Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#101451) Samus


Samus
addikt

Behúztam egy kontrollert, kíváncsi vagyok kezdőként mit tudok vele kezdeni. Két percig használtam Xbox One kart TPS játékban, de nem tudtam megszokni a nehézkes célzást. Itt viszont van tapipad és giroszkóp is. Meg valami furcsa oknál fogva imádom a ritka cuccokat :D

Elsőre nem ment, hibát írt a fizetésnél, másodikra összejött.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101452) regener válasza Samus (#101451) üzenetére


regener
veterán

Nekem tegnap este óta out of stockot írt, most van még?

[ Szerkesztve ]

(#101453) alcsa válasza regener (#101452) üzenetére


alcsa
senior tag

Most ebben a percben nekem hagyja hogy kosárba rakjam.

(#101454) shaddy1027 válasza regener (#101452) üzenetére


shaddy1027
tag

Érdemes nézegetni mert tegnap is csöpögtettek időnként de az adatok kitöltése után fizetésnél már hibát írt, ma simán végig ment nálam is az előbb :C

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#101455) Lackki válasza shaddy1027 (#101454) üzenetére


Lackki
senior tag

most is van

Privátot hamarabb észreveszem

(#101456) Jofi81 válasza Lackki (#101455) üzenetére


Jofi81
őstag

Már nincs.

(#101457) -Prometheus- válasza shaddy1027 (#101454) üzenetére


-Prometheus-
tag

+1. Én is pár perce próbálkoztam vele. Először out of stock volt. Utána engedte kosárba tenni, de fizetésnél azt írta, nem lehet befejezni a rendelést, mert nem elérhető a kosaram tartalma. Majd néhány újabb próba után sikerült megrendelni. Azóta megint volt out of stock is és most megint elérhető. Szóval aki tényleg szeretne kontrollert, még ne adja fel. :)

(#101458) eami válasza -Prometheus- (#101457) üzenetére


eami
Topikgazda

+1 én is most húztam be belőle még egyet :K

(#101459) Hódító Hód


Hódító Hód
csendes tag

Valaki esetleg nem akar kettőt rendelni? Nekem nagyon nem akar összejönni a vásárlás :(((

(#101460) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Tegnap meg még le lettem hurrogva az info miatt, amikor azt mondtam, hogy néhányat fognak feltölteni készletként szépe-lassan majd... :O

ÉÉÉÉÉSSSS, MOST be is sikerült húznom egyet!!! :)

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#101461) arfer válasza Vertigo18 (#101460) üzenetére


arfer
aktív tag

Nekem is sikerült, órákkal ezelőtt sikerült betenni a kosárba, de kifizetni már nem. Azóta szorgalmasan nyomogattam a fizetés gombot, amikor eszembe jutott, és most úgy tűnik, összejött :) ...

(#101462) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Akkor talán kijelenthető, hogy most van készleten, aki szeretne magának ilyen kontrollert kevéske pénzért, talán utoljára teheti meg, hogy kimentse a virtuális pénzét a Steamről!

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#101463) Solten válasza JoolsNOS (#101450) üzenetére


Solten
addikt

Egyet enged csak account-onkent, a masikat a fiameval vettem.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#101464) Samus


Samus
addikt

Furcsa észrevételem van a kontrollerre kereséssel kapcsolatban. Két napja a "steam controller" szavakra keresve a Steam oldala volt az első, ma reggel már az eBay, most pedig a Banggood van első helyen a klónokkal :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101465) JoolsNOS válasza Solten (#101463) üzenetére


JoolsNOS
veterán

De akkor még mindig nem értem, hogy feleződött a posta? Vagy hogy hogy volt annyi az ára amennyi.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#101466) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

Egy láma kérdésem lenne. (7-8 éve nem játszok PC-n)
Ha van PC-Guru-ból játék kódom amit steamen be lehet váltani. A webes felüleleten viszont nem találok sehol se erre opciót (lehet, mert recoveryzve van az acc-om és nem indithatok tranzakciót?)
Vagy ehhez kell mindenképpen a kliens?

üdv:s

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#101467) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nem kell hozzá kliens.

https://store.steampowered.com/account/registerkey

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101468) Gabor777 válasza JoolsNOS (#101465) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Erre én is kiváncsi lennék...

(#101469) mepet válasza eami (#101447) üzenetére


mepet
addikt

Ezek szerint biztos... A kör izé nem mozdul meg semennyire, mikor meghúzod a ravaszt alul? (Ez volt a legszembetűnőbb hiba a felsoroltak közül.)

(#101470) Simi37 válasza arfer (#101461) üzenetére


Simi37
őstag

Ez érdekes. Én betettem a kosárba fizettem. Kiírta, hogy sikertelen fizetés próbáljam később, de számlát elküldte mailban és a pénzt is lehúzta a számlámról.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#101471) eami válasza mepet (#101469) üzenetére


eami
Topikgazda

nem, sőt egyébként még direkt sem tudom mozgatni azt, nem lötyög vagy ilyesmi.

(#101472) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Lehet valahogy 2db kontrollert venni egyszerre? :R

(#101473) Samus válasza szente (#101472) üzenetére


Samus
addikt

Nem. Accountonként egy a limit. Csinálj egy másik accountot, és rendelj azon, ha le tudsz csapni kettőre.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101474) szente válasza Samus (#101473) üzenetére


szente
addikt

Hát, azzal az a baj, hogy ugyan úgy ki kell fizetni a 2 pk-t. Nyilván még úgy is megéri, akinek szüksége van rá, de nekem azért kellett volna, hogy hátha egyszer jól jön és ennyiért csak bőven gagyibbat találok. :)

(#101475) Samus válasza szente (#101474) üzenetére


Samus
addikt

Gondolom ezzel akarják elejét venni annak, hogy tonnaszám vegyék meg a hiénák, utána meg megy eBay-re a cucc. Végül én is azért vettem meg, mert az Xbox One n jött be (kaptam kölcsönbe egyet), ehhez a tapipad és giroszkóp miatt viszont nagy reményeket fűzök, másrészt volt 10 euró a Walletemen, így 3664 forintból megúsztam. Ennyiért nincs Box klón sem Aliról, nemám egy ilyen kaliberű cucc.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101476) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Lehet egy accon két controllert venni, csak nem egyszerre...

Megveszed az elsőt, kifizeted, megkapod a számlát... Vársz egy percet és ha van még készleten, már kezdheted is előröl a folyamatot...

Délután vásároltam így kettő controllert. Sajnos a dupla postaköltséget nem lehet kikerülni.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#101477) Segal válasza Samus (#101473) üzenetére


Segal
veterán

A sale-ek miatt eleve kinek nincs tobb account a birtokaban? :B :DDD :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#101478) eami válasza Segal (#101477) üzenetére


eami
Topikgazda

mert annyira jók mostanában? :DDD :DDD ;] ;] ;]

(#101479) fatal` válasza Segal (#101477) üzenetére


fatal`
titán

Pl. nekem. Nem smurfolok egyik játékban sem, mert értelmetlen. :)

(#101480) Segal válasza eami (#101478) üzenetére


Segal
veterán

Mostansag nem de regebben a kartyas idoszakban jo volt :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#101481) pingtest válasza Segal (#101477) üzenetére


pingtest
tag

Ö, mondjuk nekem? :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#101482) Samus válasza Segal (#101477) üzenetére


Samus
addikt

Nekem sincs :D Nem vagyok akkora májer, mint egyesek 40-50 fiókkal.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101483) sonar válasza KubanitoS (#101467) üzenetére


sonar
addikt

Köszi! Működik! :R

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#101484) Solten válasza JoolsNOS (#101465) üzenetére


Solten
addikt

Mert Skociaban elek, ennyi volt ide a postaval.

Saor Alba

(#101485) rasotamas


rasotamas
veterán

A controller elfogyott? Lemaradtam a sale kezdetéről, erre nem számítottam. Volt már steam kontrollerem, nem kifejezetten szerettem, eladtam, de ennyiért (mondjuk a postát nem tudom mennyi lett volna) már csak egérnek megérte volna. Én eleve ilyen játékokhoz látom értelmét, mint a cities skylines, esetleg autós, semmiképp nem fps vagy tps-hez.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#101486) phenomHUN válasza rasotamas (#101485) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Próbálgatni kell, néha felugrik a kosárhoz adás opció.

(#101487) JoolsNOS válasza Solten (#101484) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Na így már értem.

(#101486) phenomHUN: azt már vagy 10x elkaptam, de megvenni így se tudtam. Mire odaérek nem engedi venni.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#101488) eami válasza JoolsNOS (#101487) üzenetére


eami
Topikgazda

csak 1 tipp, ha eddig böngészőből próbáltad elcsípni, akkor inkább a steam kliensből próbálkozz. gyorsabban el lehet jutni a fizetésig.

(#101489) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Új Sale-s kitűzőnél van egy olyan feladat, hogy játszak az általam megjelölt játékkal. Már félórája megy a játék de még mindig nem adta be a kitűzőt. Ez normális?

(#101490) alcsa válasza -secret- (#101489) üzenetére


alcsa
senior tag

Zárd be a játékot s utána nézd meg. Vagy játssz egy másik játékkal.

(#101491) -secret- válasza alcsa (#101490) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi de nem adta. Várok vele kicsit holnap megpróbálom másik játékkal.

(#101492) rasotamas válasza JoolsNOS (#101487) üzenetére


rasotamas
veterán

De hogy, frissítgeted F5-tel vagy mi?
Szerk: Full screen módban működik, csak a végén kiírja, hgoy nem teljesíthető mert nincs raktáron.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#101493) Segal válasza -secret- (#101489) üzenetére


Segal
veterán

En csak beleptem a menuig es mar leptem is ki. Megadta.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#101494) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Gondolom ha az áruház erre a hardverre azt írja hogy nincs raktáron, akkor már nem is lesz, ne nézegessem 5 percenként?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#101495) fatal` válasza VGYke (#101494) üzenetére


fatal`
titán

Az elmúlt napokban többször töltöttek készletet. Persze ez nem garantálja, hogy még fognak, elvileg leáll a gyártás. De hétvégén nem tartom valószínűnek.

(#101496) Samus


Samus
addikt

Én vagyok ennyire szerencsétlen, vagy más is járt így? Két napja várok, hogy legyen valami, eddig feldolgozás alatt volt, most pedig ezt látom:

Még semmi értesítés nem jött.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101497) eami válasza Samus (#101496) üzenetére


eami
Topikgazda

mi ezzel a gond?

(#101498) Samus válasza eami (#101497) üzenetére


Samus
addikt

Az, hogy volt egy sikeres vásárlásom, amit kifizettem, meg is kaptam a nyugtát, várok, erre azt látom, hogy törölt lett a rendelésem. A szállítási címet én töröltem a képről, a lényeg az állapota... Steam fórumon sokan panaszkodnak ugyanerről.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101499) Executioner válasza eami (#101497) üzenetére


Executioner
tag

Szállítási állapot: Törölt - de még arra sem méltatták, hogy ezt közöljék vele. Ennek okán gondolom a pénzt sem kapta vissza.

Exec

(#101500) Samus válasza Executioner (#101499) üzenetére


Samus
addikt

Nem. A nagyobb gond, hogy fele Wallet, fele PP, az is bankkártyával. Egy örökkévalóság, amíg oda visszaér a pénz. A fórumon sokan még reménykednek, én speciel ideges vagyok, mert eléggé beleéltem magam, hogy a karácsonyi leállás alatt ezzel játszhatok...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.