Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Tibiajax válasza fradi81 (#149) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Amennyiben az aláírásodban szereplő configod van, és élvezhetetlenül lassu, abban az esteben gond lesz nálad valami. Ugyanis ez a gép tökéletes a tdu játszhatóan futtatásához.
Javaslatom, mindenféle találgatás helyett. Uj xp-sp2 install, uj ati driver ésatöbbi driver felrak, egy 3dmarkot lefuttatni hogy ok-e minden, és ha igen, mehet fel a játék. Options-ba 1280/high beállit és mennie kell, min.30fps-el. Ezt garantálom. HDR-t ezután lehet még probálgatni, véleményem szerint azt is el kell bírnia egy 25-30-as fps átlaggal.

ps. ne viccelj már..2.4-es x2, 2 gigával, 1950-es karival??..ne csináld már..ennél gyengébb konfigokon ment a game tök jol. olvass vissza febr/márc/ápr környékéig..ha most nem jo, vmi megy a háttérben, lehet spy, lehet virus, lehet összeakadás, tökmindegy. Csináld meg amit javasoltam, nem fogod megbánni. A game megéri.Hajrá

(#152) Tibiajax válasza nap (#147) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ez kész... :D Akkor mmmégegyszer fussunk neki... :D :U

(#153) Yutani válasza Treb (#150) üzenetére


Yutani
nagyúr

Lődd már le, estig nem tudok gép elé ülni... :DDD

#tarcsad

(#154) Yutani válasza Tibiajax (#151) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az előző kártyám egy X1950Pro volt, ami 1024x768/100Hz 4xAA max detail beállítással 30 FPS körül nyomott, de külső nézetben be tudott lassulni 20-25 köré. (2 GB ram, 2400MHz Brisbane).

Most 8800GTS 320MB kártyával tolom, és mindegy, hogy a 4xAA mellett be van-e kapcsolva a HDR vagy nincs, ugyanannyi FPS-t tol (16xAF mellett). Persze ez lehet már bőven procilimit (sőt, valszeg az).
Szóval felhőtlen kocsikázáshoz max beállítások mellett kell egy 8800GTS (320MB).

#tarcsad

(#155) Tibiajax válasza Yutani (#154) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ezek szerint ennyire ócska lenne a 950pro?? :(((
Hát nemtom, nálam semmi gond nincs, füstfelhö közepette esek le 20-24-re csak, máskor 38-40 felett vagyok, mindig. (1280,high minden,hdr, core2 2.8giga, 19xtx, 2giga..)

[ Szerkesztve ]

(#156) nap válasza Tibiajax (#152) üzenetére


nap
addikt

Tényleg akarod mmmégegyszer? :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#157) Yutani válasza Tibiajax (#155) üzenetére


Yutani
nagyúr

Itt egy komment, amit az X1950Pro beszerzése után írtam:

1024*768/100Hz, HIGH detail, 4xAA + 8xAF, és a nagy versenyeken sem megy 30 FPS alá a számláló, tökéletesen viszi a játékot! Sima, Time Attack versenyen 50-70 FPS is megvan! És a kártya csak alapon ment!

Érdemes kipróbálni, hogy külső kameranézetben álló helyzetből nekiállsz gumit koptatni, és akkor a nagy füst miatt igencsak leesik az FPS. Namost ott is megvan a 30 FPS!

Végre egy VGA, amivel meg vagyok elégedve!

Ezt azzal árnyalnám, hogy motorozás közben az első külső nézetet használva már leesett annyira az FPS, hogy vissza kellett vennem medium detailre, és úgy lett jó.

Mod: rég volt már, nem emlékeztem pontosan.. ;)

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#158) Fel válasza Tibiajax (#142) üzenetére


Fel
addikt

Bronco hszéhez még annyit, h nem mindegyik autónál tudsz kuplungolni pl: az összes új Maserati, Ferrari, Lamborghini, egynémely Merci, Audi és a Golf R32, vmint a Wiesmann MF3.
Rajtoláskor én is úgy cselekszem mint Bronco, fullgáz 'GO'-ig (különben lefullad), majd gáz vissza egy pillanatra és újra lehet nyomni neki...Érdemes sokat gyakorolgatni, h melyik kocsinál hol érdemes felváltani, de a tiltást mindig kerüld, mert utánna nagyon ledadognak és sokat vesztel a lendületedből.
És a legtutibb: Saleen S7, rajt kettesben... :D Eddig ez a legjobb eredményem (sík terepen, lejtőn lefelé 1.91..)
Sztem érdemes azt a fokozatot választani rajtoláshoz, amelyikben az adott kocsi eléri a 100-as tempót.
Jó szórakozást a gyakorláshoz!

Még egy tanács: rajtolás szekvenciális váltójú/ teljesen mindegy milyen váltójú + auto kuplung/ automata váltás esetén: Nem kell a visszaszámlálás ideje alatt bőgetni a motort! Alapjárat, majd '1' és 'Go' között finoman adni a gázt (okok billel nehezebb, de akkor is csak ekkor érdemes gyorsítani), mert így nem pörögnek el a kerekek. Sokan tiltásból indulnak, és csodálkoznak, h ugyanolyan autóval, rajtolásnál kerülgetek ki mindenkit...hát hogy is van ez??.. megint egy csíter..

(#159) Bronco80 válasza Yutani (#153) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Lelövöm én: egy kis csaló 10 századmásodperces idővel vezet... Megy ott szépen a "ki csal jobban?" játék sajnos...

(#160) nap válasza Bronco80 (#159) üzenetére


nap
addikt

Annyi ido alatt megfordulni se lehet...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#161) Tibiajax válasza Fel (#158) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Köszi Bronco és Fel dudes a választ! :R
Bronco Köszi, ezeket jegyeztem. Hanem, én igazábol másra gondoltam. Mégpedig: olvastam, hogy pedál híjján ugye, Te is gombra raktad a kuplungot. Én is így cselekedtem, nagy felindulással, mivel gamepadom van, és a GallardoSpyder-en el is kezdtem a gyakorlást. Sokra azonban nem mentem, mivel nem értettem/értem a müködését.. :D Hozzáteszem gyorsan, nincs jogsim, autot sem sokat vezettem, tehát nincs életbeli rutinom..:( Szóval, elindulok 1-esben, megnyomom a kuplungot és felrakja a fordulatot, elengedem, vissza. Próbáltam váltani is, ugy h megnyomom elötte a kuplungot, de nem igazán volt jobb. Amit mondjuk észrevettem, de ez is csak talán, hogy ha visszaváltok, akkor ha megnyomom közben a kuplungot, akkor viszonylag nagyobb fordulatszámra rakja vissza előzőbe a sebességet... :U
Nade, nem is folytatom, nem égetem magam, a lényeg, hogy erre gondoltam, hogyan lehet kuplunggal sebességet váltani ill. játszani vele, menet közben! Múltkor pont Ati007-tel gyorsultam, ua.Viperrel voltunk, jobban elléptem, köszönhetöen hogy finoman nyomtam a gázt, de utánna ugy elszakított mellettem hogy lehidaltam. Meg is kérdeztem tőle, na álljunk meg csak egy kicsit, meséljél, miért is húztál így el. Erre írta, kuplunggal nyomja..
Ezt a titkot szeretném én is megtudni.. :U

(#162) Yutani válasza Bronco80 (#159) üzenetére


Yutani
nagyúr

De baszus nem foglalkozik vele az Atari, hogy a sok csaló tönkreteszi az online játékot?

A hivatalos versenyeken is elég sok helyen van csíter rekord, ezeket mind töröltetni kéne, az accountot meg a GameSpy törölhetné!

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#163) #72042496 válasza Tibiajax (#161) üzenetére


#72042496
törölt tag

Váltásnál gyakorlatilag egyszerre kell lelépni a gázról és kinyomni a kuplungot. Miközben a kuplung ki van nyomva, másik sebességbe betesz, majd kuplungról le, gázra rá, ismét szinte egyszerre.

A kulcs a művelet gyorsasága és a pedálok összhangja: oda kell figyelni, hogy váltás közben a motor ne bőgjön fel (üresben már ne nyomd neki :) ), ill. amikor engeded ki a kuplungot s kezd fogni, már gázt is kapjon bőven a kocsi, különben erőlködni fog a motor. Ki kell kísérletezni. ;)

(#164) Fel válasza Tibiajax (#161) üzenetére


Fel
addikt

Már megin én.. :) Szóval...Gallardo Spyderben nincs kuplung!! szekvenciális váltója van, ettől függetlenül lehet nyomkodni a kuplungot, de értelme nincs. Nézd meg az adatlapokat, bal felső sarokban vhol ott van milyen váltója van a delikvensnek.
Maga a váltás nem olyan bonyi...én kb egyszerre szoktam megnyomni a kuplung és a felváltás gombját (egy nagyon hangyányival korábban a kuplungot) és gyorsan el is engedem, így gyk nincs időveszteség váltás közben (emiatt annyira gyors a kuplungos váltás az aut kuplunghoz képest). A gázt nem engedem el felkapcsoláskor. Visszaváltáskor meg amíg fékezek kuplung benttart közben lassulok és választok a sebességnek megfelelő fokozatot.
Szal vhogy így kellene. Nem egy nagy vaszisztdasz...gyakorolsz, ráérzel és utánna nem is akarod majd bekapcsolni az aut kuplungot ;)
Milyen gamepad-ed van?

(#165) Treb válasza Tibiajax (#161) üzenetére


Treb
tag

Szerintem tulbonyolitod a dolgok én bill-en nyomom manuálba kuplungal és nem nagy dolog csak oda kell figyelni!
Probálgasd eleinte gyorsulni aztán ha az megy jöhetnek a versenyek!!
Ja és szerintem ugy jobb a fékhatás ha a motorféket is használod!

[ Szerkesztve ]

(#166) Yutani válasza Fel (#164) üzenetére


Yutani
nagyúr

Visszaváltáskor meg amíg fékezek kuplung benttart közben lassulok és választok a sebességnek megfelelő fokozatot.

Ez nagyon fontos, mert mint az életeben is, ha az ember lassít, és közben nem rakja üresbe vagy nem nyomja ki a kuplungot, akkor megállva vagy nagyon lelassulva lefullad a motor, és ez így működik a TDU-ban is.

Egyébként bekonfiguráltam a gamepad-emet manuális váltásra és kuplungra, hát mit ne mondjak, a váltás tizedmásodpercekre csökkent, nem pedig a ráérős automata váltásnál megszokott másodperces művelet.

#tarcsad

(#167) Fel válasza Yutani (#162) üzenetére


Fel
addikt

Hát persze, h foglalkozik vele az Atari... patchben jött imprúved anti csít szisztem... meglátszik az eredménye... Annyit tudtak annó a patch kiadása után, h az addig elért eredményeket nullázták, így mindenki újra csinálhatott eredményeket...persze a csalók is.
Az embernek nem fér a fejébe, h a pcsába nem voltak képesek egy alapvetően online játékot vmilyen minimális anti-cheat rendszerrel ellátni (legalább PunkBustert integrálhattak volna) :W
Riogatták az embereket bannal, de ebből nem lett semmi, sem az Atari, sem a GameSpy részéről... :U

(#168) Bronco80 válasza Fel (#167) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Licenszelni egy működő Anticheat-et pénz, egyszerűen ilyenre nem akarnak költeni... beépítenek valami alapvető kis anticheat programot, ami semmire se jó és persze többet nem törődrnek vele. (ugyanez volt a FlatOut2-vel) :((

@Tibiajax: a kuplungolás gyakorlásához én egy G-osztályú kis 4 sebességes autót javaslok először (Jaguar E, AC289, Gullwing).

(#169) gyuszito


gyuszito
senior tag

Sziasztok!
A gépigényről annyi h egyik ismerősömnek van egy AMD 3200+ 2.0ghz+1gb ram+6600GT+vmi hűtő.És egyszer kipróbáltuk nála h mit tud és akadás nélkül ment high-on 1024X768-ban HDR off AA nemtom AF nemtom sajnos mert kb negyedórát jáccottam nálla.És az én cool kis cerkémon meg már cseszett elindulni :O am celeron 2.6 ghz+512 ram +radeon 9250 :Y :Y nem az igazi de ez van egyenlőre.Na és a kérdés h másoknak 150 000es gépn mért nem megy akadás nélkül?????? EZT NEMÉRTEM!!!!!!!

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#170) nap válasza gyuszito (#169) üzenetére


nap
addikt

Hat a haverodnak kb minimum konfigja van ehhez a jatekhoz. A te 9250-ed viszont videot nezni is keves.

A 150 000 meg mennyisegjelzo, es nem minosegjelzo. Olyan szar gepet tudok osszerakni neked 150-bol, hogy alig lesz jobb a te gepednel. ;]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#171) Tibiajax válasza nap (#170) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Be kell írnom , mert egyszerűen nem találok még most sem szavakat..
Tegnap, kis éjféli krúzolásom épphogy elkezdődött, amikor egy utszélén parkolo gyönyörű Aston Zagato-ra lettem figyelmes. Igen, a 3millás Aston.. Le is parkoltam a kis AC-mmel mögé, és elkezdtünk beszélgetni. A srác megkérdezte, tetszik a verda? Mármint az ővé.."Persze.." Akarok egy ilyet? Mondom, kb mint a Torrente1 elején Rafi a pisztolyra, "hoogy a francba ne..". Azt mondja, ok, vegyek egy TT-t neki, dobjam fel marketba 2.5milkóért, azt megveszi, és utánna az övét, mai már fennt van, én is megvehetem.
Ez meg is történt, nem sokkal később már álltam is a Zagatoval mellé..:) Hihetetlen..
Na de, hogy legyen mégnagyobb bukéja ennek a személyes élménynek, mondtam neki, hogy eléggé le vagyok égve, ócska 400ezrem van, nem tudnál esetleg, még egy car-t megvásárolni tőlem, mondjuk 3misiért?... :DDD Erre azt mondta nekem ez az aranyember: "..ok dude", vegyek neki mégegy TT-t, ilyen szép pink-et és azt megveszi tőlem 9.1millióért... :U Jó mondom, persze..Azt mondja, menjek, itt vár rám.
Épp eleget szivattak már engem meg az életben, gondoltam, egy ujabb következik most. Elmentem, megcsináltam, vissza, persze ő sehol. Viszont a parkolóban ott figyelt egy másik Zagatos gyerek, meg is szolitott, "a srác elment a pink TT-ért, megvenni." :DD
Hja mondom, ah köszi, király.. :))
Meg is tette, vissza is tért, én elmentem a házba, és ott figyelt a számlámon 9.1 milkó.
:R
Istenem, ha az életben is ilyen könnyedén tudnám/tudnánk ezt csinálni. Imádom ezt a játékot..

(#172) nap válasza Tibiajax (#171) üzenetére


nap
addikt

Ehe, ehe. En meg mit osszeversenyeztem, hogy megvehessem a saleent 4,5 millaert. :B Szoval, eleg eletszagu volt. :D
Aztan jott a patch, es mar nem a feketegazdasag dominalt az arakban. ;) Vettem is gyorsan nehany hazat, meg autot. :K
Ez a zagato nekem is furta az oldalamat, hogy milyen kocsi, vettem is egyet es nagyon jo, de konkretan meg nem mertem ossze a tobbi G csoportos autoval. Neha aludni is kell, es ez gyakran megy a jatek rovasara.

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#173) Treb válasza Tibiajax (#171) üzenetére


Treb
tag

Multkor mondtam h ha lové kell szolj!!
És lecsitereztél most meg ettöl vagy elszállva! :F
Fura 1 arc vagy te!!

(#174) Tibiajax válasza Treb (#173) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A multkori eset a mai napig nem lett tisztázva. Elmondanám akkor röviden, mi is történt akkor. 1. nem tudam ki vagy te, hogy egy innen való arc vagy, azt hitem egy akárki. 2. A következőt láttam, amikor versenyeztünk a pályán. Én futottam a többiek után, 3-kként, és te voltál a rajtnál mindig az utolsó. Utánna mindig utolértél, de végig laggoltál mint állat és egyik pillanatban mögöttem voltál, másikban már előttem és elhúztál.
Picit felment a pumpa bennem, ne csodálkozz. Azóta már tudom, egyrészt lag volt, másrészt -gondolom- már akkor is manual+kuplunggal nyomtad..

Ettől meg azért vagyok elszállva, mert igen, csomo versenyt csinálok, és alig van pénzem jelenleg, már csak olyanok vannak, a szintemen, amikre külön kocsi kell, nem volt pénzem megvenni őket, bérelgetni meg nem volt kedvem. Ez most eléggé hidegzuhanyként jött, de elég jól esett..

(#175) Treb válasza Tibiajax (#174) üzenetére


Treb
tag

Ok akkor bocs és felejtsük el a dolgot és ha kell lové szolj!!
Felraktam az E-t lehet vele probálkozni most ugy csináltam h nincs pénzjutalom a gyöztesnek és nincs belépési dij sem hátha igy nem kelti fel a csiterek érdeklödését!
Sok szerencsét mindenkinek majd én is jövök de most HL-eznem kell! :P
Ja és Bronco ne csinálj egyböl olyan rekordot h mindekinek elmenjen a kedve én se fogok ma versenyezni! :R

(#176) nap válasza Tibiajax (#174) üzenetére


nap
addikt

Van a 180 MPH on winding route. Ott egy eros kocsival fel perc alatt megvan a 70 000. Az egy ora alatt.... :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#177) Tibiajax válasza nap (#176) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Jóóvan tuudoom... :D Csak egy apro bibi van, az csak champ-módban lesz elérhető, én meg még kisgyerek vagyok..

(#178) nap válasza Tibiajax (#177) üzenetére


nap
addikt

Jaaaa, akkor tuom ajanlani a ... a... a... nem jut eszembe a neve. :)
Ott a krater alatt kell jelentkezni C kategorias kocsival (maybe corvette c) kb 2 perc es 40 000 penz. Az tiz perc alatt 200, az egy ora alatt.... Inkabb csinald meg a 170 MPH on winding route (maybe corvette z).
En meg itt hulyesegeket beszelek. Vidd el a kocsiszallitos kocsikat a rendeltetesi helyre. Mehetsz lassan is, ha perfektre csinalod, kapsz 50% bonuszt. Darabja 120-150 ezer. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#179) Fel válasza Treb (#175) üzenetére


Fel
addikt

Kezdetnek: 1:41' 37" (illetve az elsőt Pontiac GTO-val mentem, mert elfelejtettem Skyline-ra váltani :B )

(#180) Tibiajax válasza nap (#178) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nem. Jobbat mondok. Mostantól vadászok az emberkékre, és tarhálni fogok. Az éjszakai kalandom fantasztikus ötletet adott. Virtuális tarhálást fogok megvalósítani, akinek a neve mellett koronát látok, azt már szolitom is le pénzért.
:DDD

(#181) Bronco80 válasza Tibiajax (#180) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Már írtam; vegyél néhány Saturn Sky-t és tedd fel kereken 9 milkóért eladásre, egy-két nap és megveszi a játék.

(#182) Tibiajax válasza Bronco80 (#181) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Tudom, azt már megléptem, még akkor. De, ez még gyorsabb volt, ugye.. :D

(#183) Treb válasza Bronco80 (#181) üzenetére


Treb
tag

1:39:36!
Szép idö!!
Már közel jártam de a kerékvető mindig kidobja a skyline hátulját!! :F

(#184) Bronco80 válasza Treb (#183) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Ez elsőre sikerült, de szerncsésen tiszta kör volt és nem is próbáltam javítani.

(#185) Bronco80 válasza Treb (#183) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Mentem még néhányat... most a hosszú kanyart rontottam el.
1:38:45 szerintem lehetséges 1:38 alá menni.
[link]

(#186) Treb válasza Bronco80 (#185) üzenetére


Treb
tag

1mp-vel lejjebb mentél! :P
Szép munka! Majd holnap ránézek szerintem is lehet lejjebb menni majd jelentkezem! ;)

(#187) zoo8800


zoo8800
veterán

Hali

Tudna valaki privátban authentication keyt küldeni? Sajna újra kellett rakni az XPt, most semmi nem megy.

Kösz

rip and tear, until it is done

(#188) Tibiajax válasza zoo8800 (#187) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

....

(#189) eagle161


eagle161
csendes tag

Sziasztok!
Hogyan kell azokat a portokat átállítani amit a readme-ba ír?
Mert be tok lépni a router beállításokhoz, de nekem ez az UDP meg TCP meg mittomén ezek nem sokat mondanak :SSS
PLZ HELP vki!!!
Előre is köszi........

(#190) eagle161 válasza Bronco80 (#185) üzenetére


eagle161
csendes tag

Hallod a saturn sky-t nem kell tuningolni ahoz hogy el lehessen adni kerek 9 milláért? :DD

(#191) Bronco80 válasza eagle161 (#190) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Én nem tuningoltam és elkelt.

(#192) nap válasza Bronco80 (#191) üzenetére


nap
addikt

Tolem meg csak 23-ert akarja megvenni, pedig meg tuningoltam is. :D
(Vagy a feleert azonnal. :P )

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#193) Bronco80 válasza nap (#192) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Offline nem működik ez a trükk. ;)

(#194) Treb válasza Bronco80 (#193) üzenetére


Treb
tag

Ugy látom megint becsitelt valaki!! :F
Mennyi volt a legjobb idöd?

(#195) athomi


athomi
veterán

Csináltak már patchet? :D

(#196) Fel válasza athomi (#195) üzenetére


Fel
addikt

Már egy ideje elérhethő... Innen letöltheted.

(#197) Fel válasza eagle161 (#190) üzenetére


Fel
addikt

Gondolom azért a Sarurn Sky-t érdemes feldobni így, mert az a legolcsóbb... :U

nap: offline csak a feléért tudod eladni, máshogy nem.

(#198) Bronco80 válasza Treb (#194) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Maradt az 1:38:45. Várható volt, a végéhez közel mindig jön egy csaló.

(#199) Treb válasza Bronco80 (#198) üzenetére


Treb
tag

OK!
Hát ez van 13 körül teszem a D-t bár kétségeim vannak a versenysorozat népszerüségével több vissza jelzésre számitottam!! :F

(#200) Yutani


Yutani
nagyúr

Ha esetleg valaki kormánnyal akar megbízható forrásból használt eredeti játékot venni: TDU+Logitech

Sajnos nem fog elég idő jutni a játékra az elkövetkező néhány hónapban, és gondolkodom a 8800GTS kártyám eladásáról is... :O

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.