Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Serviio

Hozzászólások

(#1901) F_Zolee válasza fr3ntzen (#1900) üzenetére


F_Zolee
veterán

De lehet.

(#1902) htc07 válasza fr3ntzen (#1900) üzenetére


htc07
addikt

Én tudok tekergetni ugyanúgy, mintha usb-ről nézném a filmet.

(#1903) villles válasza eFeMeR74 (#1899) üzenetére


villles
csendes tag

LG 42lb 730v a típusa.
Mire kell állítani? Mert magától a lg tv-re állt...

(#1904) Clemi


Clemi
veterán

Arra senkinek nincs infója, hogy a Serviio miért nem listázza az avi fájlokat?

Már nem törlöm ki! Közben megtaláltam a megoldást. A konzolon átállítottam Generic DLNA profile-ról a TV*hez legközelebb álló tipusra és már meg is javult a listázás.

[ Szerkesztve ]

(#1905) F_Zolee válasza Clemi (#1904) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ki kell, hogy listázza. Így nincs rá infó. :F
Milyen tv-d van?

[ Szerkesztve ]

(#1906) fr3ntzen válasza F_Zolee (#1901) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

Köszi, akkor atnezem a beallitasokat itt..... Amiket irtatok, de sajnos nekem tegnap nem engedte, bár csak feltettem a progit és gyorsan kiprobaltam. :R

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#1907) fr3ntzen


fr3ntzen
aktív tag

Hát én tegnap este tettem fel a progit a hivatalos laprol szedtem le... Most megint kiprobaltam , de nem enged tekerni a tv taviranyitoval ... :(

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#1908) htc07 válasza fr3ntzen (#1907) üzenetére


htc07
addikt

Most hogy mondod dereng, hogy egyszer nekem is volt ilyen gondom egy mp4 fájllal. De az avi-t viszi.

(#1909) fr3ntzen válasza htc07 (#1908) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

mkv-val probaltam , de nemmegy ... mellesleg itt a legelejen irjak , hogy nem lehet tekerni benne... szóval érdekes, bár nem zavar :)

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#1910) makoss válasza fr3ntzen (#1900) üzenetére


makoss
veterán

Szia!
Mennie kéne.
Viszont

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1911) fr3ntzen válasza makoss (#1910) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

kéne....

Atallitottam a profilba hogy E/F series a TV ....De amugy fullra felismerte. Majd kiprobalom , hátha igy megy. :C

[ Szerkesztve ]

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#1912) htc07 válasza fr3ntzen (#1911) üzenetére


htc07
addikt

Samsungon én nem a "tekerő" gombokkal szoktam tekerni, hanem a jobbra-balra nyíllal, esetleg azt próbáld meg.

(#1913) F_Zolee válasza htc07 (#1912) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igen ezt nem írtuk. Nekem LG van és úgy tekerek bele, hogy rámegyek az idősávra és nyomom a jobbra gombot...

(#1914) fr3ntzen válasza htc07 (#1912) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

szürke a gomb...néztem rögtön. majd nemsoka ranezek és irom hogy mizu ... :R

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#1915) fr3ntzen válasza F_Zolee (#1913) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

Sajna nem megy igy se nemtudom mi lehet , de nem is idegelem magam rajta.

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#1916) F_Zolee válasza fr3ntzen (#1915) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor ez a tv "hibája".

(#1917) fr3ntzen válasza F_Zolee (#1916) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

jo hogy idezojelbe tetted :DD amugy ue46f6400 :R

[ Szerkesztve ]

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#1918) villles válasza villles (#1903) üzenetére


villles
csendes tag

Megvan a hiba:
az asus laphoz járó progik közt volt egy home cloud server program, ezt zavart be. uninstall és minden megy...

Kellemes karácsonyt minden kedves fórumtársnak!

(#1919) bprubin


bprubin
tag

Boldogat Mindenkinek!

Egy olyat szeretnék kérdezni,hogy hol tudom beállítani azt,hogy a lejátszott film alapértelmezési nyelve magyar legyen,illetve hol tudom átállítani?
A feliratot megtaláltam,de a nyelvet eddig sehol...

(#1920) F_Zolee válasza bprubin (#1919) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha serviion keresztül játszod le azt sehol. Mkvnixtool-al tudod megeditálni, hogy mi legyen az egyetlen nyelv és azt játsza le.

(#1921) bprubin válasza F_Zolee (#1920) üzenetére


bprubin
tag

Köszönöm

(#1922) amadeus11


amadeus11
senior tag

Dance tv , Music1 , Hit Channel címeit valaki bedobná ? Köszi ! Esetleg külföldi HD zene tv-k? Lehet retro is .
Más : Sony tv-n sajnos servio-n keresztül nem tudom nézni a steameket . Van amelyik típust egyszerűen nem is látja a tv , másikat meg nem játsza le . Van aki sony tv-vel használja ezt a funkciót ?

There is a star

(#1923) makoss válasza bprubin (#1919) üzenetére


makoss
veterán

MKV Merge

(#1922) amadeus11: Az iptv stream ill iptv updater kifejezésekre érdemes rákeresni

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1924) bferke


bferke
csendes tag

Boldog Karácsonyt!

Az enyém még boldogabb lenne, ha tudnám, hogy a serviioban miért nem jelenik meg az LG tv? A szerver fut, a tv-n van net (wi-fis vagy kábeles), de nem írja ki a serviio-t. Egyszer már kiírta, de aztán egy újraindítás után eltűnt. Azóta nem akar előjönni. Már újra is telepítettem, de semmi.
Van valakinek ötlete? Hol lehet a hiba?

(#1925) htc07 válasza bferke (#1924) üzenetére


htc07
addikt

routeren át van engedve? szerintem ott kavarodik.

[ Szerkesztve ]

(#1926) psychocska


psychocska
tag

eset smarty securityt használsz?
ha igen, akkor

"Megtaláltam a megoldást, ha még érdekel. Nem a tűzfal állítja le, hanem az IDS rendszer.
1. lépés: fix ip címet adsz a tv-nek.
2. lépés: átteszed a tűzfalat Automatikus kivételekkel-re
3. lépés: Szabályok és zónák / Zóna és szabályszerkesztő gomb; Felugró ablakban Zóna fül
4. lépés: Az aktiv védelem (IDS) nem viszgálja...... (majd szerkesztés gomb, ha kijelölted)
5. lépés: megadod a TV IP címét.
6. lépés: Mindent leokézol és happy vagy mert működik.Persze egy Módosult állapot megadása még kell a progiban de innentől megy a menet.
Jó DLNA-t neked. És bárkinek, akinek az ESET megnehezítette a dolgát."

(#1927) paperboy01


paperboy01
csendes tag

Sziasztok,

egy DNS-320LW-re tettem fel a serviio-t és valahogy nem működik. azt irtatok, hogy nem kell az allshare, a TVben nincs is semmi eszköz beállitva, legalabbis nem listazza ki. megis, mikor a forrast kivalasztom, akkor Allshare Serviio mediacenter a forras neve amit nem ertek, hogy miert. A mukodese sem olyan, mint amit irtok, allandoan a lefagy, most epp elfelejtette a beallitott utvonalakat a configurator es nem engedi ujra elmenteni, mert error-t ir a mentesre. egyaltalan nem lett gyorsabb a rendszer, sot. A NAs azota folyamatosan megy, nem tudom mit frissit vagy mit csinal, de zavar, mert nem kellene mennie állandoan (a vinyok is porognek folyamatosan) Van a neten olyan leiras, ami a NAS-on levo Serviio beallitasat irja le (es nem a telepitest, mert azt sikerult feltenni) erdekelne, hogy lehet a TV-t es NAS-t ugy beallitani, hogy ha pl látni akarom a videoim, akkor kényelmesen mukodjon, ne kelljen vegiglepegetni az osszes mappaban és megadni a mappakat, hanem talalja meg és listazza ki a videoim, koszi szepen! ha a movies-ra megyek nem tala semmit, sajnos ugy erzem, minden logikus beallitast megcsinaltam.

Koszonom szepen!

Tamas

(#1928) bprubin


bprubin
tag

Próbáltam élő adásokat megnyitni, de valamiért nem mutatja az online mappában.
Végig olvastam a hozzászólásokat le is ellenőriztem a programban ott zöldnek mutatja és ugyan ez igaz a RSS tartalmakra is, a pluginok bemásolva stb.
Esetleg ötlet, hogy mit bénázok el?

(#1929) pubos


pubos
tag

űdv.Win8.1 64bit valakinek ezen műkszik ez a program?
mert már kétszer raktam fel de újra indításnál be sem tölt a rendszer.
Nem tudom nem e a java kavar be. :(

(#1930) Ceko válasza pubos (#1929) üzenetére


Ceko
senior tag

Nekem hibátlanul működik! Nálad lesz valami bibi. :)

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#1931) RudY válasza pubos (#1929) üzenetére


RudY
addikt

Valószínüleg tűzfal, vírus, malware és egyéb biztonsági programok fogják meg.

(#1932) Clemi válasza pubos (#1929) üzenetére


Clemi
veterán

Nálam is így szórakozott egy darabig, sőt elegánsan közölte a gép indulásakor, hogy a szolgáltatás nem tudott elindulni. Ilyenkor manuálisan a "c:\Program Files\Serviio\bin\" könyvtárban lévő exe és bat fájlokat, míg be nem töltődött a konzol. Többnyire a ServiioService.exe majd a seviio.bat serviio-Console.bat majd a ServiioConsole.exe sorrendben adtam indulási parancsot. Volt olyan, hogy 2-3x is kattintgattam, mire hajlandó volt a konzol betöltődni. Hogy mi történt halvány lila dunsztom nincs, mert egyszer csak megjavult, mert a gép indításakor rendesen indult és betöltődött a konzol, ami azóta is így maradt.
Megjegyzem semmilyen program nem blokolta, se tűzfal, se a vírusirtó, mert megnéztem a napló fájlokat.
Ja és szintén W 8.1x64 HU a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#1933) paperboy01 válasza paperboy01 (#1927) üzenetére


paperboy01
csendes tag

Sziasztok. Nos sikeült minden dolgot megoldanom és nagyon boldog lettem tőle. Úgy hívják a megoldást, hogy Plex Addon. Olvasgatva a netet kezdett leesni, hogy a fun plug helyett a 320LW-be lehet addon-t betölteni, és igy egyáltalán nem kell semmiféle fun plug es putty és hasonlok. letöltöttem a PLEX addon-t (Serviio is van, 1.01 azt hiszem). és simán megjelent a tv-n a hálózati eszközök között (egyszerre volt ugy hogy 4 db volt egymas mellett, de működött. Dlink, Twonky, Serviio es PLEX). Ezek közül a serviio ugyan elég jó, mert a folder rendszert személyre lehet szabni, mig mashol ezt nem lattam, (nem tudom ki szereti pl a fotokat ISO szerint keresni), de aztan ezt elengedtem és nem érdekelt. Ami a Plex mellett szól, de nagyon erősen, hogy van a samsung TV-hez egy app, ami az egész Samsung TV féle DLNA klienst felülirja és kapunk egy szép PLEX felületet, minden metadattal, filmajánlóval satöbbivel, nagy latvanyos, és szep az egész felület.
Ugyanezt a laptopra is letöltöttem, és most végre minden olyan amit elképzeltem. 2 szervert tettem fel rá, az egyik a laptop, a masik a NAS, siman kezeli mindkettőt.Raadasul ha a laptoprol inditok el egy filmet, akkor a Chrome-cast tamogasa is mukodik es HDMI kabel nelkul is kivetiti a TV-re, ugy hogy a laptopon nem fut a film.
Nekem nagyon bejött, mindent tud, amit elkepzeltem, es megsporoltam egy mediaplayert. Ja és a távoli elérés is működik egy plex accounttal es egy 1700 ft-os appal. Siman lejatssza a zeneimet a NASrol. A filmnel egyelore akad, de lehet, hogy csak be kell frissulnie.

(#1934) sfefe válasza bferke (#1924) üzenetére


sfefe
őstag

Szia/sziasztok!

Lenne egy kis problemam.:)

A tv-m ( sony55w829) es hazimozi ( sony BDV-E4100) utp kabellel vannak osszekotve a gepemmel ( cat5e kabelel ) .
Pontosabban a routerbol jon egy kabel ( net ) a gigas tplink switchbe es a switchbe van bedugva a gepem a tv es a hazimozi . Be van allitva a tv is meg a hazimozi is a halozatra. A bd lejatszon keresztul "megyek be " a serviio-ba es inditom el a filmet. pl star wars 1080p. A film megy rendessen bar volt az elejen kis bibi mikor megallt allandoan de azota serviion ugymond zold lett a jel igy minden ok. Bar neha volt kis roccenes. Bar lehet azert mert neteztem kozben.

A problemam, hogy a film angolul megy a bd taviranyitojaval probalom a hangsavot allitgatni de nem jon be semmi csak az 1es hangsav ami ugye az angol.
Szamitogepen elinditva a filmet ki lehet valasztani a magyar hangsavot is.

Ebben tudnal/tudnatok segiteni, hogy miert nem lehet hangsavot valtani?

Igazsag az, hogy par napos meg csak a tv meg a hazimozi igy lehet nem ismerem meg jol a taviranyitokat sem.:) Bar neztem a neten a hmozi leirasat de nem jartam sikerrel.

Udv: sfefe

Ja meg annyit, hogy a switch amibe a tv, hmozi, szgep be vannak dugva az gigas ugye. De a kabel ami a hmoziba van bedugva azt bedugtam egy laptobpa es csak kb 20mb/s-el ment a masolas. Gigas switch meg cat5e-s kabelnel nem gyorsabbnak kellene lennie. ( laptop acer aspire 5530 )
pl ha jol latom a bd lejatszo net csatlakozasa csak 100as lenne? [link]

bocsi ha kicsit bonyolult az irasom.:)

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1935) petya2012 válasza sfefe (#1934) üzenetére


petya2012
őstag

szió

csak a kérdésed első felére tudok válaszolni

sajnos hangsávot nem tudsz váltani serviio-n
le kell szedned egy progit,amivel elsődlegessé teszed a magyar hangsávot vagy törlöd az angolt róla

[MKV Toolnix]

(#1936) amadeus11


amadeus11
senior tag

Akinek nem megy minden stream a TV-jén , annak ajánlom a következőt : fenn lévő codec -ek lepucolása és felrakni ezt : K Light Codec Pack Mega . Fontos , hogy a MEGA változatot , mert nekem a basic volt fenn és nem ment minden stream .

There is a star

(#1937) RudY válasza sfefe (#1934) üzenetére


RudY
addikt

Tényleg nem egyszerű :DDD
A 100mbit kábelen bőségesen elegendő, hogy két laptop között milyen a sebesség, azt normális programmal is lehet mérni, pl. [LAN Speed Test]. Ez azonban médialejátszást végző eszközökhöz nem alkalmas, mivel azok az írás-olvasás miatt küldött csomagokat ugyebár nem tudják fogadni.
Lejátszásnál viszont az is számít, hogy a laptop közben végez-e bármilyen más hálózati vagy lemezműveletet (pl. torrent), ami ilyenkor azért jelentősen visszafoghatja.
Amennyiben az Átkodolás engedélyezett (bár inkább ne legyen!), akkor a Hangsávoknál az Eredeti megtartása legyen pipálva. Elég erős ez a Sony, így a laptop ne kódoljon semmit fölöslegesen, nincs értelme!
Ha így se megy a több hangsáv, akkor a Generic DLNA profil helyett, próbálkozz valamelyik Sony profil beállításával (TV vagy BD lejátszó).
Tehát egyszerűsítve: Kiszolgálás/Átkódolás engedélyezése (ne legyen pipálva)

petya2012
Amennyiben a Serviio végzi a lejátszást is, akkor nem, egyébként mint szerver, természetesen bármennyi hangsávot képes továbbítani, érintetlenül (feltéve, ha nincs erőltetve az átkodólás).

[ Szerkesztve ]

(#1938) GumpNews


GumpNews
csendes tag

Sziasztok, kérlek segítsetek!

A Szüleimnél töltöttem az ünnepeket, ahol feltettem a SERVIIO-t, majd mindenféle konfigurálás nélkül láttam is, hogy az ottani Samsung TV látja a SERVIIO megosztásokat. Most hazaérkezve, egy hasonló módon bekonfigurált hálózatra csatlakozva nem látom az LG 42LB670v TV-men a SERVIIO-t a SmartShare-ben (a Windows Media Player-es DLNA-t pedig igen és kommunikálnak is egymással).

- A tűzfal kikapcsolva (bár nem hiszem, hogy az volna a gond, hisz a szüleim TV-je látta)
- A routerembe bemászva engedélyeztem két portot, amit írtak egyéb fórumokon, hogy segíthet: TCP 8895 és UDP 1900
Vélemény, ötlet, javaslat?

Amit tudni kell:
- LG 42LB670v
- (Vezetékes nettel van csatlakoztatva a TV a routerhez)
- (Informatikus féle vagyok)
- (Eddig Samsung TV-k körében mozogtam)

https://www.facebook.com/volgyesimatephoto - http://mate.volgyesi.info

(#1939) makoss válasza GumpNews (#1938) üzenetére


makoss
veterán

Szia!

Nézd át ezen topik elejétől leírást, nem-e kihagytál valamit

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1940) RudY válasza GumpNews (#1938) üzenetére


RudY
addikt

Hiába hasonló a hálózat, több védelmi program is foghatja a Serviio-t (malware, spyware, internet security stb.). Ezeket ideiglenesen sorra le kell állítani és próbálkozni. Amíg nem jár le a 15 nap a free verzióval (ez a funkció utána csak a PRO változattal működik), addig azt is ki lehet próbálni, hogy a Médiaböngészője mit enged ki. A Távoli beállításoknál megadni egy tetszőleges jelszót, majd a Média Böngésző megnyitása. [link] Így, ha látszik a megosztott tartalom, akkor a Serviio-nál elméletileg minden rendben, valahol máshol kell keresni az elakadást. Esetleg még az Állapot/Renderer profil beállításoknál érdemes azt megnézni, hogy a TV Generic DLNA vagy LG TV/player profilt kapott alapból, és ezeket változtatni...hátha.

[ Szerkesztve ]

(#1941) GumpNews válasza RudY (#1940) üzenetére


GumpNews
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget. A számítógépen semmi más nincs, csak a
- Windows tűzfala (ami most teszt jelleggel kikapcsolva)
- Avast Free Antivirus (ami most teszt jelleggel kikapcsolva - bár nagyon nem tartom logikusnak, hogy ez kavar be)

Más nincs, ami foghatná (úgy vélem). A Média Böngésző lát mindent, amit a megosztásba felvettem. A LG TV/player profilt meg én állítottam be, de ebből is látszik, hogy látják egymást, hisz volt mire beállítani, csak azt nem értem, hogy miért nem jelenik meg... :F

https://www.facebook.com/volgyesimatephoto - http://mate.volgyesi.info

(#1942) Clemi válasza GumpNews (#1941) üzenetére


Clemi
veterán

Ez nálad egy olyan rejtély marad, mint nálam a Plex Media Server, ami gond nélkül települt, minden tartalmat beolvasott, letöltötte a borítókat, leírásokat, ajánlásokat, a TV-n látszódott mint média szerver, a PC-n beállított könyvtárakat látta abban a struktúrában ahogy megadtam, csak épp a könyvtárak tartalmát nem volt hajlandó megjeleníteni a TV-n.
A Serviio viszont nálam a telepítése óta hibátlanul működik és mindent megjelenít, lejátszik a TV-n, mindezt úgy, hogy mondhatni mindent a gyári alap beállításokon hagytam.
Biztos van egy-egy PC-re telepített driver, vagy szoftver, vagy akár codec csomag, ami ezt befolyásolja, nem tudom, de erős a gyanúm, hogy ahány PC annyi féle hardveres és szoftveres környezet.

(#1943) GumpNews válasza Clemi (#1942) üzenetére


GumpNews
csendes tag

...cseréljünk, én elmondom, hogy mi a Te problémád, a jó válaszért cserébe. :)
A Te problémád feltehetőleg ugyanaz, mint amivel én is küzdök (úgy általában), hogy külső winchesterről szeretnéd megoldani a megosztást. Ilyenkor a PLEX létrehozza a könyvtárszerkezetet, meg mindent, de magát a videót nem kezeli. Lehetséges, hogy igazam van? ;)
Én is feltettem a PLEX-et, de nem kezelte a külső winchestert, azt mondták, a Serviio majd megoldja a gondom.
(A Samsung AllShare kezeli a külső winchestert, de az lomha és instabil, míg a Windows Media Player pedig ugyanúgy nem kezeli, ahogy a PLEX sem.)

https://www.facebook.com/volgyesimatephoto - http://mate.volgyesi.info

(#1944) Clemi válasza GumpNews (#1943) üzenetére


Clemi
veterán

Nálam nem külső HDD-n, hanem a PC belső merevlemezén van az az állomány, amit ilyen módon osztok a TV felé. Van persze dögivel anyag külső HDD-n, de azt a Dune kezeli illetve arra van fixen csatlakoztatva annak az USB bemenetére, illetve van benne egy beépített merevlemez is.
Szóval, a feltevésedre a válaszom az, hogy nem, a PLEX server a PC belső lemezén lévő állományokat illetve a könyvtárak tartalmát nem tudta továbbítani a TV felé.
Direkt megnéztem, a tűzfalon a PLEX beírta saját magát, mint engedélyezett folyamatot, a routeren megjelent mint kiszolgáló viszont a Routeren megjelent port száma nem egyezett azzal, ami a programon belül alapértelmezettnek volt javasolva, de hiába írtam át manuálisan, semmi nem változott.
Egy darabig próbálkoztam, majd feladtam. A Serviio nálam szerencsére hibátlanul működik, de amúgy is ritkán használom a belső lejátszót, inkább bekapcsolom a Dune-t.

A te problémádra viszont tényleg nem tudom, sőt nem is sejtem a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#1945) szabferi válasza fr3ntzen (#1900) üzenetére


szabferi
tag

Sztem ez inkább TV függő mint serviio függő.

Nekem egy LG LB 730-as van, és simán lehet tekerni filmnézés közben. Szóval szerintem a streamelés támogatja a tekerést, max a TVd korlátozhatja azt le. Amire első blikkre azt mondanám, hogy kicsi az esély :)

(#1946) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

windows xp alatt is futni fog a serviió??
az egyik kollégámat érdekelné :)

köszi

(#1947) petakpa1 válasza petya2012 (#1946) üzenetére


petakpa1
őstag

Nallam működik. WinXP SP3 Prof alatt egy 3.4 Ghz-és P4-en. Igaz memo is van benne 3 Gb:)

[ Szerkesztve ]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#1948) petya2012 válasza petakpa1 (#1947) üzenetére


petya2012
őstag

köszi

akkor nála nem hiszem,hogy megy

gyengébb gépe van

(#1949) RudY válasza petya2012 (#1946) üzenetére


RudY
addikt

Mindegy milyen op. rendszer, lehet az éppen egy "mini" linux szerver is. Ez igaz a többi médiaszerverre is (Plex, Mezzmo, UMS stb.).

Minimal requirements
512 MB of memory or more
40 MB of disk space (plus additional space for storing the media library), when using transcoding make sure there is at least 1GB free (depending on the original file size)
Java 6 installed

Biztos működni fog, de inkább az legyen a szempont, hogy milyen eszközök lennének a lejátszók, és ezekhez érdemes kiszolgálót választani.

[ Szerkesztve ]

(#1950) petya2012 válasza RudY (#1949) üzenetére


petya2012
őstag

oké köszi az infót

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Serviio
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.