titán

Igen, de effekteket nem használnak rá el. Csak gyorsabb lesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#327) HaaS


HaaS
addikt

Nekem eddig az a 40 perces gémpléj tetszik a legjobban, ahol uhúúúú-zak meg áháááhh-znak az emberek, miközben vki játszik. Igazi szkájrimes hangulat.

Nagyon várós. Hehh.

szerk: most értem oda... a sárkányölésnél tapsolnak a népek:DDD! Imizem az egészet! Bár futna!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#328) Interceptor válasza kornel76 (#322) üzenetére


Interceptor
addikt

Az a baj ezzel, hogy rengeteg olyan embertől látom ezt a parát itt a fórumon, akinek jobb gépe van mint az enyém. Mintha élveznék...

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#329) Mirman


Mirman
őstag

Egy angol teszt a játékról. Az eleje egy nagyon-nagyon kicsit spoiler-es.

(#330) atidzsiforc válasza Mirman (#329) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Mi az, hogy developer- id software?

Jol sejtettem, hogy ezert lett kaki a rage?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#331) Mirman válasza atidzsiforc (#330) üzenetére


Mirman
őstag

tudtommal ez teljesen bethesda fejlesztés. semmi köze az id hez... (de lehet hogy tévedek , ahogy így elnézem a cikk végét

(#332) HaaS válasza Mirman (#329) üzenetére


HaaS
addikt

Olvastad a kommenteket? Enyhén elítélték a review íróját, mert a Morrowind nem tetszett neki, csak a Skyrim:D! Hát én sem adnék a véleményére tbh...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#333) atidzsiforc válasza Mirman (#331) üzenetére


atidzsiforc
őstag

majd meglatjuk hetvegen :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#334) frame>24 válasza HaaS (#327) üzenetére


frame>24
addikt

...ugyanott kapható-e tepertős fagyi akciós téli áron? :DDD

Autóvásárlási mizéria miatt nem ugorhatok egyből az első napos Skyrimra, de majd jól kíváncsi leszek itt 1-2 rpg-veterán véleményére...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#335) Scholes9 válasza Mirman (#329) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Érdekes cikk, én majd megveszem, ha olcsóbb lesz, az Oblivion sem jött be igazán, számomra nem volt a játékban motiváció, mint mondjuk egy WoW-ban, de azt elismerem, h nagyszerű game, annak aki szereti a stílust :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#336) Scholes9 válasza Scholes9 (#335) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosítva 4k-ért fogom megvenni pénteken ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#337) Plazmacucci válasza Scholes9 (#335) üzenetére


Plazmacucci
félisten

WoW-ban mi volt, farmolás? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#338) Scholes9 válasza Plazmacucci (#337) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az esti raidek ;)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#339) TwentySix


TwentySix
aktív tag

Hoppa, most kaptam az e-mailt a Game.co.uk-tol, hogy a Skyrim rendelesem kiszallitva, holnap meg is kapom....
Vajon varni kell pentekig az aktivacioval, vagy mehet azonnal? Ha jol ertelmezem az aktivaciot' akkor kell hozza Steam account, addig barkacsolok egyet.....

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#340) atidzsiforc válasza TwentySix (#339) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nekem most ezt irja ki a steam store:
Available: 11 November 2011
This game will unlock in approximately 3 days and 1 hour

Szoval 11/11/11 00:00-tol lehet vele majd jatszani.

Lehet tudni, mikortol preloadolhato? :U

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#341) TwentySix


TwentySix
aktív tag

Most olvasom, hogy penteken mindjart ki is adjak az 1.1 patchet, szerintem talaltak valami nagyobb hibat az aranylemez ota.... Vagy az aktivacio akadozik kicsit
Gamebanshee.com

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#342) Ilsyde válasza TwentySix (#341) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az jo, ez azt jelenti hogy bugos a jatek. De legalabb vettek a faradtsagot hogy megjelenesig kijavitsanak amit tudnak. Manapsag ez is nagy szo.

(#343) unranked válasza TwentySix (#339) üzenetére


unranked
csendes tag

Én is ma kaptam meg a mail-t :) Szuper, hogy holnap már a kezembe vehetem :)
De, sajnos szerintem 11. előtt maximum csak nézegethetem. Más szóval igen, kell hozzá steam.

(#344) TwentySix válasza unranked (#343) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Nem nagyon vagyok jartas ezekben a Steam-os dolgokban, hogy is mukodik pontosan a regisztracio?
DVD-rol feltelepitem, es utana latni fogja a Steam is, vagy kell valami varazslat vele??

talan nem is baj, hogy nezegethetem csupan 11-ig, legalabb kiolvasom a Game Guidot hozza :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#345) unranked válasza TwentySix (#344) üzenetére


unranked
csendes tag

Hát rég telepítettem már, meg regisztrálni se tegnap regisztráltam :)
Szóval a steam oldalán regisztrálsz, utána felrakod a klienst, az frissíti magát stb. Utána felrakod a játékot.
Na most a Dungeon Siege 3-ból indulok ki: az telepítéskor csatlakozott a steam-hez (vagy elindította a klienst? Bocsi nem emlékszem :) ) és akkor kellett megadni a kulcsot. Utána szépen felkerült a gépre, megjelent a Steam Library-ban, és lehetett játszani. Valami hasonló folyamatra számítok ennél is. Speciel a DS3 nem kéri a lemezt, nem tudom a Skyrim-mel hogy lesz.

Én kicsit bánom, hogy a simát rendeltem :( Valahol olvastam, hogy 300+ oldalas a Guide, úgyhogy lesz mit olvasni:) Annak idején belenéztem az Oblivion-osba, elég hasznosnak tűnt.

(#346) Landon


Landon
őstag

Sracok, ne feljetek a sys req.-tol. Nforce forumon van egy srac akinek van egy bizalmas press copy-ja. Irt rola eleg sokat, Juliusi verzio ha jol emlekszem. 6950 + 2500k @ 4.5ghz - teljesen kimaxolva folyamatos 60fpsel megy a jatek, vsync ON. Aki erre azt mondja hogy magas gepigeny az adott latvany es sebesseg mellett, az lepjen be a jelenlegi evbe es ne varjuk mar el azt hogy a 2-3 eves cfg-on szuperul menjen minden. Es akkor csak egy korai juliusi verziorol beszelunk...

Aki elhiszi elhiszi aki nem nem a srac szavahihetosegerol nem vagyok hajlando vitat nyitni. Egy elismert es szavahiheto tagja a forumnak... ha jol tudom moderator is.

A jatek ahogy sokan irtatok alapvetoen egy JOL optimalizalt konzol port ugy hogy nyugi. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#347) Jorus válasza Landon (#346) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egyetértek. Annak idején pár évet simán várni kellett az Oblivion megjelenésekor, hogy a konzol port gámák értelmesen fussanak a PC-ken, de akkor a konzolok nagyjából azonos szinten voltak hardverileg a gémer PC-kkel (oké, nem volt nehéz, akkor jelentek meg a piacon a 7. generációs konzolok, nyilván nem UFO-technológia lapul bennük, szal a technika akkor annyira volt képes), de mivel az előbbiekre készült a gém, így a PC-k a nem teljes mértékben optimalizált kód futtatása során elmaradtak teljesítményben. Namost, ha ehhez hozzávesszük, hogy a Skyrim is kvázi konzolra készült, és a konzolok manapság ugye múzeumban porosodó üszkös vasak (XBox 360 lassan 6, PS3 meg 5 éves lesz, a hardver meg ugyanaz), akkor világosan következik, hogy egy mai középkat gépnek (nem ofisz középkat, meg netezős középkat...), tehát vmi i7-920-nak vagy újabb i5-ösnek egy lájtos 6950 körüli VGA-val nem fog gondot okozni a gáma, de egy régebbi q9650 sem fogja magát rosszul érezni, érzésem szerint.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#348) Brent


Brent
aktív tag

[ingame dalocska]

Kicsi ingame spoiler, csak az nézze meg aki megakarja.
Most hallgatom ötödjére, nagyon király. :D

Mod: Egy kicsit tényleg a Tenacious D-re emlékeztet. :)

[ Szerkesztve ]

(#349) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Steamen elvileg mostantol lehet preloadolni.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#350) poj


poj
tag

CDgalaxis:

"A Skyrim PC változata sajnos, a jelenleg rendelkezésre álló rendelési adatok alapján elkelt.
A játék normál, ajándék nélküli változatából a kiadó decemberre ígér utánpótlást,
illetve, ha lesz, aki nem veszi át az ő példányát, azt a honlapunkon keresztül meg lehet majd rendelni. "

Na ez tényleg durva.. Még jó, hogy berendeltem tegnapelőtt :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.