Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-25 19:00:23

LOGOUT.hu

Ez a topik a S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl játék két ingyenes módjával (StalkerSoup és Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2) és honosításával foglalkozik.
FIGYELEM!
A StalkerSoup fejlesztés alatt álló játék, ezért hibák adódhatnak!
A végleges verzióra még várni kell
(TALÁN SOHA NEM JÖN EL AZ A NAP!).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Gery D. válasza ericdrawen74 (#4100) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nem is kell érteni. :) Még a modderek se értik. Ez is szerintem egy olyan hiba, ami a mód feltörése után generálódott. Mert ugye az eredeti NS védve volt bármi féle beavatkozás ellen.

A másik hibaüzenettel most találkozok először.

Ami biztos, az, hogy a magyarítás semmilyen szempontból nem lehet rossz, mivel csak szövegek vannak átírva. abban az esetben lehettek hibák, hogy véletlenül letöröltem egy végjelet a fájlokban valahol. De az utóbbi időben nem nyúltam bele a fordításban, úgy hogy a jövőben nem kell kihangsúlyozni, hog feltettétek a fordítást. :)

Viszont csak akkor érdemes megemlíteni, hogy fent van a fordítás, ha nem sima 17 a verzió vége, hanem pl 17.1, vagy 18. Ebben az esetben lehet csak pontatlan.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4102) Aarpok válasza sinick (#4099) üzenetére


Aarpok
őstag

Ilyen nálam is volt csak azt tudtam tenni próbálgattam a betöltéseket és egyszer csak visszajött. Nekem szerencsére a sötétvölgy - cordon átlépőnél jött elő és mivel észrevettem nem sokat kellett visszatöltenem. Megoldást ezen kívül nem tudok rá talán a technos gyerek tudna. ;)
Közben eszembe jutott valamelyik verziónál későn vettem ezt észre és akkor vettem egy bioradart hogy legalább sejtsem merre vannak az emberek.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4103) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Néhány pályán nem jön elő a hud, valaki tud megoldást a javítására? A játék teljesen mod mentes.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4104) Gery D. válasza ericdrawen74 (#4103) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Fordítás fent van?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4105) ericdrawen74 válasza Gery D. (#4104) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Nincs.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4106) Gery D. válasza ericdrawen74 (#4105) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Akkor passzolom. A fordításomban van egy kis módosítás a HUD-ra, a célkereszt egy kis pötty lett. Zavart a kereszt. De ha nincs fent, akkor nem tudok róla, miért tűnik el.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4107) ericdrawen74 válasza Gery D. (#4106) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

:(

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4108) kekeeci válasza ericdrawen74 (#4107) üzenetére


kekeeci
senior tag

Melyik játék verzió?
Mentést tudsz küldeni?
Néhány pályát írtál, eszerint pályaváltásnál visszajön a HUD?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#4109) Aarpok válasza ericdrawen74 (#4107) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem kaptál értesítést hogy elromlott a PDA-d?Mert van egy ilyen pont a játékban sötétvölgyből visszatérve Cordon északi részénél kell jelentkeznie.Amennyiben erről lenne szó a bárban lévő technikus megjavítja neked és nem lesz vele probléma.

Аарпок

(#4110) ericdrawen74 válasza Aarpok (#4109) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Köszönöm a válaszokat, megnézem a technikust.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4111) Yutani válasza ericdrawen74 (#4110) üzenetére


Yutani
nagyúr

Olvasod is a tartalmat, vagy csak mész és lősz? :DDD

#tarcsad

(#4112) ericdrawen74 válasza Yutani (#4111) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

:) Ha jó a játék az ember belemerül a játékba és még menteni is elfelejt... aztán jön a crash... :)

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4113) Aarpok válasza ericdrawen74 (#4112) üzenetére


Aarpok
őstag

jön a crash...

Erre az alkotásra ez hatványozottam igaz bármikor képes rá :D :DDD

Аарпок

(#4114) Gery D. válasza Aarpok (#4113) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

És sose szól előtte, csak "jön a crash..." :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4115) ericdrawen74 válasza Aarpok (#4113) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

:DD :D :DDD

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4116) Aarpok válasza Gery D. (#4114) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen így van ahogy mondod. :K A sötét völgyes részt azt tuti nem komálja mert ott rengetegszer kiakad (már közbe én is :DDD )

Аарпок

(#4117) Aarpok


Aarpok
őstag

Még amit tapasztaltam kivették a javítócuccot és hiába van nálam a megfelelő képződmény senki nem ad. Párbeszédben csak a meggondoltam magam szöveg van. Pl szidónál egy graviért adna de hiába van a táskámban nem ad. A másik agropromban lévő katonai kereskedőnél lehetne venni 25 db vodkáért Skat10-es páncélt, de persze ott meg azt hajtogatja jelenleg nincs nála. :F

Аарпок

(#4118) Gery D. válasza Aarpok (#4117) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ezt nem tudom, nem nagyon van kedvem most ezzel foglalkozni. Nem követem a változásokat. Lehet, hogy valamit elcsesztek. Nem az első eset lenne. De a Skat-10-ről mintha olvastam volna valamit még régebben.
Nézz rá a Soup fórumra, hátha találsz valamit róla.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4119) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Sensut a könnyítő patched pontosan mit csinál? Ez az anti anti-cheat amit korábban megemlítettél ha jól emlékszem? :)

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4120) Kinsiinoo válasza Kinsiinoo (#4119) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Visszaolvasva látom, hogy elvileg ja kiszedted az anti-cheatet meg könnyítettél egy kicsit. :K

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4121) Gery D. válasza Kinsiinoo (#4120) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Meghackelte az egyik fájlt, amiben benne volt egy védelmi sor, ami azért volt felelős, hogy ellenőrizze a változásokat.

A könnyítés pedig az ellenfelek, állatok, lények sebzésének erejét csökkenti, valamint azt, hogy ne legyen túl pontos minden lövésük az ellenfeleknek. Azt is átírta, hogy ne lássanak meg kilométerekről.

De pontos leírást csak Sensut tud adni.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4122) Kinsiinoo válasza Gery D. (#4121) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Kipróbáltam csak a hecc kedvéért, hogy most mit csinál, hogy ha az ember kicsit buherálja a játékmenetet és a cheat achievementet még mindig megkapja meg a baromi nagy figyelmeztetést de úgy vettem észre a figyelmeztetés ellenére a fő küldit nem teszi elbukottba. Gondolom Sensut módosítása csak a küldetés elbukását meg a fájlok módosításának ellehetetlenítését szedte ki ilyen téren akkor.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4123) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Egyébként a Solyankához nincs valami textúra csomag ami magasabb minőségű + reshade? :F :DDD

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4124) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Szomorú vagyok, még mindig nem adja meg magát és nem engedi berakni pár hasznos bővítésemet.
Gyorsbillentyűre instant kifagy. :W :W :W

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4125) Sensut válasza Gery D. (#4121) üzenetére


Sensut
őstag

Gery D. nagy vonalakban vázolta a peccs lényegét. A peccs lényege nem a játék könnyítése lenne, hanem inkább a tehermentesítése. Köztudottan, minél bennebb haladunk a játékban és a pályák bonyolódnak, a játék egyre gyakrabban crashel. Ez nem csak a szkriptelések hibája, de pld. a kereskedők készletének indokolatlan terjedelme is rengeteg szükséges memóriát felzabál (erről már valóságos tanulmányok készültek :) ), ami szintén egyenes út az asztal felé. Tehát a peccsben az összes kereskedő kínálatát átszerveztem, kigyomláltam a rengeteg fölösleges holmit és csak a szükséges cuccokat hagytam, ezzel a pályák betöltési idejét is javítva picit. Továbbá betettem néhány nagyon fontos eszközt is a kínálatukba, amelyek hiánya miatt a játékos könnyen órákra elakadhat (pld. az elején a vadászkés). További finomításnak számít a monolitos mesterlövészek látótávolságának normalizálása az erőmű terültén, az egyik feladat során, amikor a ködön át képesek voltak a pálya túloldaláról is egy lövéssel leszedni úgy, hogy még a lövés hangja se hallatszott. A lövedékek ütőerejét is visszavettem kicsit, mert egy szimpla bandita egy stukkerrel kilométerekről képes volt leszedni és instant halált okozni. És még van néhány dolog benne, amikre már nem is emlékszem. Ami pedig a csalásvédelmet illeti, az abban áll, hogy kiszedtem az actor.ltx védelmét. Ez azt jelenti, hogy most már ez a fájl, ami csakis a játékost illeti, szabadon modifikálható, ugyanis előtte ez védve volt és ha hozzá nyúltunk, de csak ha pusztán kimásoltuk a csomagból, a játék nem indult. Utólag tisztázódott, hogy ez egy bizonyos verziónál fordult elő csak, vagy valami ilyesmi..., de nálam ez volt annak idején.

[ Szerkesztve ]

(#4126) Kinsiinoo válasza Sensut (#4125) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Teljes mértékben értelek és köszönöm a válaszod és Gery D.-ét is, nekem a problémát az képezi, hogy mikor az új menü amit létrehoztam gyorsbillentyűjét leütöm akkor mindenképpen kifagy. Jelenleg nem tudom, hogy ez egy másik védelem e ezért kiveszem a kódból a NSCP2 vonatkozásait és sima SoC alatt kipróbálom. Meglátjuk mi lesz... Egyébként a mod pár script és ui fájlból áll. Gyanítom még a scriptet tilthatja, hogy ha vanilla SoC alatt futni fog.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4127) Gery D. válasza Kinsiinoo (#4126) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A log végét bemásolod, akkor látnánk, mi a gond. A appdata mappán belül található a log mappa.

Egyébként TB is próbálkozott ilyen gyorsbillentyűs dologgal, mint a COP-ban, de azt hiszem neki is ilyen problémája akadt. Az exe fájlba kellene jobban belenyúlni, de ugye forráskód hiányában ez nem lehetséges.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4128) Kinsiinoo válasza Gery D. (#4127) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Most, hogy mondod a logot elfelejtettem átnézni és meg is lett a hunyó, hogy az XML-el inicializálást rontottam el. :DDD

Szerk.: Az exe-t nem hiszem, hogy módosították, max kicserélték a 64bites oxygen portra. A gamedatakat meg mindet kibontottam :)

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4129) Kinsiinoo válasza Kinsiinoo (#4128) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Durva nagyon, hogy egyetlen 1 betűt sikerült elírnom és az volt a probléma most viszont megy mint a karikacsapás. :Y Igazítgatok rajta aztán majd megmutatom. :))

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4130) Gery D. válasza Kinsiinoo (#4128) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én nem értek a kódoláshoz, csak ilyeneket olvastam anno a Stema fórunom, De akkor jó, ha megtudtad csinálni.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4131) Kinsiinoo válasza Gery D. (#4130) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

(NARODNAYA SOLYANKA Cumulative Pack 2 mod!)

Az egyik menü a jelenlegi 5 közül. :)

Már lehet addolni:
- Vanilla fegyvereket
- Vanilla páncélokat
- Vanilla lőszereket
- Vanilla gyógyító és antirad itemeket
- Hasznosabb fogyasztható dolgokat (Vodka, Energiaital)
- Sima, Fejlett, Elit, Elit sak, Elite John detektorokat
- 100, 1.000, 10.000, 100.000 RU-t
- Mindennél be lehet írni, hogy mennyit szeretnénk beadni

Szerk.: Van egy kis typo a mod fejlécében de majd átírom.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4132) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Hűha, lesznek gondok, eddig 200+ mod fegyvert id-t bányásztam ki a kódból. Ehhez pedig még hozzá jön, a szerintem több mint 100+ új lőszer, kb ugyan ennyi artifact, 100~ páncél, 30-40~ kiegészítő a fegyverekre és még 50 körül a fontos/hasznos eszközök pl. a dobozok amivel az artifactokat lehet szállítani.
Nem tudom, hány menüben fog ez elférni de az alap vanilla cuccok is már 6 gyorsbillentyűn vannak... :U
Ráadásul ezek a számok csak laza becslések.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4133) Gery D. válasza Kinsiinoo (#4132) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Szerinted miért untam meg a fegyverek lefordítását már a Soup-ban? :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4134) Kinsiinoo válasza Gery D. (#4133) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Hát végül is 300-400 fegyvert id van modból kb. Ráadásul itt minden egyes fegyverhez kell gombot csinálni, ami gombonként 4 sor, funkció egy ilyenhez kb 3 sor, funkció hozzárendelés a gombhoz még 1 sor. Plusz az XML-ben lévő 6-7 sor egy gombnak ...és ezzel még csak 1 fegyverhez lett kész 1 gomb. Töredéke a kódnak.
Elég pepecs munka szóval elhiszem ,hogy a fordítást meguntad.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4135) Gery D. válasza Kinsiinoo (#4134) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Esetleg csoportokba rendelheted, kézi fegyver, automata, félautomata, Orosz, Amerikai, más nemzetiség fegyvere, szúrófegyver, stb:)

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4136) Kinsiinoo válasza Gery D. (#4135) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Azzal van a gond, hogy gombra vannak rendelve... Ha a vanilla cuccok elfoglalták Num1-6-ig a gombokat, és visszatolom, hogy 0-5-ig legyen akkor is marad 4 számgomb a numpadon ami mind kellene a mod fegyverekhez. A GUI-t meg még nem tudom annyira, hogy lapozható vagy tab-os megoldást készítsek.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4137) Kinsiinoo válasza Gery D. (#4135) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Még lehet lesz egy másik megoldás, hogy egyszerűbb legyen a dolog és ne legyen 20trillió menü de hosszadalmas. Viszont előtte keresek valami normális GUI hátteret a gamedatákból.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4138) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Már rég kész lennék ha lenne egy ID lista az összes cuccról. :(((

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4139) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Egy "kis" modot szeretnék veletek megosztani amit a NSCP2-höz készítettem. :)
Helios és ColonelRH moddb-s kolléga munkája alapján. A mod segítségével a játékbeli fegyverek, páncélok, pénz stb. hívható le.

A gamedata-ba kell behelyezni a három mappát és felülírni amit kér. Ajánlott Sensut patche után bemásolni.

Nimble's Stash (Spawn Menu) Mod
Fegyverek: Alap + 273 a modból
F. kiegészítők: Alap + 41 a modból
Lőszerek: Alap + 48 a modból
Páncélok: Alap + 91 a modból
Ereklyék: Alap + 136 a modból
Eszközök, stb.: Alap + 57 a modból
+1.000 RU, +10.000 RU, +100.000 RU

A mentés betöltése után a menüben az F1 gomb megnyomását követően jön elő a mod ablaka.

Letöltés

Mivel nem nagy projektnek lett szánva így hiba is akad, ami jelenleg a mennyiség megadó részt érinti amibe valamiért nem lehet írni valamint a kés slotnak üresnek kell lennie ha kést,kesztyűt vagy ilyesmit hívnánk le. Ezen kívül pedig nem volt szándékomban az összes quest item-et is hozzá adni így ha valami nincs a listán azok közül ezért van. Ha esetleg ezen kívül maradt ki fegyver, stb. az megpróbálom pótolni.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4140) Gery D. válasza Kinsiinoo (#4139) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Beleraktam a linket az összefoglaló NSCP részébe. Akinek kell, onnan le tudja szedni.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#4141) Kinsiinoo válasza Gery D. (#4140) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Köszi :)
Ha ráveszem magam akkor lehet átalakítom olyanra mint ami a debug menü a CoP-os Anomaly modban.
Meg ha nem hülyülök bele a rengeteg fájlba... Van vagy 200GB .db kibontva.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4142) Laris2 válasza Kinsiinoo (#4141) üzenetére


Laris2
aktív tag

Végigjátszom újra ezt a Solyankát kipróbálom, a "Spawn" menüdet is . legutóbb 8 hónap alatt végigtoltam. Jó ez a játék. A vége felé, olyan helyekre is el lehet jutni, ahol más módokban még csak nem is álmodhattunk. :)

(#4143) Kinsiinoo válasza Laris2 (#4142) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Na Laris2 tudtad tesztelni a spawner menüt amit csináltam? :)

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4144) Laris2 válasza Kinsiinoo (#4143) üzenetére


Laris2
aktív tag

Szia. Sajna nálam még nem működik sem új játéknál, sem régebbi mentés után. Ehhez az F1 gombhoz írtál valami elérési utat a spawn menüdhöz, mert nálam a külső kamerás nézet van hozzárendelve, vagy hogyan kell működésere bírni?

(#4145) Kinsiinoo válasza Laris2 (#4144) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Akkor nálad vagy nem a legújabb elérhető Solyanka van, vagy már valami mókolás is van benne, valamint eleve nem az F1-en van az alap modban a külső kamerás nézet sem.
F1-el jön be, ha jól másoltad be és a pályán tartózkodsz már.
Ahogyan írtam úgy kell telepíteni, a legújabb Solyanka, rá minden elérhető patch, aztán a biztonság kedvéért Sensut patche, aztán a modom. A mod fájljai pedig eleve a gamedatába kell, hogy menjenek. Valamint gondolom a gamedata mappa használata nálad is engedve van az fsgame.ltx-ben.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4146) kekeeci válasza Laris2 (#4144) üzenetére


kekeeci
senior tag

Idézném Kinsiinoo 4139-es hozzászólását:

'A mentés betöltése után a menüben az F1 gomb megnyomását követően jön elő a mod ablaka.'

Tehát a külső nézethez semmi köze.

Ha mégsem megy, állítsd alaphelyzetbe a billentyűzet beállításokat.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#4147) Laris2 válasza Kinsiinoo (#4145) üzenetére


Laris2
aktív tag

Elindítom a játékot, bejön a menü ablak, és ekkor az F1 gombal bejön a spawn menü. De hogy működik? most nincs is időm rá. Egyébként köszi az érdeklődést.

(#4148) Kinsiinoo válasza Laris2 (#4147) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Elindítod a játékot, betöltöd a mentést, játék közben nyomsz egy ESC gombot aztán pedig F1. A spawn menük nagy része ezt a szisztémát használja.
A fenti menükkel kiválasztod milyen item csoportban akarsz keresni, fegyver, lőszer stb.
Vagy duplán rákattintasz vagy kijelölöd és spawn. Így berakja a táskádba. A quantity még nem megy amivel bizonyos mennyiséget lehet lespawnolni. Ja és pénzt a fönti gombokkal tudsz addolni: 1k, 10k, 100k RU.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#4149) Laris2 válasza Kinsiinoo (#4148) üzenetére


Laris2
aktív tag

Oké így működik. köszi Esetleg teleportot is be lehet tenni?

(#4150) Kinsiinoo válasza Laris2 (#4149) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Nem mondom, hogy nem, de nagyon át kell majd kanalaznom a fájlokat.

Samsung S23 Ultra 12/512

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.