Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#79251) warcat válasza Dawe966 (#79249) üzenetére


warcat
veterán

Mert nem kell nekik a sok botos csaló fiók akik 3 euróért újraveszik a játékot amint kibannolják őket.
Ha tényleg játszol vele hetente,hamar visszahozza azt a kis extra pénzt a piacon.

EA: It's in the crate!

(#79252) sixpak


sixpak
nagyúr

Hi.
This War of Mine 7,60 most. Ez jó ár érte vagy érdemes kivárni az utolsó napot?
Ja, és milyen a játék? Első ránézésre baromi jónak tűnik.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#79253) Lackki válasza Assimilator (#79242) üzenetére


Lackki
senior tag

én nem értem komolyan... csütörtök óta 3 kártyát dobott csak, és hiába váltok én groupot. Egyik ismerősömnek meg úgy dobott már 7et hogy 1x elindította csütörtök és ennyi.

Privátot hamarabb észreveszem

(#79254) Samus válasza #65537792 (#79248) üzenetére


Samus
addikt

De az gondolom Uplay-es...és 900? Nem maradt le egy nulla a végéről?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#79255) Ryder62


Ryder62
őstag

Már 400-as vagyok.

(#79256) #65537792 válasza Samus (#79254) üzenetére


#65537792
törölt tag

És ha uplayes? Akkor is 2,69.

(#79257) hemaka


hemaka
nagyúr

(#79258) regener


regener
veterán

Különben az valami véletlen hogy betöltéskor 97-ig számol fel a Monster játék és nem 100-ig?

Pont 3 hiányzik...

(#79259) EmptyParadox válasza regener (#79258) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

(#79260) genndy válasza regener (#79258) üzenetére


genndy
addikt

Half-Life 3 confirmed!!4!

:DDD

Senki sem mondta hogy az százalék. Lehet hogy annyi modulból/scriptből/mondjamegvalamiprogramozómiből áll a játék.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#79261) csaba951


csaba951
veterán

Arra azért kíváncsi lennék, hogy a Polarity című játék mégis hogyan került fel Steamre?! :D

(#79262) Chiller


Chiller
őstag

Akinek ki-be lépegetéssel sem ad kártyát:

"Start a new game, wait until enough people join, get all your badge perks, get to level 10, beat the boss. "

Magyarul új játékot indítasz, megvárod amíg mindenki becsatlakozik, és el kell jutni a 11. szintig, és violá! Ott a kártya.

Sajnos viszont az a hátránya, hogy ennyi idő után már nem fogsz tudni jóeséllyel becsatlakozni a "fő" játékodba, mert addigra vagy betelik, vagy több tucat szinttel előrébb járnak... :C

(#79263) #65537792 válasza Chiller (#79262) üzenetére


#65537792
törölt tag

Olyanban vissza mehetsz ami nincs 10-el magasabban az általad teljesített max szintnél. ;)

(#79264) #58000384 válasza Chiller (#79262) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem egyből adott mikor új játékot kezdtem, majd kb. fél órával később megint. Aztán többet nem :D De most megint kipróbálom, úgyis csak az 565. szinten vagyok 13 óra után, szóval rekord nem nagyon lesz. Tegnap 2 órával a vége előtt kezdtem újat, akkor is simán becsatlakozott egy új csapatba.

(#79265) Samus válasza Chiller (#79262) üzenetére


Samus
addikt

Tegnap óta visszaléptem, elértem a 410.-ik szintig, de semmi. Próbáltam új játékkal ( este 7 után persze), semmi. Most kíváncsiságból megint újrakezdtem, még el sem kezdett tölteni, már dobta is a kártyát.

De még mindig dobnia kellene neki ötöt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#79266) Assimilator


Assimilator
őstag

Az tudja-e valaki, hogy a jatekert kapott kituzo barmely szintje ad-e tobbet, mint 200 XP?
Jelenleg lvl 1615-n vagyok, de az 1610-es is 200 XP meg az ezres is annyi volt.

(#79267) Qmi válasza Assimilator (#79266) üzenetére


Qmi
tag

Nálam pl. lvl 1730 is csak 200 xp-t adott

[ Szerkesztve ]

(#79268) Assimilator válasza Qmi (#79267) üzenetére


Assimilator
őstag

Talan majd akkor 2000-nel. Bar nem hiszem. Szerintem igencsak 200 a max. Ha 2000-nel sem valtozik, akkor tuti.

(#79269) Heavyrain válasza Assimilator (#79268) üzenetére


Heavyrain
őstag

2582 szinten is csak 200XP-t ad.

(#79270) Niczo válasza Assimilator (#79268) üzenetére


Niczo
senior tag

nem változik, jelenleg 3050. szintű a kitűzőm és ugyanúgy 200 XP-t mutat.
talán 5000-nél ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#79271) Dawe966


Dawe966
csendes tag

Valahol azt hiszem írták is, hogy 200 XP a max, legalább is haverom azt emlegette, hogy olvasta. Remélem nekem még ma meglesz az 1000 level, bár inkább csak holnap lesz abból valami, mert jelenleg 891. levelen vagyok. :D

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#79272) Assimilator válasza Niczo (#79270) üzenetére


Assimilator
őstag

Hat jo, ha mar 3000-nel se.
Bar igazad lehet, talan majd 5000-nel. :DDD

Amugy oke ez a lvl 300.000, de 24 ora alatt en akkor is kizartnak tartom, ha naprol napra erosebbek az emberek.
Ha egy szint 1 masodperc, akkor is csak 86.400 szint 24 ora alatt.
Szoval kb. 0,3 masodperc vagy kevesebb alatt kellene egy szintet lenyomni.

(#79273) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Rengeteg játék van most leárazva a steamen van köztük esetleg olyan cim amit nem szabad kihagyni? Bf bad company 2 -tőt már megvettem és szemezek még a Deadlightal is.

(#79274) Samus válasza Dinasti (#79273) üzenetére


Samus
addikt

A Deadlight jó, csak nagyon rövid.
Egyébként attól függ, mennyire és mivel játszol. Karácsonyig nem lesz ekkora vásár (bár ősszel várható egy rövidebb). Mondanám, hogy a Half-Life Complete is jó áron van, de ha nem érdekel, akkor mindegy, hogy kihagyhatatlan-e, vagy sem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#79275) Dinasti válasza Samus (#79274) üzenetére


Dinasti
senior tag

A Half Life 2 pl érdekelne anno párszor végigtoltam :P De mi ez a epizód 1-2? Az a csomagot érdemes megvenni vagy simán csak a Half Life-2 tőt?

(#79276) maross válasza Dinasti (#79275) üzenetére


maross
veterán

oh, ha nem jatszottad az ep 1-2-ot, mindenkeppen erdemes. De steamen kattingatva meg tudod nezni mik azok.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#79277) LLD válasza Dinasti (#79275) üzenetére


LLD
aktív tag

Ha érdekel a játék ez így jó vétel. :K[link]
A Deadlight is igen jó játék."Rengeteg játék van most leárazva a steamen van köztük esetleg olyan cim amit nem szabad kihagyni?"Hát mik az egyéni toleranciáid és mennyi mani áll rendelkezésedre. :DDD Én kb.5-6 év folyamat multiplayer után gyűjtögetek. :K Van miből szemezgetnem. :DD

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#79278) Assimilator válasza LLD (#79277) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez tenyleg jo vetel.
Szerintem meg is veszem a felesegemnek.
Koszi a tippet! :R

(#79279) Dawe966 válasza LLD (#79277) üzenetére


Dawe966
csendes tag

Nem vagyok nagyon jártas a TF2 témában, viszont az érdekelne, hogy ha megvenném az Orange Box-ot, akkor TF2 szempontjából változna valami? Gondolom úgy akkor is a könyvtáramban marad, ha le van törölve, nem? Esetleg ezen kívül van más differencia a free és a Orange-es verza között?

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#79280) cskamacska válasza LLD (#79277) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha már így utólag a GPCMR tagja, és Őgabensége hű alattvalója akar lenni, akkor egy 5600 forintos Valve Complete Pack beszerzése elkerülhetetlen.
Ascendance Starter Kit

Innentől számít az ember teljes jogú Steam felhasználónak. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#79281) Samus válasza Dinasti (#79275) üzenetére


Samus
addikt

A Half-Life 2-t epizódikusnak tervezték, vagyis az aránylag hosszú alapjáték után évente rövidebb (4-5 órás) epizódokat adnak ki, amiben a sztori folytatódik. Meg sem említem anno milyen jó volt éveket várni csak az első epizódra is, mert persze nem egy év múlva jött, ahogy a második sem. A sztorit pedig mesterien adagolják...Az EP1 onnan indul, ahol az alapjáték véget ért, az EP2 pedig az EP1 folytatása, és azóta is várjuk a következő részt...

Ha a Portal nem volt meg, és szereted a logikai-ügyességi feladványokat, érdemes kipróbálni, ha tetszik, akkor a kettőt is érdemes beszerezni, mert annak olyan sztorit sikerült kanyarítani, hogy le a kalappal.

Ha a Half-Life széria első részei nem érdekelnek, akkor jobban jársz a fent említett Orange Box csomaggal.

cskamacska: GPCMR?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#79282) [Prolixus] válasza Samus (#79281) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Gamer/gaming PC master race. Bár a szórend nem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#79283) Assimilator válasza Dawe966 (#79279) üzenetére


Assimilator
őstag

Ha Orange Box-ban veszed meg, akkor premium TF2 fiokod lesz, fuggetlenul attol, hogy vasaroltal-e valaha a Mann. Co-ba. Nagyon raktar. A kiesett itemet cserelhetoek lesznek. stb.

(#79284) cskamacska válasza Samus (#79281) üzenetére


cskamacska
addikt

[Prolixus]: A szó amit keresel a GLORIOUS. :P És nem csak gaming. ;)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#79285) #58000384 válasza Assimilator (#79283) üzenetére


#58000384
törölt tag

Én annak idején vettem 12 centért egy ajándékkatapultot, aztán prémiumos lettem én is.
A Portal 1-2 pedig kötelező vétel annak, aki szereti a logikai-ügyességi játékokat. A 2-ben ráadásul fasza kis pályaszerkesztő is van.

Amúgy jó a rendszer, igazából azért sem dob kártyát, hogy vásárolok :D Már 6 darab várakozik valahol. A csapatváltós dolog meg napi 2 kártyát hoz, plusz a magas szint felejtős tőle.

(#79286) Dawe966


Dawe966
csendes tag

Értem! Köszönöm szépen! :)

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#79287) Amur


Amur
addikt

Meg fog halni a winyóm, még garis, így gyorsan lementenék róla mindent amit lehet.
Az egyik Steam mappa is ezen van.
A másik vinyón lévő steam mappába átmásolva az itt lévő játékokat, megoldás hogy elkerüljem a sok száz gigányi újraletöltést?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#79288) Assimilator válasza #58000384 (#79285) üzenetére


Assimilator
őstag

En is a katapulttal lettem premium anno. :)

Nem dob minden vasarlasnal kartyat. 7-8 euronkent odb egyet. De amikor vasarolsz valamelyik ablaknal irja is, hogy merre jarsz.

(#79289) [Prolixus] válasza cskamacska (#79284) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Oooops. My bad! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#79290) BigBlue69 válasza Chiller (#79262) üzenetére


BigBlue69
őstag

Köszi 2 jött szinte azonnal.. Pár óránként megcsinálom.. Aztán meglátjuk. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#79291) #58000384 válasza Assimilator (#79288) üzenetére


#58000384
törölt tag

Persze, írta is, hogy a vásárlás 1 kártyát fog adni, de semmi :N

(#79292) Samus válasza Amur (#79287) üzenetére


Samus
addikt

Igen. Ha kész vagy a cserével, a játékokat újra kezd el letölteni, és ha továbbra is több partíciód van, lehetőséget kapsz arra, hogy kiválaszd, hová töltse őket. Tallózd ki azt a helyet, ahová másoltad a játékokat, elkezdi átvizsgálni, és ha minden megvan, maximum frissítést tölt le csak.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#79293) Assimilator válasza #58000384 (#79291) üzenetére


Assimilator
őstag

Ja, hat az ugy tenyleg nem jo.

(#79294) noorbertt válasza Samus (#79292) üzenetére


noorbertt
őstag

Akkor ha berakok egy hdd-t pluszba akkor oda tudom irányítani a játékokat? Első hszben nem így van, gondolom régi leírás

(#79295) SenorGrande válasza csaba951 (#79261) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Pénzt hoz nekik, és nem hiszem hogy elvenne akár egy vásárlót is bármelyik Portal résztől.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#79296) Samus válasza noorbertt (#79294) üzenetére


Samus
addikt

Pedig benne van a javítás: Egy 2012. év végi patch óta a lehetőség adott. Telepítéskor minden játéknál külön megadhatjuk a célmappát.

A kérdésre a válasz igen, a lehetőség adott, de csak abban az esetben ha több háttértár vagy partíció van. Egy partíció esetén egyébként is felesleges lenne.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#79297) Amur válasza noorbertt (#79294) üzenetére


Amur
addikt

Igen, már minden telepítésnél rákérdez hogy hová rakja.
Ha ahová akarod ott nincs még steam mappa,akkor lehetőséget ad létrehozni is egyet.(üres mappa kell hogy legyen, ez kikötés ha már meglévő mappát használnál)
Nekem is minden winyón van steam mappa, mindig éppen oda telepítek ahol hely van.
Persze hogy pont az a winyó hal meg amelyikre a legtöbbet töltöttem le(kb. 120GB játék..)
Tavaly ugyanígy jártam egy samsung winyóval, most egy WD-vel, egyik sem megbizhatóbb...
Sajnos már el is késtem.. most nézem, nem olvashatónak írja másoláskor a fájlokat..bukta.. :W

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#79298) noorbertt válasza Amur (#79297) üzenetére


noorbertt
őstag

Samus: valószínűleg elsiklottam felette.

Hdd-t érdemes hdsentinel programmal csekkolni. Amúgy van jobb módszer?

(#79299) LLD válasza Assimilator (#79278) üzenetére


LLD
aktív tag

Szívesen örülök,hogy valakinek segíthettem.
(#79279) Dawe966 : Ezt így nem tudom,de látom már kaptál választ.
(#79280) cskamacska : 5600 ért lesznek itt a "szél" alatt jobb vételek is így maradok szerintem csak fél jogú felhasználó. :))
És egy pár cím akit érdekel.
GRID
Hard Reset Extended Edition
The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
Tomb Raider
Volt több is csak idő közben nőt az áruk. :DDD LOL

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#79300) mrhitoshi válasza LLD (#79299) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hűha. Nagyon jó ajánlat ez a Witcher 2. Ez a Assassins of Kings Enhanced Edition mit tartalmaz ?
Szerintem bezsákolom, úgyis megakartam venni az első két részt, most így a 3 vásárlása után. :D 4,5 eurót megér összesen.

PS4

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.