Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) iSonic válasza rt06 (#9000) üzenetére


iSonic
addikt

nembaj megnyertük :)

ja lehet szerzek 50 slotos TS-t azt mindenki kap felhasználót és jelszót :)

[ Szerkesztve ]

(#9002) kovsol válasza iSonic (#9001) üzenetére


kovsol
titán

jó lenne, mert van amikor nem is nézem mit írtok, meg ahhoz vagyok szokva már sok év óta, hogy szóban megy a kommunikáció :U

May the Force be with you!

(#9003) iSonic válasza kovsol (#9002) üzenetére


iSonic
addikt

megpróbálom minél előbb megoldani :)

(#9004) föccer válasza Alg (#8999) üzenetére


föccer
nagyúr

Cylának van ts szervere. Beszéljetek vele, hogy adjon a csapatból 1-2 embernek chanal admin jogot, és akkor tudtok csinálni magatoknak külön szobákat.

Én alapból a 14 pool 13 extractort szoktam csinálni, és ez nem igazán alkalmasaz igazán korai rushok kivédésére. Általában valahol a második + dronnal szoktam elmenni deríteni, vagy nagyobb pályáknál kapásból a 6.-al, miuuté beszedett 1 minaralt. Ha látom, hogy nagy gebasz van, akkor gyorsítok a pool-on, és ledobok 2-3 clower. De ez sokszor már késő, mert amire beérek deríteni, már majdnem megvan a poolja, nekem meg akkor jön le a 11-12 dronom. amire lejön a pool, addigra bent van jó esetben csak 6 linggel, rosszabb esetben 10-el. A 6 lingre rá szoktam küldeni a dronokat, hogy idöt nyerjek a clowereknek, meg a királynőnek lejönni, de így is belepusztul 7-8 drone, amire lejönn az első 6 lingem. Ezután ugye izomból elkezdem gyártani a dronokat, de a következő hullámban már 14 linget kapok, ami megesz minden védelmemet, és megintcsak a dronokkal együtt tudom kinyítrni őket. Itt ugyan nem pusztul meg a dronok nagy része, de le kell pakoni a köv 2 clawert, meg lehívni a köv 6 linget, hogy legyen valamim a köv hullámra. Ha jól jön ki a lépés, akkor a 2 hullámban le tudom rakni a rócsoknak az épületét, de a 3. hullámra nem készül el az első 3 rócs, De ha elkészülne sem biztos, hogy köv 14 lingel elmírnának. Talán, ha ott a 2 clawer, de arra általában már nincs kristályom :(

Jah, és közben persze a társnak is megvan a maga baja, mert őt is szivatják valami hasonlóval. Ha kijön hozzám segíteni pár marinnal, vagy zeával, akkor tuti, hogy kap egy fincsi reaper rush-t...

No, röviden erre a helyzetre mi a válasz? Ma játszottunk 3, vagy 4 mecset, és csak az egyik nem erről szolt. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9005) Alg válasza föccer (#9004) üzenetére


Alg
veterán

A sok spinecrawler az elején csak a pénzt eszi, inkább lingeket csinálj helyette, vagy ha úgy tetszik, egy nagyon korai roach warren-t. Nem nagyon van most sajnos olyan repem, ahol rusholnak ellenem, de nekem a 13 extractor/12 pool minden ilyesmit megfog. Talán steppes-en kell kicsit korábbi (12/11) ha nagyon biztosra mész.

De annyira ritka a 6pool és hasonlók(legalábbis itt) hogy nem éri meg, inkább 15 extr. 14 pool-t szoktam, 2gate-et, reaper-t az is megfogja, lehet vele korán expelni, van korán speedlinged is, lehet akár roach-olni is vele.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9006) rt06 válasza Alg (#8999) üzenetére


rt06
veterán

fentebb egyszer irtam, hogy ts-t tudok felajanlani (gigas neten log, igaz elegge hasznalva is van a vonal, slot-okat nem tudom, amennyit az ts3 licensz nelkul enged), megy a szerver most is, foccer-rel parszor hasznaltuk is, csak az auth reszehez nem igazan ertek (valahogy ez a ts3 kicsit kaotikus nekem)
aki meg szeretne nezni, az irjon privatot, dobok elerest

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9007) JSaN


JSaN
addikt

Hat nekem ma nagyon nem ment, a leg benabb voltam.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#9008) Djuree válasza rt06 (#9006) üzenetére


Djuree
félisten

thoma mindig szerez ts-t. simán fellépünk úgy hogy észre sem veszik :DD eddig is így csináltuk sztem :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9009) kovsol válasza Djuree (#9008) üzenetére


kovsol
titán

klanok.hu TS3 szerverén van nekünk szobánk oda is ingyen lehet járni

May the Force be with you!

(#9010) sith7 válasza kovsol (#9009) üzenetére


sith7
nagyúr

:K :K :K

Köszi a mai meccseket, az utolsó a reégi szép bétás időket emlékeztette :DDD

(#9011) Konflikt válasza sith7 (#9010) üzenetére


Konflikt
addikt

csak sikerult nyerni a vegen, de azert nehez szules volt :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9012) rt06


rt06
veterán

letezik olyan t jatekos, aki nem csak fossa a marine-t es maraduer-t, es remeli, hogy az eleg lesz?
az elobb jatszottam ket meccset (rep-ek feltoltve, ha erdekel valakit), mindketto ezt probalta - egyiknek bejott (z-vel meg nem igazan tudom, hogy lehetne fogni), masiknak nem - es rengeteg ilyet latok ezeken kivul is

fentebb irta Föccer is, hogy mikor 2v2-zunk, a t-k szinte kivetel nelkul ezt nyomjak, mas nem is remlik toluk (de ugyanigy, p az esetek 70%-aban mass void, 15% cannon, z-nel meg 50-50, hogy 6-pool-ling - ha ket z, akkor 90%)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9013) Djuree válasza rt06 (#9012) üzenetére


Djuree
félisten

miért, mi a fenét csináljon a t ha nem marine-t meg marauder-t? azok a kezdő egységei, egy darabig nincs is értelme mást csinálni. aztán meg ha nem tér át erősebb egységekre úgyis kikap :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9014) sith7 válasza Konflikt (#9011) üzenetére


sith7
nagyúr

Kicsit döcögősen indult, de aztán viharos lett az idő :DDD ... repkedtek a muták, és nyertünk :K

(#9015) rt06 válasza Djuree (#9013) üzenetére


rt06
veterán

felreertettel, csinalja, a gondom a mertekkel, illetve pont annak hianyaval van
es mar miert ne lenne ertelme mast is csinalnia
ha megnezed ezt a rep-et, remekul latni, mire gondoltam, a sracnak az elejen kapasbol volt 4 barrack--ja, es sokaig semmi mas
meg ugyan nem neztem vissza, pontosan mit csinalt, de lathato, hogy kettodarab tank megfogta, s meg ekkor is a marine-t eroltette tovabb, holott eselytelen volt, hogy feljusson a bazisra
kesobb is csak vikinget hozott, amivel oszinten nem ertem, mi volt a celja, hisz foldre loni nem tud, mire meg leszall, a tank megragja

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9016) kovsol válasza Konflikt (#9011) üzenetére


kovsol
titán

nem volt az nehéz szülés, idegek párharca volt, és remélem felment a pulzusa mind a háromnak a mutáktól ;] de szemét vagyok :B de ez van

May the Force be with you!

(#9017) kovsol válasza rt06 (#9015) üzenetére


kovsol
titán

szerintem nincs gond azzal, ha valaki mmm -t tol vagy mondjuk mass stalkert, de a többség nem képes menet közbeni taktika váltásra :N

tegnap toltam egy mérkőzést PvT én voltam a P, elején nekiálltam zealotot gyártani a marinok ellen, majd h.templart stormmal, aztán a srác legyártott ezer tankot és berakta a bejáratához és ugye én nem tudtam bemenni, és közben gyártott bansiket és elkezdett engem baszogatni vele
én utána átálltam void ray+ carierre, akkor ő gyártott 6 BC -t de addigra már anyahajóm is volt, szóval a végén lemostam a levegőben :B

összességébe a gyerek nem volt erős, de az tetszett, hogy nem csak az az only mmm volt

May the Force be with you!

(#9018) Djuree válasza rt06 (#9015) üzenetére


Djuree
félisten

mutass nekem egy t-t aki kezdésnek nem csinál legalább 4 barakkot :DDD
az elején kell, a prot is csinál 4 gate-t, a zerg meg hozza a sok ling-et.
ez elején valahogy meg kell fogni az ellent és ha nincs sok egységet gyártó épület akkor bukó van :K persze sokáig erőltetni nem szabad az biztos......át kell állni időben bikább unitokra....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9019) rt06 válasza Djuree (#9018) üzenetére


rt06
veterán

amelyiknek van nemi esze, az nem csinal, ugyanis ezutan, meg ha akarna is (persze nem akar, mert mint fentebb irta kovsol, ahhoz nem eleg nyomni az a, meg d betut), nem tul egyszeru atallni masra, mert egyfelol ha kicsi a map helye sem marad tul sok (foleg kozlekedni), masfelol a 4 barrack nem is tul olcso - szemely szerint en inkabb megfelelo egysegeket csinalok, nem a legolcsobbol milliot (kivetel talan a massling, de annak mas oka van)

de mondom, nezd meg az emlitett rep-et, lathatod, volt egy barrack-om, es egy factory-m, az ellennek negy barrack, es megis, neki lett buko, az epuletek szama, vagy az egysegek szama nem minden
lehet neked pl millio marine-od, ha kapsz ellenuk par tankot, dt-t, vagy ht-t storm-mal

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9020) aDM|RaL^ válasza Djuree (#9018) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

Én egy ideig nem ezt a taktikát követtem, hanem rámentem a siege tankra, de mióta folyamatosan lerohannak, és is rányomulok 4 barakkra, és inkább csinálok egy MMM labdát, mármint marine marauder medivac, aztán szépen berakom az egész ladbát a 4-es gombra, és rohanok végig a pályán a 4est és a T betűt nyomogatva, stimpacket lődözve...:'D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#9021) Ghoosty válasza Djuree (#9018) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nekem az alap kezdésem, 2 barakk. Az egyik reaktoros, a másik teches, majd egy factory techlabbal. Ezután szoktam eldönteni, hogy mit érdemes bővíteni. Bár mondjuk nálam nagy hiba szokott lenni, hogy alulméretezem a gyártókapacitást, de remélhetőleg kinövöm.

aDM|RaL^:

Nekem lerohanással nem szokott gondom lenni 2 barakkal sem, mert elköltöm az összes kristályom így is a folyamatos gyártásra, gyakorlatilag nem marad extra 150, hogy mégegy barakkot felhúzzak, a folyamatos supply bővítés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#9022) Djuree válasza rt06 (#9019) üzenetére


Djuree
félisten

hát engem mindig lerohantak ha nem volt legalább 4 barakkom. ha 4 reaktoros barakkból fosod a marinokat nincs ki megállítson :( mindenki ezt nyomja, muszáj nekem is, mert ha nem kikapok....mire lejön az első tankom neki már van 20 marinja :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9023) oxox


oxox
addikt

Este valami nagy moka??????
asszony ejfelig dolgozik.

Tegnap 6 random 2v2-t nyertem zsinorban!!! :N hizott a majam (Protoss POWER!!!)
protossal..mind hatban cannon rusht probaltam, 4x le is leptettem az egyik ellent az elejen...2x elhuzodott.

2x (2bol!) bejott a rush zerg ellen, amin nem kicsit meglepodtem....

most mar kezdenek megfogalmazodni bennem a dolgok...pl. marine egy hosszabb partynal a vegen mart nem sok mindenre jo...legalabbis protoss ellen :)
cylaval volt egy jo partynk ZP V TP (sajnos buktuk), de ha kapcsolok hamar, es lehozok nehany templart elektromos tamadassal, akkor szerintem siman nyerunk....lekapjuk a legi egysegeket, s a tankok meg a voidokat csak neztek volna....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9024) FefeeX válasza Alg (#8999) üzenetére


FefeeX
veterán

Semmi gond :) Az ilyenekből tanul az ember, megtanultam kérdezni :)

Csak mert protoss-szal kb olyan szinten állok most, hogy zela rush, aztán ha nem jön be, tuti halál, mert fogalmam nincs, mit csináljak, annyira mások mint az SC1-es egységek. Nem tudom, mi ellen mi jön be, mi a light mi a nem light armor, mi ellen mit érdemes bevetni (na jó, amennyire a challenge-ben meg a 4 protoss pályában megtanított, annyira azért megy), csak ott nem kellett építeni+gondolkodni, ultra sebességgel :)

Megcsináltam hétvégén a vs7insaneAI achit, hát az azért kemény. Mondjuk 12 full fejlesztett BC-vel végig lehet tarolni kb mindent... :)

Majd játszhatnánk 1v1 edzőmeccseket is valakivel, hogy ne csak a dolog eleje legyen meg nálam (eddig az is bevált, csak hát maxon van a pulzusom, mert nem tudom, ha elrontom, mit csináljak :) )

oxox: marine lövése egy maxos pajzson 1-eket sebez :) BC ellen, mint a szúnyogcsípés :)

[ Szerkesztve ]

(#9025) sith7 válasza kovsol (#9016) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez a mutázás, egy rohadt dolog, ha csak földi egységed van, kikészít ideglieg :K
Hol itt - hol ott tűnnek fel, kinyírják a parasztokat és odébbállnak

Ha ellenem csinálják nekem 2000000 szokott lenni a vérnyomásom :W

(#9026) FefeeX válasza Djuree (#9018) üzenetére


FefeeX
veterán

Nálam eddig semelyik ellen nem jutott még addig, hogy 2 barakkot össze tudjon hozni :P Sajna replayből csak azt mentettem ki, amiben épp kikaptam, mert rossz dolgot támadtam a túlerőmből :)

(#9027) Ptech


Ptech
őstag

(#9028) FefeeX válasza Djuree (#9018) üzenetére


FefeeX
veterán

Valaki innen fingatott meg az első 1v1 meccsemben, beírta, hogy nincs tapasztalata, gondoltam akkor nem csinálok 3.min rusht, ez is lett a végem, 2 siege tankkal meg kb 10 marine-nal legyalult mint a fene. Azok ellen aztán lehet 30 marine-od is, a marine-ok ott csak azért vannak, hogy a siegek-hez ne férj hozzá, aztán úgy legyalulnak, hogy ha reaktorból nyomod 4 barakkból, azt is szétszedik, közben az ellen meg már expelt, 3-4szeres anyag jön neki, és mire feleszmélsz, még a védekezésnél meg a marine-nál tartasz mikor megjelenik a 12 BC :P

rt06: #9012 mit gondolsz, ezt látják másoktól, megfogni máshogy nem nagyon tudják... Sőt, gyakorlatilag a SC2 pár achievementje is erre nevel... És szerintem nagyon jól is :)

[ Szerkesztve ]

(#9029) Konflikt válasza sith7 (#9025) üzenetére


Konflikt
addikt

ja, enis nagyon utalom, meg a voidozast is.. de ok legalabb annyira utalhatjak a reaperezest :D bar a reaperezes csak az elejen mukodik igazan, voiddal, meg mutaval kesobb is lehet bosszantani az ellent piszkosul.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9030) oxox válasza Konflikt (#9029) üzenetére


oxox
addikt

void is csak csapatban jo (ott sem verhetetlen), de ha megvan a gyorsh hajtomu, akkor lehet vele szurkalni, egyet itt, egyet ott :DDD szeressuk...pl reaper ellen is tuti :))

FefeeX - pont a BC ellen kellett volna a templar :) (remelem az ellen is mukodik)...mennyi energiaja van a BC-nek?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9031) FefeeX válasza oxox (#9030) üzenetére


FefeeX
veterán

Úgy emlékszem, kb félig csukja össze :)
A banshee-t azt 1 az egyben összecsukja :)

(#9032) oxox válasza FefeeX (#9031) üzenetére


oxox
addikt

tehat azt jelenti, hogy ket feltotltott templar siman lekap egy horda bc-t ha egyben vannak, es rajuk nyomja???.....protossal jatszok egy ideje, de ezt a templar dolgot egyaltalan nem eroltettem....nahh ma megnezem :)) ..suti lenne...tank ellen is mukodik??? (bar arra ott a void :) )

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9033) rt06 válasza oxox (#9032) üzenetére


rt06
veterán

te mit szeretnel templar-ral? mert nem tiszta, hogy storm-ot (ehhez minek az energia?), vagy feedback-et (ez meg nem teruletre hat)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9034) Konflikt válasza rt06 (#9033) üzenetére


Konflikt
addikt

mert talan a storm nem 75 energiaba kerul? :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9035) rt06 válasza Konflikt (#9034) üzenetére


rt06
veterán

a bc energiajat kerdezte, ezert gondoltam feedback-re, de kesobb irta, hogy ket ht leszed egy osztagnyi bc-t, ez meg inkabb a storm lehet, mert feedback szerintem annyi nem jon ki, de ehhez miert szamit a bc energiaja - no ezert nem tiszta

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9036) iSonic válasza oxox (#9032) üzenetére


iSonic
addikt

hát pedig nagyon is kéne, mivel eléggé egy hatásos egység :) és pl terran mmm-ezik akkor ez a nagy counterje, mivel mindig mikroznia kell ellene :)

[ Szerkesztve ]

(#9037) iSonic


iSonic
addikt

és terran pl ghosttal leszedni, vagyis pontosabban emp-vel :) dt esetében meg egy scan :D

(#9038) oxox válasza rt06 (#9033) üzenetére


oxox
addikt

konkretan nehany templar ugy leszedte a void seregem, hogy konybe labadt a szemem...valami elektromos tamadassal.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9039) iSonic válasza oxox (#9038) üzenetére


iSonic
addikt

storm vagy feedback, de storm lesz :)

(#9040) oxox válasza iSonic (#9039) üzenetére


oxox
addikt

csak kibarkopazzatok :DDD es az jo tank/bc ellen?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9041) emmm válasza oxox (#9040) üzenetére


emmm
senior tag

Atomtámadás ellen is véd. :D

(#9042) Djuree válasza oxox (#9038) üzenetére


Djuree
félisten

az psi vihar, az igen jó :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9043) emmm


emmm
senior tag

Tegnap játszottam valami külföldi sráccal egy csomó 2 vs 2 cooperatív módot, előbb csak Medium, majd Hard gépek ellen. Azért a Hard elég kemény, de a megfelelő pillanatban szépen be lehet szívatni. :D Azt kell mondanom, hogy a mass stalker taktikája (Blink képességét sűrűn alkalmazta) nagyon bejött, gyakorlatilag folyton ezt alkalmazta, és a gép nem talált fogást rajta. Vagy 8 Gateway-ből ontotta folyamatosan a stalkereket, én meg vagy Terran-nal, vagy Zerg-gel kiépítettem a védelmet. Kiegészítve őt támadásnál, vagy egy jó nagy adag Banshee-t vittem, vagy a Zerg-nél jól használható, szintén nagy adag Infestort. Fél percig tartott egy Hard gép bázisa, egységeivel együtt. :D
Úgy veszem észre, a végére, mikor már BC-kel meg Ultraliskekkel lehetne menni, szinte el se jut az ember, hamarabb vége van a meccseknek. :U

(#9044) sith7 válasza oxox (#9040) üzenetére


sith7
nagyúr

Strom minden ellen jó :K ... tegnapi meccsen is hullottak az mmm golyók, thorok, siege - k ... minden
Persze nem 1 db - tól, nekem is volt vagy 10 - 12 db

Fel van töltve az oldalra, ha gondolod nézd meg működés közben :DDD

(#9045) rt06 válasza oxox (#9038) üzenetére


rt06
veterán

psy storm lehetett (kor alaku teruleten vihar, villamok) - void-nak, amennyire tudom, nincs energiaja (feedback azt sebzi vissza az egysegre, pl banshee full energiaval bele is hal, 200 energiaja lehet a 140 hp-je melle)
psy storm kellhet neked inkabb, az teruletre sebez (80-at, szoval kelleni fog legalabb harom, hogy fel eletre szedd a tobbseguket)
amire erdemes odafigyelni, hogy a ht lassan mozog, es a storm-hoz viszonylag kozel kell menni (legalabbis kozelebb, mint a feedback-hez)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9046) rt06 válasza emmm (#9041) üzenetére


rt06
veterán

gondolom poennak szantad, de tenyleg ved, ugyanis hiaba van cloak-olva a ghost, ha vaktaban dobalod es idoben eltalalod (ketszer), megved a nuke-tol is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9047) oxox


oxox
addikt

:R mindenkinek...ma probalgatom majd.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9048) kovsol válasza sith7 (#9044) üzenetére


kovsol
titán

itt égetsz engem :U pont jó szar voltam azon a mérkőzésen

May the Force be with you!

(#9049) emmm válasza rt06 (#9046) üzenetére


emmm
senior tag

Nyilván poénnak szántam. :U
(Az 1. részben nekem is volt erre példa, a srác állandóan jött a "Nuclear launch detected" felkiáltással, én meg protossal szépen körbevillámoztam gyorsan az összes lehetséges helyet. Az eredménye, egy halálhörgés, majd egy véres paca volt a bázisom közelében. :D Akkor még elég volt 1 villám is, csak 45 HP-ja volt egy Ghostnak. )

(#9050) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Az atomról jut eszembe, ha az immortal kap egy atomot, akkor azt gyakorlatilag nem is sebzi a spec pajzsa miatt, mert ugyebár 10 feletti sebzésnél bekapcsol a pajzs és max 10-et sebződik?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.