Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) stefi76 válasza poj (#350) üzenetére


stefi76
tag

Bezony.

Még tegnap este nézegettem, mondom magamba, áááá, majd holnap.... hehehe, ahogy azt elképzeltem, persze.... :DD

Nem gond, 576-ban is van, elvileg.

(#352) Scholes9 válasza stefi76 (#351) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ph-n 4 k...ha esetleg elfogyna ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#353) #57919488 válasza atidzsiforc (#349) üzenetére


#57919488
törölt tag

Valamiért én nem látom Steam-ben, és a Rage-re pedig azt írja, hogy: -Ez a tétel a te régiódban jelenleg nem elérhető! Na most valamit én rontottam el valamit vagy mi?

(#354) Scholes9 válasza #57919488 (#353) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Valszeg, mint a Rage esetében, itthon csak dobozosan árulják.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#355) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

EMBEREK! HOLNAP!

(#356) keIdor válasza kulfoldi (#355) üzenetére


keIdor
titán

PÉNTEK! (és Skyrim)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#357) Landon válasza keIdor (#356) üzenetére


Landon
őstag

Ausztraliaban mar ma... :) Ott van eloszor 11. :D

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#358) kulfoldi válasza Landon (#357) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Ausztrialiaban is holnap, hisz most ott is meg csak 10.-e van. :)

(#359) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Nem birom ki. Menni akarok Skyrim foldjere.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#360) Landon válasza kulfoldi (#358) üzenetére


Landon
őstag

Hopp jogos, felre neztem. :) De ott mar reggel 11 van, elorebb vannak. :D

Hat egy valami nagyon hianyozni fog az Oblivionbol, es az a UI. :( Nem ertem Skyrimbe miert tettek ennyire retardalt, semmilyen UI-t... :( A quest log is szornyen nez ki. De mindegy majd hozzaszokom. :)

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#361) #57919488


#57919488
törölt tag

Oblivion-ban a lopakodás volt a legjobb szerintem, olyan assasin érzés volt, a harcos egy idő után unható volt a mágus meg nem az igazi volt nekem. Az íjászatot kellene kidobni és csak tőr kellene, de ha minden jó lesz akkor ez működni fog a hírek alapján. Remélem majd itt is figyelnek a settenkedőkre és olyan Hitman érzésem lesz megint :DD A pénz elköltésére remélem jobban figyelnek majd mert nem volt igazán értéke az előző részekben (ház,ló,cuccok), Fallout-ban viszont mindig tudtam volna mire költeni ha lett volna elég lóvém.

(#362) keIdor válasza Landon (#357) üzenetére


keIdor
titán

Új Zealandon meg elobb.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#363) Brent válasza atidzsiforc (#359) üzenetére


Brent
aktív tag

Én nem bírtam. Kicsit keletebbre vannak nagy szakadékok és hegyek természetesen.
Levetettem magam róluk, gondolván, hogy nem halok meg, hanem a Skyrim földjén ébredek... hát tévedtem. :DDD

(#364) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Kint van a virágbolti verzió, valahogy nem túl imponáló az 5,XGb-os mérete.

(#365) Jorus


Jorus
nagyúr

Ajvé, bele kell húznom az Obliba, ha még egyszer (talán 8-9-edszerre :D) végig szeretném tolni Skyrim előtt...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#366) CSiPet2 válasza GeneraL_XTX (#364) üzenetére


CSiPet2
tag

Csak kíváncsiságból: miért pont virágbolt-nak hívjátok? (Most hirtelen több helyen is láttam ph-n, de sehol máshol, csak itt találkoztam ezzel a kifejezéssel) :F Értem mire gondoltok vele, de miért pont virágbolt? :DDD

(#367) GeneraL_XTX válasza CSiPet2 (#366) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jó kérdés, nem tudom. Én is csak átvettem, mert láttam h itt ezt használják. Aztán már megszokás lett :DDD

(#368) atidzsiforc válasza Brent (#363) üzenetére


atidzsiforc
őstag

:DDD :C

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#369) keIdor válasza GeneraL_XTX (#364) üzenetére


keIdor
titán

En mar kiprobaltam Xbox-on egy hete. Grafikatol nem fogtok elajulni most szolok...
De nalam eleg sokadlagos is... A jatek jo az a lenyeg...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#370) atidzsiforc válasza keIdor (#369) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Szebb, mint a rage? ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#371) keIdor válasza atidzsiforc (#370) üzenetére


keIdor
titán

Azt nem láttam konzolon. PC-n nem volt az ronda, de szerintem maga a játék viszont hulladék.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#372) Jorus válasza keIdor (#369) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én mondjuk az Oblitól nap, mint nap elájulok. :) (Oké, rommá van modolva.)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#373) Ilsyde válasza keIdor (#369) üzenetére


Ilsyde
őstag

Felinstallaltad vinyora? Csak azert kerdezem mert hibas a jatek, ha felteszed akkor rosszabb lesz a grafikaja. Pont forditva kellene lennie.

(#374) keIdor válasza Ilsyde (#373) üzenetére


keIdor
titán

Fel, mint mindent. De csak próba volt, 200 órás játéknak nem állok neki konzolon, holnap hozza a futár, kibírom. Meg előtte Assassin's Creed: Revelations-t kiviszem, akkor már csak a Skyrim marad hátra, ami idén érdekelt a játékok közül. Messze ez a leghosszabb játék, ez is lesz az utolsó.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#375) Ilsyde válasza keIdor (#374) üzenetére


Ilsyde
őstag

A te konfigod mellett nem csodalom :) Azert a Red Dead Redemption remelem megvolt.

Egyebkent 3 ora mulva lehet is tolni a jatekot, csak ausztral VPN kell hozza! :DD
http://store.steampowered.com/app/72850/?cc=au

[ Szerkesztve ]

(#376) keIdor válasza Ilsyde (#375) üzenetére


keIdor
titán

Többek között igen. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#377) unranked


unranked
csendes tag

Na nekem megjött a cucc.
Sima alap, a Guide nélküli. Van benne egy szép térkép, a kézikönyv, ami színes, és a lemez :) Sajna telepíteni még nem tudom :(

(#378) atidzsiforc válasza Ilsyde (#375) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En sztem kivarom vele a holnap delutant, haverral ketten nekiesunk egyszerre teamspeaken.:D

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#379) keIdor válasza unranked (#377) üzenetére


keIdor
titán

Melyik üzlettől ha szabad tudni? Meg mennyi volt?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#380) Ilsyde válasza unranked (#377) üzenetére


Ilsyde
őstag

Majd fogod tudni, 3 ora mulva. Megnezned nekem a kezikonyvben hogy mi van a "grafikai beallitasok" bejegyzes alatt? Egyik forumon azzal riogatnak hogy a fenyeron meg a HUD atlatszosagan kivul nem lehet mast allitani :DDD

(#381) poj válasza Ilsyde (#375) üzenetére


poj
tag

Ausztráloknak 90 USD??? Az szép.. csak másfélszer drágább, mint usában.. :DD

(#382) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Valakinek sikerült holnapra gyereket gyártani, anyakönyvezni Dovahkiin-ként, satöbbi? ([link])

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#383) unranked


unranked
csendes tag

Kézikönyv: most, hogy újra megnéztem...hát meglepődtem :S A Main Menu bejegyzésnél csak ezeket említi: Continue, New, Load, DLC, Credits. És egy mondat leírás mindegyikhez. Pl: Credits - View the Skyrim credits. :)

A játék a game.co.uk-tól van, Angliában tartózkodom, és 29,99 font volt.

Szerk: Akit érdekel, az irányítás nem sokat változott az Oblivionhoz képest.

Ami újdonság (vagy csak szerintem az): Z - Shout, feltételezem a Dragon Voice.
Q - Favourites, erre azt írja, hogy az inventory-ban meglehet jelölni egyes cuccokat mint kedvenc. A képen számozva vannak a lista elemei, szóval gondolom Q + szám.
P - Spells
F - 1st/3rd Person Camera, ez Obli-ban R volt nem ?
R - Ready/Sheath Weapon
Shift - Walk
Alt - Run, ez kicsit fura.

Egérke: bal gomb jobb kéz, jobb gomb bal kéz.

[ Szerkesztve ]

(#384) keIdor válasza FehérHolló (#382) üzenetére


keIdor
titán

Nem sok asszonysárkány menne bele ilyen névbe. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#385) unranked válasza unranked (#383) üzenetére


unranked
csendes tag

Hoppá, ráleltem a Display Options-ra! Fura, hogy máshol írnak róla....

"Brightness and HUD Opacity can be adjusted in this menu. You can also toggle the crosshair, dialogue settings and general subtitles."

Szóval ennyi. Ez lehet, hogy gáz ?

(#386) HaaS válasza unranked (#383) üzenetére


HaaS
addikt

Csak nekem ugrik be az a videó az FPS-topikból:D? A kvékes?

Ez aaannyira komoly:)!

#385: uhh:)

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#387) TrueDeva


TrueDeva
csendes tag

Már csak 1 nap és megjelenik! Ennek örömére megosztom veletek, a Skyrim főtéma átdolgozásom akusztikus gitárra.
Remélem elnyeri tetszésetek!

(#388) unranked


unranked
csendes tag

Bocsi a sok hozzászólásért :B

Idézet:

"Anyone that sees you commit a crime will become a witness. If you manage to eliminate all witnessess to a crime shortly after it has been committed, the Bounty will not take effect."

:) Végre!

(#389) Ilsyde válasza unranked (#388) üzenetére


Ilsyde
őstag

Igen, ennek igy mar tobb ertelme van. Stop right there, criminal scum! :DDD

Eleg trehany a kezikonyv ha azt sem irja hogy felbontast hol kell valtoztatni. Lehet valami kulso kliensbol majd, jatek kozben meg nem lehet? Tobben is megerositettek hogy eleg sok konfig fajl van ugyhogy biztosan lehet majd allitgatni. Mondjuk ugyanaz a motor, szoval...

Masfel ora mulva mar jatszol vele, vagy kivarod a holnapot? :)

Londonban laksz, hogy mar most megkaptad a jatekot? En mindig a megjelenes napjanak reggelen kapom meg oket.

@HaaS GRAPHICS - ON/OFF :D

(#390) Jorus válasza Ilsyde (#389) üzenetére


Jorus
nagyúr

London "hátrébb" van időben, mint Magyarország. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#391) HaaS válasza Ilsyde (#389) üzenetére


HaaS
addikt

Nekem csak azért furcsa, mert ha jól emlékszem a minimum konfig az tényleg nem volt egy nagy vasziszdasz, és mintha olyat mondtak volna, hogy a teljes gyönyörhöz a csillagos ég a határ. Namost ha iniben kell turkálnia megint a népnek, az nekem fura. Persze valószínűleg egyszerűbb a dolog, mint gondoljuk, és van hozzá egy grafikszkonfig exe, oszt kész is.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#392) unranked válasza Ilsyde (#389) üzenetére


unranked
csendes tag

Hát igen, a kézikönyv nem sokat árul el ezekről a dolgokról sajna. De mondjuk a gépigény leírása is érdekes... Se minimum, se ajánlott konfig, csak ennyi:
Enhanced for multi-core, OS: Win7/Vista/XP, proci: Dual Core 2.0 GHz, memória: 2 Gb Ram, 7 Gb hely a vinyón, videókártya: DX 9.0c kombatiblis 512 Mb Ram-mal. Ha érdekelne engem, hogy milyen hangkártya kell hozzá azt innen meg se tudom.
Maga a kézikönyv egyébként kemény 20 oldalas, és pár mondatban le van írva, hogy mi mit tud, és vannak szines képek. Ezen azért kattogok, mert ami kiskönyvvel én találkoztam az mind fekete-fehér volt.

Igazából azon gondolkoztam, hogy lefekszek aludni, aztán éjfélkor felkelek és játszok munka előtt :) Vagy ez már a megszállotság jele ? :)
De ha minden jól megy holnap délután, és szombaton egész nap ki tudom magam élni :) Nem tudom, igazság szerint eddig tudtam várni, ez a fél nap már nem oszt nem szoroz (nekem a Steam azt írja, hogy 12 vagy 13 óra múlva unlock-ol) De már itt van a kezemben :(

Burton on Trent-ben lakom, Birmingham-től kb 40 km-re. Eddig bármit rendeltem net-en 1-2 nap alatt mindig itt volt.

Azért a grafika állításra mostmár kíváncsi vagyok, hiába vagyok biztos benne, hogy vinni fogja a masinám. Annak a Quake videónak van Doom-os verziója is :) Call of DOOty

(#393) Ilsyde válasza unranked (#392) üzenetére


Ilsyde
őstag

Dehogy megszallottsag! Aludni lehet most is, nem muszaj este. Este Skyrim van! :D Tokeletes idobeosztas.

Forumot figyelem ahol az ausztralok (meg ausztral VPN-t hasznalok) mar aktivaljak, hiszen 10 perce kijott naluk a jatek. Lesz egy kozel 700 megas, meg egy 20 megas update. Gondolom errol volt szo, ez a day 1 patch. Szoval ejfel utan meg varnod kell egy picit :)

Nem ertem, en itt Kelet-Angliaban vagyok de mindig minden megjelenesre er ide. Szoval holnapra. Ami nem gond, csak furcsallom a te esetedet.

(#394) whatever


whatever
aktív tag

The only downside of the PC version is the interface, which is elaborately presented and a breeze to use on consoles, but is inefficiently laid out for keyboard and mouse controls. To cut down on time spent in menus with both versions you can assign almost anything – armor, weapons, spells, shouts, pieces of meat – as a favorite. This menu can then quickly be brought up during a fight, pausing the action, so you swiftly adjust to the changing nature of a battle without having to page through the main menu system, though on PC an option to also bind items and spells to number keys would have been appreciated.

koncolportot kapunk :(

(#395) unranked válasza Ilsyde (#393) üzenetére


unranked
csendes tag

Ha a Steam a szokásos sebességgel tölt le, akkor annyi belefér :) Állítólag most egy kicsit le van terhelve.
Mázlisták, hogy már nyomhatják :)
Legutóbb a Dungeon Siege 3-at rendeltem elő, de megjelenés előtt egy nappal (és megkaptam ingyen a 4 tárgyat :D ) másnapra itt is volt. Csak ugye megjelenés előtt, szóval nem igazán mérvadó.

(#396) keIdor válasza whatever (#394) üzenetére


keIdor
titán

Igen, mint mindig.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#397) Ilsyde válasza whatever (#394) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ugyis kontrollerrel akartam jatszani :D Majd a modderek kijavitjak az ilyen problemakat. Nehany honap es a PC-s verzio is jo lesz, hehe.

Jaja, behalt a Steam. Tul sokan tudnak a VPN-es trukkozesrol. Boldog-boldogtalan unlockol.

(#398) unranked


unranked
csendes tag

http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1255536-game-crash-on-start-up/

Hajaj... Ez nem jó hír.

(#399) Ilsyde válasza unranked (#398) üzenetére


Ilsyde
őstag

Varhato volt ez is. Ha alapbol patchelik az azt jelenti hogy nem tudtak befejezni mielott elkuldtek sokszorositasra. Biztosan maradt benne ezen kivul jonehany meglepi.

(#400) CSiPet2 válasza unranked (#398) üzenetére


CSiPet2
tag

A steam hibája úgyfest. Rosszul tölti le a game-et...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.