Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Loha válasza Bronco80 (#181) üzenetére


Loha
veterán

Kipróbáltam amit írtál, feltettem 2-őt is ahogy mondtad, de már vagy egy hete nem veszi meg senki sem... :U Biztos rossz szint választottam ;]

(#302) Stalker-2572 válasza Bronco80 (#181) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ez valami bug? Csak netes módban lehet feltenni?

All Black...

(#303) Fel válasza Stalker-2572 (#302) üzenetére


Fel
addikt

Nem bug.. Csak online működik, playerek egymás között adják-veszik a járgányokat. (Offlineosoknak ott van az azonnali eladás, féláron ;] )

(#304) Bronco80 válasza Loha (#301) üzenetére


Bronco80
aktív tag

HEHE... nekem is fent van 1 hete kb. 5db és semmi... lehet, hogy mégis tuninggal kell??
Holnap megnézem a trade history-mat, hogy mentek el régen.
Az is lehet, hogy őrült játékosok vették meg annak idején, akik nem tudták mire költeni a pénzüket. ;]

(#305) Fel válasza Bronco80 (#304) üzenetére


Fel
addikt

Régebben mikor írtad, h van ilyen lehetőség helyből fel is adtam 2db tuningolatlant, másnapra el is kelt :) Most biztosan az a helyzet, h az unatkozó milliomosoknak tele a garázsa Saturn Sky-okkal :D

(#306) Tibiajax válasza Fel (#305) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
Én is igy veszem észre, Bronco elöször amikor mondta, simán bejött, most meg már 4 napja semmi. Egyszerüen nem értem, miért nem veszik meg a Golf-omat 8.9millióért?..
Képek
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#307) nap válasza Tibiajax (#294) üzenetére


nap
addikt

Este csinaltam uj profilt, lefutottam az elejen a kotelezo koroket, aztan neten megprobaltam kinyomozni, hogy hol van a gullwing, aztan elfurikaztam oda, atvettem a sractol, elindultam vele es elaludtam ut kozben. Arra ebredtem, hogy pattan vissza a sziklarol. :D Aztan mentem lefekudni... :D
Talan ma este ujra megprobalom...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#308) Bronco80 válasza Treb (#297) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Aránylag tiszta futás Eggs-el; 1:25:15. Próbáltam Saleen S7-tel is, ezzel az unrealisztikus kanyarodással, olyan ritmustalannak tűnt a kör, erre az utolsó CP-nál 2,5 másodperccel jobb volt az időm... Nyomtam egy satut nem akartam ezzel az idegesítő IMBA Saleennal jó időt menni. ;)
Szerintem nagyon eltúlozták a tuning utáni gyorsulását és nem tudták eléggé elrontani a kezelhetőségét... ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#309) Tibiajax válasza Bronco80 (#308) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

...és máár a retryn van a keze... függő állat.. :DDD :DDD
:R

[ Szerkesztve ]

(#310) Tibiajax válasza nap (#307) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Még csak nem is az a baj, hogy eldurmolsz, az még csak hagyján...az megesik
De hogy szemenszedett módon, az alváz hozzáér az elválasztócsíkhoz és ezt pénzlevonással honorálja, ezt köszönjük meg a programozó bácsiknak.. :R

(#311) viktorka1991


viktorka1991
csendes tag

Üdv
Én azt szeretném kérdezni hogy mi az a yasu?És azt hol kel letölteni?Mert én nekem elindul a játék veszek kocsit meg házat és az első versenynél rányomok a startra és forog körbe a kamera és semmi.Azt irja ki hogy tdu servers unavailable.Pedig nem is neten akkarok játszani.Nem értem

(#312) Dj Sügi válasza viktorka1991 (#311) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Laza warez!!! :))
Pm-ben intézt az ilyen dolgokat... ;)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#313) nap válasza Tibiajax (#287) üzenetére


nap
addikt

Nos, nem elsore de sikerult. sikerult.
Erdekes volt, a masodik visszafordito utan megtalaltam azt a helyet, ahol levett, de ha gyorsan mentem, nem vett le. Valahol megis le kellett lassitani...
Oke, menjunk korbe.
Eszaknyugat. A vilagitotoronynal levett.
Del. Le az autopalyan, ra a masikra. Korutazas. A Cadillac szalonon tul a csatornas keresztezodesnel jobbra, aztan mar csak a gps-t kellett kovetni. :D

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#314) RpPRO válasza nap (#313) üzenetére


RpPRO
őstag

Mit ertesz az alatt, h 'levett'?, meg 'ha gyorsan mentem, nem vett le.' :F :B

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#315) Tibiajax válasza nap (#313) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ez hihetetlen. Nem is találok szavakat. Ilyen mértékű kitartást egyszerűen én csak csodálni tudok.. :) A Gullwing-ot sokszor probáltam, de arra, hogy totál másfele, kerülöuton -ami ugye egy komplett szikláshegység megkerülése lett volna :D - nem is gondoltam volna, álmomban sem.
A sört természetesen jár, kamatostul, minden elismerésem.

(#316) Tibiajax válasza RpPRO (#314) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#317) nap válasza RpPRO (#314) üzenetére


nap
addikt

Azt hogy, ha kocsit szallitasz, minden utelhagyast, korlatnakmenest dijlevonassal buntet. De egyes utszakaszokon, ha a teljesen tisztan, pl. a felezovonalon mesz, akkor is buntet, vagyis levesz a dijadbol. Ami egyreszt azt jelenti, hogy nem tudod megcsinalni perfectre a szallitast, masreszt igy elbukod az 50% bonuszt, ami a perfect minositesert jar.
De ebben nem az a bosszanto, hogy buksz egy csomo penzt, hanem, hogy mindent jol csinalsz, de megsem tudod eleg jol csinalni, mert bugos a jatek.
Majd felteszek kepet, ahol a repuloteren az egyik kifuton nagyon durva az illesztes. Gondolom itt is ilyesmi miba okozhatja a levonasokat.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#318) nap válasza nap (#317) üzenetére


nap
addikt

Az is erdekes, ha stoppos fickot szallitasz, akkor csak az utelhagyast bunteti, ha belerongyolsz haromszazzal az autopalya korlatjaba, azert meg se nyikkan. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#319) Tibiajax válasza nap (#318) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

öö..szószó.. Azért ha koccansz, azt rossz szemmel nézi.. Viszont tény, 300-zal nyugodtam karambolozhatsz, nem lesz belőle túl nagy probléma. :D

(#320) RpPRO válasza Tibiajax (#319) üzenetére


RpPRO
őstag

Jaja, ha pl. nagyon elszallsz (pl egy derekszogu kanyarban 280-nal), nyomsz egy frontalist es a gep ugy veli, h ez nem a te hibad, akkor semmi jelvenyesdi. :DDD

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#321) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Nos akkor írok egy kisebb összefoglalót / magánvélemény az autókról;kezdem kategóriánként visszafele.

G
Annyira nem kedvelem ezt a kategóriát. Legtöbb versenyt Lamborghini Miuraval meg tudtam nyerni (kölcsönözhető a délen, a várostól keletre a "kráterben") Tervbe van véve egy Shelby Cobra 1M-ért, ez tuti elég lesz mindenre. Kérdés: egyik modell küldetéshez Aston Martin DB4 GT kell, ami 3.5M :Y ezt nem lehet valahol kikölcsönözni?

F Alfa GT 3,2 - S2
Remek gép, szép is, hangja is kellemes, Alfa Romeo day-t simán meg lehet nyerni vele és két perc alatt visszahozza így az árát :DDD

E Nissan Skyline - S3
4 kerék meghajtás! Ez talán a játék egyik legjobban vezethető kocsija. Nincs benne őrületes erő és kell egy kis idő neki a gyorsuláshoz, viszont épp emiatt marad kontrolálható. Utaztatós küldetésekhez ideális.

D Lotus Esprit - S0
Kellemes autó a maga előnyeivel és hátrányaival. Hajlamos néha "beriszálni", ilyenkor kicsit vissza kell engedni a gázból és visszahozza magát.

A, B és C kategóriákban Lamborghiniket használok, mert szeretem :) 4 kerék meghajtás, 1-esben is megy 130-at és nagy hasznos nyomatéktartomány és persze a hang és az érzés :R
Egyiket sem tuningoltam (elvből) így is meg vagyok elégedve velük. C kategóriában talán jobb lenne egy Ferrari 288 GTO tuninggal, de azt megintcsak nem tuningolnám és akkor sem Lambo ;) B kategóriában nagyon szépen helyt áll az alap Gallardo, viszont A-ban már sokszorr kevés a Murcielago, kérné a tuningot, de nem kap :D inkább bérlek valami ütős kocsit.
Egyéb autók:
Saleen: totál paraszt autó, bődület mi erő van benne. Hallani lehet, ahogy a kerekeket belemarja a betonba :Y ha elkezdi dobálni magát, padlózni kell és kitolja magát :U
Ferrari Enzo: Formula 1, adu ász. Kissé szürreális vezetni.
Chevrolett Corvette: Kit beütés :D végre egy auto, aminek nincsenek gondja a gyorsulással ;) első 3 fokozatot el is leet felejteni olyan nyomaték van benne.
Dodge Viper: ugyanez csak még betegebb. 5-ösben indulva nem pörög már ki a kereke :U Személyszerint nem szeretem, bár kormánnyal lehet, hogy jobb.
Jaguar XKR: kívülről annyira nem fogott meg, viszont a belső kidolgozás gyönyörű. Irányíthatóság egyenesen remek, lehet beszerzek belőle egyet ;)

Egyelőre ennyi, majd ha eszembe jut még valami írok...

All Black...

(#322) RpPRO válasza Stalker-2572 (#321) üzenetére


RpPRO
őstag

Szep, tartalmas hsz. :DDD

Ahogy haladsz elore, egyre termeszetesebb, h mesz nagy forgalomban is 350 korul. :) Ehhez kapcsolodik a beirasom. En is aldozata lettem 'vegre' az elmentesserulesnek. Passz, h miert, de 70%-ra visszatett ma, bejaratlan utak ugy neznek ki, h 50 m bejart, aztan 50 m nem, aztan ismetlodik, csomo kocsim elveszett. Ehhh... :U Azert beultem az egyik kedvencembe (Nissan 350Z (st.3)) es 295-ig felnyomtam a sziget keleti oldalan vegigvagtazva. Ez azert megiscsak joval lassabb, mint az Enzo utazosebessege. :)

Tanacs: ha a kormanyzasi erzekenyseget leveszed, akkor billentyuvel is szepen lehet korrigalni hipersebessegeknel is.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#323) Fel válasza RpPRO (#322) üzenetére


Fel
addikt

Tanács: használd a patchet!! Remélem volt másolatod egy korábbi mentett állásról.

(#324) RpPRO válasza Fel (#323) üzenetére


RpPRO
őstag

Amikor kijott, felraktam. Ezert nem ertem.
Viszont tegnap csinaltam olyat, amit regota nem: defragmentaltam. Nem fagyott le, csak menet kozben leallitottam es kileptem belole. Lehet, h ennek koszonhetem.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#325) Bronco80 válasza RpPRO (#324) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Sajnos a patch után is előfordulhat, hogy a mentés megsérül, bár jóval kisebb rá az esély. Nekem egyszer volt a patch óta, egyszerűen a Continue-ra nem lehetett kattintani...
Én ugyanúgy backupolok ahogy régen...

(#326) RpPRO válasza Bronco80 (#325) üzenetére


RpPRO
őstag

Jaja, szurke volt. Meg csodalkoztam rajta, h hol van a hardcore menu, mert csak azon megyek mindig. Sebaj.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#327) Stalker-2572 válasza RpPRO (#326) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Mit kell tudni a hardcore-ról?

All Black...

(#328) Tibiajax válasza Stalker-2572 (#327) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Szándékosan csökkentett gravitáció miatt jóval kisebb tapadás, hosszabb fékutak, nehezebb kanyarodás, unrealisztikus röpködések összevissza egy bukkanó után, ctrl+g -vel elökapsz egy kis ábrát, mely mutatja autod pillanatnyi helyzetét, tapadását, g-force-mutatóját..
Baromság, de poénnak jo.

(#329) RpPRO válasza Tibiajax (#328) üzenetére


RpPRO
őstag

Nem neveznem baromsagnak. Ha 350-nel Enzoval atmesz egy nagy bukkanon es a foldon maradsz, az realis?
Epp a szimulator hangulatat erositi, mert alapbol ez arkad jatek, de a hangulata karpotolt ezert boven, mielott jott a hardkor. Azota plane imadom a gammat. Driftelni tok jo, sodrodik, csuszik-maszik az auto, a motor is ingatagabb, plane nagy sebessegnel. Nem unrealisztikus a fekezes sem, ne akarjunk mar megallni 360-rol 4 mp alatt. :P

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#330) Stalker-2572 válasza Tibiajax (#328) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Csak a grvitációt bütyköli meg?

All Black...

(#331) Tibiajax válasza RpPRO (#329) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Kötekedj csak, kötekedj..

(#332) RpPRO válasza Tibiajax (#331) üzenetére


RpPRO
őstag

Az lenne kotekedes, ha megcafolnalak. :)

Csak hogy kotekedjek tenyleg: az alairasodban jobb lenne: krájzisz... :DDD

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#333) Tibiajax válasza RpPRO (#332) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nem akkor kellene úgy ejteni, ha úgy lenne írva, hogy Crisis?.. :U Csek kérdezem..

[ Szerkesztve ]

(#334) Fel válasza Tibiajax (#333) üzenetére


Fel
addikt

Ebbe most én kötök bele :D Crysis !! De elég az offból, ne ettől hízzon a TDU topic!! (az "y"-t is ejtik "áj"nak..)

[ Szerkesztve ]

(#335) Loha válasza RpPRO (#329) üzenetére


Loha
veterán

Sztem az Enzora 350-nél olyan nagy leszorító erő hat, hogy akár fejtetőn is képes haladni, ezért nem realisztukus az, hogy csak úgy repkednek az autók. Egyébként teljesen hiányzik a játékból az aerodinamika. Szóval a hardcore mód egy röhej, el lehet vele szórakozni, de köszönő viszonyban sincsen a valósággal, a normál mód realisztikusabb. A motorok fizikája meg ugyan az mint az autóké, szóval köze nincs a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

(#336) RpPRO válasza Loha (#335) üzenetére


RpPRO
őstag

'a hardcore mód egy röhej, ... de köszönő viszonyban sincsen a valósággal, a normál mód realisztikusabb.'

Jujj. Ugye forditva akartad irni? :) Ha nem, akkor nincs jogsid. :DDD

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#337) Loha válasza RpPRO (#336) üzenetére


Loha
veterán

Nem akartam fordítva írni és jogsim is van. :P

(#338) Fel válasza Loha (#335) üzenetére


Fel
addikt

Ezzel maximálisan egyetértek... ez a HC mód eléggé érdekesre, de csöppet sem realisztikusra sikerült. Ugrálni, csúszkálni jó de semmi másra nem. (pl amit marhára utálok benne: kmes fordulókörök, és csúszások)
Az aerodinamika tényleg nagyon hiányzik... ha dolgoztak volna rajta, sztem az autók pattogása se lenne ennyire idegesítő.

(#339) Tibiajax válasza Fel (#338) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

No, hát ahogy elnézem, kedves RpPRO, immáron 3-1 az állás, javunkra. :D
És nagyon az az érzésem, hogy ha még érkezik Bronco, meg még egykét arc, ők is a hasonloakat mondanak majd, mint mi, szóval lassan lehet készülni a vereség fogadására. :DDD

(#340) RpPRO válasza Tibiajax (#339) üzenetére


RpPRO
őstag

No, ha valamit 3 ember mond, az akkor mar ugy is van? :D
Nyilvan nem a repkedes a realisztikus, hanem a vezetes hardcore modban. Normal modban minden segitseg kikapcsolva szinten arkad erzetet ad, hardcore-ban nem. Ha guglizol a hardcore-ra, mind azt irja, h ultra realisztikus. Legalabb 10 oldalon olvastam utana. Tehat akkor 11-3 az allas nekem? :DDD

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#341) Treb válasza Bronco80 (#308) üzenetére


Treb
tag

Nem tudtam követni az eseményeket mert csak most értem haza!
Mi lett az A-s vége?

(#342) Bronco80 válasza Treb (#341) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Egy srác vezetett legutóbb Saleen-nal, 1:23 körüli idővel (szerintem tisztán).

@RpPro: Én se kedvelem a Hardcore módot, inkább csak drift módnak lehet hívni szerintem, de ez a játék épp azért jó, mert mindenki megtalálja azt ami tetszik neki: versenyezhet, barangolhat, driftelgethet...

(#343) Fel válasza Treb (#199) üzenetére


Fel
addikt

Még mindig nincs vga-m.. majd talán jövő héten, ha szerdáig nem lesz.

(#344) AMD Power


AMD Power
titán

ATi X1250 IGP 1024*768 Medium grafikán 5-6 FPS átlagban. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#345) Fel válasza AMD Power (#344) üzenetére


Fel
addikt

:DDD Tapasztaltam én is... low beállításokkal sem jobb ám a helyzet, 640x480-ban.

(#346) AMD Power válasza Fel (#345) üzenetére


AMD Power
titán

Érdekes mert a Carbon már 15FPS-el ment ezek a beállítások mellett. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#347) nap válasza RpPRO (#340) üzenetére


nap
addikt

A hardcore mod egy rohej. Probalj csak meg lemenni egy hegyoldalon... kb. leghajoszimulator. :)
Az ultra realisztikust meg a grafikara ertettek, nem? :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#348) Treb


Treb
tag

Feltetem a következöt! :P
Motor B ebbe legalább nekem is van beleszolásom! :K

(#349) Tibiajax válasza nap (#347) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#350) Treb válasza Treb (#348) üzenetére


Treb
tag

1:32:02 ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.