Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) Menthirist válasza cunnir (#19550) üzenetére


Menthirist
veterán

Azt nem kell rögzíteni, mert könnyű úton jár. Azzal sosem voltak ilyen gondjaim, ezért sem volt eddig szükség erre a rögzítőre. Viszont az X65f-nek a gázkarát már jóval nagyobb erővel kell tolni meg húzni, még legkönnyebbre állítva is, és hiába nehéz maga a gázkar, hajlamos elmozdulni rögzítés nélkül. Szóval mondom, a hotas x-nél nem lesz ilyen probléma. Ott én csak annyit csináltam anno, hogy mivel nyikorogni kezdett, szétszedtem, kicsit beolajoztam, meg nem húztam meg annyira a csavarjait. Egyből néma lett, és az is maradt :)

Joy-nak meg várhatóan majd egy T.16000M lesz majd első körben, mert nem nagyon akarózik vga vásárlás előtt állva még egy warthogra is gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19552) Volfram42 válasza Menthirist (#19548) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hát ez így tényleg nagyon fasza.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#19553) .tnm válasza Menthirist (#19548) üzenetére


.tnm
addikt

3DConnexion-nal próbáltad már AC-t?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#19554) Menthirist válasza .tnm (#19553) üzenetére


Menthirist
veterán

dehogy... biztos nagyon precíz, de nekem kell egy téphető eszköz :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19555) mrfire


mrfire
őstag

Az Arena Commander egyik legvicesebb bugja: Kivel történt már ilyen? :DDD

(#19556) Menthirist


Menthirist
veterán

Azért nem tudom hogy feltűnt-e valakinek a havi reportban, de ez azért nice:

"We were able to spawn procedurally generated shop layouts and their dynamic content based on various factors such as the shop economic data and specific tag requests. "

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19557) Goblin12 válasza Menthirist (#19548) üzenetére


Goblin12
őstag

Ingyen szolid is megvan. ;]

(#19558) tkondor


tkondor
tag

Sandi FBre rakta ki, plazmavágó:

Star Citizen nick: Horus

(#19559) PenguinTea


PenguinTea
csendes tag

Jól hallottam a hornet elérhető tesztelésre mindenki számára?

(#19560) Raulblanco válasza PenguinTea (#19559) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Mindenki számára semmi nem elérhető. Tesztelni általában a backereknek adnak hajókat (AMD kupon önmagában még nem backer, ha "ajándékba" kaptad a hajót valakitől még nem backer, az a backer aki saját accounton vesz valamit a weboldalon keresztül), de jelenleg nem láttam, hogy lenne ilyen teszt kör, megnézni pedig nem tudom neked, mivel hornet trainerem már van a carrack miatt.

(#19561) TESCO-Zsömle válasza Raulblanco (#19560) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Legutóbb, mikor a hornet teszten volt, nekem kettő volt belőle elérhető a holoviewer-en.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19562) Menthirist


Menthirist
veterán

még nem repülhető a hornet, csak az lesz egy hétig... lehet hogy szombattól, lehet hogy hétfőtől...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19563) mrfire válasza Menthirist (#19548) üzenetére


mrfire
őstag

Pedig 40 ezer körül már kaphattál volna egy hajlított fémlapot amire ráteheted. :DDD [link]

(#19564) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

hol lehet megnézni pontosan, hogy mik az aktuális célok, és árak?

felkeltette az érdeklődésemet ez a game, anno sokat játszottam a Homeworld, Starlancer, Freelancer játékokkal :U és valami kellene a GTA5 utánra...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19565) mrfire válasza Mr.Csizmás (#19564) üzenetére


mrfire
őstag

Üdv itt!

Csomagárak: [link]
Célok: [link]

(#19566) .tnm válasza Mr.Csizmás (#19564) üzenetére


.tnm
addikt

legolcsóbb megoldás egy amd mustang csomag, kéz alatt + $5-ért bármi a hivatalos honlapról.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#19567) mrfire válasza Mr.Csizmás (#19564) üzenetére


mrfire
őstag

Mondjuk azt hozzátenném, hogy játszani nem nagyon fogsz, max nézelődni egy Mustanggal/300i-vel (300i-t kapsz az AC1.0-ig, ami pár hét múlva jelenik meg) mielőtt kilőnek a Hornetek. De ha most befizetsz legalább egy hétig kipróbálhatod a Hornetet. Most teszik elérhetővé mindenkinek nemsokára ideiglenesen. Mustanggal versenyezni lehet majd, de abban legalább van esélye.

[ Szerkesztve ]

(#19568) Mr.Csizmás válasza .tnm (#19566) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

5-ért mit? :F amd pakkot néztem, korrekt ára van.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19569) mrfire válasza Mr.Csizmás (#19568) üzenetére


mrfire
őstag

Bármit vehetsz, nem számít és nincs is ennyiért olyan, amit igazán érdemes. Vehetsz valami csecsebecsét a hangárba, vagy ha később még szeretnél költeni rá akkor egy upgradet bármilyen hajóhoz tökmindegy, később be tudod olvasztani és újra elkölteni az árát, ha valami nagyobbat szeretnél.

Én pl. ezt a szép kis lámpát javasolnám... :DDD ;] [link]

De ehhez előbb UEC-t kell venned: [link]

[ Szerkesztve ]

(#19570) Mr.Csizmás válasza mrfire (#19569) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó, de miért is kell vennem az alap amd mellé? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19571) Drenadar válasza Mr.Csizmás (#19570) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

NEM KELL!
ha csak az AMDt veszed, azzal is tudsz játszani, rohangálni a hangárba...

VISZONT!
Mivel nem a honlapon költöttél, hanem "vettél egy VGA-t és ahhoz kaptál ingyé kupont" ezért nem számítasz BACKERNEK, azaz támogatónak, mert semmivel sem támogattad őket.

Amennyiben szeretnéd, hogy később a backereknek járó akciókban részt vehess, úgy legalább $5-t el kell költened a honlapon.

További kérdések és kockázatok....

Ki kell bővíteni azt a FAQ-ot úgy érzem :)

[ Szerkesztve ]

(#19572) mrfire válasza Mr.Csizmás (#19570) üzenetére


mrfire
őstag

Mert különben nem leszel backer, mert ez nem számít vásárlásnak, hogy beváltottál egy kupont, és a Mustangot 0 dollárért lehet beolvasztani. Az ajándék hajó után sem leszel backer, venned kell valamit, mert csak a backerek kapnak a célok elérése után ajándékot pl. és az olyan akciókból is csak ők részesülnek, mint most a Hornetek kipróbálása egy hétig. Ha teheted csatlakozz a jövőhéten (vagy inkább most, mert marossal nem tudsz üzletelni a hétvégén (a bank nem utal), és általában nem hivatalosan már szombaton odaadják ezeket az egyhetes próbahajókat), mert a Horneten kívül a többi hajóval nem egy élmény játszani.

(#19573) Raulblanco válasza mrfire (#19572) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Ezzel vitatkoznék, bár szubjektív, de én az M50-et jobban élveztem mint a hornetet.

(#19574) Drenadar válasza Raulblanco (#19573) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Van aki a telteket szereti van aki a karcsúkat, van aki a szőkéket van aki a barnákat!

Ízléseken ne vitatkozzunk, mindenkinek más esik jobban kézre! :P

MÁS:
kicsit kibővítettem a FAQ-ot. Beleírtam az AMD mustangot is, de tuti kifelejtettem pár dolgot, pl hogy hol lehet beváltani, valaki linkelné, pls?

Illetve az újakat kérném, hogy nézzék át a FAQ-ot, ha van bármi ami szerintük nem érthető, zavaros, azt jelezzék.

[ Szerkesztve ]

(#19575) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

köszi urak :D

értem....karácsony környékén gondoltam venni, nem sürget annyira (GTA5), csak előre bespájzolnám, hogy meglegyen.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19576) Drenadar válasza Mr.Csizmás (#19575) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

(#19577) mrfire válasza Drenadar (#19576) üzenetére


mrfire
őstag

[link] Itt van.

(#19573) Raulblanco
Mondjuk én is élveztem a 350r-el az AC-t amíg voltak lehetőségek rajta, lehetett rakétát lőni, gimballos fegyvert tenni az orrára stb., de úgy is nehéz volt és rengeteg skill-t kellett volna még gyűjteni hozzá. Mostanában a Mustang miatt már nekem is van 300i-m, de ezek mind hiányoznak belőle és a sebessége is vajmi kevés, csak 220... Legalább egy 250-et kaphatott volna igazán. Egy m50-el én is szívesebben röpködnék a Hornetek között, de a 300i-vel már kevésbé. Úgyhogy marad a Hornet, max néha megpróbálkozom a 300i-vel is.

(#19578) Drenadar válasza mrfire (#19577) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Thx, ezt is beleírtam.

(#19579) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] az előfizetéseknek(?) van valami hasznuk, azonkívül hogy olvasgatni lehet?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19580) duvi válasza Mr.Csizmás (#19579) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha jól tudom, olyan képanyagokat is kapnak az előfizetők, amik nem kerülnek ki(vagy csak jóval később) publikba.

(#19581) mrfire válasza Mr.Csizmás (#19579) üzenetére


mrfire
őstag

Kapnak néha ajándékot, (amit úgyis meg lehet majd szerezni a játékban). Számomra a leghasznosabb az lenne, hogy kérdezhetnék a 10FTCM (10 for the Chairman)-ben. Kapnak majd valami matricát a hajójukra, meg kipróbálgathatják majd az összes hajót havonta egy napig (egyelőre még nem!). Meg belekerül a nevük a játékba, valamilyen formában.

[ Szerkesztve ]

(#19582) Menthirist válasza Mr.Csizmás (#19579) üzenetére


Menthirist
veterán

hát ad hozzáférést a vault-hoz, ami egy képekkel és szövegekkel teli "raktár", az aktuális havi jump pointhoz (aminek a linkje úgyis ki szokott kerülni), kéthavonta egy (imperatornál két) flair item (tehát olyan kis dekoráció, amit más nem kap, csak a subscriberek), kérdezhetsz a 10 for the chariman-ben

Ez a pénz csak a "közmédia" fenntartására megy, tehát ebből nem a játék fejlődik, hanem újabb és újabb műsorok készülnek. A támogatás egy formája.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19583) mrfire válasza Menthirist (#19582) üzenetére


mrfire
őstag

Tehát ebből fizették CR mögött a hatalmas hajómakett elkészítését ami a 10FTCM-ben van. :DDD

(#19584) Menthirist válasza mrfire (#19583) üzenetére


Menthirist
veterán

inkább a sok műsor meg kirándulások az ausztrál pax-ra show meg minden keretében, stb. Persze nem féltem őket, amennyi pénz bejön :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19585) tkondor


tkondor
tag

amúgy mondom gyerekek, valaki akarna egy kérdést a 10 For the Chairmanbe, az szóljon nyugodtan, vagy akár közösen is kigondolhatunk valami kérdést, majd közzé teszem azt...

amit még kihagytatok, a subscribereknek van exkluzív fórum fenn tartva

amúgy jelenleg a producereknek és az íróknak lehet fel tenni kérdéseket, CRnek még nem....

Star Citizen nick: Horus

(#19586) mrfire válasza tkondor (#19585) üzenetére


mrfire
őstag

Ez ilyen alkalmi dolog, hogy most lesz egy ilyen műsor, mint legutóbb a 10 for the writers, vagy ez mindig is így volt, hogy nem CR felé mentek a kérdések, csak párat kiválasztott, amit ő akar megválaszolni?

Nekem annyi kérdés jut eszembe napközben, de fel kéne írnom őket mert elfelejtem... :((( De pl arra rákérdenék, hogy mi a helyzet az emberrablással, a kalózok oldalán. Hogy egy utasszállítót megtámadva az utasokat be lehet-e pakolni pár Cutlass vagy nagyobb hajó börtönébe, aztán eladni a Stantonon mondjuk, ahol virágzik a rabszolgapiac.

Ha lesz időm/másokat is érdekel a válasz, lefordítom valamikor. Annyi kérdést olvasok, amik annyira elrugaszkodottak a valós alakulásától a játéknak, vagy kb. olyan egyértelműek, hogy ki lehet találni, mi rá a válasz. 2-3 kérdés van, ami igazán érdekes egy műsorban.

(#19587) Diopapa válasza mrfire (#19586) üzenetére


Diopapa
addikt

Annak idején eléggé ki lett hangsúlyozva, hogy a rabszolgaság nem lesz elérhető a playereknek. (USA-ban harapnak az ilyesmire) Nem tudom, azóta változott-e a dolog.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#19588) GypsFulvus2 válasza Diopapa (#19587) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Volt valahol egy rendszerleírás, ahol szó volt arról, hogy a hely a rabszolga kereskedők fellegvára. Leírták azt is, hogy jobb óvatosnak lenni, mert ha csak úgy besétálsz egy teherszállítmány rabszolgával, akkor nem kizárt, hogy a kereskedők a téged is eladnak, mint képzett teherűrhajó-vezetőt. Már nem emlékszem hol olvastam ezt, angolul-e vagy magyarul a sc.hu-n, de ennek alapján valószínűleg lesz rabszolga kereskedés is.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#19589) Menthirist válasza Diopapa (#19587) üzenetére


Menthirist
veterán

jah, a börtönnel kapcsolatban is ezt mondták, hogy egyrészt nem fun a játékosnak ha rács mögött kell várnia valami miatt (vagy egyéb módon van hosszasabban korlátozva a cselekedetében), másrészt simán kilép az illető.

GypsFulvus2: mint rakomány, elképzelhető hogy benne lesz (bár nem tudom hogy, elvégre raklapokról van szó kb), viszont a játékos maga nem lehet majd tudtommal sem maga a rabszolga.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19590) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#19589) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

De NPC-kkel lehet majd kereskedni? Ezt kéne megkérdezni. Este megpróbálom megkeresni, hol olvastam ezt.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#19591) Jack@l válasza tkondor (#19585) üzenetére


Jack@l
veterán

Nekem van egy kérdésem feléjük: Mért csak két pálya van kiadva lövöldözésre, mikor már "soon" az 1.0-s SC modul kész van. Ennyit terveznek a végleges játékba?

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#19592) mrfire válasza GypsFulvus2 (#19588) üzenetére


mrfire
őstag

Emlékszem, hogy volt erről szó itt, hogy az amcsik ezért úgyis harapnának, de nem tudtam, hogy ezt már ők is tisztázták. Nemrég olvastam egy ilyet, hogy ellehet-e majd fogni egy Vanduult és élethalál ketrecharcra kényszeríteni. :DDD CR persze azt mondta nem dolgoznak ilyesmin, de a szokásos semmi sem lehetetlen a jövőben is elhangzott. +A luxushajóknál megemlíti, hogy a gazdag utasok szállítása alatt lehet számítani kalóztámadásra, mert szeretik elfogni őket. Azt gondoltam playerek is támadhatnak gazdag uraságok elrablásáért.

(#19588) GypsFulvus2
Ebben olvashattad: [link]

(#19589) Menthirist
CR elmondása szerint egy játékost is úgy kezel majd a rendszer, mint egy rakományt, onnantól kezdve hogy X ideig nálad van és a valódi karakter már máshol van.

A Rabszolgaságot bevinni a játékba lehet necces lenne, de akkor esetleg azt lehetne, hogy kinyírunk mindenkit a hajón és bedaráljuk a népet és eladjuk hamburgernek, hogy legyen már valami haszon. Ezt is tiltaná az USA? ;] ;] ;]

(#19591) Jack@l
A mostani két pálya a végleges PU egyötödét teszi ki, így ha megjelenik a PU alfa kapunk még 8 ekkora pályát azt csókolom, a játék lényegi része meg a csillagtérképen fog játszódni, de csak azt mutatja majd mikor leszálltál egy bolygóra és már a felszínen vagy. Bolygóból meg első körben 4 lesz. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#19593) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

help :U egyvalamit nem értek.

ha veszek egy AMD pakkot, és mellé valami mütyürt a hivatalos oldalon, akkor ugyanott vagyok, mint a "rendes" vásárlók, azaz elérhető minden, ami jelenleg aktív?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19594) cunnir válasza Mr.Csizmás (#19593) üzenetére


cunnir
tag

Én is AMD-s vagyok és vettem 1 térképet 5 $ ért és backer lettem :U

[ Szerkesztve ]

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#19595) Mr.Csizmás válasza cunnir (#19594) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, és később a cuccokat 5-5 zöldért lehet bővíteni, ugye? a beta acces meg nem kér érte zsét?

mondjuk félévente 1200 ft nem nagy kiadás :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19596) Jack@l válasza mrfire (#19592) üzenetére


Jack@l
veterán

Naívan azt hittem, hogy az SC jelenti az űrben egymás ellen lövöldözőst részt. :S
A többi modulban meg már lehet bolygók között repkedni, azokon csatázni meg ilyenek.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#19597) mrfire válasza Mr.Csizmás (#19595) üzenetére


mrfire
őstag

Pontosan, elég olcsón meg lehet úszni. Manapság nem kapsz 4500-ért egy AAA játékor (SQ42) és egy MMO-t is. Megjelenéskor gondolom normális 10k körüli áron kaphatják majd meg mindezt a játékosok.

(#19596) Jack@l
De ugye tudod, hogy csak viccelődtem? :))
Amúgy nem bánom én, hogy csak két pálya van. Más a háttér, meg az aszteroidák elhelyezkedése max. Inkább minél több hajó legyen és igazán érdekes lesz az AC is. Alig várom, hogy lássam a Cutlassokat repülni.

(#19598) Volfram42


Volfram42
senior tag

Darabokban mind volt már. Planetside képek galériája.: [link]
A rajongók kitartása határtalan.: [link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#19599) tkondor válasza mrfire (#19586) üzenetére


tkondor
tag

nem, a subscriber fórumon van kiemelt topic, ott most nincsen 10for the chairman, vagyis valszeg a következő két műsor nem CRel lesz, ha neki vannak kérdések akkor az is külön topicban van. De mondom jelenleg csak a producereknek és a writereknek van ilyen topic.

Star Citizen nick: Horus

(#19600) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vettem is egyet maross-tól :DD holnap összelegózom a dolgokat. köszi mindenkinek :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.