Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#79151) bundli


bundli
tag

Sziasztok!

Valaki pár mondatban össze tudná foglalni ezt az új steam-es játékot? Főleg az érdekelne, hogy mit lehet nyerni vele és mit kell ahhoz tenni.

Olvastam az oldalon az információkat, de nem teljesen értettem, hogy mi micsoda.

Köszönöm!

(#79152) Jinxb1rd válasza SQX_Barto (#79149) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ennek azért nicsn sok értelme, mert ahogy látom, közbe nem működik semmi, se a click se az autoattack. Ha mindenki elkezdi ezt használni, akkor nem fogtok elérni több szintet.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#79153) Hunbeast87 válasza Jinxb1rd (#79152) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Mindezek mellett csalásnak is számít, bannolhatnak a Monster Game-ből és így bukod a kitűzőket és kártyákat is, mint ahogy már más topikban volt jelzés róla..

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#79154) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Engem zavarna, ha ott díszelegne a profilomon egy kitűző arról hogy meddig csaltam fel magam. Úgyis minden nap tovább lehet jutni az egyre erősődő játékosok miatt, és el lehet jutni legálisan is a magasabb kitűzőkig, azon a párx25 XP-n meg nem múlik semmi.

/s

(#79155) #58000384 válasza Niczo (#79147) üzenetére


#58000384
törölt tag

Köszi, akkor nem érdemes nagyon foglalkozni vele.

Hunbeast87: Ezt honnan veszed amúgy? Most megnéztem a kódot, és nem nagyon csinál semmit, amit egy ember ne tudna megtenni.

(#79156) Rendo84


Rendo84
senior tag

Ha esetleg még valaki nem ismerné annak jól jöhet, itt szépen áttekinthető a jelenlegi steam-es akció, egy oldalon. [link]

[ Szerkesztve ]

(#79157) Hunbeast87 válasza #58000384 (#79155) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Még jó, hogy alig néhány hozzászólással ezelőtt volt: [link] :U
Akkor meg teljesen felesleges amúgy, ha te is meg tudod tenni. Pénzt úgyanúgy kapsz a játékban, még ha nem is vagy belépve. Szintet ugyanúgy léptek és ugyanúgy sebzed a szörnyeket a click damage kivételével.

(#79156) Rendo84: :R
(#79158) djculture: Nálunk éppen az 1251. szint megy :P

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#79158) djculture


djculture
félisten

Én otthagytam a fenébe 41 szintű autómata ágyúval belépek ma 681 szint :)

(#79159) Assimilator válasza #58000384 (#79155) üzenetére


Assimilator
őstag

Altalaban a botok sem csinalnak olyat amit ember ne tudna, csak igy az embernek nem kell.

(#79160) #58000384 válasza Hunbeast87 (#79157) üzenetére


#58000384
törölt tag

Igen, azt láttam. Meg a kommenteket is a képnél, amikben azt fejtegetik, hogy mennyire látszik, hogy fake. Sehol sem olvastam arról, hogy bárkit bármiért bannoltak volna, ráadásul max. annyit láthatnának, hogy egy gépről irreálisan sok kattintás jön, azt viszont nem, hogy miért.
Van aki szerint játékkártya csak akkor jön, ha fut megnyitva, akkor meg nem baj, ha pl. használ valamilyen képességet is magától, vagy a gyengébb spawner-hez ugrik.

Assimilator: Persze, de itt most arról volt szó, hogy ezért bárkit bannolnának. Én is csak a háttérben futtatom (kártyát úgyse nagyon dob), már 617-es szinten van.

[ Szerkesztve ]

(#79161) erahurka


erahurka
félisten

Tegnap legalább 5 órán keresztül ment a szörnyes buzulás a háttérben, egy kártyát nem dobott. Most beléptem, egyből dobott egyet. Bugos hulladék, hogy engedhet meg magának egy ekkora cég ilyen szart? :(((

Ráadásul mi ez hogy 3. szint? Tegnap már a 70.-en voltam, istenem...... Maradtak volna a szavazásnál......

[ Szerkesztve ]

(#79162) Assimilator válasza #58000384 (#79160) üzenetére


Assimilator
őstag

Ugy gondolod, ha a hatterben fut akkor minden teljesen legal? Senki nem vesz eszre semmit? Ne legy naiv.

[ Szerkesztve ]

(#79163) #58000384 válasza Assimilator (#79162) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem ezt a kódot futtatom a háttérben, hanem a játékot magát, csak megnéztem a github-on, hogy mit csinál, amiért esetleg bannolhatnának valakit. Egyébként az is biztos, hogy nem lennének az emberek fél nap után már lassan 2000-es szinten, ha senki sem használna valami segédeszközt.

De nyugodtan nézd meg, és mondd el, hogy ebből a böngészőben futó javascript-ből mit venne észre a Valve?

[ Szerkesztve ]

(#79164) djculture válasza erahurka (#79161) üzenetére


djculture
félisten

Este 7-kor resetelés volt, meg ma is az lesz ahogy holnap is és így tovább hogy mindenki tudjon játszani..

[ Szerkesztve ]

(#79165) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Valamiért a steam két indítás között törölte a kategóriáimat, valakinek csinált már ilyet? Vagy ez csak megint olyan mint tegnap a profilok nullázása? Valahogy vissza lehet állítani?

Szerk.: úgy néz ki, hogy valamiért nem tud szinkronizálni a steam felhővel, pedig megvoltak a kategóriák localhoston is.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#79166) Assimilator válasza #58000384 (#79163) üzenetére


Assimilator
őstag

Mondjuk arra tenyleg kivancsi lennek, hogy 24 ora alatt normal ember hogyan lenne kepes elerni a lvl300.000-et. Bolondok ezek.

(#79167) wjbhbdux válasza Assimilator (#79166) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Minden újraindításkor 10 elért szintenként kapsz 1 pontot amit a köv. játékban felhasználható bónuszokra költhetsz, így a játék "eleje", amin pár kattintással átszáguldasz minden nap több szintet fog takarni, pl első nap ha csak otthagytad lvl100 körül volt, most már 300 fölött, és ez hatványozódni fog napról-napra, sale végére meglesznek a százezrek is.

/s

(#79168) Samus


Samus
addikt

Továbbra sem kaptam meg a harmadik kártyámat, pedig 1064 szinten vagyok. Az első kettőt hamar kidobta, de két napja semmi Úgy látom nem lesz Summer Sale kitűzőm...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#79169) Lackki válasza Samus (#79168) üzenetére


Lackki
senior tag

én egy darabot sem kaptam ;) 1021es vagyok

Privátot hamarabb észreveszem

(#79170) djculture válasza Samus (#79168) üzenetére


djculture
félisten

Amugy se ebböl lesz, a kártyák árai a béka alsó fele felé menetelnek és megveszed őket. Most csak eladni érdemes. Most amugy direkt fogják vissza hogy nem ad, ha tömgesen szórná kifele 0.03 mennének egyböl.

[ Szerkesztve ]

(#79171) BigBlue69 válasza Samus (#79168) üzenetére


BigBlue69
őstag

Sale kezdete óta csak akkor kapok kártyát amikor nap elején belépek.. :F

szerk: És órákat ott hagyom megnyitva magát a játékot..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#79172) Lackki válasza BigBlue69 (#79171) üzenetére


Lackki
senior tag

én így tettem és semmi :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#79173) #65537792


#65537792
törölt tag

Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem olyankor dobot amikor csapatot váltottam. Egyszet tuti, az ma volt. De lehet, hogy tegnap is volt ilyen. Egy próbát megér.

(#79174) Lackki válasza #65537792 (#79173) üzenetére


Lackki
senior tag

akkor nullázódik a karakter :P

Privátot hamarabb észreveszem

(#79175) #65537792 válasza Lackki (#79174) üzenetére


#65537792
törölt tag

És? Tegnap, ha csapatot váltottam rohadt sok goldal kezdtem. De lehet már máshogy van. De amúgy nem értem, akkor mivan? Semmi pluszt nem kapsz, ha lvl121341242 vagy.

[ Szerkesztve ]

(#79176) Lackki válasza #65537792 (#79175) üzenetére


Lackki
senior tag

mondjuk így sem kapok semmi extrát :D de én tojok erre az idióta játékra innentől.

Privátot hamarabb észreveszem

(#79177) regener válasza Hunbeast87 (#79157) üzenetére


regener
veterán

S te olvasdtad mit történt azzal a reddit poszttal?

Mert a jelenlegi státusza: [REMOVED]

(#79178) Urguru válasza #65537792 (#79173) üzenetére


Urguru
tag

Kipróbáltam nekem is dobott azonnal kártyát csapatváltásnál.

(#79179) Hunbeast87 válasza regener (#79177) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Akkor pedig mindenkitől mindenkitől én kérek elnézést! :D ;)
Mindenki izzítsa a scriptet és harcra fel!

;]

Más téma: van aki lemaradt a Playway Bundle packról és szüksége lett volna rá? Jelen pillanatban egy embernek tudok csak "segíteni"..

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#79180) Samus válasza Urguru (#79178) üzenetére


Samus
addikt

Megerősítem én is, azonnal dobott egyet csapatváltásnál. Ezt kipróbálom holnap is :D

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#79181) Lackki válasza Hunbeast87 (#79179) üzenetére


Lackki
senior tag

engem érdekelne :) miféle "segítség"? :P

Privátot hamarabb észreveszem

(#79182) Hunbeast87 válasza Lackki (#79181) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem tudom, hogy Steamen milyen néven vagy fent, de vegyél fel vagy írjál rám...meglátod ;)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#79183) regener válasza Hunbeast87 (#79179) üzenetére


regener
veterán

:D

Más:
Öcsémnek magyarra van rakva a Steam és elég durva fordítások vannak, pl. nálam "Railgun", nála "Sínágyú" :D

(#79184) #65537792 válasza regener (#79183) üzenetére


#65537792
törölt tag

Remélem ezért a honosításért nem kapnak semmit. Már ha külsősök csinálják. Néztem én is pár jó félrefordítást. :D

(#79185) Lackki válasza Hunbeast87 (#79182) üzenetére


Lackki
senior tag

itt is köszönöm még1x! :) :R

Privátot hamarabb észreveszem

(#79186) bager13


bager13
aktív tag

Hogy egyesek mit nem tudnak görcsölni egy hasztalan szám miatt. A poén , hogy ugyanezek az egyének szokták teleokoskodni a topikot. 😂😂

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#79187) Vertigo18 válasza Samus (#79180) üzenetére


Vertigo18
addikt

Váltottam, nem dobott... És nem egyszer próbáltam.

Lehet csak mázlid volt.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#79188) Hunbeast87 válasza Vertigo18 (#79187) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem, nem mázli volt, mint ahogy többen is írták. Nekem is dobott csapatváltáskor..
Vagy csak én is mázlis vagyok. :DD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#79189) sagem válasza Hunbeast87 (#79188) üzenetére


sagem
addikt

Ja, váltásos módszer működik második kártyára (nekem is azonnal dobta), harmadikra lehet, hogy nem :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#79190) Samus válasza Vertigo18 (#79187) üzenetére


Samus
addikt

A váltás a harmadik kártyám volt, utána fél óra múlva, mikor visszaléptem, dobott még egyet.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#79191) djculture


djculture
félisten

steam leárazásról ennyit:

Eközben origin:

Egy csomó játéknál ugyanez van hogy bszott drága akciósan is, máshol jóval olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#79192) cyberkind válasza djculture (#79191) üzenetére


cyberkind
félisten

Én 1000 Ft-ért vettem a Goty edition-t.

Paranormal Cocktivity

(#79193) maddionmax


maddionmax
aktív tag

A Metro Redux Bundle-t nézegetem és szeretném megtudni azoktól, akik mindkettőveé játszottak már, hogy megéri váltani a felújítottra? A régi 2033 és a Last Light Complete megvan már.

(#79194) warcat válasza djculture (#79191) üzenetére


warcat
veterán

Steam nem a legolcsóbb bolt főleg nem EUból ezt eddig is tudtuk,viszont ezt hogy sikerült összehozni,végülis hasonlítsuk össze az 50%os akciót a -75 százalékossal,abból aztán jó dolgok lesznek.
Szerintem vigyázz mert felvesznek a végén a pénzügyminisztériumhoz színes-szagos Mo jobban teljesít grafikonokat készíteni.

Szinte biztos,hogy -75/-80% akciót fog kapni majd,ha Tomb Raider lesz a napi/flash de ezt neked is tudnod kell nem vagy mai csibe.

EA: It's in the crate!

(#79195) djculture válasza maddionmax (#79193) üzenetére


djculture
félisten

A sima 2033 redeux verziója megéri a last light uj verziójától a jó isten mentsen meg

(#79196) Samus válasza djculture (#79195) üzenetére


Samus
addikt

Mi a baj a Last Light Redux-al?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#79197) Lackki válasza Samus (#79196) üzenetére


Lackki
senior tag

hogy semmit nem változtat kb a régin :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#79198) TheProb


TheProb
veterán

Hali!

Pár refund-os kérdésem lenne, ha több címet veszek egyszerre akkor ott hogy lehetne refundot kérni? Ha már kifarmolta az ember a kártyát (de még nincs 2órája benne) akkor is lehet refundot kérni? Vettem pár 20 cent alatti "játékot" és gondoltam ha már megvannak a kártyák, akkor hátha lehetne még refund is (fő a zsidóság), de "áruházi tranzakciók" fül-ön belül nem látok ilyet, abba a sorban sincs semmi lehetőség ahol írja, az akkor egyszerre megvett 5-6 tételt.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#79199) regener válasza TheProb (#79198) üzenetére


regener
veterán

Itt tudsz refundot kérni: [link]

(#79200) eami válasza TheProb (#79198) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem ne játsz erre ha csak nem akarsz refund helyett banánt kapni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.