Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Serviio

Hozzászólások

(#1751) dodopek válasza dodopek (#1750) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm még egyszer. Rengeteg takarítással, és a x64 verzióval ismét megy a serviio.

:R :R :R

(#1752) donjohnson


donjohnson
addikt

magyar ATV stream, akit érdekel:

rtmp://195.228.75.97/atvliveedge/_definst_/atvstream_2_aac

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1753) amadeus11


amadeus11
senior tag

Üdv gyerekek !
Serviio-n szeretnék nézni internetes streameket . Beüzemeltem a progit , adtam hozzá mappákat , fényképek filmek mp3 lejátszása megy . Viszont írogattam be internetes címeket az online forrásokhoz és ezeket sehol nem jeleníti meg ! Elvileg a Video/Online mappában kellene lenni a mentett streameknek nem ?!

There is a star

(#1754) Lefty


Lefty
addikt

Sziasztok!

Röviden tömören egy filmet, hogy tudok Serviio-val tv-re osztani felirattal együtt?

(#1755) Lefty válasza Lefty (#1754) üzenetére


Lefty
addikt

Bocs, lejárt az idő. Igazából csak az a gondom, hogy létrehoztam egy mappát, amit betallóztam a serviio-ba, gondoltam, majd mindig oda bepakolom, amit ki akarok osztani. A tv-n amikor megnyitom a serviio-t, nem az a mappastruktúra, amik oda be vannak másolva. Hanem audio, image, video és bennük még vagy 30 almappa. Hogy lehet ezt átállítani?

(#1756) makoss válasza amadeus11 (#1753) üzenetére


makoss
addikt

Üdv!

Nekem is az online mappában megy ha jó a forrás! :K

(#1755) baker_: Nállam teljesen vissza kell menni a főmenüig, ha filmet akarok nézni, vagy ha képet szintén, illetve zenét akkor is.
Nincs tudomásom olyan beállításról ami úgy vegyesen jelenítene meg minden kategóriát mint PC-n.
Nem tudom ezt az egészet át lehet-e állítani a Serviio-n :(

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1757) amadeus11 válasza makoss (#1756) üzenetére


amadeus11
senior tag

Kössz a választ !
Beillesztettem a programba és lecsekkoltam és zöld pipát jelzett a stream és VLC is viszi . Ez v :O alami bug lehet akkor . Sony W605 a tv amúgy .

[ Szerkesztve ]

There is a star

(#1758) amadeus11 válasza amadeus11 (#1757) üzenetére


amadeus11
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő !
A programban a Tv neve mellett ki kellett választani A tv évjáratát . Csak 2013-as volt , de ezzel működik úgy-ahogy , néha kiírja : a médialejátszó leállt. Így elindult pl az ATV stream is . Esetleg tudnál adni linket magyar streamekhez ? 1 Music Channel ill . Hit Channel érdekelne. Esetleg ismeretterjesztő HD csatik (angolul is ) .

There is a star

(#1759) makoss válasza amadeus11 (#1758) üzenetére


makoss
addikt

iptv stream és iptv updater -re keress rá (google)
Külföldi van napi frissítéssel VLC stream az aláírásomban :K (kék szinü még jó, piros már nem)

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1760) randras_83 válasza Lefty (#1755) üzenetére


randras_83
addikt

A serviio consolban be tudod állítani, hogy mit jelenítsen meg alapból a TV-n.

https://www.flickr.com/randras83/

(#1761) Lefty válasza randras_83 (#1760) üzenetére


Lefty
addikt

Köszi a segítséget.

(#1762) odrif


odrif
MODERÁTOR

Akkor egy láma kérdés.
Mit kell tenni ahhoz hogy a serviio-val mondjuk ezt a youtube videót meg tudjam nézni a tv-n?

Egy online ATV-streamet már sikerült összehozni.

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#1763) eFeMeR74 válasza odrif (#1762) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Fórum #2 hozzászólás :K

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1764) eFeMeR74 válasza eFeMeR74 (#1763) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Pl lejátszási lista 290db magyar filmek :1945-1989 között

http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/1033DCF61BF4C456?v=2

Az edereti oldal: YouTube

Az eredeti url: http://www.youtube.com/watch?v=1WpmGev3i1A&list=PL1033DCF61BF4C456

Én igy csinálnám :K

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1765) eFeMeR74 válasza eFeMeR74 (#1764) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Valaki kipróbálná, hogy visszi-e a serviio

http://livestre.am/4QQow

Online megadva vagy esetleg web ill rss ként is kikéne próbálni ;)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1766) makoss válasza eFeMeR74 (#1765) üzenetére


makoss
addikt

Szia!

Többször próbáltam a linked, nem tölti be :(
De hátha jön valaki más is és megnézi ;)

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1767) Jegesbrum


Jegesbrum
csendes tag

Sziasztok! Nemrégiben vettem egy lb650V-t és olyan problémám van hogy dlna megosztással laptopról és asztali gépről szeretnék filmeket nézni. Na most a smartshare nálam nem igazán működik megosztom vele a filmeket elvileg de a tv nem lát semmit. Mások ajánlott a serviio programot, azzal meg az a baj hogy valamikor tökéletesen működik, valamikor meg látja a program a tv-t zöld a pötty megosztom a mappákat és semmi, a tv egyszerűen nem látja a dlna szervert. Ha újraindítom van hogy el sem indul mert kiír egy hibát és akkor trükkölnöm kell hogy nagy nehezen elindítsam.

Nem tud valaki egy hasonló programot ami stabilabb könnyen megosztok vele bármit és mindig látja a tv? Vagy esetleg a servio-hoz valami tipp/ötlet hogy hogyan érjem el hogy mindig lássa a tv??

(#1768) Bobbacsi válasza Jegesbrum (#1767) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Próbáld ki ezt :[link] Mezzmo
vagy ezt :[link] Universal Media server

(#1769) Melorin válasza Jegesbrum (#1767) üzenetére


Melorin
addikt

Próbálj a routerrel fix IP címet kiosztani a TV-nek.
Vagy a tűzfal szólhat még bele esetleg.
A serviio-val semmi különöset nem kell csinálni, alapbeállítással is atomstabil.

(#1770) makoss válasza Melorin (#1769) üzenetére


makoss
addikt

Én annó wi-fivel próbáltam, azzal nem volt stabil, igaz a 2 eszköz két szobával arrébb volt :B
Most UTP kábellel megy, így jó! :K

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1771) szabferi válasza Jegesbrum (#1767) üzenetére


szabferi
tag

Fogadjunk hogy wifivel tolod :)

Drótozd csak szépen össze a TVt meg a PC is a routerrel és menni fog mint egy álom.

Furcsa hogy itt tart a technológia, nekem a TV a wifitől kb 10 centire van, a PC meg 3 méterre, egy légtérben és fal nélkül, de a streamelés nagyon csicska volt igy. Dróttal meg 100% tökéletes.

(#1772) makoss válasza szabferi (#1771) üzenetére


makoss
addikt

Nállam meg 14 méter :B

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1773) randras_83 válasza makoss (#1772) üzenetére


randras_83
addikt

Nálam csak a TV van kábelezve a laptop meg wifin szép és jó minden :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#1774) makoss válasza randras_83 (#1773) üzenetére


makoss
addikt

nállam is jobb mint wi-fivel ;)
Azelőtt feszt megállt 5-10 másodpercenként :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1775) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Tudnátok adni bármilyen streamet vagy online forrást, ami működik nálatok? Nem tudom, hogy nálam van-e a gond, vagy csak szimplán mindig rosszakat találok meg :O

(#1776) pupper666


pupper666
csendes tag

Sziasztok! Biztosan volt már a kérdés a témában , de se időm se kedvem a sok hozzászólást elolvasni, ezért elnézést.

A problémám a következő: Nekem is egy cisco 3925 modem / routerem van (T-home) és össze van kötve kábellel a TV-vel. A célom , hogy Servio használatával DLNA képes legyen. Eddig régi router képes volt rá csak persze a napokban bedöglött.

Előre is nagyon köszönöm aki tud segíteni.

LG G4

(#1777) Ceko válasza pupper666 (#1776) üzenetére


Ceko
senior tag

Nekem is ilyen van és semmi extrát nem kellet beállítanom. Tv-kábellel a rá van kötve routerre ,laptop meg WiFi-vel. Simán mennek a Full Hd 1080P filmek.

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#1778) makoss válasza zsírsámán (#1775) üzenetére


makoss
addikt

Ott van az aláírásomban, naponta frissül! :K

(#1776) pupper666: Szia!
Pedig azt a néhány hszt ennek a topik elején érdemes elolvasni, már csak azért, mert volt akinek kicsi eltérése volt, még sem ment! :B
Szerintem megéri, ha még nem volt korábban Serviio a gépeden! :K

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1779) Habsteve


Habsteve
tag

Sziasztok!

Van egy pana p42G30e, DIGI100 és tp-link 841ND routerem. Amikor még gyári fw-el használva működött a serviio, de tegnap felraktam a dd-wrt fw-t és már nem található a mediaserveren belül. Találkozott vki ilyennel? Gondolom a dd-wrt-en belül vmit kell átállítani de nem találtam róla semmit a neten.

(#1780) makoss válasza Habsteve (#1779) üzenetére


makoss
addikt

Szia!
A régivel nem próbáltad megint?
Sosem frissítettem routert :B

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1781) Habsteve válasza makoss (#1780) üzenetére


Habsteve
tag

Kicsit körülményes a visszarakás gyárira ebben a formában, csak ha nem találok más megoldást akkor teszem vissza.

(#1782) donw3ga válasza Habsteve (#1779) üzenetére


donw3ga
senior tag

UPnP szolgáltatás be van kapcsolva a routeren?

(#1783) pelenka35


pelenka35
őstag

Az lehetséges ,hogy a Serviio- miatt akadozik a net ? (pl: egy youtube videót nem tudd folyamatosan lejátszani , megáll kb 3-4x 20másodpercekre . ) Köszönöm.

Gamertag:Rob3rt75

(#1784) pjen válasza pelenka35 (#1783) üzenetére


pjen
félisten

Ezt igazán egyszerűen kiderítheted,serviio le,ha megjavul bingó,ha nem akkor máshol van a baj.

(#1785) makoss válasza pelenka35 (#1783) üzenetére


makoss
addikt

Mivel áll kapcsolatban a tévé a Serviio-val?
wi-fi vagy UTP kábel?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1786) ACE- válasza makoss (#1785) üzenetére


ACE-
addikt

Akármelyik, a lényeg hogy a TV és a Serviio is egy hálózaton legyenek, és ne legyen letiltva tűzfalban.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1787) makoss válasza ACE- (#1786) üzenetére


makoss
addikt

Nem mindegy, hogy melyik, nekem például akadozna wi-fin!
UTP kábelen sokkal jobb, de tűzfal se tiltsa le, meg más se!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1788) Habsteve válasza donw3ga (#1782) üzenetére


Habsteve
tag

köszi!

(#1789) Firka30


Firka30
tag

Működő magyar Sport 1 streamet tudtok-e?

(#1790) wolf033


wolf033
senior tag

Sziasztok!

Próbálom beüzemelni ezt a progit de az istenér nem bírom normálisan működésre bírni. Hiába állítom magyar nyelvűre nem vált át.

Tudtok segíteni? Most vettem egy smart tv-t és jó lenne ha valahogy összecsókoltatni a pc-vel.

(#1791) wolf033 válasza wolf033 (#1790) üzenetére


wolf033
senior tag

A magyarosítás megvan de nem bírom összecsókoltatni a tv-t a pc-vel. Sony 48w585-öt kéne valahogy rávenni, hogy lássa a pc wifin keresztül. Valaki tud segíteni? Esetleg, hogy a tv-n mit állítsak vagy a progiban esetleg mit kéne állítani?

(#1792) makoss válasza wolf033 (#1791) üzenetére


makoss
addikt

Nézd át az 1.hsztől e topik elején

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1793) wolf033 válasza makoss (#1792) üzenetére


wolf033
senior tag

Sajna nem lettem okosabb. :)
Valahogy nem látja a tv a pc-t.
Biztos valamit szarul állítok be.

(#1794) makoss válasza wolf033 (#1793) üzenetére


makoss
addikt

akkor keress rá az állapot-->profil-ban a tévéd nevére

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1795) wolf033 válasza makoss (#1794) üzenetére


wolf033
senior tag

Kipróbáltam már az összes Sonyt ami fel van sorolva de nem változott semmi.

UNKNOWN 192.168.1.64 Unrecognized device Sony Bravia TV (2013)

Azt viszont látom, hogy nem egyforma a verziószámunk.

Neked: 1.3.1
Nekem: 1.4.1.2

Nem tudom van e jelentősége. :)

A Serviio-n kívül kell még valami telepítenem?

(#1796) makoss válasza wolf033 (#1795) üzenetére


makoss
addikt

tök mindegy a verzió szám, jó ezzel is
csak azokat kell telepíteni ami az 1. hszben is van

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1797) #94529552 válasza wolf033 (#1791) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az otthoni hálózaton rajta van a tv?

(#1798) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Meg van osztva egy mappa, amibe a filmeket szoktam rakni. Samsung TV van itthon és akárhogy módosítok a Servioo-n megjelenít több mappát is. Kétféleképpen lehet megnyitni a filmeket. Ha 1 módon nyitom meg nem látszódik az újonnan berakott film, ha a másikféleképpen(több mappán keresztül), akkor igen. Már nagyon unom, hogy nekem kell elindítgatni minden filmet. Az lenne a cél, hogy legyen pl egyetlenegy mappa, amibe belemegy és látja az összes filmet, el tudja indítani, amit akar.

Servioo beállítás:

A többi kategória tiltva van.

:R

(#1799) RudY válasza KaiotEch (#1798) üzenetére


RudY
addikt

Videó - Csak tartalom megjelenítése
Mappák - Csak tartalom megjelenítése
A többi ebben az esetben nem kell (Tiltott).

(#1800) makoss válasza KaiotEch (#1798) üzenetére


makoss
addikt

Szia!

Háát nekem ezen amit betettél képen nem emlékszem, hogy állítottam volna, de kop kop hál' istennek lejátszik mindent amit szeretnék! :K

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Serviio
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.