Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Seti@Home - Einstein@Home (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1651) Mr.Skyline válasza KPepe (#1650) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

én napok óta nem tudok csatlakozni a SETI szerverhez!
mikor lesz már jó???:F

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#1652) KPepe válasza Mr.Skyline (#1651) üzenetére


KPepe
senior tag

Jó kérdés, nekem megy, és azt írták, hogy már megy a klasszikus és a boinc is...

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1653) Mr.Skyline válasza KPepe (#1652) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

na, most értem haza, már jó nekem is:C
megnyugodtam.

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#1654) KPepe


KPepe
senior tag

crab, basszus, nekem nem írja ki a Projekt fülön a krediteket. Pedig párat már visszaküldtem...

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1655) crab válasza KPepe (#1654) üzenetére


crab
senior tag

nincsen baj, meg kell várni míg a másik 2 user is visszaküldi azt a csomagot amit közösen kaptatok, és utána jóváírják a pontokat!;)

a 65 tera flop azért elég sok szerintem.:)

65x1024x1024 mega flop, azaz kb 162500 2500+os processzor

(#1656) KPepe válasza crab (#1655) üzenetére


KPepe
senior tag

Ja, hogy ez ilyen megosztásban megy? Ezt nem tudtam. Ezek szerint a többiek aktivitásától is függ, hogy mikor pontozódom. Lehet, hogy sokáig semmi, aztán egyszer csak megugrik?
És a pontozásról nem tudnál cikket adni, valamit olvastam, hogy nem egy wu = 1 pont.

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1657) crab válasza KPepe (#1656) üzenetére


crab
senior tag

ellenőrzés miatt hárman kapjuk meg ugyanazt a wu-t, hogy kizárhassák azt hogy valaki hibásat küld vissza, tehát a 3 kiosztott wu-ból kettőnek meg kell egyeznie, hogy hiteles legyen az eredmény. egy csomag feldolgozására ha jól tudom 15 nap van vagyis ha a másik fél ennyi idő alatt nem küldi vissza a wu-t, akkor max ennyi idő után kapod meg a pontokat. itt lehet olvasni érdekes dolgokat, többek között a pontozásos rendszerről, amit még nem nagyon értek:) :Bővebben: link, kint van a csapat oldalán is a link.:)

(#1658) róland


róland
veterán

Hali!

Újra itthon a gépem (memcsere után). Talán holnap indítom a setit. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1659) róland válasza crab (#1647) üzenetére


róland
veterán

Hja, igen azt nem írtam.

Tehát a BOINC elérhetőségére gondoltam, hogy ne kelljen keresgélni. Előre is kösz! :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1660) róland


róland
veterán

Nem tudja valaki, hogy lehet a parancssoros SETI@Home sebességét állítani. Nincs kedvem újra megsütni a memóriamodulokat.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1661) LukE válasza róland (#1660) üzenetére


LukE
veterán

hogya micsodat? annyi proc idot hasznal, amennyi folosleges, szoval ha mast nem csinal a gep, akkor szetizik folyamatosan. Mert sutned meg a mem. modulokat?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#1662) róland válasza LukE (#1661) üzenetére


róland
veterán

Mert egy hete is azt csinálta a seti (mármint megsütötte a mem.modulokat). Nem bírták a feszített tempót a modulok (a proci meg alig 50 fokig emelkedett azalatt a a 2 óra 48 perc alatt, amíg számolt). Szóval nekem jó lenne a 3 óra 30 perc körüli eredmény is, csak maradjon ép a memória.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1663) escie


escie
őstag

róland, inkább hűtés gondok lehetnek ott talán... :U
nem hinném, hogy ettől meghal egy mem modul. ha mégis ettől halt meg, akkor bármi mástól is azt tette volna...

I'm back, baby!

(#1664) róland válasza escie (#1663) üzenetére


róland
veterán

A hűtésre én is gyanakodtam. Azt tudom, hogy rossz a gépházam szellőzése és a proci meleg levegőjének fele a memóriák felé megy.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1665) LukE válasza róland (#1664) üzenetére


LukE
veterán

birniuk kell. Tuning? ram feszultseg (hivatalosan 2.5V kell neki)? Fizikailag tonkrementek a ramok, vagy csak szerinted melegek?
Ha hutesen nem tudsz javitani, akkor probalj meg 1 kis underclockot. Ha nagyon szoftveresen akarod, akkor clockgen-nel menet kozben is valthatsz proc sebesseget (pontosabban elsosorban FSB-t, nekem nf2-ben 133 siman lement, utanna fol ameddig birja a lap.)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#1666) #95904256 válasza crab (#1657) üzenetére


#95904256
törölt tag

Kicsit helyesbítenék a dolgon. Egy csomagot négy hostnak küldenek el. Amint visszaérkezett három egyforma eredmény, mindhárom host megkapja a közepes teljesítményű gép claimed credit pontjait. Amennyiben a negyedik csomag is visszérkezik és érvényes, oda is jár ez a credit érték. A transitioner nevű szerverek egyébként több mint négy hostnak is elküldhetik a csomagot, pl. olyan esetekben ha nem sikerült a csomag átvitele vagy hamis eredmények érkeztek vissza.

A csomag érvényesség ellenőrzés egyébként sokkal jobban múködik a BOINC rendszerben mint a seti@home classicnál. Ha valaki megnézi a lengyel vagy a francia top1000-et hamar kibökhetik pár csalónak a nickjét. Mint ismeretes a classic parncssoros kódjába nem nehéz beépíteni egy kiskaput majd valami trükkel tönkrevágni a csomagot (elég pl. a fsincos-t lecserélni és rögtön overflowos csomagjaink lesznek), majd visszaküldeni egy hamis eredményt. A pont járt érte. A BOINC szerencsére kiküszöböli ezt, viszont egy kis időt lehet hogy várni kell egy-egy csomag creditjeire (pár óra vagy nap).

Az egy csomagért járó, előre megsaccolt credit értéke az alábbi:
claimed credit = (whetstone+dryhstone)*csomag_cpu_ideje/1728000

Tehát érdemes a BOINC file/run benchmark pontját lefuttatni úgy hogy közben mással ne foglalkozzon a gép (majd egy update klikk a Project fül alatt a seti@home-on). I'gy biztosíthatjuk ha rajtunk múlik akkor minél több creditet kapjunk egy csomagért. (Tud valaki jobbat?)

(#1667) crab válasza #95904256 (#1666) üzenetére


crab
senior tag

köszönjük, ez kimerítő válasz volt!:)

(#1668) Maverick14


Maverick14
tag

Üdv!

A kliensváltás után én is erősítem a BOINC-os PH! SETI csapatot.
Aktivizálják magukat a régi tagok is mert nagyon be fogok előzni :DD

My other car is an F-14 Tomcat!

(#1669) róland válasza LukE (#1665) üzenetére


róland
veterán

Fizikailag tönkrement. Most cserélték, ezért érdekel, hogy a seti-t hogyan lehet kissé visszavenni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1670) #95904256 válasza róland (#1669) üzenetére


#95904256
törölt tag

Üdv! Szerintem nem a seti sebességét kellene visszavenned, mert lehet hogy legközelebb valami más program izzasztja meg a moduljaidat...
Csak pár alternatíva: memóriamodul feszültségének csökkentése, memóriabusz sebességének csökkentése, gyorsabb vagy kisebb fogyasztású memória alkalmazása, kiegészítő hűtőborda vagy ventilátor a ramhoz. Szerintem az első lehetőség a leginkább megfontolandó. (olcsó és leginkább túlfesz gyanús a dolog, határétéken lévő sebességénél előbb következik be olyan hiba hogy a processzor vagy az oprendszer kiakad.)

(#1671) LukE válasza róland (#1669) üzenetére


LukE
veterán

bah, melle nyomtam, inkabb nem gepelem le az egeszet ujra.
szoval szerintem is a geppel van gond, nem a setivel. Ha sikerulne csak a setit visszavenned, attol meg elszabadulhatna barmilyen processz, es megfozhetne a geped. Nekem mar word is csinalt kazant egy laptopbol...

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#1672) KPepe


KPepe
senior tag

A Seti amúgy mennyi memót eszik? Nagyrészt a procit nyúzza, nem? Szerintem sem a Seti a hibás a krach-ért.

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1673) KPepe válasza crab (#1657) üzenetére


KPepe
senior tag

Na, az ünnep alatt történt valami, mert lett 51,87 kreditem :C:C:C
Hajrá duron!

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1674) róland


róland
veterán

Lehet, hogy igazatok van. De más nem akasztotta ki a gépet, pedig nyúztam rendesen mással is. De abban a 2-3 órában csak a SETI és az internet (PH!) ment, előtte meg fél napot kikapcsolva állt a gép. Most majd kipróbálom az új modulokat.

A BOINC-os SETI elindult már? Letölthető programot láttam már.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1675) zottty


zottty
aktív tag

mi ez a seti@home meg eimstein@home?? ez mire jó ill mit lehet vele elérni??nincs kedvem végigböngészni a HSZ-eket nyugodtan ordítsatok le tudom hogy én vagyok a béna de remélem van valaki aki segít:DDD

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#1676) róland válasza zottty (#1675) üzenetére


róland
veterán

Az Einsteint nem ismerem, de a SETI arról szól, hogy az Arecibo-i rádióteleszkóp által fogott rádiójeleket kielemzve keresik az intelligens élet nyomati a Földön kívül.

SETI: Search for ExtraTerrestrial Intelligence

A SETI@Home ennek a projektnek egy része. Pontosabban arról szól, hogy a teleszkóp által fogott jelek kielemezhetők csomagokra bontott formában is. Így nem szükséges szuperszámítógép a jelek elemzéséhez. A világban az önkéntesek által a rendelkezésükre álló ''mezei'' PC-k elemzik a csomagokat, majd azt visszaküldik a központba. ezzel jelentős sebességnövekedés érhető el bármely szuperszámítógéphez viszonyítva is.

Gondolom elsőre ennyi elég is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1677) KPepe válasza zottty (#1675) üzenetére


KPepe
senior tag

Ezt olvasd el, talán érdekel: Bővebben: link A 2005.03.19.-re gondolok!

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1678) #95904256 válasza róland (#1676) üzenetére


#95904256
törölt tag

Üdv róland, zottty és többiek...

BOINC-os SETI már élesben megy. Ugyan még akadnak problémák vele, de lehet hogy csak én bénázok... A http://www.boincsynergy.com/stats/ oldalon meg a setiwork-höz hasonló statisztikákat lehet böngészni.

Mint ismeretes a BOINC alatt több másik projekt is futtatható (köztük el lehet osztani hogy ki mennyi időt kap), ezek az alábbiak:

Climaprediction: klímaváltozás tanulmányozásával foglalkozik
Einstein@Home: pulzárokat keresgél gravitációs jelek elemzésével
LHC@Home: a svájci CERN részecskegyorsító számításkapacitását növeli
Predictor@Home: proteinek elemzésével foglalkozik
SETI@Home: E.T. lebuktatására űrből vett rádiójeleket vizsgálgat

(#1679) KPepe válasza #95904256 (#1678) üzenetére


KPepe
senior tag

És a pulzárok mire jók nekünk?

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1680) Hellfire


Hellfire
tag

2005.03.31. 18:28:53||Insufficient work; requesting more
2005.03.31. 18:28:53|SETI@home|Requesting 8640.00 seconds of work
2005.03.31. 18:28:53|SETI@home|Sending request to scheduler: http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi
2005.03.31. 18:29:01|SETI@home|Scheduler RPC to http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi failed
2005.03.31. 18:29:01|SETI@home|No schedulers responded
2005.03.31. 18:29:01|SETI@home|Deferring communication with project for 3 hours, 54 minutes, and 41 seconds

2005.03.31. 10:18:44|SETI@home|Message from server: No work sent
2005.03.31. 10:18:44|SETI@home|Message from server: (there was work but you don't have enough disk space allocated)
2005.03.31. 10:18:44|SETI@home|Message from server: No disk space (you must free 66412.8 MB before BOINC gets space). Review preferences for maximum disk space used.



Hello mindekinek!

Ez itt fent jelent valami értelmeset, mert mióta a BOINC-ot használom mindig csak ilyen üzeneteket kapok. :O :F (ez nem az összes)

[Szerkesztve]

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#1681) fasyrt válasza Hellfire (#1680) üzenetére


fasyrt
őstag

~66 Giga helyet követel a vinyón. :)

(#1682) KPepe válasza Hellfire (#1680) üzenetére


KPepe
senior tag

Nem is dolgozik semmit?
Ha jól emlékszem akkor a következő URL-t kell megadni neki az elején: http://setiathome.berkeley.edu/

Mellesleg azt a 66 gigát tényleg le kellene redukálni, mert nem egészséges az összes wu-t letölteni a winyódra :D Nekem ez van beállítva: Use no more than 0.2 GB disk space, és ilyenkor 4 wu-t tölt le.

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1683) Krix válasza KPepe (#1682) üzenetére


Krix
őstag

A letöltött WU-k száma attól függ, hogy hány naponta engedélyezed a csatlakozást. Pl. ha 1 napot állítasz be, kiszámítja, hogy hány WU lesz készen egy nap és annyit fog letölteni. Nálam 1 nap van beállítva és valamelyik gépen 4-et töltött le, valamelyiken meg 10-et a gép sebességétől függően.

If it is not broken then don't fix it!

(#1684) Hellfire válasza KPepe (#1682) üzenetére


Hellfire
tag

Nem csinál semmit, le se töltött egy wu-t sem. Redukáltam azt 66 GB-t. :B
De még mindig nem csinál semmit. :O

2005.03.31. 23:13:23||Insufficient work; requesting more
2005.03.31. 23:13:23|SETI@home|Requesting 8640.00 seconds of work
2005.03.31. 23:13:23|SETI@home|Sending request to scheduler: http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi
2005.03.31. 23:13:32|SETI@home|Scheduler RPC to http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi failed
2005.03.31. 23:13:32|SETI@home|No schedulers responded
2005.03.31. 23:13:32|SETI@home|Deferring communication with project for 3 hours, 51 minutes, and 14 seconds

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#1685) KPepe válasza Hellfire (#1684) üzenetére


KPepe
senior tag

Esetleg proxy, tűzfal, mittomén? Ha van proxy, azt külön be kell állítani a kliensbe, ezzel én is szívtam, utána meg ütögettem a fejem a falba :U

mod: Ellenőrizd még, hogy jól adtál-e meg minden adatot, ID számot. Próbáld meg a Projekt fülön a Projekt frissítését.

Krix
Meg attól is, hogy mennyi lemezterületet engedélyezel neki. Különben miért kellene állítani? Vagy?

[Szerkesztve]

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1686) Hellfire válasza KPepe (#1685) üzenetére


Hellfire
tag

Nincs proxy tűzfalon is engedéjezve van, meg frissítve is van vagy percenként, meg bármit állítok a project oldalán sehogy sem akar működni.

Azt az ID számot os jól adtam meg szerintem, mert küéömben azt mondaná, hogy nem jó.

2005.03.31. 23:41:45||Starting BOINC client version 4.25 for windows_intelx86
2005.03.31. 23:41:45|SETI@home|Host location: home
2005.03.31. 23:41:45|SETI@home|Using your default project prefs
2005.03.31. 23:41:45|SETI@home|Host ID is 680377
2005.03.31. 23:41:45||General prefs: from SETI@home (last modified 2005-03-31 17:45:39)
2005.03.31. 23:41:45||General prefs: no separate prefs for home; using your defaults
2005.03.31. 23:41:45|SETI@home|Deferring communication with project for 3 minutes and 24 seconds

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#1687) KPepe válasza Hellfire (#1686) üzenetére


KPepe
senior tag

Jó, néha körül is kellene néznem, mielőtt okoskodok :U
''March 30, 2005
Our lab will loose connectivity with campus for 1 hour tomorrow, starting at 14:00 UTC. This means that this web site and the project scheduler will be off the air.''

Na ezért nem megy neked.

mod: Bár érdekes, nekem mintha műkszene, nincs álló eredményem.

[Szerkesztve]

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1688) T. Peet


T. Peet
tag

Miért van az, hogy a boincban csak akkor fut a munka ha nem aktív az ablaka és pl netezek. AMint visszakapcsolok a bonic ablakjára kiírja, hogy felfüggesztve. Mef néha a feldolgozott százalék visszaugrik 0-ra utána meg vissza az eredeti értékre. Csinál még olyat, hogy alig halad a feldolgozással, néha meg hip hop kész van.
Szerintem én kivárom az új boincot:(

(#1689) KPepe válasza T. Peet (#1688) üzenetére


KPepe
senior tag

Do work while computer is in use? opciót állítsd yes -re a honlapon. A File menüben pedig a Beállítások szerint fut. Ha így sem jó, akkor állítsd Mindig futra, de nekem az előbbi módon megy rendesen.

A 0-ra ugrik a százalék, az akkor van, ha felfüggeszted a futást, és újra elindítod, akkor egy pár pillanatig 0-t mutat, majd megtalálja, hogy hol hagyta abba, és kiírja a helyes feldolgozottságot.

Az, hogy mennyi ideig tart egy wu, attól függ, hogy mit csinálsz. Csak az üres cpu időt használja a Seti, tehát ha bármit is csinál a proci, akkor nem fut.

Egyébként melyik verziót használod? Nekem a 4.25-össel nincs semmi gondom.

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1690) T. Peet válasza KPepe (#1689) üzenetére


T. Peet
tag

Nekem is a 4.25-ös van fent.
Holnap kipróbálom amit írtál. Köszi.

(#1691) Krix válasza KPepe (#1685) üzenetére


Krix
őstag

Na persze nyilván az is számít. :)

If it is not broken then don't fix it!

(#1692) #95904256 válasza T. Peet (#1688) üzenetére


#95904256
törölt tag

Annyit hozzátennék a dologhoz hogy a különböző workunitok feldolgozási ideje lehet eltérő. Közel 10-15%-os ingadozás adódhat abból hogy a processzor a különböző adatokat nem mindig ugyanannyi idő alatt dolgozza fel, ez többnyire a trigonometrikus függvényeknél érezhető. A második dolog hogy egyes csomagok olyan adatokat is tartalmaznak amelyekkel nem tud mit kezdeni a seti kliens. Ezt úgy kell érteni hogy a számolt értékek túl nagyok vagy túl kicsik, így hamar abbahagyja a csomagot.

(#1693) #95904256 válasza KPepe (#1679) üzenetére


#95904256
törölt tag

A pulzár tulajdonképpen nem más mint egy neutroncsillag, amely általában gyors forgó mozgást végez, valamint pulzáló természetes zajforrásként viselkedik (rádiójelek, röntgensugárzás, stb...).

Hogy mire lehet jó egy pulzár vizsgálata?
Mivel a pulzálás általában egyenletesnek mondható rövid idejű vizsgálat esetén (rövid idő alatt mondjuk néhány ezer évet is érthetünk) így időmérésre kiválóan alkalmas. Ez a tulajdonsága pedig felhasználható a különböző égitesket mozgási sebességének kiszámítására.
Egyszerű zajforrásként figyelve pedig észrevehetjük pl. hogy mikor halad el közte és köztünk (Föld) egy másik égitest (mondjuk feketelyuk, amit egyébként nem vennék észre mert nem sugároz ki semmit). Ezt tehetjük azért is mert a pulzálása olyan erős is lehet hogy akár sokkal messzebbről észrevehetjük mint egy folyamatosan világító csillagot. Vagyis messzebbre láthatunk ha ezeket vizsgáljuk.

Annyi megjegyzést még hozzáfűznék hogy a csillagászat nem olyan tudományág aminek egyik napról a másikra szolgáltatja a hasznosabbnál hasznosabb gyakorlati információkat, azonban a jövőt illetően ilyen téren is fejlődnünk kell. Ki tudja, lehet hogy pár ezer év múlva jól fog jönni hogy tudjuk hogyan is működnek a dolgok ''nagyban''...

(#1694) KPepe


KPepe
senior tag

Most tényleg csak 8-an vagyunk a BOINC-os PH! csapatban, vagy tesz rá, hogy kiírjon minden tagot?
(Abból is a hatodik vagyok 1000Duronnal :O )

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1695) #95904256 válasza KPepe (#1694) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nekem azt írja hogy 74-en vagytok... és 6 aktív tagotok van :)

(#1696) KPepe válasza #95904256 (#1693) üzenetére


KPepe
senior tag

Kösz a kimerítő választ! :)

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1697) Bgs válasza #95904256 (#1693) üzenetére


Bgs
senior tag

Talan annyi pontositas, hogy attol pulzal, hogy fororg :) (Forgasi tengely != magneses tengely)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#1698) #95904256 válasza Bgs (#1697) üzenetére


#95904256
törölt tag

Hamár pulzár legyen kövér...
Íme egy érdekes cikk.
Bővebben: link

(#1699) Pópa


Pópa
senior tag

Üdv!

Én már kb január óta a boinc-et használom a SETI-hez.

Itt-ott még most is kapok home-os csomagokat, de az einstein jóval számítás-igényesebbnek tűnik. Ezért szinte elnyomja a home-os wu-kat, amik 2.5 óra alatt mindig készen voltak.

Nálam a 4.19-es Boinc kliens van fennt, ha jól emlékszem most ezt követeli meg a szerver.

---

üdv, és nyomjátok.




(jah, bocs.)
(Egy apróság : hwsw-seti team)

Trust is good, control is better!

(#1700) Pópa


Pópa
senior tag

De mintha láttam volna már 4.25-öst is... mindegy, ha kell, majd leszedem.

Trust is good, control is better!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Seti@Home - Einstein@Home (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.