Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) JSaN válasza headhunter86 (#37500) üzenetére


JSaN
addikt

Am most hogy ki jott a hots, a blizzardnak jelenleg nincs is semilyen hivatalossan bejelentett projektje.
Bar nem hivatalossan tudjuk hogy a legacy of void garantalt, illetve diablo 3 kiegeszito, es talan egy utolso wow kiegeszito is elkepzelheto, na meg a titan projectet is jo lenne mar le leplezni. ketlem hogy barmelyik felsorolt cimre, novemberig varnanak a bejelentesre.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#37502) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Ilyenkor mi a teendő ? kép Persze később már loss is volt. Velem van a baj vagy a szerverrel ?

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#37503) Winner_hun válasza headhunter86 (#37500) üzenetére


Winner_hun
félisten

Starcraft: ghost

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37504) Winner_hun


Winner_hun
félisten

7-től stream on, valahova be kéne sorolódni HotS-ban.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37505) Ybron válasza adamkaa777 (#37502) üzenetére


Ybron
senior tag

Nekem is csinálta már, eddig 2x, Szerintem szerver hiba.

(#37506) csuszi válasza Eyesis (#37294) üzenetére


csuszi
aktív tag

oppli. :) én a rejtett küldit hagytam el, arra használtam :) valami szobor szétlövés volt vagy mi :)

(#37507) Dzsabba válasza adamkaa777 (#37502) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

Nekem is hasonlót csinált a wol-ban.Az segített,hogy uninstaláltam a smart security-t és felraktam egy másik vírus keresőt és a router-ben bekapcsoltam a tűzfalat.
Azóta egyszer sem dobta ezt a képet.

(#37508) Winner_hun válasza Winner_hun (#37504) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kicsit (nagyon) fura.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37509) sith7 válasza Winner_hun (#37508) üzenetére


sith7
nagyúr

mi fura ? :F

(#37510) föccer válasza sith7 (#37509) üzenetére


föccer
nagyúr

Gondolom a HotS.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#37511) sith7 válasza föccer (#37510) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :D ... de azon belül mi ?
egységek ? pályák ? :F

(#37512) execute93 válasza sith7 (#37511) üzenetére


execute93
őstag

Minden, új egységek, "új" ladder pályák.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#37513) csuszi válasza Winner_hun (#37508) üzenetére


csuszi
aktív tag

nekem tetszett amit láttam (#37504).

(#37514) sith7 válasza execute93 (#37512) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#37515) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Eddig számomra a hots elég nagy csalódás... 5 ből 3 placement -t be se töltött ....remélem javítják a bugot mert elég idegesítő... érdekes tegnap még ment.

El. Psy. Congroo.

(#37516) Winner_hun válasza sith7 (#37509) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy az egész. Valahogy a BO-k még nem az igaziak, bár mit akarok úgy hogy a bétával alig játszottam. Na az arany liga megvan. Fura, hogy 5-ből 4 terran, 1 pedig protoss volt. Hmm.:)
Minden esetre megpróbálok feljebb mászni, rég voltam már 1v1-ben arany ligában:D
Azt amúgy nem teljesen értem még magamon hogy miért van az hogy a WoL-ból megvannak a BO-k de itt valahogy nem csinálom azt. Ráadásul úgy nem csinálom hogy az új egységekkel se igazán foglalkozok*. A pályák mások, az biztos, meglátom még lesz-e szelekció.

ps: a CE-hez kapott soundtrack megy:B

*illetve egy kicsit. Oracle-t próbálok hozni, MC még nagyon tanulnivaló. Tempestre gondolni se merek, drága.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37517) Carasc0 válasza Winner_hun (#37516) üzenetére


Carasc0
őstag

Na ezt pont kifogtam. Elkezdtem a HotS campaign-ot erre nem elérhetők az archivementek. Hmm..

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#37518) Ybron válasza Winner_hun (#37516) üzenetére


Ybron
senior tag

Az arany liga az jó. Naniwa, dimaga és még jó pár GM pro mind platinumba kerültek az 5 placementből.
Egyébként hasonlóképpen vagyok én is vele, fura hogy a oracle-t erőltetem. Leteszem a stargatet, kihozok belőle vagy 2db oracle és annyi. Ezér fölösleges rááldozni, pláne hogy elsütni alig lehet vagy 2x mert simán kivédekezik, élete alig van. Ha meg megpróbálok vele harassolni akkor meg azt veszem észre hogy már vagy 1000 minerálom van egységem meg nuku, nem nekem való ez az egység mert lassú vagyok hozzá.
MC az még el is megy azt valószínűleg gyakrabban fogom majd használni.
Ki kell ezt még tapasztalni mit hogy mire és miért :)

(#37519) Angelo69


Angelo69
senior tag

Elvileg ma elküldték a gyüjtőit, de még nem kaptam róla semmilyen értesítést... :(

Viszont találtam szép posztereket, 61x91 cm méretben.
Nem linkelem a boltot, mert a multkor ezért kaptam fejemre.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#37520) headhunter86 válasza Carasc0 (#37517) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ja én is épp folytattam volna. Erre nem megy. Na sebaj addig játszok valami mást.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#37521) adrian360 válasza adamkaa777 (#37515) üzenetére


adrian360
őstag

nem a hots hibája hogy szar a neted...

(#37522) adamkaa777 válasza adrian360 (#37521) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Teljesen levan patchelve illetve tegnap wolban még jó volt .(3mbit es netem van nem a legjobb ,,, ) Nemtudom miköze ehez a nethez ?

El. Psy. Congroo.

(#37523) Carasc0


Carasc0
őstag

Egyébként nekem nagyon tetszik a HotS. Tetszenek a változások, az újítások, a mapok. Találtam egy olyan 8 playeres mapot, hát valami gyönyörű. Épp 4 Medium AI-t próbálok megverni egy ilyen szép mapon, de marha nehéz.

Ami eddig a legjobban bejön, az az új fizika. Eszméletlen hangulatos mikor egy képernyőnyi távolságra loccsanik egy ultralisk darab. Nagyon tetszetős.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#37524) adrian360 válasza adamkaa777 (#37522) üzenetére


adrian360
őstag

"(#37497) adamkaa777
Elvileg megvan a baj, nagy nehezen betöltött egy ai ellen viszont a játék nagyon laggolt3k ms illetve fenn mindig jelezte hogy tölt valamit, mivel én online vettem meg nem telepítettem semmit viszont 6gb-t leszedett a patch lehetséges, hogy tölt még mindig valamit ?(a netem elég szar )"

ha lag van akkor a neted szar. nekem nincs lagom, más is jól játszik vele. most éppen a te szolgáltatód, és a battle.net között van valami szarság ( nekem havonta egyszer megadja magát a upc, és fél napra nem megy pl )

(#37525) adamkaa777 válasza adrian360 (#37524) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Igen egyszer töltött valamit ingame (nemtudom mit elvileg nemlenne szabad neki :F ) De utánna is szarvolt és nem az ms el volt a probléma már..(Egyszerűen nem tölt be és kifagy a client, elvileg a küldött a blizznek vmi visszajelzést az egyik fagyásnál) Most próbálok egy repairt hátha...

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#37526) kovsol


kovsol
titán

Franc, két pályán is buktam az acsikat. Remélem visszajön hamar az acsi szerver.

May the Force be with you!

(#37527) Ilsyde válasza kovsol (#37526) üzenetére


Ilsyde
őstag

Sok szerencsét hozzá. Én megláttam az uzenetet (achievements are disabled) és azonnal ki is léptem. Tanultam az alapjáték hibáiból, de a Blizzard úgy látszik hogy nem.

(#37528) thesound válasza kovsol (#37526) üzenetére


thesound
őstag

Relog és meg jöttek az acsik

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#37529) kovsol válasza thesound (#37528) üzenetére


kovsol
titán

nekem két relog után is errort ír az acsikra

May the Force be with you!

(#37530) sith7 válasza Winner_hun (#37516) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok :))

(#37531) Winner_hun válasza Ybron (#37518) üzenetére


Winner_hun
félisten

Platina már megvan:D

Planetary nexus rulz:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37532) rt06 válasza Ilsyde (#37527) üzenetére


rt06
veterán

ugyis tobbszor vegig lesz tolva a kampany (mert kellenek az achi-k, de kell a nehezsegi fokozat is, a ketto egyutt meg parszor eleg necces lenne), mit szamit, hogy elsore lesznek-e meg az acsik?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37533) Ilsyde válasza rt06 (#37532) üzenetére


Ilsyde
őstag

Mert megint beragadnak mint a WoL-ban és hatszor neki kell esni minden pályának hogy kiderítsd pontosan melyik achievementnél van a gubanc.
Egyelore csak kétszer akarom végigvinni, egyszer Hard meg egyszer Brutal fokozaton.

(#37534) csuszi


csuszi
aktív tag

valaki mondjon már valamit! csütörtökön veszem át a gémet.
kéne valami drogos smiley... elvonó

(#37535) szilva01 válasza csuszi (#37534) üzenetére


szilva01
őstag

Addig még elég sok idő van térdet remegtetni ;]

(#37536) Tuco Ramirez válasza csuszi (#37534) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Fórumozás helyett gondolom most mindenki nyomja ezerrel a HotS-ot. :D

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#37537) föccer


föccer
nagyúr

Köszi Sittes és Ghoosty a WoLos meccseket. Jó dolog ez a bronz liga :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#37538) sith7 válasza föccer (#37537) üzenetére


sith7
nagyúr

No stress, no pain, no loss :))

(#37539) kovsol


kovsol
titán

Azért tudtak olyan egyjátékos történetet kitalálni amire nem számítottam egyáltalán :) Eddig a sztori vonal bejön.

May the Force be with you!

(#37540) oxox


oxox
addikt

Teganap tóltam 2db 3v3 placementet. Hát rengeteg az amatőr. Elsőben csapattársam cannon rush terran ellen, másik vmi dt féleség. Én 3gate oracle...zerg ellent léptettem is, majd gw unitokkal az egyik terrant is. Második meccs az egyik csapattárs dc-jével kezdődött...írom a bent maradtnak, hogy rusholnunk kell...semmi válasz. Menendzselem a dc zergünket, és mikor megindulnék mit látok...az idióta társ becannonozta magát, és expelt....3v1. 160k pont körül zártam, de lehoztam..csapattárs mass void...ohh....stalkerek, meg hydrák ellen.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#37541) headhunter86


headhunter86
senior tag

Srácok,

Nekem egy bajom van a játékkal. Hogy míg a WOL-ban az átvezetők in-game videók voltak, addigra itt sima videóra konvertálták. Nekem ezzel az a bajom hogy így nem olyan szép. Tudom hogy akinek nincs erőműve az nem élvezhette teljes pompájában, de legalább raktak volna be egy opciót hogy in-game engine, vagy videó legyen.
De lehet az is hogy így nem kell tartalmazni a játéknak azt a sok textúrát ami a videók alatt van, mert ugye a WOL esetében a legtöbb átvezető a hajón volt, míg itt nem. De engem kicsit bánt.
Tudom nagyon apróság ez a dolog.

Amúgy nekem is bejön a sztory, 8 misszión vagyok túl.

Kicsit SPOILER:

Tetszik, az egységfejlődési rendszer, hogy előtte van egy kis misszió ahol láthatod működés közben az egységek speciális képességeit, ami közül aztán majd választasz.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#37542) execute93 válasza oxox (#37540) üzenetére


execute93
őstag

1V1-ről ez nem mondható el. Top1 mestereket kapok ki. Van aki GM-eket.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#37543) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Naggyon jo a single! Este 11-tol eddig nyomtam, nem birtam abbahagyni. :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#37544) rt06 válasza headhunter86 (#37541) üzenetére


rt06
veterán

ebben biztos vagy?
marmint hogy ingame videok voltak?
mert remlik, hogy ki lehetett szedni a videofile-okat a wol-bol is (a fo introt egeszen biztosan, de lehet a tobbit is)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37545) DCI_market


DCI_market
tag

a WoL liga nagyon megváltozott. Eddig Bronz top 10 voltam, élvezetesen játszottam ( számomra jó játékmenetekkel). De mióta kint van a HoT most épp silver liga 1. vagyok. why? meg hogy? Eddig kb partiba volt amit nyertem és amit vesztettem, most toronymagasan nyerek..

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#37546) Ghoosty válasza föccer (#37537) üzenetére


Ghoosty
őstag

Tényleg jó ez, főleg, hogy tudom gyakorolni a zerget, meg a protoss-t. Ilyen szar játékkal is lehet nyerni. Ha így folytatjuk, hamar kikerülünk onnan. :)

Más:

Szerintem, tényleg nem stimmel valami az APM számítással. (amit meccs után az értékelésnél ír) Egyes meccseken 40, másokon 200+-ot mutat. De szerintem a valós valahol 70-80 körül lehet. Legalábbis régebben, mikor visszanéztem, a replayeket, mindig akörül volt.

(#37545) DCI_market

Szerintem visszatért sok inaktív játékos, ezért a liga határok kicsit eltolódtak. Főleg alsóbb ligákban.

[ Szerkesztve ]

(#37547) headhunter86 válasza rt06 (#37544) üzenetére


headhunter86
senior tag

A CE Behind the scene-n rajta voltak a videók. De a játékban in-game videók voltak. Ez tuti, mert amikor 3x vagy 4x játszottam újra a single-t akkor már új géppel játszottam és teljesen más volt a látvány. :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#37548) Winner_hun válasza DCI_market (#37545) üzenetére


Winner_hun
félisten

Heart of the Swarm League Percentages

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37549) Winner_hun


Winner_hun
félisten

CarbotAnimations StarCrafts Hots Opening
Ez valami hatalmas lett:C

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37550) oilver1


oilver1
tag

11. éjfélkor beszereztem a helyszínen a gamét, pikk-pakk felröccent a gépre. Ma már tolni is fogom, ha időm engedi :)

Az alkohol nem válasz, de legalább a kérdéseket elfelejted!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.