Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#101101) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A Crusader Kings 2 ingyenes lett a Steamen a nagy Paradox leárazások közepette:

(#101102) Mengele válasza Segal (#101100) üzenetére


Mengele
tag

Hi

A könyvtáradban kiválasztod a játék sorát (eközben ellenőrizd, hogy a nézetek közül a bal oldali legyen kiválasztva jobb oldalon, felül, a 3 lehetőség közül),
Ez kesz.

Ezt hol talalom? majd kattints a jobb oldalon lévő linkek közül arra, hogy "CD Key / Kulcs".

(#101103) Mengele válasza Mengele (#101102) üzenetére


Mengele
tag

Nos a CD Key / Kulcs opciot nem adja ki
Sajna

(#101104) edgR válasza Mengele (#101103) üzenetére


edgR
őstag

Akkor az aktivált játékok listájáról csinálj egy képernyőképet, és küldd el a Bethesda Supportnak, közben pedig írd le, hogy mit csináltál eddig, és hogy nem férsz hozzá a kulcshoz, hogy és mikor aktiváltad a játékot.

(#101105) Mengele válasza edgR (#101104) üzenetére


Mengele
tag

Hi

Megirtam de tovabra is automata uzenet jon ,hogy kierik a kodokat.
Utanna olvastam eleg sokan jartak igy mint en nekik nem is valaszoltak.

(#101106) Golden9


Golden9
addikt

Warhammer: Chaosbane - Három napig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#101107) AnonymusX válasza Mengele (#101105) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Steamen vett játékhoz ritkán jár cd kulcs (kivéve pár régebbi cím vagy aminek a multijához kell).

(#101108) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

>Halloween Sale: October 28 - November 1
>
>
>
>Autumn Sale: November 26 - December 3
>
>
>
>Winter Sale: December 19 - January 2

[link]

/s

(#101109) Serpiko válasza wjbhbdux (#101108) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi az infót! Minden évben nagyon várom a leárazást :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101110) Źşë' válasza Serpiko (#101109) üzenetére


Źşë'
addikt

megnézzük mit durrantanak, vagy inkább mit pukkantanak :DDD (egy biztos, nem pezsgősüveget :U )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101111) Segal válasza wjbhbdux (#101108) üzenetére


Segal
veterán

Tutira a szokásos leértékelések plusz talán 1-2 jó leárazás. Azért reménykedem, de nagyon nem várok már semmit a sale-től.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#101112) Serpiko válasza Źşë' (#101110) üzenetére


Serpiko
addikt

De jó lenne végre valami új dolog nem a sablon amit évek óta tolnak.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101113) MrTwister válasza Serpiko (#101112) üzenetére


MrTwister
őstag

Hátha az Epicgames egyre növekvő konkurenciája miatt összekapják magukat. Én a flash saleknek nagyon örülnék. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#101114) Serpiko válasza MrTwister (#101113) üzenetére


Serpiko
addikt

Remelem és jó lenne egy kis verseny is jót tenne a “steamon” és epic harcoljon egymással Je!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101115) Źşë' válasza MrTwister (#101113) üzenetére


Źşë'
addikt

flash salek tuti nem lesznek, hacsak nem olyanok, hogy ki be kapcsolgatják fél napokra az akciókat :DDD de ennek meg semmi értelme azon kívül, hogy folyton lesse az ember - ugye a refund miatt nem rakják be, mert ha flash salek miatt jobb áron megkapod x nappal később akkor máris mennek a több milliós és sokszorosa nagyságrendű visszatérítés-követelések steam supporton, az nagyon overkill lenne saját maguknak :DDD
gaben nem tudná megenni az ünnepi pulykát mert sorra mondanának fel a steamnél az alkalmazottak :))
inkább valami motivációs játék, event lenne jó, nem ezek az agyhalott grafikás majomkodásaik :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101116) Rhair


Rhair
csendes tag

Hali
Olvastam egy cikket, félig urban legend azért, hogy visszatérhetnek az EA játékai. Én nagyon örülnék neki, szerintetek van erre esély? :)

(#101117) Segal válasza Rhair (#101116) üzenetére


Segal
veterán

Esélytelennek gondolom :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#101118) jaffa 2843 válasza Rhair (#101116) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Van az EA-nek normális játéka? :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#101119) Samus válasza jaffa 2843 (#101118) üzenetére


Samus
addikt

A Crysis sorozat szerintem egész jó főleg a 2 és 3. Persze tudom, irónia...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101120) Źşë'


Źşë'
addikt

amúgy a Watchmen: The End is Nigh nem most tért vissza steamre? csak mert mintha le lett volna véve a store-ról

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101121) kogemy


kogemy
friss újonc

Sziasztok, nekem is lenne egy problémám, ezzel a hitelesítéssel Okt.15 lett vásárolva, majd hitelesitve igy már több mint egy hete nem jött semmi üzenetem semmi se és a hülyeségre töltöm fel kezdek kicsit begolyozni.. A lejárati dátum meg folyamatosan változik és már pipa vagyok.. Fiókom Okt-6 óta Steam Guard védelem alatt áll stb stb de semmi..

(#101122) eami válasza kogemy (#101121) üzenetére


eami
Topikgazda

nem értem pontosan mi a probléma, de ha megerősítő kódot kér, akkor vagy smsben megkaptad (ha aktív az sms értesítés), vagy a számlához tartozó tranzakcióknál kell keresni az adott vásárlásnál lesz üzenetben.

(#101123) kogemy


kogemy
friss újonc

Hát mint sok embernek a bankom nem küldi a 2 felhatalmazást hiába töltöttem 2x is pénzt rá nem tudom használni a Steam Piacot sehol nem találom ezt az üzenetet hiába kértem hitelesítest levonta a 400 ft kb de többször is de semmi választ nem kapok. (telefonra kapott sms-ek vagy egyéb hozzá tartozo email stb be van kapcsolva de csak azokat kaptam meg amiket igy játékban vettem értékeket meg hogy feltöltöttem a kivánt összegeket)

[ Szerkesztve ]

(#101124) eami válasza kogemy (#101123) üzenetére


eami
Topikgazda

vásárolni próbáltál már? piacot csak akkor tudsz használni ha az elmúlt évben vásároltál is valamit a storeban (nem piacról, hanem játékot, szoftvert, stb) legalább €5 értékben. Onnantól ketyeg vissza a piaci zár.

[ Szerkesztve ]

(#101125) kogemy


kogemy
friss újonc

Hát Tf2 játékba akartam Steam piacon vásárolni de nem engedte korlátozó volt idő határ de valamiért 7 nap elteltével a lejárati idő folyamatosan változott.. Szóval vennem kéne valami játékot maga a Steam Store-ba hogy véglegesítsem ezt az egész piaci dolgot?? És akkor talán a hitelességi probléma is megoldódna? Kapnék választ is? Mármint a 2 felhatalmazásról.) Vagy maga baj ha Otp junior kártyám van

[ Szerkesztve ]

(#101126) wjbhbdux válasza kogemy (#101125) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezeket olvasd át:

Korlátozott felhasználói fiókok

Bankkártya-hitelesítés

A Community Market főoldalán belépve felül mutatja, hogy pontosan mit kell csinálnod hogy használhasd.

/s

(#101127) kogemy


kogemy
friss újonc

Én ezeket értem és köszönöm, csak viszont az a bajom hogy most vettem egy játékot azon kivül töltöttem is már 5 usd- sokkal többet is és a 2 felhatalmazás nem jön meg... olyat látok most nézem a kártyán van egy (közlemény WWW.STEAMPOWERED:COM 10,000EUR 333,2700 és ezen kivül a már csak dátum de ez 17ikei.) Talán ezek lehetnek a felhatalmazások?

[ Szerkesztve ]

(#101128) Darkness


Darkness
aktív tag

Üdv!

Lenen egy olyan valóságos probléma, hogy a R6S regjénél rossz e-mail cím lett megadva. később derült ki mikor "Ranked" módban kellett volna játszani. hogyan lehetne eme problémát kiküszöbölni, annélkül, hogy újra vegyem meg a játékot...

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#101129) wjbhbdux válasza Darkness (#101128) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ubisoft fiókkezelő, ha ezzel van gond akkor az ő support részlegükön lesz segítség, ez nem Steames probléma.

[ Szerkesztve ]

/s

(#101130) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Tegnap este óta nem tudok vásárolni Steamen. Játékot kosárba teszem, fizetésnél kiválasztom a Paypalt, átirányít, belépek, kiválasztom a kártyát (van rajta pénz is), majd visszadob a steambe és ezt az üzenetet kapom:
A vásárlás nem fejeződött be.
A fizetés feldolgozója engedélyezési hibát jelzett. Válassz más fizetési módot.
Eddig sosem tapasztaltam ilyen problémát. A Steam egyenlegemet sem engedi feltölteni.

Más is tapasztalt ilyen problémát?

(#101131) eami válasza Vesporigo (#101130) üzenetére


eami
Topikgazda

1-2 hete nekem is volt hasonló gondom. pár nappal később megoldódott magától.

(#101132) VGYke válasza Golden9 (#101030) üzenetére


VGYke
addikt

Erre kérdeznék ismét vissza (Hol kell beállítani a Steam-ben, hogy adott fiókban ne induljon el automatikusan, csak ha rákkantittok?)
Golden9 válaszolt (Csak a Windows fiókon belül tudod letiltani, "Automatikus indítás").
Valami sántít, mert a PC-n van 3 fiók, 1 rendszergazdi, 2 korlátozott.
A 2 korlátozott fiókban csak akkor indul ha én indítom, a rendszergazdi fiókban automatikusan.
Egyik fiókban sem piszkáltam az "Automatikus indítást", tehát ezt valahogy másként, szerintem a Steam beállításain belül oldottam meg, de már nem tudom hogyan.
Ötlet?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#101133) EmptyParadox válasza VGYke (#101132) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Settings -> Interface -> Run Steam when my computer starts.

(#101134) VGYke


VGYke
addikt

Nem tudom volt-e már: Leárazási időpontok :
🎃 Halloween Sale: October 28 - November 1
🍂 Autumn Sale: November 26 - December 3
🎅 Winter Sale: December 19 - January 2
* bocsánat, látom már fentebb volt, elnézést, de már nem tudom az egészet kitörölni, így hagyom...

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#101135) Serpiko válasza VGYke (#101134) üzenetére


Serpiko
addikt

Volt már de nem árt ismételni :D Már nagyon várjuk hátha most nagyot dobnak Gabe bácsiék :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101136) Vesporigo válasza eami (#101131) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Fura, nem sokkal utána mobilon keresztül engedett vásárolni. Mondjuk tekinthettem volna jelnek is, hogy előtte sokáig nem tudtam megvenni a játékot, mert 10 perc után refundot kértem. :D (Eddig ezen kívül csak egyszer kértem.)

(#101137) VGYke válasza EmptyParadox (#101133) üzenetére


VGYke
addikt

Esküszöm nem találom! Itt, hol állítsam be?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#101138) ent9hc válasza VGYke (#101137) üzenetére


ent9hc
csendes tag

Itt

(#101139) VGYke válasza ent9hc (#101138) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! Épp hogy csak a szemem ki nem verte...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#101140) rasotamas válasza VGYke (#101134) üzenetére


rasotamas
veterán

De mikor indul? Már 28-adika van.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#101141) Golden9 válasza rasotamas (#101140) üzenetére


Golden9
addikt

Ha Steam, akkor 19:00. + [link]

[ Szeretkezve ]

(#101142) AnonymusX válasza Golden9 (#101141) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Nyugati parti idő (Csendes-óceáni) szerint reggel 10 óra. Ez most nálunk 18 órát jelent, mert az USÁ-ban még nem állították át az órákat.

[ Szerkesztve ]

(#101143) rasotamas válasza AnonymusX (#101142) üzenetére


rasotamas
veterán

Na, hogy mennyivel jobb az, március második vasárnapja és november első, így 3-4 héttel többet vannak nyáriba.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#101144) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, 10 perc, és lerohad a Steam.

***

(#101145) #65537792 válasza ollie (#101144) üzenetére


#65537792
törölt tag

Most miért mondod? ;] Nem is szokott.

(#101146) #65537792


#65537792
törölt tag

Rossz az oldalt, de egy-két leárazást már látni...
L2D 1,63
R6 8ojró
PUBG 15

[ Szerkesztve ]

(#101147) Mr X válasza #65537792 (#101146) üzenetére


Mr X
veterán

PUBG legalább egy hete ennyi.

(#101148) #65537792 válasza Mr X (#101147) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én kérek elnézést. Minden nap nézem ezt a tetves steam-et. ;]

(#101149) Mr X válasza #65537792 (#101148) üzenetére


Mr X
veterán

Ja, nem beszólás akart lenni, csak átfutottam ezt a Halloween Sale-t, de új akció csak horror játékra van.

(#101150) #65537792 válasza Mr X (#101149) üzenetére


#65537792
törölt tag

:R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.