Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Holnapra lesz magyar felirat!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#352) rétisün válasza leslieke (#351) üzenetére


rétisün
veterán

sebaj, addig nézek breaking in-t, ahhoz már van felirat...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#353) leslieke válasza rétisün (#352) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én a HIMYM legutolsó részét néztem meg. Elfelejtettem múlt héten leszedni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#354) rétisün válasza leslieke (#353) üzenetére


rétisün
veterán

kár, hogy az utolsó évad (meg már talán az ezelőtti is) elég gyengécskére sikeredett. akkor már inkább a két pasi.....meg a raising hope :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#355) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Van felirat! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#356) joey04


joey04
titán

Mindjárt nézem is. :R

(#357) rétisün


rétisün
veterán

én is :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#358) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Én már megnéztem! :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#359) rétisün válasza leslieke (#358) üzenetére


rétisün
veterán

már én is, jó volt! :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#360) joey04


joey04
titán

igen, egy olyan 8/10 simán volt. :K

(#361) leslieke válasza joey04 (#360) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, kb. annyit megérdemel. Kár, hogy már csak pár rész van és aztán őszig semmi. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#362) bok92


bok92
addikt

Sheldon és az ostorcsapás.... :DDD :DDD

(#363) bok92 válasza bok92 (#362) üzenetére


bok92
addikt

És mit találtam... :C : [link]

:DDD

(#364) leslieke válasza bok92 (#363) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#366) rétisün


rétisün
veterán

épp most néztem:

:)) :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#367) csabám


csabám
addikt

Márc. 29. - ig csend van:(

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#368) leslieke válasza csabám (#367) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hosszú szünet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#369) csabám válasza leslieke (#368) üzenetére


csabám
addikt

Tudom, csak most volt nem rég egy . . . :) Addig is van más sori.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#370) rétisün válasza csabám (#367) üzenetére


rétisün
veterán

nemá'....megint szünet? ha így folytatják, elhúzzák még ezt az évadot is a következő kezdetéig :))

ugye lesz következő?! :F

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#371) leslieke válasza rétisün (#370) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lesz. Legalábbis szerződésük van a színészeknek. Ha jól emlékszem még 2 évadra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#372) bok92 válasza csabám (#367) üzenetére


bok92
addikt

:(
minek ez a sok szünet....

(#373) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Téves. :B

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#374) rétisün válasza leslieke (#373) üzenetére


rétisün
veterán

bizony, lily a másik sorozatban van :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#375) leslieke válasza rétisün (#374) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Addig kattintgattam, hogy a végén elrontottam. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#376) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A következő rész ígéretesnek tűnik, jön Leonard Nimoy vendégszereplése. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#377) Tikichan


Tikichan
csendes tag

Sziasztok!
Hol nézitek a részeket, mert eddig nézzsorozatot.hu-n néztem, de mióta lelőtték amegauploadot azóta nincsenek fent a részek..:/

(#379) leslieke válasza rétisün (#378) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam az utóbbi játszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#380) rétisün válasza leslieke (#379) üzenetére


rétisün
veterán

újabban nálam is egyre inkább.....az ilyen sorozatokat, mint a TBBT akármelyik ingyenes torrent oldalról is lehet szedni, és általában hamarabb megvan, mintha a fájlmegosztókról töltenéd.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#381) Tikichan


Tikichan
csendes tag

Köszi a válaszokat! :R
próbálkoztam ncore-al, de csak részek vannak fent és az is összevissza, pakkot nem találtam, a 3. évadtól kéne, nagy kérés lenne he kérnék linket? :B

(#382) koxx válasza Tikichan (#381) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Itt nem kaphatsz linket, tilos a warez minden formában. Nem hinném, hogy olyan óriási nagy gondot jelent összeszedni a részeket. 10perces "meló"

(#383) rétisün válasza Tikichan (#381) üzenetére


rétisün
veterán

én pl. folyamatosan gyűjtögetem, mióta megy a sorozat..... frissen mindig könnyebb megtalálni, régiekből pl. nem is találtam nagyobb felbontásút, amikor le akartam cserélgetni :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#384) leslieke válasza Tikichan (#381) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megnéztem, packban is fent van, rendezd a keresést méret szerinti csökkenő sorrendbe és úgy hamar meglesz.

(#383) rétisün az is van fent. :K

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#385) koxx válasza rétisün (#383) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jó, hogy mondod, be kéne szerezni.
Megmondom őszintén egy kicsit olyan irányba megy a sorozat amit nem kedvelek, egyre kevesebb a geek poén, bár az utolsó rész pont kivétel. Sokkal jobb volt amikor egyiknek se volt csaja, csak mindig próbálkoztak meg szerencsétlenkedtek, Amy egyébként jó, hogy megjelent a színen, jól kiegészíti Sheldont :) Bernit már nem kedvelem annyira (vagy talán a hangját?)

[ Szerkesztve ]

(#386) rétisün válasza leslieke (#384) üzenetére


rétisün
veterán

csak én nem vagyok fent :N

(#385) koxx : igen, elkanyarodtak kicsit az eredeti iránytól, mióta feltűntek a lányok, de még így is bőven jobb, mint amit pl. a HIMYM-vel csinálnak. jobb lenne több kocka-poén, de hát mit csináljunk, sheldonék is megkomolyodnak :DDD

a Károcska vagy Shamy :C

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#387) leslieke válasza rétisün (#386) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az pech.

Amúgy szerintem is jobb a TBBT a csajokkal együtt is, mint amilyen a HIMYM mostani részei.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#388) rétisün válasza koxx (#385) üzenetére


rétisün
veterán

" Bernit már nem kedvelem annyira (vagy talán a hangját?)"

most néztem egy kicsit az újabb részekből, van benne valami, amit írsz a hangjáról :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#389) koxx válasza rétisün (#388) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ugye? :) amúgy sztem Bernie, az Wolo muterjának a szinkronhangja is egyben, némileg torzítva.

[ Szerkesztve ]

(#390) rétisün válasza koxx (#389) üzenetére


rétisün
veterán

eléggé hasonlít rá, amikor kicsit megemeli a hangját. néha howard is furán néz rá ilyenkor :DDD

nem, ő howard anyjának a hangja. forrás

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#391) koxx válasza rétisün (#390) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Végülis mindegy, de kísértetiesen hasonlított :DDD szegény Wolo

(#392) Tikichan válasza leslieke (#384) üzenetére


Tikichan
csendes tag

:R Köszi!

(#393) rétisün válasza leslieke (#384) üzenetére


rétisün
veterán

azért lassacskán meglesz máshonnan :U :))

igaz, csak a 3.-tól, az első kettőt meghagyom, ahogy van, szinkronoshoz már rényleg valami ncore-szerű tagság kéne.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#394) rétisün


rétisün
veterán

"A CBS a komédiái közül már tavaly megújította a 2012-13-as évadra az Így jártam anyátokkal (How I Met Your Mother) és az Agymenők (The Big Bang Theory) című sorozatait," :C :C

forrás

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#395) leslieke válasza rétisün (#394) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Helyes!! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.