Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43603) Livius


Livius
őstag

Hello!
Tavaly november végén végre csomagot tudtam módosítani a NetMánia L-re, így át is kerültem VDSL2-re és hoztak egy Speedport W724V Ci HGW-t.

Akkor mikor új volt, a sebességek tökéletesek voltak, minden maxon ment, a sebességek kb ilyenek voltak Downstream: 33000 kBit/s, Upstream: 5300 kBit/s.

Viszont azóta hónapról hónapra, mikor a Speedport újraszinkronizált áramtalanítás után az Upstream folyamatosan csökkengetett, jelenleg a kezdetek kezdetén 5Mb/s-es feltöltésből 3.8Mb/s maradt mostanra. :F

Most így szinkronizál, a nap bármely szakaszában.

Downstream
32914 kBit/s

Upstream
3866 kBit/s

Ezzel mit tudtok, mit lehetne kezdeni, mi okozhatta ezt fél év alatt? Tudom eléggé szőrözés ez, de ijesztő hogy 1Mb/s pár hónap alatt csak úgy eltűnt a feltöltésből a VDSL2-es vonalon. :W

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.