Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#32601) Ti Bo válasza ayo (#32599) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Köszi, ez mind szép és jó.. A kérdés azért jött részemről, mert tegnap este 25 pontom volt. Ma reggel pedig már 105... Ebből most 20-at ellőttem egy Lego Batman-re, de most is növekszik magától a pontjaim száma, kb 10 percenként frissítve, pár ponttal.. Most már megint 97 pontom van.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#32602) SenorGrande válasza Ti Bo (#32601) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Idézet ayo cikkéből:

2. Sorsolás

"pontokat felajánlások után kapsz. Ha valaki felajánl egy játékot, mondjuk legyen 20$ értékben, akkor annak az 5%-a, azaz 1 pont lesz pluszban.Maximum 300 pontig számolja"

Bár ráférne a cikkre egy update, mert már nem minden helytálló benne. ;)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32603) Mardel válasza Ti Bo (#32601) üzenetére


Mardel
őstag

Igen, ahogy új játékokat ajánlanak fel steamgifts-re úgy növekszik.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32604) ayo válasza SenorGrande (#32602) üzenetére


ayo
addikt

raferne igaz, de a lenyeget igy se olvassa el:D

http://jateknaplo.blog.hu

(#32605) Ti Bo válasza ayo (#32604) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Elolvastam, csak nem tudtam értelmezni ezek szerint... :DDD De már értem..... :U

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#32606) Tomy Yayo válasza kovsol (#32600) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Engem érdekelne :) Hiaba jelentkeztem sokra steamgiftsen csak nem jon ossze egy sem :( Es persze orok hala ha meg megvan. :R

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#32607) kovsol válasza Tomy Yayo (#32606) üzenetére


kovsol
titán

megvan még, adj egy mail címet privátban és áttolom rá a giftet

May the Force be with you!

(#32608) alratar


alratar
addikt

A wishlist-ről lehet törölni tételeket?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#32609) horvathd válasza alratar (#32608) üzenetére


horvathd
aktív tag

Igen, a játék neve alatt ott a "remove" vagy ennek megfelelő magyar fordítás.

"The Kid just rages for a while."

(#32610) alratar válasza horvathd (#32609) üzenetére


alratar
addikt

Tényleg!
Hogy én hogy nem vettem észre!!! :W :W :W

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#32611) bul07


bul07
nagyúr

SteamGifts
Hitman: Blood Money Contributor ($600.00) ,
A jelentkezőket nem értem ara volt pénze hogy 600$ értékben felajánljon, de egy 1.5$-os játékot meg nem tudott megvenni és jelentkezik rá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32612) cashback válasza bul07 (#32611) üzenetére


cashback
őstag

Én ezzel úgy vagyok hogy nem ugyanaz valamit nyerni és valamit megvenni.

Illetve az hogy valakinek 600$ felajánlása van még nem jelenti hogy ténylegesen költött annyit. - Nekem 40$ van és egy fillérembe nem került.
Nem akarok most itt ötleteket adni, de van egy elméletem amivel egyszerűen és könnyen ki lehetne játszani a rendszert. :B

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#32613) olly válasza cashback (#32612) üzenetére


olly
aktív tag

Na halljuk!:D

Csak nem az, hogy kreálni fake giveaway-eket, egymás közt megosztani a privát linket majd a nyertes rányom a "megkaptam" gombra? :DD

[ Szerkesztve ]

(#32614) dr_ace


dr_ace
aktív tag

szevasztok

most látom hogy assassin's creed akció van, nemtom ez mióta tart, de a revelationsre -50% van, a többire -75%. a revelationsre volt már -75%? és ha nem, akkor szerintetek lesz valamelyik nap? :F

(#32615) Mister_X válasza dr_ace (#32614) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valamelyik nap biztos. De az nem most lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32616) KubanitoS válasza dr_ace (#32614) üzenetére


KubanitoS
veterán

Legrosszabb esetben a karácsonyi leárazáson biztosan olcsóbb lesz.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#32617) dr_ace válasza KubanitoS (#32616) üzenetére


dr_ace
aktív tag

ja, végülis nem sürgős :)

(#32615) Mister_X: nagyon vicces voltál, köszönöm.

(#32618) Alien83 válasza bul07 (#32611) üzenetére


Alien83
senior tag

Az ilyen dolgok örök rejtélybe burkolóznak, bár hozzáteszem hogy jó akciókkal 7.5-10 dollárból akár 100-150 dolláros contrit lehet csinálni, vagyis nem $600 az a $600.

(#32619) Amantius válasza dr_ace (#32614) üzenetére


Amantius
senior tag

Én 66%-ra emlékszem a legutóbbi nagy akcióban. Sőt biztos, mert akkor nem is vettem meg, tele voltam már úgy is.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#32620) cashback válasza olly (#32613) üzenetére


cashback
őstag

Nem... valós gifteket adnánk/kapnánk.
Csak éppen senki nem aktiválna semmit sehova... folyamatosan pörgetnénk körbe-körbe. :B

Már csak azért is célszerű meglévő dolgot mozgatni, mert véletlenül számon kérné bárki is, akkor: Ehhheee itt van. ;]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#32621) csaba951 válasza dr_ace (#32614) üzenetére


csaba951
veterán

Itt találod meg, hogy milyen akciók voltak már a játékra. 2010 augusztus 28-tól tartalmazza az akciókat. Az oldal tetején keresni is tudsz, mert alapesetben csak az aktuális akciókat látod.

(#32620) cashback
Hát hogyne! Megnyered, felajánlod, valaki véletlenül meglátja és jelenti, és már ki is raktak a SteamGifts-ről, regift miatt! Finomítsd még az ötleted! :D

[ Szerkesztve ]

(#32622) NFL#13 válasza cashback (#32620) üzenetére


NFL#13
tag

A 4. kör után már bárki számára világos lenne mit is csináltok. Azért az csak feltűnő ,ha valaki 4-szer megnyeri ugyanazt.

Egyébként nagyon etikus kis ötlet...

(#32623) Mister_X válasza dr_ace (#32617) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem viccnek szántam. De, ha így gondolod: hülye kérdésre hülye válasz. Honnan a rákból tudnánk, hogy melyik (!) napon lesz akár -75%-os leárazással? :U Biztos mi is bent ülünk az Ubinál meg a Valve-nél és csak arra várunk, hogy kapjuk a sok durvaanyázós levelet, mert betoltuk a Revelationst -75-re egy héttel a -50 után.

És még én vagyok a hülye...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32624) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Akit érdekel a Game of Dwarves az vegye meg az Amazonról a játékot. Csak 9 dolcsiba kerul, Steames, és jár hozzá a per-order DLC is (elfelejtették kivenni? :D ).

Kicsit filóztam rajta de nagyon szimpatikus (és felettébb meglepo) hogy aktívak a készítok a Steam fórumon.

(#32625) cashback


cashback
őstag

Ha Steam-en veszek egy több játékból álló csomagot, akkor külön-külön is aktiválhatóak a játékok vagy egyszerre viszi be az egészet a rendszer?

Konkrétan erre gondolok: [Canadian Indie Bundle] - 10,99€

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#32626) csaba951 válasza cashback (#32625) üzenetére


csaba951
veterán

Egyszerre aktiválja be. Amiből már van egy példányod, abból nem kapsz plusz példányt.

(#32627) sfdrakex


sfdrakex
nagyúr

Ismét DOTA 2 kulcsok a facebookon.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#32628) ollie válasza Ilsyde (#32624) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kipróbáltad? Milyen?

A Dwarf Fortress-hez hasonlít?

***

(#32629) cashback válasza csaba951 (#32626) üzenetére


cashback
őstag

Köszönöm.

Hát mondjuk még akkor is megéri ha a játékokat külön-külön nézem. :)

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#32630) maross


maross
veterán

Egy uj ecceru ninjafeladvany, valaszthato Deus Ex:HR vagy TW:Shogun 2 nyeremennyel :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#32631) bul07


bul07
nagyúr

Steam-en Killing Floor 75% 3,74€
Na talán elkezdi az akciózást

mondjuk az szép hogy a Killing Floor 6-pack(75% 22,48€) semennyivel se olcsóbb mintha egyesével vesz az ember 6db-ot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32633) Alien83 válasza bul07 (#32631) üzenetére


Alien83
senior tag

Ilyenek eddig is voltak, hogy külön ugyanannyi vagy még olcsóbb is volt. :D

Álá Saints Row 3...

Update, nemtudom mi a faxért duplikálta a rendszer a hsz-mat...:S

[ Szerkesztve ]

(#32634) ollie válasza Alien83 (#32633) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen dupla hsz? :P

***

(#32635) SenorGrande válasza ollie (#32634) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én sem látom. ;]

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32636) Mister_X válasza Alien83 (#32633) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Olykor-olykor feltűnik a hiba a Mátrixban, semmi sem lehet tökéltes... látod, még a hozzászólások számozása is bugos, szólni kell lezsonak ;] :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32637) Alien83 válasza ollie (#32634) üzenetére


Alien83
senior tag

THX. :)

(#32638) chungee


chungee
addikt

Estét!

Ez vajon steam-es:F

(#32639) danih válasza chungee (#32638) üzenetére


danih
addikt

Nézd meg a hátsó borítót is ;)

(#32640) chungee válasza danih (#32639) üzenetére


chungee
addikt

Yeeee...!!! :R

(#32641) csaba951


csaba951
veterán

Napi akció: Tiny Troopers; -66%; 3,39 EUR

(#32642) SenorGrande válasza chungee (#32638) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én nem venném meg egyelőre. Szerintem ennyiért meg fogod kapni a GOTY-t Steamen, Helloween Sale alatt!

Mondjuk arra is kíváncsi leszek, hogy akinek már megvan az alap, az mennyiért kapja meg majd. Lesz e nekik az alap -50%-ra még valamennyi akció. Mert 5€-ért upgrade-elnék rá, de a jelenlegi 10-ért nem.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32643) Mardel válasza bul07 (#32631) üzenetére


Mardel
őstag

Csak azért, mert 23-án megjelent 2 új DLC persze -50%-osan se éri meg, 4.98€ a két DLC annak, aki már nyáron megvette a Bundlet....
És még van egy augusztusi DLC is 1.99€-ért.

A legviccesebb, hogy én szeptemberi -66%-os leárazásban vettem és amit akkor árultak, abba nem volt benne az augusztusi DLC. Nem írták, hogy szeptemberben a Killing Floor Complete Pack néven ezt veszed: Killing Floor Bundle - July 2012, augusztusi DLC nélkül...

8.49€ volt akkor (-66% 3 új DLC nékül), most 7.49€ (-75% minden DLCvel együtt), ez kicsit pofátlanság...

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32644) danih válasza Mardel (#32643) üzenetére


danih
addikt

Ezek a DLC-k csak karakter-pakkok, ezek nélkül amúgy a játék teljes tartalmát megkapja mindenki...

(#32645) csaba951 válasza Mardel (#32643) üzenetére


csaba951
veterán

A lényeg, hogy akkor neked megért ennyit! Később mindig talál az ember valami jobb akciót. Nem érdemes e miatt bosszankodni! Ja, és a mostani orosz akciós árat nem is merem neked leírni! :D

(#32646) cskamacska válasza danih (#32644) üzenetére


cskamacska
addikt

...leszámítva a prémium fegyvereket, amiből lesz még több fizetős DLC is. ;]

Tripwire annyira megörült annak, hogy a Killing Floor nem lett átlag indie kukszi, hogy elkezdtek csini kis DLC gyártásba, így 3 év után. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#32647) danih válasza cskamacska (#32646) üzenetére


danih
addikt

Jé tényleg, na megyek is megveszem :)

(#32648) chungee válasza SenorGrande (#32642) üzenetére


chungee
addikt

Egyik ismerősöm akar venni. Tolnánk coop-ot. De akkor várni fog, mert 5k-t sok neki a GOTY. Nekem megvan a sima és remélem az upgrade emberi áron lesz. Nem tehetunk mást mint, hogy várunk. Addig Borderlands GOTY coop :)

(#32649) Mardel válasza csaba951 (#32645) üzenetére


Mardel
őstag

Annyi mint az alapjáték, 99 Rubel ~ 2.43 €.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32650) Hunork


Hunork
veterán

Halihó srácok!

Eljött az idő, kezd fogyni a merevlemezen a hely... (bár 4 izmos méretű gamma még belefér, ebből kettő ebben az évben felmászik :D ) Mi ilyenkor a teendő? (azon kívül, hogy vegyek még egy, vagy nagyobb HDD-t... :O ) Van valami lehetőség megosztott mappákra, vagy mindenképpen muszáj átmozgatnom egy nagyobb méretű merevlemezre a Steam könyvtáramat??? Tehát: mi a megoldás???

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.