Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#321) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Nos akkor írok egy kisebb összefoglalót / magánvélemény az autókról;kezdem kategóriánként visszafele.

G
Annyira nem kedvelem ezt a kategóriát. Legtöbb versenyt Lamborghini Miuraval meg tudtam nyerni (kölcsönözhető a délen, a várostól keletre a "kráterben") Tervbe van véve egy Shelby Cobra 1M-ért, ez tuti elég lesz mindenre. Kérdés: egyik modell küldetéshez Aston Martin DB4 GT kell, ami 3.5M :Y ezt nem lehet valahol kikölcsönözni?

F Alfa GT 3,2 - S2
Remek gép, szép is, hangja is kellemes, Alfa Romeo day-t simán meg lehet nyerni vele és két perc alatt visszahozza így az árát :DDD

E Nissan Skyline - S3
4 kerék meghajtás! Ez talán a játék egyik legjobban vezethető kocsija. Nincs benne őrületes erő és kell egy kis idő neki a gyorsuláshoz, viszont épp emiatt marad kontrolálható. Utaztatós küldetésekhez ideális.

D Lotus Esprit - S0
Kellemes autó a maga előnyeivel és hátrányaival. Hajlamos néha "beriszálni", ilyenkor kicsit vissza kell engedni a gázból és visszahozza magát.

A, B és C kategóriákban Lamborghiniket használok, mert szeretem :) 4 kerék meghajtás, 1-esben is megy 130-at és nagy hasznos nyomatéktartomány és persze a hang és az érzés :R
Egyiket sem tuningoltam (elvből) így is meg vagyok elégedve velük. C kategóriában talán jobb lenne egy Ferrari 288 GTO tuninggal, de azt megintcsak nem tuningolnám és akkor sem Lambo ;) B kategóriában nagyon szépen helyt áll az alap Gallardo, viszont A-ban már sokszorr kevés a Murcielago, kérné a tuningot, de nem kap :D inkább bérlek valami ütős kocsit.
Egyéb autók:
Saleen: totál paraszt autó, bődület mi erő van benne. Hallani lehet, ahogy a kerekeket belemarja a betonba :Y ha elkezdi dobálni magát, padlózni kell és kitolja magát :U
Ferrari Enzo: Formula 1, adu ász. Kissé szürreális vezetni.
Chevrolett Corvette: Kit beütés :D végre egy auto, aminek nincsenek gondja a gyorsulással ;) első 3 fokozatot el is leet felejteni olyan nyomaték van benne.
Dodge Viper: ugyanez csak még betegebb. 5-ösben indulva nem pörög már ki a kereke :U Személyszerint nem szeretem, bár kormánnyal lehet, hogy jobb.
Jaguar XKR: kívülről annyira nem fogott meg, viszont a belső kidolgozás gyönyörű. Irányíthatóság egyenesen remek, lehet beszerzek belőle egyet ;)

Egyelőre ennyi, majd ha eszembe jut még valami írok...

All Black...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.