Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20449) .tnm válasza eami (#20447) üzenetére


.tnm
addikt

értem. csak volt már itt olyan, aki szinte csak azért jött, hogy megmondja nekünk, hogy milyen átverés az egész játék és mind hülyék vagyunk. talán jobb lett volna, ha Te is azzal kezded, hogy támogató vagy.

ezzel együtt többszörösen sincs igazad a következőkben:
- a (múlt) héten az volt a legnagyobb durranás, hogy kiadták az AC 1.0-s verzióját, amelyben már sok évekkel ezelőtt megvásárolható (és azóta többször átdolgozott) hajó repülhetővé vált, fejlesztetettek a fegyverrendszeren.
- űrverseny és űr lövölde, ami számunkra elérhető, de láttunk már WIP videókat az FPS és a planet-side modul-ból is, így tudjuk, hogy az is készül

amiben igazad van/lehet:
- rohadt drága minden az alap Aurora csomag(ok)on kívül még USA-beli pénztárcával is, nem hogy magyarral
- nem türelmetlen embereknek való ez a fejlesztési ütem. de a magam részéről (aki hetek óta el se indította a játékot [talán majd karácsony alatt]) annak örülök, hogy inkább a minőségre utaznak, mint a minél előbbi teljesítésre.

van az a mondás, hogy "gyorsan olcsón jót, bármelyik kettőt választhatod"; nos úgy tűnik ők csak a harmadikat választják.

szerk: olyan lassan írtam, hogy Tesco megelőzött és 90%-ban ugyanazt írta, mint én. :)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.