Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32601) Eclips21 válasza lappy (#32594) üzenetére


Eclips21
őstag

Veletlenul nem Galaxy S2 Plus-od van?

(#32602) lappy válasza Eclips21 (#32601) üzenetére


lappy
őstag

nem

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#32603) Burt1793 válasza SteveJobs (#32586) üzenetére


Burt1793
veterán

Mindegy, jövő hét végén felrakom a superlite neatromot (ha kijön) nyelvi csomaggal és egy moddal vagy lehet, hogy a sima 5-ös neatrom lite-ot.
Sajnos este 5%-ot merült a teló wifi nélkül. Akkor lehet, hogy mégis a cm hibája, biztos a krnel ide-oda dobálás miatt. Nincs kedvem újrarakni :D

(#32604) nggabi válasza lappy (#32600) üzenetére


nggabi
nagyúr

tegyek csodát? :DDD

ok ;]

"szenyor dzsíííí"

(#32605) SteveJobs válasza Burt1793 (#32603) üzenetére


SteveJobs
őstag

Nekem az Omega rom alatt kezdte . Előtte gyári volt rajta. Azóta három rom volt de egyik se javított rajta sőt vissza lett próbaképp az Omega is de maradt a hiba.

(#32606) Burt1793 válasza SteveJobs (#32605) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem tetszik ez a cm, olyan gördülékeny még conservative governorral is... :)
Meg is szerettem, veszek egy nexus10-et ha kijön az új (természetesen az első generációt választom).

(#32607) SteveJobs válasza Burt1793 (#32606) üzenetére


SteveJobs
őstag

Nekem most a cm van rajt.Való igaz ,hogy gyorsabb.

(#32608) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Alap SG SII-ben az valós lehet, hogy az eszközmemóriának 2 GB tárhelye van és jelenleg 200 MB szabad helyet mutat csak a teló és emiatt nem frissíti az appokat.
Pedig nincs is agyontelepítve a teló.

Hogyan tudom bővíteni az eszközmemóriát, vagy mit tudok tenni, hogy több szabad helyem legyen? Le kell szednem az appokat, vagy van más lehetőség is?

Köszi

(#32609) Weeman1


Weeman1
veterán

Bakker,már az S2 belső memóriákat is lenyúlják. :D

Xiaomi 11T Pro

(#32610) bAtt001 válasza Weeman1 (#32609) üzenetére


bAtt001
addikt

nG!!!44 :D

(#32611) BigT


BigT
senior tag

Ha az akksi idő miatt CM ről vissza akarok állni neatra, akkor a szokásos full wipeon kívül kell valami? kell esetleg valami 3 fájlos okosság odinnal, vagy mehet a zip install recoveryből?

Samsung S7 edge

(#32612) hr2


hr2
őstag

Full wipe elég.

(#32613) BigT válasza hr2 (#32612) üzenetére


BigT
senior tag

köszi. akkor holnap sztem megteszem. az apró hibákkal együtt tudnék élni Cm alatt, de a 2000es aksival 2,5 óra kijelzővel nem :(

Samsung S7 edge

(#32614) Burt1793 válasza BigT (#32613) üzenetére


Burt1793
veterán

Brutál jó a cm, szerintem az aksiidő a szar appok hibája, de persze én is kipróbálom majd a neatromot, ha kijön. :)

(#32615) BigT válasza Burt1793 (#32614) üzenetére


BigT
senior tag

azért nem brutál jó a cm (nálam). Nem mindig műxik az elforgatás, az automata fényerő hol jó, hol nem, stb. szóval azért én beleszaladtam bugokba.

Samsung S7 edge

(#32616) Doosa


Doosa
aktív tag

Őőőőőőőőőőőőő van egy kis gond :U Szóval vígan netezgettem a telefonnal mikor egyszer csak beragadt a kép semmire sem reagál. Bekapcsológomb nyomva tart, telefon újra indul, CM logo, CM logo, CM logo és ki tudjátok találni...

Megpróbáltam még párszor, hasonló volt a helyzet. Jó akkor gondoltam újra húzom a rom-ot, mert hogy szerencsére CWM és Download is van. Szóval had menjen SD kártyáról, de sajnos telepítés közbe lefagyott. Oké no para, aksi ki reboot CM logo, CM logo.... Hát mondom üsse kavics legyen wipe, az is lefagyott, és most még mindig csak CM logo, CM logo.... :))

Valaki tapasztalt hasonlót? Download módba rakjak fel egy sima gyárit és jó lesz? Vagy Cm10.1-ről 3+1 fájlos kell? :F

Gondolt egyet a CM és egyszer csak

[ Szerkesztve ]

(#32617) wdx


wdx
őstag

na sziasztok!
az a helyzet, hogy megint telefont váltottam...
Most egy htc desire s van a kezemben.
elmondhatom, hogy van jó cm alapú rom. bizony. ez tőlem furcsa, mert mindig elleneztem...okkal.
itt jó munkát végeztek a fejlesztők, meglepően jót.
samsungon ilyet nem láttam tőlük sajnos. mindig hiányzott valami, vagy instabil volt.
de azért hozzáteszem, a samsung s szériát egyik gyártó se tudja felülmúlni!
ez van.
samsung forever!

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#32618) Burt1793 válasza wdx (#32617) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez a stabil cm brutál, [link].
Amúgy nagyon gyors, csak folyton ébredezik :P

[ Szerkesztve ]

(#32619) Weeman1 válasza wdx (#32617) üzenetére


Weeman1
veterán

Galaxy Nexus-on is nagyon jó volt a Cm. :K

Xiaomi 11T Pro

(#32620) Sokka válasza hori-zoli (#32560) üzenetére


Sokka
aktív tag

Ezt sajna nekem sem sikerült beállítanom rajt. Mondjuk én eddig az ingyenes verziót használtam. Most épp a fent említett hiba miatt leszedtem a pro-t, viszont ezt csak holnap fogom tesztelni.
Amúgy neked melyik van? Ezt az ingyenest újabban szinte 2-3 naponta frissítette nekem, és mint írtam, minden újraindításnál letörlődött a telefonról. Kíváncsi vagyok, miben lesz más a teljes verzió.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#32621) CrEaToR 2.1


CrEaToR 2.1
csendes tag

Üdv!
A telefonom gyári hibás kijelzővel érkezett ( 5 fok alatt csíkosodik) Ötlete van valakinek hogy honnan rendeljek új kijelzőt? Mert én nem bízom a kínai oldalakon lévőkben :D

(#32622) Weeman1 válasza CrEaToR 2.1 (#32621) üzenetére


Weeman1
veterán

Keresd nggabi-t.

Xiaomi 11T Pro

(#32623) SteveJobs válasza CrEaToR 2.1 (#32621) üzenetére


SteveJobs
őstag

Eddig amit onnét rendeltem meg mindig megjött.Nem úgy mint a Vatera!!!

(#32624) CrEaToR 2.1


CrEaToR 2.1
csendes tag

A vatera nekem sohasem tetszett :D

(#32625) bitum3n


bitum3n
tag

Sziasztok!
Akadt némi problémám a cyanogenmod, de bármelyik másik 4.3 rommal is.
Az első és legfontosabb, hogy mióta a neatromot lecseréltem, hiába csatlakoztatom usb-n a telót, csak töltésre jó az egész, másolni egyik irányba se enged.
Ezen kívül fontos lenne a samsung link alkalmazás, amit play storeon inkompatibilisként tüntet fel, megpróbáltam apk-ból is telepíteni, sikertelenül.
Illetve a névjegyek szinkronizálásával is gond van. A facebook névjegyekeket habár szinkronizálja, egyet se jelenít meg belőlük, nincs elrejtve egyik sem, minden névjegy megjelenítésre van beállítva.
Ezekben kérném segítségetek.
Köszi előre is!
Robi

(#32626) Doosa válasza bitum3n (#32625) üzenetére


Doosa
aktív tag

Az USB csatlakozási lehetőségeket be kell állítani, a beállítások/tárhely-nél nyomj egy beállítások gombot.

(#32627) azoltan88


azoltan88
tag

Sziasztok! Jelenleg (újra) Cyanogenmod verzióval kaptam meg az S2 telefonomat. Azt hittem, hogy elődjéhez (S1, Cyanogenmod) hasonlóan képes lesz jelezni az elmulasztott hívásokat/üziket/naptáreseményeket a virtuális gombok világításával. A fórumban már felvilágosítottak, hogy ez az ún. BLN-funkció, ami nem a ROM-tól, hanem a kerneltől függ. Segítsetek pls, hogy elérhető-e BLN-képes kernel a telefonra, a 10.1.3-RC1-i9100 CM-verzió van rajt a telón ha ez segít, nagyon praktikus dolog volt az S1-en, s nagyon hiányzik. :-(

(#32628) bitum3n válasza Doosa (#32626) üzenetére


bitum3n
tag

Ez is megvolt már, de még mindig csak malmozik, majd egy idő után kiírja, hogy nem másolható, bármit próbálok.

(#32629) BigT válasza azoltan88 (#32627) üzenetére


BigT
senior tag

Szia! az RC1et egyébként már le tudod cserélni stable verzióra (javasolt). ezután dobj rá egy dorimanx kernelt vagy kangbangot és már mehet is a BLN

Samsung S7 edge

(#32630) Jumbozorz válasza bitum3n (#32628) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Ugyanez volt a problémám, mint neked. nagy nehezen felismerte a telefonomat a számítógépem, de másolásnál csak gondolkozott és kiírta, hogy nincs csatlakozva a telefon a szgéphez. Sajnos csak egy full újraparticionálás segitett nekem. (Lehet ROM csere is elég lett volna)

[ Szerkesztve ]

(#32631) bitum3n válasza Jumbozorz (#32630) üzenetére


bitum3n
tag

Romcsere nálam nem oldotta meg. Viszont úgy konkrétan minden adat törlődne ugye?
Esetleg ezután a samsung kies is felismerné a telót? Azt hallottam az leginkább csak root nélkül barátkozik, de a neatromnál tökéletesen ment.

(#32632) Jumbozorz válasza bitum3n (#32631) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Ha újraparticionálod a telefont, akkor minden törlődik. A KIES-ről nem tudok nyilatkozni sosem használtam.

(#32633) Oldman2 válasza bitum3n (#32625) üzenetére


Oldman2
veterán

A Samsung Appok, csak Samsung alapú ROM-ok alatt futnak (amin van Touchwiz framework).

Ez pl. CyanogenMod alatt nincs.

(#32634) bitum3n válasza Oldman2 (#32633) üzenetére


bitum3n
tag

Hát a touchwiz végülis tetszik, csak iszonyat lassú minden vele :)

(#32635) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Üdv. Macskatulajoktól kérdezném, hogy a sima új MIUI hogy gazdálkodik a zakksival? Logarithm kolléga javaslatára egy format system után dobtam fel, de úgy merül mint a titanic. Alap kernel van alatta. Mit lehetne tenni? Full wipe, aztán feltenni simán CWM-ből?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#32636) rootkiller


rootkiller
őstag

Megfordult a fejemben, hogy lehet hogy le kéne cserélni a gyári ROM-ot.

Igazából nem lenne rossz valami összehasonlító táblázat hogy melyik mit nyújt. Igazából azért vagyok még gyári ROM-on, mert azt vallom hogy minden ROM takar valami kompromisszumot, és ezek közül a gyári a legkiszámíthatóbb. Nem akarok problémákkal küzdeni, szeretném ha működne és kész.

Mit ajánlotok?

Artengo TR 990 Pro

(#32637) maggi1886076 válasza GrooveHero (#32635) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nekem apolo kernellel jól működött, de egy hét után már nem volt olyan gördülékeny, mint az elején.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#32638) GrooveHero válasza maggi1886076 (#32637) üzenetére


GrooveHero
addikt

Te is a 3.9.27-et használtad? Mert én a 3.8. nemtommenyire raktam fel, de most nem igazán műxik jól. Gondolkodtam a NeatROM-on is, a superlite-on is, meg a sz@rportoltcm-en. :DDD De nekem a MIUI nagyon jó, nagyon teccik :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#32639) Doosa válasza Doosa (#32616) üzenetére


Doosa
aktív tag

Oké most már kicsit aggódok. Megpróbáltam odinnal feltenni egy 3+1 fájlos romot, de azt írta ki hogy FAIL és azóta nem reagál a telefon :O

(#32640) maggi1886076 válasza GrooveHero (#32638) üzenetére


maggi1886076
addikt

én még a 3.8....-at próbáltam. nekem a cm nagyon bejött.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#32641) GrooveHero válasza maggi1886076 (#32640) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkó megpróbálom full wipe után újra feltenni, hátha :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#32642) Takiatti


Takiatti
csendes tag

Üdv Urak, egy kis segítséget kérnék!

Kb. 2-3hete, ha csatlakoztatom a telefont a gépre, akkor kiírja, hogy az "USB eszközt nem lehet felismerni, stb..." és nem is látja a gép a telefont, illetve a KIES sem!
És nem csak az itteni irodai gépem, hanem az otthoni sem! Ugyanez volt a kolléga 5560-aséval, de az most valamiért működik!
Már mindent eltávolítottam, és újra telepítettem, de még mindig semmi!

Lehet, hogy behalt a a csatlakozó a telefonban? Tölteni szépen tölt, és a gép jelzi, is hogy új eszköz, de használni nem tudom...

Előre is köszi a segítséget!

(#32643) GrooveHero válasza Takiatti (#32642) üzenetére


GrooveHero
addikt

Adatot másolnál a telefonra/ról? Akkor inkább használd az Airdroid-ot.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#32644) Takiatti válasza GrooveHero (#32643) üzenetére


Takiatti
csendes tag

Akár, de az működik FTP szerver-rel... :-)
Inkább a biztonsági mentés, ami jó lenne.

(#32645) Takiatti válasza GrooveHero (#32643) üzenetére


Takiatti
csendes tag

Megnéztem ezt az Airdroid appot, nagyon tetszik! :K
Köszönöm! :R

(#32646) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Erre esetleg valaki?

Köszönöm

"Sziasztok!

Alap SG SII-ben az valós lehet, hogy az eszközmemóriának 2 GB tárhelye van és jelenleg 200 MB szabad helyet mutat csak a teló és emiatt nem frissíti az appokat.

Pedig nincs is agyontelepítve a teló.

Hogyan tudom bővíteni az eszközmemóriát, vagy mit tudok tenni, hogy több szabad helyem legyen? Le kell szednem az appokat, vagy van más lehetőség is?

Köszi"

(#32647) Takiatti válasza Pityke78 (#32646) üzenetére


Takiatti
csendes tag

Nekem csak 1,6GB-ot mutat, és abból 373MB a foglalt!
Pedig van rajta pár felesleges vacak!

(#32648) Pityke78 válasza Takiatti (#32647) üzenetére


Pityke78
őstag

Akkor nekem milyen szarral lehet tele? Ki tudom esetleg valahogy listázni, hogy mi foglalja a memóriát?

Amúgy most ezt írja:

Eszközmemória:

Összes terület: 1,97 GB
Alkalmazások: 0,95 GB
Szabad terület: 233 MB

Alapból is sokallom a 0,95 GB-ot az appoknak, illetve még így is hiányzik ha jól számolok 800 MB-t, ami nem jelenik meg.

Vélemény?

(#32649) GrooveHero válasza Takiatti (#32645) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igazán nincs mit ;) Kollégámnak is mutattam, ő neki is nagyon tetszik, kérdezte is, hogy nincs e valami hasonló progi, ami megkönnyíti az életet :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#32650) kungzi


kungzi
veterán

cm 10.2 alá mi az ajánlott kernel? dorimanx? ebből melyik verzió?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.