Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19592) mrfire válasza GypsFulvus2 (#19588) üzenetére


mrfire
őstag

Emlékszem, hogy volt erről szó itt, hogy az amcsik ezért úgyis harapnának, de nem tudtam, hogy ezt már ők is tisztázták. Nemrég olvastam egy ilyet, hogy ellehet-e majd fogni egy Vanduult és élethalál ketrecharcra kényszeríteni. :DDD CR persze azt mondta nem dolgoznak ilyesmin, de a szokásos semmi sem lehetetlen a jövőben is elhangzott. +A luxushajóknál megemlíti, hogy a gazdag utasok szállítása alatt lehet számítani kalóztámadásra, mert szeretik elfogni őket. Azt gondoltam playerek is támadhatnak gazdag uraságok elrablásáért.

(#19588) GypsFulvus2
Ebben olvashattad: [link]

(#19589) Menthirist
CR elmondása szerint egy játékost is úgy kezel majd a rendszer, mint egy rakományt, onnantól kezdve hogy X ideig nálad van és a valódi karakter már máshol van.

A Rabszolgaságot bevinni a játékba lehet necces lenne, de akkor esetleg azt lehetne, hogy kinyírunk mindenkit a hajón és bedaráljuk a népet és eladjuk hamburgernek, hogy legyen már valami haszon. Ezt is tiltaná az USA? ;] ;] ;]

(#19591) Jack@l
A mostani két pálya a végleges PU egyötödét teszi ki, így ha megjelenik a PU alfa kapunk még 8 ekkora pályát azt csókolom, a játék lényegi része meg a csillagtérképen fog játszódni, de csak azt mutatja majd mikor leszálltál egy bolygóra és már a felszínen vagy. Bolygóból meg első körben 4 lesz. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.