Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2490) munky válasza fLeSs (#2488) üzenetére


munky
őstag

Sajnos a Kocsma általában tele van és néha csak hosszas várakozást követően enged be. Viszont ahogy mostanában játszogattam rajta elég kiábrándító társaság alakult ki ott. Nagyon hiányoznak a "nagy öregek". Emlékszem a poénos szavazásokra, beszólásokra és a jó hangulatra ami régen esténként jellemezte azt a szervert.

Az egyik fő gond a hlstatsx ami jó dolog, mert szinte minden apró mozdulatod rögzíti és így akár fény derülhet a gyenge pontjaidra is, de sajnos igen könnyen át lehet vele esni a ló túloldalára. Az állandó pontvadászat és küzdelem a minél előkelőbb pozíció megszerzésért teljesen tönkreteszi a játékélményt és irigységet, indulatokat is gerjeszt.

Szóval mára többnyire megtelt a szerver "statvadász" a csapat érdekeit semmibe vevő emberekkel. (Tisztelet persze a kivételnek, mert azért szerencsére akad!)

Szent Korona szerverben jómagam is érintett vagyok/voltam, mert a volt klánommal kezdtük el csinálni és erősen ragaszkodtunk a TF2 hagyományaihoz. Azóta sajnos útjaink részben különváltak és az új "vezetés" úgy néz ki semmibe veszi a régi alapelveket.
Ha rajtam múlna sürgősen le lenne takarítva az a plugin, mert tönkreteszi az egész TF2 hangulatot.
Egyesek szerint jópofa én viszont ha ilyen hangokra vágynék akkor elővenném a quake-et vagy valamelyik UT-t. :W

(Egyébként az idegesítő feliratok és hangok kikapcsolhatóak a !quake parancsra előugró menü segítségével, de ezt miden pályán újra és újra meg kell tennünk :( )

Egyébként nagyon ritka pillanatot kaphattál el ha nem nagyon volt Pyro és Egni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.