Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) M3oH


M3oH
addikt

BAZINGA!! Season 6 of The Big Bang Theory premieres on Thursday, Sept 27th at 8/7c on CBS!!
Tehat, a 6. szezon szept. 27-en erkezik! :C

(#752) leslieke válasza M3oH (#751) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Királyság!! Alig több, mint 2 hónapot kell már csak várni. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#753) Bjørgersson válasza M3oH (#748) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagy ez a póló! :O Az a szeptember 27 meg nagyon messze van még. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#754) rétisün


rétisün
veterán

tényleg borzalmas amy szinkronhangja :(((

eddig nem néztem olyan részt végig, amiben szerepelt, tegnap este került rá sor.
azt a szinkront elk***ák. nem kicsit, nagyon.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#755) leslieke válasza rétisün (#754) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos muszáj lesz megszokni. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#756) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Comic Con-os hír, hogy a 6. évadban Raj is kap barátnőt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#757) rétisün válasza leslieke (#756) üzenetére


rétisün
veterán

újabb lépés a friends felé :DDD ( :((( )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#758) leslieke válasza rétisün (#757) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nagyon úgy néz ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#759) Bjørgersson válasza leslieke (#756) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kell, mint egy hátbarugás. :(((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#760) leslieke válasza Bjørgersson (#759) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért azt kíváncsian várom, hogy fog beszélni a lánnyal Raj. Alkohol, kísérleti gyógyszer, jelbeszéd már volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#761) rétisün válasza leslieke (#760) üzenetére


rétisün
veterán

sőt, süketnéma csaj is volt :DDD :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#762) leslieke válasza rétisün (#761) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ott volt a jelbeszéd, nem?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#763) rétisün válasza leslieke (#762) üzenetére


rétisün
veterán

igen, és howard nem nagyon boldogult raj kifejezéseivel, bókjaival :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#764) leslieke


leslieke
Jómunkásember

TBBT Emmy-díj jelölései:

Legjobb vígjáték: TBBT
Legjobb férfi szereplő (vígjáték): Jim Parsons
Legjobb női mellékszereplő: Mayim Bialik

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#765) Bjørgersson válasza leslieke (#764) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szvsz én egyikőjüket sem jelöltem volna, Sheldon már nem a régi, Amy meg.. :((( A Modern Familyből is ha jól láttam vagy 4 szereplőt jelöltek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#766) rétisün


rétisün
veterán

link

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#767) leslieke válasza rétisün (#766) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez mihez készült?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#768) rétisün válasza leslieke (#767) üzenetére


rétisün
veterán

itt említettem, két kis film, amolyan színfalak mögött....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#769) Bjørgersson válasza rétisün (#768) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez amit a 100. rész után forgattak ünneplésként?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#770) rétisün válasza Bjørgersson (#769) üzenetére


rétisün
veterán

nem tudom..... nem tűnik ünneplősnek :N

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#771) leslieke válasza rétisün (#768) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R Elfelejtettem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#772) Zebu


Zebu
addikt

Asszonnyal csináltunk egy TBBT pólót. Ez került az elejére:

Ez pedig hátra pluszban azzal a szöveggel, hogy:

"Let's settle this like adults! "

Természetesen mindegyiket körbevágtuk... aztán rávasaultuk a teszkós fehér pólóra. Állat lett :D

A szinkron szerintem csapnivaló. Mindegyik szereplőnél... Képtelen vagyok úgy nézni.

Amyval kapcsolatban nekem az az érzésem, hogy már kicsit kifogytak az ötletekből és kellett egy új karakter aki kicsit meghúzza az eseményeket. Az 5-ös évadot elég gyengének érzem. Már sheldon is felpuhulut benne. 3-4 sokkal jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#773) rétisün válasza leslieke (#771) üzenetére


rétisün
veterán

most nézem, a másik 'rövidfilmhez' is van felirat.

(#772) Zebu: :C

mióta feltűnt amy és bernadette, tényleg kezd elmenni az egész amolyan jóbarátok irányába, már nem az 'antiszocális tudósok (meg howard :D ) szerencsétlenkedése az életben' a fő szál, eléggé felhígult az egész.
kiváncsi vagyok, hova fokozódik majd ez, ha a 6. évadban tényleg raj-nak is lesz csaja :((

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#774) Dany007 válasza Zebu (#772) üzenetére


Dany007
veterán

"A szinkron szerintem csapnivaló. Mindegyik szereplőnél... Képtelen vagyok úgy nézni."

Én pont fordítva vagyok... :S nem tudom miért... Egyszerűen nem tudom követni a feliratokat... Nem tudok olyan gyorsan olvasni. Múltkor megnéztem az srt.-ben, hogy két db 2 soros mondat 0,2 másodpercig volt látható a képernyőn és már jött a következő. Hát a ki a f***om tud 2 soros mondatot elolvasni / értelmezni és még a filmet is nézni 0,2 másodperc alatt! :D Ez az egyetlen film amit nem tudok normálisan felirattal nézni (pedig a 3-4. évadot már muszáj) mert vagy olvasom mit mondanak (ami néha olyan szakmai / fizikai szöveg amit magyarul is nehéz), vagy pedig nézem a filmet is mert a kettő együtt nem megy. Így is kb minden második hosszabb mondatnál le kell pausolnom a filmet hogy eltudjam olvasni épp miről is van szó.

(#775) Bjørgersson válasza Dany007 (#774) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért nem nézed azokat is szinkronosan? A harmadikat már teljesen leadták, a negyedikben meg nem tudom hol járnak, de olyan sok már abból sem lehet hátra.

Zebu: Fasza a póló! :D Csak nem a zöldségmesékből van a neved? :DDD

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#776) leslieke válasza Zebu (#772) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ötletes! :C

(#773) rétisün Köszi!

(#774) Dany007 a felirat szerkeszthető, de a 3. évad végig megvan szinkronnal, és a 4. is hetente jön dupla részekkel. Pénteken a 8-9 következik a Coolon.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#777) rétisün válasza Bjørgersson (#775) üzenetére


rétisün
veterán

4. évad 7. rész is már van szinkronnal.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#778) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Akkor olyan sokat még csak nem adtak le belőle, de csak több mint a semmi és jobb mint a felirattal szenvedni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#779) Dany007 válasza Bjørgersson (#775) üzenetére


Dany007
veterán

Ja azt még nem vettem észre :DDD Nem TV-ben nézem. Mindig leszedem az aktuális frisseket. Most a 4. évad felénél járunk.
Csak csodálkozom, hogy ennyire bénák vagyunk-e az asszonnyal, mert egyikőnk se tudja követni...
Az okés, hogy lehet szerkeszteni, de a pörgős dialógusok miatt muszáj ez a sebesség, különben egyik szöveg belefutna a másikba miközben már teljesen másról van szó. :D
De mindegy, mert felirattal is megnézzük, amúgy hozzá vagyok szokva ehhez, csak ennél a filmnél okoz gondot egyedül.

Amúgy nemrég visszanéztem az első részeket szinkronosan és 1-2 hang tényleg katasztrofális. Pl Raj hangja. Magyarban nincs akcentus, se semmi, meg a nevét is másképp ejtik. Sőt, azt vettem észre, hogy a hangeffektek / háttérhangok is sokkal jobban eredeti nyelven.

(#780) rétisün válasza Dany007 (#779) üzenetére


rétisün
veterán

"1-2 hang tényleg katasztrofális"

ha majd elérsz addig a szinkronos részekkel, legjobban sztem (de mintha más is írta volna) amy szinkronját cseszték el.

bernadette hangja nekem angolul se tetszik, nagyon nyávog. :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#781) Bjørgersson válasza Dany007 (#779) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Plusz magyarul a poénok sem olyan ütősek szerintem, mint eredetileg.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#782) leslieke válasza rétisün (#780) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amy hangja gáz, és mivel egyre több szerepe lesz, tö9bbet is fog szerepelni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#783) Bjørgersson válasza rétisün (#780) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az első filmet te hol találtad meg? Én csak a másodikat találom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#784) Dany007 válasza rétisün (#780) üzenetére


Dany007
veterán

Amy hangját még nem hallottam magyarul. :) De igen karakteres angolul azt nehéz eltalálni. Illúzióromboló lehet magyarul.
Berni hangja meg tetszik. :D Bár furcsa volt nekem is, egyszer egyszer elgondolkodtam rajta, hogy milyen lehet igaziból, meg hogy hogy tudtak ilyen nyávogós hangot betenni neki... aztán rájöttem, hogy b.meg ez az eredeti hangja hiszen angolul néztem. :D
Szóval ja, durva. De épp azért érdekes. Filmben elmegy, élőben lehet kiröhögném :$

Korábban említették páran, hogy a 4. évadtól Sheldon karaktere túl meghatározóvá válik, és ez nekem is feltűnt. Tényleg egyre inkább körülötte forog a "világ". Ezt remélem majd kompenzálják...
Az 5. évados Raj + Siri-s részeket várom már nagyon :D Azon biztos sírni fogok!

(#785) rétisün válasza Bjørgersson (#783) üzenetére


rétisün
veterán

pl. itt

tegnap valahol találtam egy olyant, ahol a kettő egyben megvolt,, de már nem tudom, hol :(

jobb híján....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#786) Bjørgersson válasza rétisün (#785) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az "Acces All Aeras"-ra (?) gondoltam, ez megvan nekem is. :) Köszi majd keresgélek, bár nem sok ilyen nyitott oldalt ismerek és nem is igazán szeretem őket.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#787) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv!

Rég jártam erre, de érdemes volt benézni. 2 hónap és 6. évad, amit már várok, mert az 5.-től túlságosan nem dobtam el az agyam. Azt hittem, azzal vége is, hogy Wolowitz megnősül, de ezekszerint nem :) .

Zebu:

Megkérdezhetem mennyibe "fájt", ezt megcsinálni? Mert kbszottul tetszik és ha nem túl drága, csináltatnék én is egy ilyet :C . Már, ha nem kopirájtos :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#788) rétisün válasza Bjørgersson (#786) üzenetére


rétisün
veterán

ami a második linken van, abban benne van mindkét film.

de tessék

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#789) Bjørgersson válasza rétisün (#788) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megvan köszi, csak nem seedeli senki. :N Majd ha találok egy rendest, belinkelem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#790) Zebu válasza Ventur@ (#787) üzenetére


Zebu
addikt

Hehehe! :)

Asszem 1000 HUF volt a póló a trcskóban. 100% pamut holmi....
Vettünk vasalható papírt az Aldiban. Amiben van rakás papír van. Már nem emlékszem mennyi volt (max 2e az összes), 2 A4-est használtunk el.

Kompletten szerintem max. 2000 HUF-ból megáll max a dolog.... nyomtatási költség és villanyszámlával együtt és még a hibázási faktort is beleszámítva. :K

Igazából kettőt csináltunk. Valójában egyik havernak csináltunk szülinapjára aki nagy rajongó. Sajnos a vasalásnál túl forró lett a vasaló, ezért a hátán kicsit megégette az alsó szélét a rock-spock képnek a háton. Ezért ezt megtartottam. A második tök jó lett.

Pluszban az első nyomtatást is elcsesztem, mert nem tükörképet nyomtattam az első képből, szóval az is ment a levesbe. Oda kell figyelni! :)
Majd lefotózom a pólót is. Nekem nagyon bejön.

Elszórakoztunk vele azért két órát mire összejött! :)

Amúgy nagy sikere lett a cuccnak. Egyedi! :DDD Cimbora nagyon szereti. Örömében le is ette egy kis pörkölttel. :D

El is határoztuk, hogy csinálunk ilyen jópofa pólókat itthon még másféléket is! :)

Tetszenek a Sheldon Godzilla pólók és akarok frankó Marvelest is összedobni... Nem is beszélve egy echte transformers pólóról, hogy kockuljunk még egy kicsit! :DDD

A nyelvi dologhoz még annyit fűznék hozzá, hogy azért követhető felirattal. Bár nem árt kis angol tudás hozzá. Igaz olyan szinten pörgetik az általam sosem hallott szavakat, hogy felirat nélkül azért elég ütős lenne. Nem tudom elhinni, hogy szinkronosan ugyanazt az élményt adja.

Kész vagyok Raj indiai akcentusától és Wolowitz bariton hangjától. A szinkronos verzióban mindenkinek kb ugyanolyan hangja van.... legalábbis szerintem.

Meg kell nézni többször egy részt feliratosan és akkor nem lesz baj.
Már nem tudom hányadszor kezdtük előröl asszonykámmal és még mindig jól szórakozunk.

Sajnos a 4. évadtól erősen érezhető a leszálló ág....

(#791) rétisün válasza Bjørgersson (#789) üzenetére


rétisün
veterán

na visszakrestem az előzményekben, én tegnap innen töltöttem le, elég gyorsan meglett, bár nem ültem mellette, hogy az időt nézzem :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#792) Bjørgersson válasza rétisün (#791) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm, sikerült nekem is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#793) rétisün válasza Bjørgersson (#792) üzenetére


rétisün
veterán

a feliratok nem igazán jók, mert (gondolom) olyan verziókhoz vannak igazítva, amiknek a közepetáján benne maradhatott a reklám, de ha ott utánaigazítod (én kmplayerrel nézem, abban lehet menetközben igazítani) utána már jó.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#794) Bjørgersson válasza rétisün (#793) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én Media Player Classic-kal szoktam, úgy tudom ezzel is lehet.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#795) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kaley Cuoco képek :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#796) rétisün válasza leslieke (#795) üzenetére


rétisün
veterán

:C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#797) Bjørgersson válasza leslieke (#795) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem nem tetszenek. :(

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#798) rétisün válasza Bjørgersson (#797) üzenetére


rétisün
veterán

akkor neked keresünk pár képet amy-ről :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#799) Bjørgersson válasza rétisün (#798) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aranyos vagy nagyon, de inkább ne fáradj vele. :DDD

Kicsit off, de tudnátok nekem ajánlani 40 perces sorozatot a Mentalistán és a Hazudj ha tudszon kívül? :))

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#800) rétisün válasza Bjørgersson (#799) üzenetére


rétisün
veterán

milyen stílus/műfaj?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.