Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29) Elrood


Elrood
őstag

Babylon5, régi és örök kedvencem.
Először HBO-n találkoztam vele, a bevezető filmet adták le, és sokszor megnéztem. Kicsit később TV3-n sorozat első évadját leadták. TV3 megszűnik, vérzik a szívem. RTLKLUB második évadtól folytatja, és befejezi, persze a B5 filmeket nem adja le. DVD korszak. Külhonban 1. és 2. évad már kinn van, Mo.-n talán soha nem jön ki.

Új hír, RTLKLUB új csatornát hoz létre, ahol ismételget mindent. Remélem a B5-t is megismétlik, bár az első évadot lehet, hogy nem.
Hogy mennyire vagyok B5 rajongó? Mikor az uccsó rész ment, és felrobbantották a B5-t, könnyes lett a szemem.:O:O:O

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.