Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) keIdor


keIdor
titán

Asszem karimnak már nem lesz több gyereke. :DDD

Lenry: Thx! :R

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#652) HaaS válasza keIdor (#651) üzenetére


HaaS
addikt

Hát, elég furán hurcipáljátok a nyílvesszőket. Tegez nincs?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#653) Cucuska2


Cucuska2
őstag

vsync off. Driverben is van ilyen opció?!
Amúgy az érzékenységet még nem toltam maxra, mindjárt kipróbálom.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#654) Landon válasza Cucuska2 (#653) üzenetére


Landon
őstag

Ha te magad a driverben nem allitottad akkor haggyad! Azt csinald meg amit Brent irt es jo lesz. Az auto vsync a gond.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#655) 00roli00 válasza keIdor (#651) üzenetére


00roli00
aktív tag

Hát így járt,kellett volna? :DDD

(#656) Mukorka


Mukorka
addikt

Az egér irányítás tényleg érdekes. Mintha a függőleges tengely kevésbé lenne érzékeny mint vízszintesen. Most egy kártyával már jobban megy, végülis nem szaggat , annyira meg úgyse számít itt a kimagasló fps szám. A menü eddig elég fura, sok mindenre még nem derítettem fényt. ( Honnan tudom hogy 1 vagy 2 kezes a fegyver? )
A zártörés jó lett bár ez a könnyebb Falloutban megszokott verzió.
Grafikában tiszta Oblivion némi moddolással de az atmoszférája, a dizájnos összkép itt tökéletesen megállja a helyét így is. A Cf egyelőre bukó, biztos jön valami CAP hozzá. :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#657) CSiPet2 válasza keIdor (#643) üzenetére


CSiPet2
tag

Kígyó Kígyó és a harmadik talán bagoly balról jobbra. A harmadikban nem vagyok biztos, de össz vissz két lehetséges variáció van, hamar rájössz :DDD .
De a megfejtés amúgy szintén ebben a szobában van. Ha ide felállsz ahol a kép készült elnézel jobbra, az első kígyófej szobor lehullott a törmelék közé a földre, a 2. és 3. szobrok viszont szépen fenn vannak a falon.

szerk: most láttam már válaszoltak, akkor mind1... :))

[ Szerkesztve ]

(#658) X Factor válasza Mukorka (#656) üzenetére


X Factor
addikt

nyomsz egy e-t fegyvernél és ha "lr" ikont rak mellé akkor két kezes, különben meg lehet álíítani h. "l" vagy "r" kézben legyen.

Make things work

(#659) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

ezzel a fel-le nézésnél fegyver akadozással találkozott már valaki? :O

(#660) CSiPet2 válasza GeneraL_XTX (#659) üzenetére


CSiPet2
tag

Én igen. Nálam csak akkor jön elő ha nagyobb dungeonben a vége felé érek. Szerintem elkezdi visszatölteni a háttérben skyrim-et, azért az akadozás... Még az 1.1-es patch előtt eléggé feltűnő volt, azóta szinte alig észrevehető. Legalábbis nálam...

(#661) Mukorka válasza X Factor (#658) üzenetére


Mukorka
addikt

Köszi :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#662) keIdor


keIdor
titán

Na visszajuttattam az aranykarmot a tulajnak, 1 küldetés done. :C

Ez LOL! :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#663) Lenry


Lenry
félisten

az örök alkoholista

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#664) RexpecT válasza Kareszovics (#617) üzenetére


RexpecT
addikt

Yuplay.ru-n a legolcsóbb viszont arról nincs infóm, hogy miként lehet az angol nyelvre kicserélni az oroszt.

(#665) Kareszovics válasza RexpecT (#664) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ilyen nyelvi történettel még véletlenül se akarok befürdeni! :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#666) maszi99 válasza keIdor (#628) üzenetére


maszi99
őstag

PC-re tényleg csúcs lett a grafika :U :C
települt a példányom hamar, de a frissítést már órák óta nyögi :(((

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#667) Sonja


Sonja
veterán

Rengeteg bug került a játékba, egyik ilyen amikor eltűnik a ló alólam. :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#668) warcat válasza Kareszovics (#665) üzenetére


warcat
veterán

Megvettem onnan,amit linkeltél,a kulcs később jön, majd beszámolok róla ,amugy az ilyen UK kulcsokkal nem hinném,hogy bármi gond lenne.

EA: It's in the crate!

(#669) Kareszovics válasza warcat (#668) üzenetére


Kareszovics
addikt

Várom szíves válaszod, akár Privátban is. :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#670) maszi99 válasza Sonja (#667) üzenetére


maszi99
őstag

Rosszul fogalmaztál, nem tünt el csak nem látszik :C
De az is lehet, hogy a sok mézbor az oka ;]

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#671) stefi76 válasza RexpecT (#664) üzenetére


stefi76
tag

Csak tipp: esetleg a játék könyvtárban a Data/Strings almappában lévő fájlok?

(#672) Landon


Landon
őstag

Tudjatok en mit nem ertettem mar az Oblivionban sem igazan? Hogy jon az angol/skandinav kornyezethez es a kozepkorhoz(?) a romai meg gorog legios pancel es hasonlok... Pl itt a Skyrimba meg feltunobb. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#673) Mukorka


Mukorka
addikt

Ime néhány apróbb változtatni való lehetőség az ini fájlban. Én mindjárt tesztelem őket. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#674) atidzsiforc válasza Landon (#672) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ugy, hogy nem figyelsz.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#675) warcat


warcat
veterán

Megjelent az intkeys-en a skyrim 30 dollárért.Szerintük megy egy vpn aktiválás után már ruszki ip nélkül.

EA: It's in the crate!

(#676) Landon válasza atidzsiforc (#674) üzenetére


Landon
őstag

Ez egy felettebb hasznos, lenyegretoro, segitokesz valasz volt. Koszonom. Legalabb tetted volna off-ba. :(

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#677) Sonja


Sonja
veterán

Érdekes. :D

"if you press ctrl + printscreen skyrim will be twice as fast"

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#678) Mukorka


Mukorka
addikt

Gyári Ultra

Ini Tweak Ultra

Csinálok videót is majd egy vizes területen... Ez így ini buherával atomjól néz ki a gyárihoz képest. :Y :C

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#679) Chosen válasza Mukorka (#678) üzenetére


Chosen
addikt

FPS-t mennyire vesz le így?

(#680) Mukorka válasza Chosen (#679) üzenetére


Mukorka
addikt

Ez a durva, alapon 40-45 egy kártyával ( 6870 ) ezzel meg 35-40. Áhh kész vagyok, ez így eszméletlen jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#681) Sonja válasza Sonja (#677) üzenetére


Sonja
veterán

Bakker, és tényleg dupla olyan gyors lesz! :Y Mint valami időgyorsítás! :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#682) Landon válasza Sonja (#681) üzenetére


Landon
őstag

De milyen ertelemben? FPS? Ido? NPC-k mozgasa...?

Edit: ido gyorsitas.... Akkor gondolom a jatek idot illetoen. :)

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#683) Mukorka


Mukorka
addikt

Na csináltam egy gyors vidit. Tweak Ultra VS Alap Ultra

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#684) RexpecT


RexpecT
addikt

A szakmák gyakorlását még nem igazán tudom, de majd holnap lehet folytatni :D.

(#685) #57919488


#57919488
törölt tag

Előjött az Oblivion-os régi gondom. Milyen class legyen? Mind 3 kell :DD
Warrior olyan Might and Magic style, Mage meg Two Worlds 2, thief/rogue meg Thief 3(+kis hitman). Ha lenne pár videó a képességekről már könnyebb is lenne de majd úgyis kb. 20 óra játék után jövök rá, hogy mi kell :))

(#686) Lenry


Lenry
félisten

jah igen.

gyűlölöm a rohadt dungeonokat.
kripták meg csontvázak. a hideg kiráz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#687) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

El sem hiszem, hogy 1 nap alatt beletoltam 8 orat, ritkan fog meg valami ennyire.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#688) warcat válasza Mukorka (#683) üzenetére


warcat
veterán

Linkelnéd/megírnád miket kell átírogatni? :)

EA: It's in the crate!

(#689) #57919488


#57919488
törölt tag

Baaa mennyi már az idő...régen láttam már ilyen játékot ami ennyire a monitorhoz szögezzen mint évekkel ezelőtt. De legalább rájöttem, hogy a Mage lesz a tuti :)

(#690) Lenry válasza #57919488 (#689) üzenetére


Lenry
félisten

12es szinten vagyok, de még mindig nem vagyok benne biztos, hogy ez a warrior-dolog lesz a nyerő. bár mostmár egész jó karddal, íjjal meg végképp.

na mindegy, megyek aludni, mert sok lesz ennyi egyszerre :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#691) warcat válasza Lenry (#690) üzenetére


warcat
veterán

Ugyan ne izgulj,szerintem nincs rossz választás én most vagy 10 percet kergetöztem a veröemberekkel amit rámküldtek,2-3 csapás lettem volna ha hagyom, na míg lelövöldöztem öket nagy nehezen...Viszont amit elkapok sneakböl az megérzi :)

Döbbenetes hangulata tud lenni, most épp éjjel vadászok állatokra,hogy legyen bör,amivel a craftolást huzom, gyönyörü holdfényes táj,osonok az árnyak között :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#692) Mukorka


Mukorka
addikt

Itt a hosszabb videó a Tweak-elt játékról. Főleg a fák textúrája, árnyékolása van módosítva, ezen felül pedig a víz tükröződésén is lehet javítani.

Itt megtalálható a mikéntje és itt az általam készített végeredmény :)

Nem írja de a Fov-ot is lehet állítani , azt viszont csak konzolból fogadja el : Consolba beírni : Fov xx amilyen számot akar az ember, elvileg 100-ig is elmegy de engem már 90-nél zavart így most 85-ön volt a videó alatt meg amúgy is. Eddigi tippek alapján a gyári Fov kb 70 lehet.

Sokat bóklásztam az erdőben, a hegyre is kb egy óra alatt sikerült feljumpolni de ígyse ment a teteje. Eszméletlen hangulata van az erdőnek, hihetetlenül lélegzik az egész.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#693) warcat válasza Mukorka (#692) üzenetére


warcat
veterán

Nagyon szép, a vizen különösen látszik,na meg az erdő a korábbin.
Abba félelmetes belegondolni, mi lesz itt ha a modderek beszabadulnak.
Nem a még extrább grafikára gondolok( már most is láttam nagyobb felbontású páncélokat),hanem arra, ha elkezdik feltölteni még pluszban a tájakat, vááá :) Na még most sem alszom ,majd bánom pár óra múlva.

EA: It's in the crate!

(#694) Huma


Huma
addikt

Véleményem a játékról:
A grafika jó. A menürendszer és a kezelőfelület katasztrofális.
A ló irányítása szintén katasztrófa. Látszik, hogy nem egér+bill kombóra készült
A fejlődési rendszer érdekes. A képzettségek növekedésével nő az XP. Ha ezt nem súlyozták rendesen (magasabb képzettségnövekedés több XP) akkor könnyen galibát okozhat mivel ha valaki ezermester karakterrel játszik akkor lehet, hogy 15-ik szinten úgy fog harcolni mint más 7-en, ami nem túl szerencsés.
A sztori nem tom milyen mert csak fél szemmel olvasok mivel nem vagyok túl jó angolból. Így meg kínszenvedés lenne míg az összes szövegen átrágnám magam.
Most épp ott tartok, hogy:

Spoiler!!

A szabadságszobor-szerűségnél lévő papnő megbízott azzal, hogy keressem meg neki a víziójában szereplő csillagos varázsló elfet akit Winterholdban találok valszeg. Elmentem oda mivel úgyis alapból arra tartottam mivel be akarok lépni a mágusok rendjébe. A fogadóban erre azt mondja nekem valami ipse, hogy a papnő gonosz és hogy valamilyen követ szerezzek meg, az elfet meg a mágusegyetemen keresgéljem. Elindultam oda, de egy varázslócsajszi nem akar beengedni csak ha ellövök egy tűzgolyót. Sajnos nincs meg csak tekercsen, de úgy nem fogadja el a gép. Pedig még a csajszira is kilőttem a tűzgolyót, de ahelyett hogy beengedett volna elkezdett segítségért kiáltozni. :F

Spoiler vége

Szóval nagyjából ennyire vagyok képben a sztorival. Tűzgolyó varázslatot hol lehet venni?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#695) Chosen válasza Mukorka (#692) üzenetére


Chosen
addikt

HDR-t ki lehet valahogy lőni? Sose látok miatta semmit.

[ Szerkesztve ]

(#696) Brent


Brent
aktív tag

[nexusmod]

Atya úúristen... :D :D :D azért ez egy kicsit túlzás.
Erek majdnem szétpattannak a bicepszén. :DDD

szerk: [link]

Milyen rendesek a modkészítők.
Még a viráglelkűekre is gondolnak. :DDD

De komolyan. Ki az aki vér nélkül játszik ?? A vér adja meg az egész feelingjét vagy legalább is rengeteget hozzá tesz!

Remélem lesz olyan mod, hogy a végtagok is lehullanak. Nem azért mert elvont vagyok, hanem mert úgy életszerű.

[ Szerkesztve ]

(#697) Huma válasza Brent (#696) üzenetére


Huma
addikt

Én a No brain moddal játszok. Magamon installáltam. :D

Valaki meg tudja mondani hol lehet varázslatokat venni? Vagy legalább a tűzgolyó varázslatot hol lehet megszerezni? Már a harmadik városban keresek valami kereskedőt aki árul ilyesmit, de nem találok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#698) Brent válasza Huma (#697) üzenetére


Brent
aktív tag

Én úgy tudom, hogy Winterhold a mágusok székhelye.
Esetleg ott nézz körül, hátha árulnak valamit.
Ha ott sincs akkor nem tudok segíteni.

(#699) creedszl


creedszl
aktív tag

Valakinek valami ötlet hogy miért van az hogy leginkább településeken leesik durván az fps-em akár 20 alá is miközben a vidkari csak 50% mocorog?

Phenom II X4 810 2,6Ghz egy GTX460 1GB-tal

Hulligaaan

(#700) whitehand


whitehand
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a gondom hogy a fegyvert mindigbalkézbe veszi két kézzel nem tudok fegyver fogni aztán a varázslat meg a jobb kézbe kerül... egy ideig jó volt aztán már nem... hogy lehetne azt megcsinálni hogy a Jobb kézbe fegyver a másikba másik fegyver vagy varázslat?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.