Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#32951) Hunork válasza Agyzuzo (#32946) üzenetére


Hunork
veterán

bibibi...mégis magyarul indult! :D :P :DD

Anonymus X : :R

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32952) Youri válasza Hunork (#32951) üzenetére


Youri
veterán

Egyébként a kiadón múlik, hogy milyen nyelven adja az adott terjesztőknek

RTX ON

(#32953) danih válasza Youri (#32952) üzenetére


danih
addikt

Meg ott is van a játék steames adatlapján milyen nyelveket támogat, duh.

(#32954) VGYke válasza Hunork (#32950) üzenetére


VGYke
addikt

Ha legközelebb más játék csak külföldiül indulna, nézz szét itt.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#32955) Tbor válasza horvathd (#32922) üzenetére


Tbor
tag

Ez nagyon jó ajánlat lenne, de ha rámegyek pl a Bioshock 2 -re amely a csomag része, annál ezt írja:

"Product Details
Downloading: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address."

Szerintetek attól még a csomagot aktiválhatom a steam-en ?

Köszönöm:
Tbor

(#32956) bul07 válasza Tbor (#32955) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze , csak amerikai címet kell megadni a vásárlásnál úgy engedi megvenni , esetleg még ara figyelj hogy adómentes lakhelyet válasz (Én Pl; PHOENIX, (Arizona)-ba lakok)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32957) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Senki nem tudja nekem megvenni a Left 4 Dead 2 Four Pack-et? :(

(#32958) po1son válasza FuRiONight (#32957) üzenetére


po1son
addikt

Elmúlt napokban többen is akartak a fórumon l4d2 four packot.. Nézz utána...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#32959) psycroptic válasza FuRiONight (#32957) üzenetére


psycroptic
őstag

Paypal-ra is tudsz lóvét küldeni?

PSNID: Tomy83PS

(#32960) FuRiONight válasza psycroptic (#32959) üzenetére


FuRiONight
őstag

Tudok, csak nem tudom meddig tart az akció és azt sem nem tudom mennyi idő alatt érkezik meg rá a pénz.

[ Szerkesztve ]

(#32961) kervantas válasza FuRiONight (#32960) üzenetére


kervantas
aktív tag

PayPal-ra szerintem rögtön.

(#32962) danih válasza kervantas (#32961) üzenetére


danih
addikt

Dehogyis, 2-3 munkanap ha utalásra gondolt.

(#32963) FuRiONight: egyszerűbb akkor a sima utalás.

[ Szerkesztve ]

(#32963) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Igen utalással menne. Az akció pedig november 1-ig van :(

(#32964) Con Troll válasza FuRiONight (#32963) üzenetére


Con Troll
senior tag

Küldtem PÜ-t.

(#32965) kervantas válasza Con Troll (#32964) üzenetére


kervantas
aktív tag

Ha paypal feltöltésre gondolt akkor tényleg annyi. Most hogy belegondolok csak az lehet mert ha lenne pánz a paypal acc-ján akkor valószínűleg megvenné :D

[ Szerkesztve ]

(#32966) FuRiONight válasza kervantas (#32965) üzenetére


FuRiONight
őstag

Pontosan! :)

(#32967) kovsol


kovsol
titán

Megint kaptam egy dota2 -t (ez már az ötödik). Szóval aki elsőként elküldi a steames email címét privátban annak elküldöm a giftet.

May the Force be with you!

(#32968) olly


olly
aktív tag

új válasz a Steam GTR supportos dologgal kapcsolatban!

Hello,

If you please provide me with a picture of your game box/discs/proof of purchase, receipt I can give you a steam key for GTR.

(#32969) polonic válasza olly (#32968) üzenetére


polonic
félisten

Mi volt itt a konkrét gond?

(#32970) Niczo válasza olly (#32968) üzenetére


Niczo
senior tag

Ha jól értem az eredeti lemez, doboz fényképének elküldése után hajlandóak steam kulcsot küldeni a játékhoz? Na írok is nekik egy újabb ticketet :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#32971) SenorGrande válasza olly (#32968) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ez jó hír! :C Bár még mindig nem értem, miért nem a GTR2 került fel.

(#32969) polonic:
Nem volt gond. Elérhetővé vált Steamon ( ez egyszer nekem is ki kellett próbálnom :DDD ) a Simbin GTR-je, és megkérdezte a support-ot, hogy ha van neki dobozos, kaphat-e Steam kulcsot ingyé'. Röviden-tömören.

Ilyenkor visszavonják az eredeti multi-s kulcsot? GTL-nél nem próbáltam, mikor kaptam tőlük a frissített, Win7 kompatibilis verziót.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32972) CarajoEsp válasza kovsol (#32967) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok!

Elvittem:)

Köszönöm, kovsolnak:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#32973) psycroptic válasza danih (#32962) üzenetére


psycroptic
őstag

Elektronikus utalással 4 óra alatt ott van, habár lehet a paypal nem azonosítaná be a lóvét annyi idő alatt, hogy melyik számlához tartozik.

PSNID: Tomy83PS

(#32974) Mardel válasza psycroptic (#32973) üzenetére


Mardel
őstag

4 órán belül banki nyitvatartási időben, és csak itthon.
Ha már du. 4-kor utalod az holnap reggel ér be paypal unicredit számlájára és a paypal csak az azt követő napon dolgozza fel.
Amit hétvégén utalsz vagy péntek este, az meg csak hétfőn utalódik el.
Mivel most lesz egy hosszú hétvége holnap du 4 utáni utalások kb hétfőn kerülnek teljesítésre.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32975) psycroptic válasza Mardel (#32974) üzenetére


psycroptic
őstag

Ezt mind tudom csak az unicredit feldolgozási/berendezési szokásait nem ismerem.

PSNID: Tomy83PS

(#32976) danih válasza psycroptic (#32973) üzenetére


danih
addikt

Jaja, ez a rész vesz igénybe több időt, nem az unicredit számlára való utalás.

(#32977) Mardel válasza danih (#32976) üzenetére


Mardel
őstag

Uniról utaltam paypalnak okt 9-én este fél 10-kor másnap reggel került rá a számlájukra.
Paypal róla október 11. hajnali 1 órakor küldött emailt, hogy megérkezett.

Tehát kb 1 nap, ha még aznap el tudod utalni dél körül ha nem vagy unis.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32978) Hunork


Hunork
veterán

Nah, akkor egy jelentés: FEAR2 és Bioshock első része tökéletes műxik W8 alatt :C , a FEAR2 már telepítéskor magyar, a Bioshock meg magyarítható. (ha valakit érdekel) Reborn meg 568 forintért szintén felkúszott... :) Hát jó ez a Steam, karácsony után ebből válás lesz... :Y :DD ;]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32979) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Semmi változás Halloween Sale-en, tegnaphoz képest. :(

Napi akció:
Section 8®: Prejudice™ -75% 3,24€

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32980) Agyzuzo válasza Hunork (#32978) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én meg se szólalok... Már át se látom azt a mennyiséget, ami az acc-omon pihen. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#32981) Mardel válasza SenorGrande (#32979) üzenetére


Mardel
őstag

Csak annyi a változás, hogy PK complete packban lévő összes rész megkapta a -75%-ot mert ha jól emlékszem csak a packban az utolsó 2 volt -75% a többi meg normál áron.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32982) #57919488 válasza SenorGrande (#32979) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez már többször is volt leárazva de sokat nem írtak róla. Lehet tudni valamit róla vagy annyit és amennyibe is kerül (gondolok itt kihalt multira stb.)?

(#32983) bul07 válasza #57919488 (#32982) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy biztos a Four Pack kell venni mert azok a példányok tartalmazzák a DLC-ket is
Four Pack-ba 1db 2.5€
darabra DLC-vel együtt 6€

Amúgy ha valaki megveszi a Four Pack-ot én egy példányra vevő lennék

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32984) ollie válasza SenorGrande (#32979) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Várható volt, mert sehol nem írtak olyat, hogy daily deal.

***

(#32985) SenorGrande válasza ollie (#32984) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Igen, ez tiszta volt már tegnap is, csak reménykedtem, hátha. . .

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32986) wwenigma válasza bul07 (#32983) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

De jó hogy a kartyamon most még egy four pack negyedére való cash sincs. :DDD :(((

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#32987) Hunork válasza SenorGrande (#32979) üzenetére


Hunork
veterán

asszem ez is befigyel...nincs itt ügyvéd közöttünk??? :DDD :B :DD

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32988) Agyzuzo válasza Hunork (#32987) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én otthagytam a pályát, de sok ismerősöm nem, ha gondolod... ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#32989) Hunork válasza Agyzuzo (#32988) üzenetére


Hunork
veterán

De ennek van normális egyjátékos része is, ugye? Mert multiban inkább a fiam remekel... :O (ma este Q3-ban alázott le...bár csak a gravi pályákon, zárt tereken széttéptem :D )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32990) danih


danih
addikt

Meg merjem venni az FTL-t vagy ez is megy bundliba hamarosan? Nagyon ráizgultam a WTF is FTL video alapján :)

(#32991) SenorGrande válasza danih (#32990) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ez megvan magyarul is? :B

(#32992) danih:
Köszi, így már érthető. :DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32992) danih válasza SenorGrande (#32991) üzenetére


danih
addikt

Ez az FTL, és ez a video amelyről beszéltem. Jó kis rouge-like, bár inkább ha tableten lenne...

(#32993) Agyzuzo válasza Hunork (#32989) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is anti-multis vagyok, szóval utánanéztem mielőtt megvettem és van single kampány benne, nyugi. :D

danih: az zsír game, de én várok egy bundlit, szinte borítékolható hogy bekerül az egyikbe. :)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#32994) #57919488 válasza Agyzuzo (#32993) üzenetére


#57919488
törölt tag

anti-multis? én meg inkább multis vagyok és anti-csapatjátékos :DDD csak sajnos a legtöbb multis játékban a csapatjátékot erőltetik. FarCry3 remélem változtat majd ezen ;]

[ Szerkesztve ]

(#32995) Hunork válasza Agyzuzo (#32993) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm az infót, közben a fiam már utána nézett! :) :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32996) AxBattler válasza bul07 (#32983) üzenetére


AxBattler
félisten

Jelentkezem én is! :DD

Hunork-kal együtt akkor már hárman vagyunk, még egy ember hiányzik.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32997) bul07 válasza AxBattler (#32996) üzenetére


bul07
nagyúr

wwenigma-ra, (#32986) kérdezettek rá és valaki vegye meg

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32998) AxBattler válasza bul07 (#32997) üzenetére


AxBattler
félisten

Írtam neki, de nem várom meg a válaszát - bezsákolom előre, aztán lesz ami lesz! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32999) bul07 válasza AxBattler (#32998) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor ha megvetted nekem privátba küldheted az adatokat hogy hova utaljam, meg az összeget hogy menyit kell

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33000) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Na srácok, egy kis steamgifts segítség kellene. Nyertek tőlem egy játékot. Elküldtem a megadott e-mailcímre. Csak úgy kíváncsiságból rákattintottam a profilra steamgiftsen, hogy ki is a nyertes, és a neve mellett egy szép piros "Suspended" felirat figyel. Ez most mit akar jelenteni? Illetve mi a teendő?

Azt láttam, hogy új nyertest kérhetnék, de annak értelemszerűen már nem tudnám elküldeni a giftet, mert már elküldtem ennek, csak még nem aktiválta. Viszont ha suspended, akkor gondolom nem tud feedbacket se küldeni. Most akkor a örökre ottmarad ez az egy darab "Awaiting feedback"? Vissza lehet vonni valahogy a már elküldött giftet?

Faxa... első steamgiftem lett volna :-S

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.