Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#79401) -secret- válasza pethYeti (#79400) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#79402) frem1790 válasza -secret- (#79401) üzenetére


frem1790
tag

De mi értelme van ennek az egésznek: kártya, kitűző, rahedli ki nem próbált játék???
Nem kötekedni akarok, csak tényleg nem értem mire jó ez? Gyűjtőszenvedély?

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#79403) -secret- válasza frem1790 (#79402) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Látok egy ingyenest, hozzáadom a steamemhez. Sok bundli amiből 1-2 játék kellett csak.. többi 'szemét'. :)

(#79404) frem1790 válasza -secret- (#79403) üzenetére


frem1790
tag

Aha! OK!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#79405) maddionmax válasza frem1790 (#79402) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Szvsz több dolog is mozgatja:

1, Gyűjtőszenvedély (hörcsög üzemmód), amikor egyszerűen kell ez is,meg ez is, meg...
2, Kártyák sem rosszak, 1 évig nem nyúltam hozzá és simán kijött végül 30-40€ a kártyákból és egyéb kacatokból.
3, Tradelésnél is észrevehetőbb, hogy egy magasabb Steam szinttel és több játékkal, lényegesen jobb árakat és fizetési opciókat lehet elérni, mert eléggé máshogy néznek rád. (A kicsik felnéznek, a nagyok nem néznek le)
4, Amíg Playfire üzemelt, a sok játék (még az indiek is) sokszor kellemes összegeket tudtak termelni,ami hozzásegített újabb és esetlegesen AAA pre-orderkhez is ingyen (rewardokból)

Ez csak 4 az általam tapasztalt előnyökből, de én is még jóval 1000 alatt vagyok :)

(#79406) frem1790 válasza maddionmax (#79405) üzenetére


frem1790
tag

Értem! Lényeg, hogy nem csak a hörcsög üzemmód miatt csináljátok. :DDD
Van anyagi haszna is, érdemes vele foglalkozni!
Köszönöm szépen a részletes magyarázatot!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#79407) -secret- válasza frem1790 (#79406) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Idézőjeles haszna...most kifarmolok teszem fel 100 euronyi kártyát.. azt kivenni igazából nem tudom esetleg veszek skineket, vagy még játékokat belőle. Skinekre tényleg rá lehet szokni.. vagyis én rákattantam egy időben nagyon.

Mondjuk én amúgy sem adom el a kártyákat, néha rám jön a roham aztán cserélgetek kraftolok stb. Vagy amiből több van eladom, veszek belőle olyant ami nincs meg.

Meg amúgy is ha már steam piacon adsz el valamit az bukta.

[ Szerkesztve ]

(#79408) frem1790 válasza -secret- (#79407) üzenetére


frem1790
tag

100 euró amit nem a pénztárcámból fizetek ki az szerintem nem csak idézőjeles haszon. :N
Nekem csak tizenegynéhány játékom van a Seam-en, de azok nagy részéért kipengettem a lóvét.
Azokat a játékokat amik nagyon bejönnek úgyis megveszem - gondolom ezzel Ti is így vagytok - akkor meg már nem mindegy, hogy a pénzemet költöm vagy összeügyködöm rá a lóvét, ahogy Ti csináljátok!
Visszaolvasgatom ezt a topicot, aztán meglátom mit tudok kihozni belőle. :)

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#79409) -secret- válasza frem1790 (#79408) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De én a steam pénztárcáról beszélek. :)

Kevés játék van amit steamen veszek, ott mindig drágább mint más oldalakon, g2a, kinguin vagy hardveraprós kollegáktól. Ami új megjelenés azt dobozosan veszem amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#79410) frem1790 válasza -secret- (#79409) üzenetére


frem1790
tag

Na várjál lehet elbeszélünk egymás mellett. :)
Én ha játékot veszek a Steam-en, akkor a bankkártyámmal fizetek - azaz a saját pénzemből.
Te viszont összekraftoltál a Steam pénztárcádba X lóvét. Abból ugyanúgy megveheted azt a játékot amit Én, csak nem kellet hozzá a valódi pénzedet beletolni? Vagy valamit nagyon nem értek? :DDD

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#79411) frem1790 válasza -secret- (#79409) üzenetére


frem1790
tag

Ja így már értem - szerkesztés előtt olvastam a válaszod.
Na igen, nagyon drága a Steam, csak akciósan vásárolok - de sokszor úgy is alig olcsóbb mint egy dobozos. :(((

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#79412) eami válasza maddionmax (#79405) üzenetére


eami
Topikgazda

e-brokit kihagytad :DDD

(#79413) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Steam sale eddigi top eladások

/s

(#79414) Csapoati válasza eami (#79412) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na az szerencsere nem mozgat meg engem. A szintem is csak azert 21, hogy nagyobb eselyem legyen a boosterekre (16-os voltam kraftolt kituzok nelkul). A jatekokat meg osszehordta a szel (sale?). :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79415) BomiBoogie válasza wjbhbdux (#79413) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hajrá, Papers, Please! :C

(#79416) maddionmax válasza eami (#79412) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igazad van, de az engem sem mozgat :D

(#79417) djculture válasza wjbhbdux (#79413) üzenetére


djculture
félisten

Killing floor érdekes, ott a ezerszer jobb második rész és a randa ezer éves technikával rendelkező első részért fizetnek

(#79418) genndy válasza wjbhbdux (#79413) üzenetére


genndy
addikt

Forrás, infó honnan, ki szedte össze? Mert tudtommal a Steam nem teszi közzé az eladási adatokat.
Kiadó igen, (Witcher 3 eladási adatok nemrég a CDProjekttől pl.), de ez elég vegyes ahhoz, meg olyan "házi" táblázatnak tűnik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#79419) wjbhbdux válasza genndy (#79418) üzenetére


wjbhbdux
veterán

steamspy

/s

(#79420) Lackki


Lackki
senior tag

e3on a fallout4 bemutatót láttátok? :D hát nagyon kemény lesz... dayz epoch szerű építés és craft system mondjuk elég nyúlás szagú, de tény hogy erre gerjed most a nép kőkeményen

[link]

Privátot hamarabb észreveszem

(#79421) tomsolo válasza Lackki (#79420) üzenetére


tomsolo
őstag

Fúj, nekem nagyon nem jön be. Mi ez a nonstop akicó faszság...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79422) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Most értetlen és hülye kérdésem lesz , ha a CS:Go 5,5 euró , és tegnapi ajánlat és 8 és fél óra van hátra , akkor miért írja az , hogy "NYÁRI VÁSÁR! Az ajánlat vége: június 22." ha rámegyek az oldalára ?(Most melyik az igaz , mert 5,5 még nekem is megérne aki nem szereti a CS-t :) ) ezért kérdezem ha este érek haza még megtudom-e venni , vagy szakítsak rá időt napközben.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#79423) Lackki válasza tomsolo (#79421) üzenetére


Lackki
senior tag

mármint mire gondolsz? :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#79424) sagem válasza Micsurin (#79422) üzenetére


sagem
addikt

A -50%os árból 8 óra van hátra, aztán visszaáll a nyári vásár sima ajánlata, a -33% vagy mennyi volt.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#79425) djculture válasza Lackki (#79420) üzenetére


djculture
félisten

Előre is hozták 1 hónappal, nagyon hamar összekalapálják úgylátszik..

(#79426) Micsurin válasza sagem (#79424) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Köszönöm szépen

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#79427) djculture


djculture
félisten

Killer is dead még mindig bugos? Mert most 80%-on van de ha még mindig nem lehet se a hármas pályán se a négyes továbbmenni akkor egy kuka a cucc 100%-on is..

(#79428) eszement24 válasza eami (#79412) üzenetére


eszement24
aktív tag

neked már az égig ér :P :DDDD

(#79429) CactuS válasza -secret- (#79407) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem már lassan 11 éve van steam accountom, de ez a kártyázós dolog még mindig sötét. :B

Elolvastam a FAQ-t, azt értem, hogy vannak olyan játékok, amelyek dobhatnak kártyát. A max kártyákból kb a felét kapom meg sima játékkal, utána random eshet még hozzá, ha 1 héten belül beloggoltam (a steambe, vagy a játékba?) Azt is értem, hogy vannak olyan játékok, amikből folyamatosan eshetnek cuccok pl: CS:GO, ezek az itemek eladhatóak és abból jöhet pénz a walletre. Ezen felül úgy jön még pénz, hogy az esetleg esett kártyákat eladja az ember ilyen 0,05 EUR-ért?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#79430) maddionmax válasza sagem (#79424) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Előtte is 50% kedvezmény volt rá és flash sale-ben is...visszaáll az 50% :D

(#79431) Lackki válasza djculture (#79425) üzenetére


Lackki
senior tag

én nem bánom :) szerettem a dayz epochot és a fallout nálam top3 játék :D
de vicces látni tényleg, hogy mennyi ötletet loptak :D építés, craft system, kutya és annak utasítgatása :D

collector editionnél meg egy működő pipboyt adnak :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#79432) -secret- válasza CactuS (#79429) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ritkán esik booster pack amire Te gondolsz.. szerintem nekem 3 hónapja nem esett pedig állandóan online vagyok steamen. Amúgy elvileg elég a steambe belépni. Egy játékból a kártyák fele esik ki persze, hogy a többit meg kelljen venned mondjuk, a steamnek is legyen már belőle profitja. :)

Yap, 0,05 - 7 euro a kártyák nagy része.

(#79433) SenorGrande válasza -secret- (#79432) üzenetére


SenorGrande
senior tag

yap?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#79434) -secret- válasza SenorGrande (#79433) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

yep akart lenni. :D

(#79435) #65537792


#65537792
törölt tag

A valve tényleg elvárja, hogy órákat kattintgassak, hogy kapjak egy retkes kártyát? :U

(#79436) ZS3NI

Hallgatlak.

[ Szerkesztve ]

(#79436) ZS3NI válasza #65537792 (#79435) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#79437) -secret- válasza ZS3NI (#79436) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De mi igen.. csak Tőled! ;]

(#79438) djculture válasza #65537792 (#79435) üzenetére


djculture
félisten

Igen sőt teliholdkor farkasnak öltözve kell üvölteni hogy Gabe Newell az isten! Ezért külön achi jár a bolondok házában, ajándékba jár hozzá egy monster summer sale muszájkabát.. :P

[ Szerkesztve ]

(#79439) #65537792 válasza djculture (#79438) üzenetére


#65537792
törölt tag

Kúrva vicces vagy!

Azért írtam, mert már új játékot sem enged kezdeni, hogy legalább egyet dobjon.

(#79440) JoolsNOS válasza #65537792 (#79435) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Megoldható: :DDD

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#79441) Lackki válasza JoolsNOS (#79440) üzenetére


Lackki
senior tag

VAC ban jár érte :))

Privátot hamarabb észreveszem

(#79442) eami válasza #65537792 (#79439) üzenetére


eami
Topikgazda

te ezt honnan tudod ? :B ;]

(#79443) EmptyParadox válasza Lackki (#79441) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Fake post volt, egyáltalán nem érdekli Valve-et, hogy mit használnak a userek a Monster Game-hez. :)
Redditen és 4chan-on konkrétan szervezetten megy a játék scripttel, statégiai guide-dal. :)
Máshogy nem is lehetne elérni nagy szinteket.

[ Szerkesztve ]

(#79444) JoolsNOS válasza Lackki (#79441) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az autoclickért? Amúgy ez a szint semmi. Ebben kb 1.5 óra aktív játék van. Van aki egész éjjel hagyja mondjuk az autoclicket . Az szerintem simán 10000es szint fölé mehet.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#79445) Jinxb1rd válasza #65537792 (#79439) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ehhez kell a muszájkabát.

We are only Stardust...

(#79446) Jinxb1rd válasza JoolsNOS (#79444) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nekem nem megy a script, de már 7446-nál járunk. ;]
Egyébként nem a klikkek viszik a játékot, hanem inkább az effektek/képességek. Azok nyírják ki isntant a monstereket.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#79447) Lackki


Lackki
senior tag

ez az egész monster game amúgy egy baromi nagy haszontalan egér gyilkos időtöltés, mert eddig 1 játékra sem mondtam ami emiatt kapott akciót, hogy huh lehet meg kéne venni. 9ből 6 kb olyan bundle szökevény ami arra jó, hogy max a kártyákat kifarmold.

Privátot hamarabb észreveszem

(#79448) Jinxb1rd válasza Lackki (#79447) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát a játékokért biztos nem éri meg játszani. Legalább a szokásosnál nagyobb leárazásoakt kapna akkor, de nem. Dead space-re is msot kiváncsi leszek, de szerintem egy normál leárazást kap és csókolom. Az meg nem érdekel.

We are only Stardust...

(#79449) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem tudom mit porogtok ezen a jatekon. Egyszer elinditome este, aztan ugyis random modon jonnek a kartyak - amennyi, annyi. Igy is ingyen van, ket fiokkal tobb eurot is be lehet zsebelni a sale alatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79450) htc07 válasza Lackki (#79447) üzenetére


htc07
addikt

melyik játék az steamen, amelyik hasznos? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.