Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#32901) maross


maross
veterán

Hat ez nagyon gyenge eresztes. Egy jobb humblebundle megalazza.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#32902) Youri válasza maross (#32901) üzenetére


Youri
veterán

Legalább megmarad a pénzem :D

RTX ON

(#32903) TazLeacher válasza SenorGrande (#32900) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

The Club nagyon réteg játék. Én beletettem nem kevés órát, kitoltam 100%-ra (megcsináltam az acsikat is). Az emberek 90%-ának nem jön be.

Dead Island:
Ebből kiindúlva viszont, ha dobozast veszek, az biztos, hogy GOTY, mert különben nem tudok sehogy hozzájutni a DLC-khez...vagy rosszul gondolom? Vagy elkérik tölem is akkor a 10€-t, hogy "gotyztassam"?

[ Szerkesztve ]

(#32904) TazLeacher válasza danih (#32898) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. :R

(#32905) Rusher válasza Niczo (#32870) üzenetére


Rusher
őstag

Oda van írva, hogy Release: 29 Okt. 2012 ;) Amúgy tényleg jó még az 5 eur sem sok így érte...

(#32906) maross válasza Youri (#32902) üzenetére


maross
veterán

Jah, ez az egy nyugtat meg, meg az, hogy az alice: madness returns meg mindig tartja az 50 euros alaparat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#32907) Youri válasza maross (#32906) üzenetére


Youri
veterán

ja, oszt 5 dolcsi volt amazonon :D

RTX ON

(#32908) danih válasza TazLeacher (#32903) üzenetére


danih
addikt

Ezek az "eztveddmeg", "legjobbvétel", "húbazzdeolcsó" edisünök sosem szoktak GOTY-k lenni, csodálkoznék ha a DI goty lenne.

(#32909) SenorGrande válasza TazLeacher (#32903) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem tudom, nincs ismerősöm, aki vett volna dobozosan.
Ellenben szerintem amíg lehet kapni simát, és GOTY-t is a boltban, addig igen, 10€ az upgrade. És árban kb. ugyan ott vagy, mintha alapból a dobozos GOTY-t vetted volna.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32910) maross válasza TazLeacher (#32903) üzenetére


maross
veterán

Nem vagyok benne biztos, hogy ertem a problemat, de cdgalaxisban letezik dobozos sima 2k, goty 5k.

szerk: na, 7 masodpercen mult hogy jo fej legyek :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#32911) TazLeacher válasza SenorGrande (#32909) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megvárom akkor a karácsonyt, és 5€-ért megveszem a GOTY-t, nem kockáztatok.

(#32912) chungee válasza TazLeacher (#32911) üzenetére


chungee
addikt

Szintén várós státusz nálam is :(

(#32913) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

holnap is lesznek más akciós játékok?

(#32914) danih


danih
addikt

Lesz itt azért Indie Bundli is:
Time Gentlemen, Please!
Ben There, Dan That!
Jolly Rover
Kaptain Brawe
Gemini Rue
Blackwell Deception

(#32915) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!
Ha valaki képben van az alábbi három játékkal, hogy megy-e a szépséges W8-on, az kérem jelezze:
FEAR 2 / Dead Space / Prototype
Köszönöm! :R
És Bishock első része? Erről már olvastam angol fórumon, de jó lenne pár bíztató hsz :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32916) P.Dude


P.Dude
őstag

Sziasztok!

A tf2 frissítések általában 5 gigák. Miért ilyen nagyok?

Zoll

(#32917) djculture válasza danih (#32908) üzenetére


djculture
félisten

Szerdán kiderül hogy sima lesz e, megrendeltem azt is. Nekem elég a sima is ha netán az lesz. Úgyis végignyomtam már és nem nagy számok a dlc-k szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#32918) Agyzuzo válasza Hunork (#32915) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Elvileg 99% hogy ami elindul Win7-en az elindul W8-on is (ha másképp nem, kompatibilitási módban).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#32919) djculture


djculture
félisten

Nem kell valakinek dota 2 kulcs lett egy mázsa már elosztogattam mindet egy maradt.?

(#32920) kervantas


kervantas
aktív tag

Valakinek van jó áron happy hour-ból Indie Gala X gift link-je?

(#32921) Hunork válasza Agyzuzo (#32918) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm! :R
Egyedül a Bioshock izgat, több helyen olvastam, hogy nem megy, leginkább ez érdekelne, mert 5 eurót megér ez a fergeteges gamma. (a második rész megvan, a Duke Nukem4ever-rel vettem :D )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32922) horvathd válasza Hunork (#32921) üzenetére


horvathd
aktív tag

Most Amazonon kevesebb mint 6 euróért megkapod a csomagban az első és második részt. [link]. Két különálló kulcsot adnak,

"The Kid just rages for a while."

(#32923) Hunork válasza horvathd (#32922) üzenetére


Hunork
veterán

Thx, de írtam, hogy a második már megvan! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32924) horvathd válasza Hunork (#32923) üzenetére


horvathd
aktív tag

Olcsó cserealap későbbre, vagy felajánlás Bluegiftsre.

"The Kid just rages for a while."

(#32925) BigBlue69 válasza Hunork (#32923) üzenetére


BigBlue69
őstag

Engem PL. Érdekelne..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#32926) csaba951 válasza P.Dude (#32916) üzenetére


csaba951
veterán

Azért mert tartalmazza a negyedik, évente megrendezésre kerülő Scream Fortress frissítést is. A linken láthatod, hogy mik vannak benne. Október 26 - november 8 között lehet vele játszani.

Condemned: Criminal Origins
Október 29 óta elérhető Steam-en. Ezért nem láttátok eddig.

Divinity Anthology
Október 29 óta elérhető Steam-en. Ezért nem láttátok eddig.

Midnight Mysteries Collection; -75%; 7,49 USD
4 db hidden object típusú játékot tartalmaz. Szerintem megéri.

Dobozos Dead Island szerintem nem aktiválható GOTY-ként Steam-en. Azért mert a Steam Store-ban már nem kapható a DI, attól még be tudja aktiválni a kulcsot sima változatként. A GOTY kulcsok másik termékhez vannak hozzárendelve.

[ Szerkesztve ]

(#32927) -secret- válasza djculture (#32919) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

én szívesen fogadom ha nem kell Neked :R

(#32928) djculture válasza -secret- (#32927) üzenetére


djculture
félisten

Még este meglett a gazdája, egy fórumtag elkérte priviben :R

[ Szerkesztve ]

(#32929) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!
Rövid kérdés: FEAR2 multi él még egyáltalán? vannak még szerverek? :F

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32930) tupacamaru válasza Hunork (#32929) üzenetére


tupacamaru
veterán

Már megjelenéskor is elég nagy bukta volt a multi része a játéknak, és azóta elég sok év telt el. Ilyen régi játékokat megvenni a multi miatt már szerintem nem éri meg. A single része viszont egész jó volt asszem.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#32931) djculture válasza Hunork (#32929) üzenetére


djculture
félisten

Kevés a szerver emberi időben csak a Deathmatch és team megy folyton. A ruszkikkal szoktunk játszani hétvégéken éjfél után Armored frontot amit nagyon szeretek. Vagy én csinálok szervert vagy ők. Minden szombaton vagyunk éjfél után általában.

[ Szerkesztve ]

(#32932) Niczo


Niczo
senior tag

Ránéztem erre az ingyen Plants vs. Zombies-ra, de ott egy kis piros felirat ami eddig szerintem nem volt ott:
Sorry, only residents of the US are eligible for this promotion
Ha jól tévedek ebből mi kimaradunk :(

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#32933) Hunork válasza djculture (#32931) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!
Na, ez jó hír! :R Bár a fiam a nagy multis... :D

Egy kérdésem is lenne: ha már eksön, akkor a Reborn-t is megvettem kemény 2 euróért, viszont a játéklistában nincs meg...ezt a játékon belül kell majd telepíteni??? :F Vagy csak látnia kell, hogy a FEAR2 már feltelepült??

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32934) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Left 4 Dead 2 four Pack megvásárlásához keresek valakit! A mai napon akár tudnék utalni!

Továbbiak PM! Köszönöm!

(#32935) Niczo válasza Hunork (#32933) üzenetére


Niczo
senior tag

Játékra jobbklikk, a DLC fülön ott kell lennie. A játékkal együtt elvileg magától feltelepül.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#32936) csaba951 válasza Hunork (#32933) üzenetére


csaba951
veterán

Steam-en (általában) a megvásárolt DLC-k automatikusan települnek a játék letöltésekor (vagy már telepített játék esetén a DLC aktiválásakor (kulcs aktiváslás vagy Steam Store vásárlás)). Libary-ben jobb klikk -# Properties -> DLC fül. Itt nézheted meg, hogy milyen DLC-ket vettél meg már az adott játékhoz.

Néhány Game for Windows Live-os játéknál elképzelhető, hogy a Live-on keresztül kell letölteni a megvásárolt DLC-ket.

[ Szerkesztve ]

(#32937) djculture válasza Hunork (#32933) üzenetére


djculture
félisten

Reborn csak egy kampány dlc, a játék listában jobb klikk a fear2 játékra tulajdonságok és ott van a dlc fülön feltüntetve ha megvan. Én kihagytam mert replikaként kell benne harcolni 1 óra alatt végigvihető rövid kampányban.

[ Szerkesztve ]

(#32938) hjanos1 válasza Niczo (#32932) üzenetére


hjanos1
senior tag

Egyébként is csak a próbaverzióról frissítő kódot adnak elvileg. :U

The Factory Must Grow

(#32939) Hunork válasza djculture (#32937) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek! :R
Hogy ne maradjak kérdés nélkül: a FEAR2 magyar nyelvű lesz? Mert anno így forgalmazták hazánkban, de most a játék telepítésekor nem kérdezett nyelvet...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32940) Rusher válasza Niczo (#32932) üzenetére


Rusher
őstag

Így van, de Steamen most is 2.49€-ért vehető, simán megérné adupláját is.... :K

(#32941) djculture válasza Hunork (#32939) üzenetére


djculture
félisten

Nem lesz magyar csak ha dobozosat veszel itthon és lemezről telepíted.

[ Szerkesztve ]

(#32942) alratar


alratar
addikt

Hozzá akarom kötni a youtube fiókom a az accomhoz, de folyton ezt írja ki Hiba történt fiókneved YouTube-ról való lekérdezésekor

Mi lehet a probléma?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#32943) Hunork válasza djculture (#32941) üzenetére


Hunork
veterán

:O :O :W
Miért, miért, miért???? :F
Ennyi kijárna, ha a régiót felismeri. Más játéknál már volt erre példa...
De köszönöm a választ!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32944) Niczo válasza Rusher (#32940) üzenetére


Niczo
senior tag

Annak idején valóban 5ajróért vettem steamen :DDD
Ez max. egy drm mentes példány miatt lett volna érdekes (vagy origines, nem tudom mit adnak).

Most léptem be steamre, és azzal fogad hogy megkapom ingyen a Divinity II: Developer's Cut-ot.
Kedves :K
(persze lehet hogy csak azért mert már megvan a Divinity II: The Dragon Knight Saga) :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#32945) Anonymus X válasza Hunork (#32943) üzenetére


Anonymus X
tag

Szerintem be lehet állítani rajta a magyar nyelvet, mivel a Steam adatlapján fel van tüntetve. Jobb klikk a játékon a Steam listában -> Properties (vagy tulajdonságok) és a nyelv fülön belül egy legördülő listában válaszhatónak kell lennie a magyar nyelvnek.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#32946) Agyzuzo válasza Hunork (#32943) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Mintha azt írtad volna itt néhány hete, hogy a fiad keni-vágja az angolt. Akkor mi a problem? ;]
Tessék tanulni. ;)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#32947) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

nem tudjátok, csak azok lesznek akciósak ezen a halloween cuccba amik jelenleg azok, vagy ma/holnap változnak?

(#32948) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Left 4 Dead 2 four Pack megvásárlásához keresek valakit! A mai napon tudnék utalni!

(#32949) ollie válasza Niczo (#32944) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most léptem be steamre, és azzal fogad hogy megkapom ingyen a Divinity II: Developer's Cut-ot.
Kedves
(persze lehet hogy csak azért mert már megvan a Divinity II: The Dragon Knight Saga)

Így van. A Developer's Cut nem tartalmaz amúgy semmi extra tartalmat. Annyi a különbség, hogy engedélyezve van benne a konzol, amit a fejlesztők használtak, és így 1 parancsra akármivé változhatsz a játékban (meg gondolom bármilyen tárgyat bevarázsolhatsz az inventorydba, stb.).

***

(#32950) Hunork válasza Agyzuzo (#32946) üzenetére


Hunork
veterán

:D
Igaz, de ettől még szeressük a honosított gammákat! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.