Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Tibiajax válasza Yutani (#200) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:( :(

(#202) Treb


Treb
tag

Fent van a D!
Lehet probálkozni!! :K :B

(#203) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Este Champ lettem, így köszöntötte a játék a 288 GTO-mat és mint Ferrari-collector-t.. :R
Ezt is megértük.. Fasza uj versenyek, hatalmas pénzek, tisztelet és megbecsülés, na és HC-mód.. :D Hát, ez utóbbiról nem is szolók inkább semmit, ugy is tudjátok mind.. vicc.
De, legalább +kihívás..

epilógus. Tegnapi nap folyamán volt szerencsém Fel-pajtással összeakadni egy elhagyott gyártelep tövében.. Boldogságom hamar lelohadt, amikor benyögte, hogy bocsi, de nincsenek dollármillióim.. ..Ez annyira váratlanul ért, annyira elszégyeltem magam, hogy le is koptam, ezuton kérek elnézést emiatt, és utólag megjegyezném, hogy azért ez csúnya volt.. :(((
:D

[ Szerkesztve ]

(#204) Tibiajax válasza Tibiajax (#180) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Egyúttal ezt a hsz-met vissza is vonnám (mondjuk, amugyis csak poénnak szántam) és köszönetet fejeznék ki Bronco-mesternek a tuti ötletért, tökéletesen beválik. Tegnap el is ment a Saturn, igaz, még csak 3m-ért, de majd még fejlesztjük a témát. :R

(#205) nap válasza Tibiajax (#203) üzenetére


nap
addikt

A HC billel nagyon durva... :K Erdemes probalgatni. Mondjuk en eloszor rogton mentem vele a dzsindzsasba, ott egy kicsit finomabban reagalt. :D Szokni kell, na. :D

Egyszer osszeszedtem ot millat. Aztan vettem egy db4 zagatot, tuningolotam, vettem egy hazat, es el is olvadt a penz. Azota mindig csak a kovetkezo kocsira vagy hazravalot gyujtom ossze.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#206) ESP


ESP
senior tag

Hella!

Egy kérdésem lenne:
-beszaggat a game, ha egy gépi ellenfél suhan el mellettem... :F

A konfigom:
e6420*abit ip35*2*1gb a-data ve 1066*sapphire x1950pro

Mi a ráktól lehet???

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#207) Yutani válasza ESP (#206) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nekem is beszaggatott időnként, hiába minden. (X2 2400Mhz, 8800GTS, 2GB ram)

#tarcsad

(#208) ESP válasza Yutani (#207) üzenetére


ESP
senior tag

De érdekes, hogy csak ha gép ellenfél közeleg...

(persze 640*480-ban minden oké :DDD )

Tapasztalta ezt más is???

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#209) nap válasza ESP (#208) üzenetére


nap
addikt

Sot a repuloknel es a hajoknal is. :D
Szerintem minden folbontason csinalja, csak nem mindig esik a jatszhato szint ala.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#210) Fel válasza ESP (#206) üzenetére


Fel
addikt

Ez azért van, mert mint látod az autók/motorok kidolgozása eléggé részletes, és a program távolság függvényében változtatja a minőséget (poligonszám, tükrödőzés..). Kipróbálhatod pl ha egy AI-val egyirányban haladva közelíted akkor látszik, a kocsin hogyan változik. Ilyenkor azért nem szaggat be, mert van ideje mindent újraszámolni. Viszont, ha szemből közelít akkor elég nagy az összeadódó sebesség...
Ugyanez megy online is...egyszer graszáltam a part menti úton és jött szemben velem 4-5 emberke együtt, uh mikor találkoztunk én felcsavaodtam az út menti pálmafákra.. ők meg röhögtek :D

(#211) Tibiajax válasza Fel (#210) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R Sosem jöttem volna erre magamtól rá.
Egyébként, van egy apró magánvéleményem, halkan jegyzem meg, de már nem bírom tovább magamban tartani. :) Eddigi tapasztalataim alapján, az a szerény véleményem, hogy a tdu-val intelligens, ill.az átlag gamer-értelmi szintű emberkéknél intelligensebb emberek játszanak. Ezzel most lehet vitatkozni, főleg, akik mást nyomnak, de..nekem ez a véleményem, és ez gyak.már a játék kezdete óta fenáll nálam. Az elős idők óta, ahogy találkoztam emberekkel és megy kis chat, már akkor éreztem, a csés multammal erős kontrasztban, hogy másabbak, (talán idősebbek is, nem tudom)a játékosok, Bronco, Fel, és még sorolhatám, akik már a topic kezdete óta irogatnak, én szmszerint emelem kalapom előttük.
De hangsúlyozom, sok csé-s év után mondom ezt.. Egyébként pedig én örülök ennek.

(#212) RpPRO válasza fradi81 (#149) üzenetére


RpPRO
őstag

Nekem pl az Outpost tuzfal mellett akadozott szornyen. Ha azt lelovom, teljesen folyamatos (volt) a jatek.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#213) Maxxter


Maxxter
senior tag

Valaki nem tudja, hogy lehet-e már új autókat letölteni a játékhoz? Mert oké hogy kaptunk 2 újat a patchel, de mia helyzet a BMW-vel, Porsche-val, Lexus :W (XBox-on miért van??)

Köszi

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#214) Fel válasza Maxxter (#213) üzenetére


Fel
addikt

XBoxon azért van mert ott megoldották, h pénzért lehessen letölteni, és az Atari és a MS közötti szerzi értelmében bizonyos időközönként ki kell adni egy-egy carpackot az Atarinak...
BMW ott sincs, mivel nem vette meg az Atri/Eden a licenszeket.
Rebesgetnek vmit arról, h talán karácsonykor jöhet vmi nekünk is, pcre...talán..

(#215) m0h0senator válasza Fel (#214) üzenetére


m0h0senator
őstag

Hát igen a lényeg a "talán"-on van!! mert baromira nem törődnek velünk és ez vhol azért sztem szemét dolog, már csak azért is mert azt mondták h founk kapni autókat..és a kézikönyvében is bene van a lexus...de ajátékban sehol ugyebár..sztem pofátlan dolog de ettől függetlenül baromi jó játék csak jobb support kéne!!!

An odyssey through the realm of consciousness.

(#216) nap válasza m0h0senator (#215) üzenetére


nap
addikt

Ahogy elneztem, tele van a sziget kulonbozo autokereskedesekkel, amikbe ugyan nem lehet bemenni, de azert ott vannak. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#217) Fel válasza nap (#216) üzenetére


Fel
addikt

:) Azok csak a táj egyhangúságát enyhítik... ill. XBoxon ue a térkép csak más kereskedések aktívak. Ha megkapnánk minden járművet ami van már boxra, akkor is csak 2 új kereskedés nyílna (Lexus és egy Oahu Cars).

(#218) Maxxter


Maxxter
senior tag

Akkor az Atari jó boltot kötött az MS-sel :) de mi nem jártunk jól az a nagy baj. Még Karácsonyig reménykedni hogy legyenek új autók az borzalom. Így meg uncsi. Igaz az RS4 nagy jól sikerült, kedvenc autóm lett, de akkor is egy Lexus IS350 jobb lenne.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#219) Fel válasza Maxxter (#218) üzenetére


Fel
addikt

Kölcsönös Gazdasági Segítség... MS jól járt mert van egy húzónév a konzoljához, ami így jobban fogy, vannak előfizetők az XBox Live-ra... Atari extra bevételeket kap a folyamatosan adagolt exklúzív tartalmak miatt (is)...
PC ez kicsit nehezen oldható meg.. uh szívjuk a fogunkat.

[ Szerkesztve ]

(#220) nicevolley


nicevolley
tag

(#221) Treb válasza nicevolley (#220) üzenetére


Treb
tag

Ez szép munka!!
Grat! :K

(#222) RpPRO válasza nicevolley (#220) üzenetére


RpPRO
őstag

Ez igen! :R

Mas: Logitech MOMO Racing szerintetek jo TDU-hoz? Vagy tul sok a fordulasi kore? Aki eladja, azt irta, h F1-hez neki nem jott be.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#223) Fel válasza RpPRO (#222) üzenetére


Fel
addikt

Túl sok? Ezt, h érted? Bronco írta, h 240 fokban fordul (gondolom ütközéstől-ütközésig).
A G25 900 fokot fordul (azaz 2,5 fordulat) ü-ü.

(#224) gergo84 válasza RpPRO (#222) üzenetére


gergo84
aktív tag

nekem semmi gondom nincs a Momo-val. TDU-val is játszottam. minden szupper volt vele. más játéknál is kiváló.

(#225) RpPRO válasza Fel (#223) üzenetére


RpPRO
őstag

Elobb talaltam egy kepet (persze miutan olvastam a hsz-odat, nem lelem), amin mintha be lehetne allitani szoftveresen, h G25 mennyit forduljon talan 200-tol 900 fokig. Lehet, h ez nem altalanos, hanem csak a GTR2 menuben van benne, lehet, h keverem is massal, de el tudnam kepzelni.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#226) Fel válasza RpPRO (#225) üzenetére


Fel
addikt

link, nem kell olyan messzire menni keresni. Ez alapján profilerből lehet szabályozni mennyit forogjon.
Esetleg nem arra gondolt az eladód, h a kocsik fordulóköre nagy, pontosan azért, mert kevés a szögelfordulása a MOMO-nak?

(#227) bence007


bence007
tag

Sziasztok!
Hogyan lehet betenni a játékba saját zenét?Próbáltam egyszerűen bemásolni egy rádio adó mappájába de a játékban nekem nem játsza le őket.Esetleg át kell konvertálni?

(#228) Fel válasza bence007 (#227) üzenetére


Fel
addikt

Hali!
mp3 biztosan jó, wma-t nem próbáltam.
A C:\Documents and Settings\felhasználónév\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegame\profilnév\Radio mappába kell rakosgatni a zenéket. A Radio mappát neked kell létrehozni (Radion belül, külön-külön mappánként bepakolva pedig különböző rádiókként fognak megjelenni az albumok)

(#229) bence007 válasza Fel (#228) üzenetére


bence007
tag

Köszönöm a segítséged, mostmár működik :R

(#230) Treb


Treb
tag

Feltetem a C-t amiben nem nagyon fogok részt venni mert ez a kat a gyengém binyoval halálosak ebben a kocsik!!
A D-t mindenki nap meglepetésére Bronco nyerte! :P
Gratulálok a közöség nevében!! :K
És ujabb jo hir h nem volt csiter a D-s versenyben!! :C

[ Szerkesztve ]

(#231) Maxxter


Maxxter
senior tag

G25-nek állítható hogy mennyit forduljon. Van egy gyári szoftver és a forcefeedbacket állítja át, hogy ne tud tovább tekerni a kormányt.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#232) Bronco80 válasza Treb (#230) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Már meg is hackelték... :((
A srác (shgb a neve) ment egy 1:32-t Sagarissal, gondoltam, nem rossz, rajta. Megyek Sagarissal, a célegyenes előtt 15 mp előnyöm volt, a célra maradt 2...
[link]
10 percre rá persze csalt egy gyorsabbat... (1:30:12-t)

[ Szerkesztve ]

(#233) Treb válasza Bronco80 (#232) üzenetére


Treb
tag

Sajnálom!
Akkor ezt a versenyt printek alapján fogjuk eldönteni!!
Remélem köztünk nincsenek csalok!! :F

(#234) Bronco80 válasza Bronco80 (#232) üzenetére


Bronco80
aktív tag

1:29:12-t akartam írni, de a lényeg ugyanaz...

(#235) Treb


Treb
tag

Lehet h kicsit off de akit érdekel a test drive ez is érdekelni fogja!!
[link]
[link]
[link] :P
[link]

[ Szerkesztve ]

(#236) Bronco80 válasza Treb (#235) üzenetére


Bronco80
aktív tag

OOOh CCX... 820LE... :)

(#237) Treb válasza Bronco80 (#236) üzenetére


Treb
tag

Hát igen!!
Én nem is hallotam volna rola ha találom meg véletlenül az oldalt gondoltam érdekelhet pár embert!!
Én tuti megyek!! :P

[ Szerkesztve ]

(#238) Fel válasza Treb (#237) üzenetére


Fel
addikt

Pedig tegnap már a híradóban (Rtl) is benne volt, h eladtak a nyitónapon egy FXX-et..vmi amcsinak (bár sztem eredetileg is az övé volt csak jól eljáccották az egészet :D )

Ha már itt tartunk, vki meg tudná mondani mi az a kocsika amelyik ezen lap legalján, az FXX alatti képen van. Olyan mint egy Porsche GT1, de a régebbieket ismerem, újabb meg nincs... uh mi lehet az?

(#239) Treb válasza Fel (#238) üzenetére


Treb
tag

Igy jár aki nem néz tv-t! :B
Ugy tudtam FXX-böl csak 1-et csináltak!!
Már semmi sem egyedi! :(

(#240) Bronco80 válasza Fel (#238) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Az egy Maserati MC12 Corse, olyan mint Enzo-ból az FXX: csak versenypályán vezethető, nem utca-legális.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#241) vagamo


vagamo
őstag

Ne hurrogjatok le a linkért legyetek szívesek hanem olvassátok el és próbáljatok segíteni.
család kórházban- segítsetek.
köszi mindenkinek :R

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#242) Segill


Segill
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek menne a játék ezen a gépen 1024x768-ban minden más minimumra állítva?: -Celeron 1.4Ghz
-FX5500 256MB
-512 SD RAM

(#243) G4bi89 válasza Segill (#242) üzenetére


G4bi89
senior tag

640x480-ban is diavetítés lenne.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#244) Treb válasza G4bi89 (#243) üzenetére


Treb
tag

Hát kb :F

(#245) Segill válasza G4bi89 (#243) üzenetére


Segill
csendes tag

Tehát akkor 1024-ben nem lehetne szaggatás nélkül játszani?

(#246) Fel válasza Segill (#245) üzenetére


Fel
addikt

Igen, nem.

(#247) Sirandrish válasza Segill (#245) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kizárt dolog!!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#248) Segill


Segill
csendes tag

Oké köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#249) Sirandrish válasza Segill (#248) üzenetére


Sirandrish
legenda

igazán nincs mités ezt a többiek nevében is mondom.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.