Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Ace owner válasza bobalazs (#19998) üzenetére


Ace owner
addikt

Örömmel hallom, akkor a felirat készülésével folytatom én is. :R

Galaxy Fold 4

(#20002) spiky03


spiky03
veterán

Arrow S03E15

Érdekes rész volt ez is. Nem tudom valahogy nem ragad magával most ez a sorozat. Nézem, nézem, de nem várom olyan nagy izgalommal a következő részt.
Jó most azért felvillantottak pár dolgot, amire kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle

ATOM ruhája jó volt, végre megláthattuk, hogy hogy is fog kinézni. Kicsit Vasember jutott róla eszembe, ott is valami hasonló kameramozgás volt, amikor először felvette a Vasrucit. :) DE ő nem össze fog majd menni, az lesz a képessége? Gondolom most még csak egy repülő páncél és semmi több, majd ha átlátogatnak Flash-ékhez ott "kapja meg" ezt a képességét?
A vége is szintén érdekes volt. Oliver, mint a következő Ra? Én ott valami csavart szimatolok.
De ha jól láttam akkor végre megmutatták a halhatatlanság forrását is. :)
A Sara-s dolog meg már nekem kicsit uncsi.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#20003) dokee78


dokee78
félisten

The Blacklist
Most látom Tom visszatér,hm érdekes lesz megint.

(#20004) oriic válasza spiky03 (#20002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A képregényekben apró tud lenni, de nem hiszem hogy itt megjátszák, kicsit talán túlzás lenne. Amúgy lesz még Flash crossover, mert elvileg arról volt szó, hogy Ciscóék segítenek neki a ruhával.

Live-Die-Respawn

(#20005) S e t h válasza Ace owner (#19997) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem az évad egyik legjobb epizódja volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20006) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

The Walking Dead S05E12

Egyrészt a pap totál eltűnt, nem is láttam nagyon sehol, másrészt a szőke csaj férjével még bajok lesznek. Amúgy ez a rész sem volt nagy eresztés, megint lagymatagon folynak az események.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20007) tPedro_ válasza Bad Pritt (#20006) üzenetére


tPedro_
őstag

Es tenyleg, hova tunt a pap?

(#20008) mepet válasza petata (#19993) üzenetére


mepet
addikt

A True Detective szerintem kihagyhatatlan. Én személy szerint gyűlölöm a krimiket. Az összeset.
Ennek ellenére magamra erőltettem az első részt, és azonnal függő lettem. Pár nap alatt végigpörgött nálam...

(#20009) Ragnar95 válasza petata (#19993) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem nem sok értelme van erőltetni.
Én is majdnem abbahagytam, mert dög unalmas volt a 4. részig, utána kicsit beindul, de az évad második felétől se várj egy akciófilmes tempót, még mindig nagyon döcögős marad, csak egy fokkal jobb lesz az elejénél.
Nekem nem jött be egyáltalán, 8 órát kibírtam vele, de nem valószínű, hogy ugyanennyit rááldoznék a 2. évadra.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20010) Atomantiii válasza Ragnar95 (#20009) üzenetére


Atomantiii
őstag

Lesz 2. évad? Nekem is kicsit erőltetett volt, bár a végére kicsit belendült.

(#20011) Ragnar95 válasza Atomantiii (#20010) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lesz, már a szereplők is megvannak jó ideje hozzá.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20012) spammer válasza Ragnar95 (#20009) üzenetére


spammer
veterán

Hála az égnek, hogy nem akciófilmes tempó volt, arra ott az agyatlan Strike Back és társai.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20013) gyuromoj válasza Ragnar95 (#20011) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sőt mar forgatják is. Múlt heten voltak róla képek.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#20014) xenom0rph válasza tPedro_ (#20007) üzenetére


xenom0rph
őstag

Több jelenetnél is latszik, pl mikor vonulnak be, vagy a fegyverletételnél.

halahala

(#20015) Ragnar95 válasza spammer (#20012) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ízlések és pofonok :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20016) Ace owner válasza spammer (#20012) üzenetére


Ace owner
addikt

A Strike Back meglepően jó sorozat, én nem írnám le ennyire. Tény hogy kicsit bugyuta néha és elég pörgős, de egyáltalán nem szar. Tudom hogy nem ezt mondtad..

Galaxy Fold 4

(#20017) tPedro_ válasza xenom0rph (#20014) üzenetére


tPedro_
őstag

Apropo fegyverletetel, most megtanultam, hogy a szamszerij es a katana nem fegyver.

(#20018) dokee78 válasza mepet (#20008) üzenetére


dokee78
félisten

Ideje újranéznem. :R

The Last Man On Earth magyar felirat is jöhetne már. :O

[ Szerkesztve ]

(#20019) HuMarc


HuMarc
addikt

Star Wars Rebels S01E14 Fire Across The Galaxy

Neeeeeeeem hiszem el! A sorozat - legyünk nagylelkűek - 10 eredeti karakteréből egyet kinyírtak (már tippelgetem, hogy milyen formában fog visszatérni, és előráncigálták Ahsoka-t (teljesen kiszámítható lépés, csak azt reméltem, hogy legalább a második évadig várnak ezzel) és Darth Vadert! Apropó Vader egyre inkább hasonlít az Angry Birds-ös karikatúrájához. [link]

(#20020) callmeakos válasza HuMarc (#20019) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Komolyan visszahozták Ashokát?
Láttam egy részletet tecsövön, hát elég aszott egy feje lett szó se róla :D
Ez most amúgy cameo, vagy állandó szereplője lesz a sorozatnak? Mert ha állandó, és konfliktusba keveredik AnakinnalVaderrel, akkor lehet azokra a részekre elcsábulok :D

All→M8

(#20021) bok92


bok92
addikt

House of Cards s03e06
Ez a rész igencsak durva volt! :Y

[ Szerkesztve ]

(#20022) negyven2


negyven2
veterán

Community Season 6 Official Trailer

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#20023) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Agents of SHIELD 2x11

Nem volt egy arcleszaggatóan jó rész, hanem megy a tudatos továbbhaladás. Tetszik hogy több szálon is igen érdekesen alakulnak a dolgok.

All→M8

(#20024) bobalazs válasza Bad Pritt (#20006) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A spoilered alapján a szokásos unalmas részt vártam. Nekem bejött ez a rész. Végre megáll a rohangálás, és a sok blődség, viszont még mindig ott van az emberbe a kisördög, hogy na mi van ha!

(#20025) mepet válasza negyven2 (#20022) üzenetére


mepet
addikt

Most nincs lehetőségem youtube-ot nézni. Miért "Age of Yahoo"?

(#20026) #54715584 válasza callmeakos (#20023) üzenetére


#54715584
törölt tag

Wow, nem is figyeltem, hogy már van. Akkor estére lesz nézni való :K

(#20027) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

How to get away with murder s01e12

Nagyon beindultak a dolgok, kíváncsian várom, hogy mi sül ki ebből.

Üdv. Johnny

(#20028) Cheesus


Cheesus
senior tag

Megnéztem este a Last Man on Earth-et, és nem vagyok pro sorozatszínészek terém, de nem a főszereplő volt a HIMYM utolsó évadaiban Barney "szárnysegédje", akinek eleredt az orra vére ha felállt neki a jancsi? :DDD

Amúgy meg engem a nő a sorozatban nagyon idegesít, bár tudom ez a célja a sorozatnak.. Istenem hogy megörültem, amikor Junkien láttam a sorozatról a posztot, és azt hittem hogy az a jó csaj lesz benne végig, de aztán mégse :O

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#20029) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#20027) üzenetére


#54715584
törölt tag

A végén eldobod majd az agyad :K

(#20030) HuMarc válasza callmeakos (#20020) üzenetére


HuMarc
addikt

SW Rebels

Hát nem tudom, szerintem teljesen rendben van. :D kép. Szerintem állandó/visszatérő szereplő lesz, de azért remélem, nem lép elő főszereplőnek. Mármint nem zavarna, de 6 évadig főszereplő volt a Clone Warsban, most adja át a helyet másnak :D Amúgy a hangját ugyanaz adja, aki a Clone Warsban adta. + A Darth Vader - Ahsoka párhuzamra nem is gondoltam, de tuti lesz ilyen :K

[ Szerkesztve ]

(#20031) jonnyjoker01 válasza #54715584 (#20029) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Úgy tervezem hogy ma este tévén nézem meg kellő tiszteletet megadva, mert olvastam ilyeneket tőled hogy nagyot fog durranni a végén, ezt nem lehet csak telón :D

Üdv. Johnny

(#20032) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#20031) üzenetére


#54715584
törölt tag

:R

(#20033) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

OMFG!!!!!!4444

Btw a finálé 9,7/10 :Y Szvsz ez most nagyon omg volt. Omg-bb mint a Fargo.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#20034) horush válasza jonnyjoker01 (#20033) üzenetére


horush
addikt

Meghalt Magdianyus? :U

(#20035) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#20033) üzenetére


#54715584
törölt tag

Tessék? :D

(#20034) fezlergabor sztem végignézte a How To Get Away With Murder-t és most csak pislog :D

[ Szerkesztve ]

(#20036) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Zachary Quinto checks into Hannibal :C
Kíváncsi vagyok hogy az asztalon végzi-e? ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#20037) oriic válasza #54715584 (#20035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az milyen sorozat?

Live-Die-Respawn

(#20038) bok92 válasza gyuromoj (#20036) üzenetére


bok92
addikt

Na tán éhes lettél? :DDD amúgy meg jó hír! :)

(#20039) Viszlát válasza Cheesus (#20028) üzenetére


Viszlát
addikt

Megnéztem én is, jobb ez így, ha jó nő lenne, akkor ott nagyjából vége is lenne a sorozatnak, hacsak nem vinnék el erotikus irányba a dolgokat, úgy biztos meglenne a nézőtábora. Mondjuk szerintem a furcsa csajjal is bukta lesz hamarosan, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lenne annyi egy ilyen sztoriban, hogy hosszú ideig ki tudnák húzni. Ha meg elkezdenek újabb és újabb embereket behozni, akkor saját magukat lövik tökön (félig meddig már így is ez történt, de végül is az állítás továbbra is igaz).

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#20040) jonnyjoker01 válasza oriic (#20037) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

JÓ SOROZAT :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#20041) Cheesus válasza Viszlát (#20039) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nem biztos, hogy "muszáj" lett volna erotikus témába átvinni, de ezt már sose tudjuk meg. viszont lehet nekem szegényes a fantáziám, de nem tudom hogy mit tudtak volna még abból kihozni, hogy egyedül téblábol a férfi, kb mindent megmutattak amire számítani lehetett, és szerintem inkább legyen benne a nő, és beszélgessen hozzá, minthogy azokkal a labdákkal diskuráljon... Nekem egy idő után kicsit fárasztó volt már. Egy-két jelenetet azért igazán belevehettek volna, hogy pl a múzeumokból meglovasítja a dolgokat, meg mászkál pl a Fehérházban stb, ilyen apróságokat, nem azt hogy már "összeszedett" minden cuccot, és berendezkedik egy házba

https://www.twitch.tv/csehla

(#20042) #54715584 válasza oriic (#20037) üzenetére


#54715584
törölt tag

Naaaaaagyon jó :)

Ügyvéd néni tanít egyetemen, kiválaszt magának mindig 4 tanulót, akikkel később együtt dolgozik. Ebből lesz 5. Viszont történik valami szööööörnyű dolog, igazából már az első rész is flashforwardokra épül egy jó darabig. Az egész egy naaaaaaaaagy átívelő szálra épül, de néha vannak heti ügyek is.
Izgalmas és sűrűn keverik a szálakat, szóval tényleg nem lehet mindig előre tudni biztosan, hogy mi történik vagy hogy éppen ki csinálja. :)
Ha többet írnék, spoilereznék, de már az első részből kiderül sok minden, szóval nyugodtan nézd meg a pilotot. Az évadfinálé pedig fergeteges volt. 15 rész, egyik alatt sem unatkoztam, végig pörgős.

Trailer

(#20043) jonnyjoker01 válasza #54715584 (#20042) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

AKI NEM NÉZTE VÉGIG A HOW TO GET AWAY WITH MURDER SOROZATOT AZ VÉLETLENÜL SE OLVASSA EL A KÖVETKEZŐ SOROKAT!!!! Ráadásul amikor a tényleges gyilkosra gondoltam, konkrétan az összes karakteren végigmentem, csak Frankre nem gondoltam :W :DDD

Üdv. Johnny

(#20044) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#20043) üzenetére


#54715584
törölt tag

Dettó, nekem a végén még Bonnie is beugrott, hogy lehet ő volt, aztán meg...homlokracsapás, új infó, mi vaaaan? :D Kíváncsi vagyok mivel/miért tartozott Frank Samnek?

(#20045) Viszlát válasza Cheesus (#20041) üzenetére


Viszlát
addikt

Persze, én is azt mondom, hogy legyen benne a nő, de több ember már ne legyen, hacsak nem nagy időugrásokkal majd a gyerekeik kerülnek be. Annyi hasonló volt, hogy már előre forog a gyomrom a "végre rátaláltunk egy jónak tűnő közösségre de jaj itt mindenki elmebeteg állat" forgatókönyvtől...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#20046) gerii


gerii
addikt

HoC S03E04 azért a vége kemény volt, lehet kicsit túlzásba vitték a rendezők, Jézust leköpi az elnök. Rendesem megijedtem amikor leesett a szobor.

(#20047) bok92


bok92
addikt

How to get away with Murder évadzáró

Pár perccel a vége előtt :Y majd pedig utána :Y :Y Nagyon jó sorozat! A tavalyi újoncok közül talán a legjobb. :)

(#20048) Ragnar95 válasza gerii (#20046) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban sértheti a nagyon vallásos embereket, de számomra semmi oda nem illő nem volt benne, egy szobrot leköpött, aminek szimbolikus jelentése volt, zseniális rész volt szerintem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20049) gerii válasza Ragnar95 (#20048) üzenetére


gerii
addikt

Én baromira meglepődtem (és azon is hogy meg merték csinálni).Kíváncsi lennék pár hívő arcára amikor megnézik. :)

(#20050) Ragnar95 válasza gerii (#20049) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Számomra nem volt benne túl sok meglepő, elkövetett ennél már durvább dolgokat is Frank. Szerintem aki annyira hívő, hogy ez zavarja, az nem jutott el idáig a HoC-ban, mert voltak azért ennél cifrább részek is :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.